Téma: Fábry

rockjano 2012 febr. 02. - 22:28:35
(36/376)
Hááát ez bizony nem az igazi.

Jó elsõ adás meg minden de nagyon szedett-vedett, nagyon nincs kitalálva, hangosítás világítás is nagyságrendekkel gyengébb.
És Fábry sem az már mint volt néhány éve ez a szomorú igazság.

Nagy divat a kerTV-ket fikázni és sokszor okkal lehet de az igazság az hogy a legprofibban ott mennek a dolgok ezt akkor lehet látni amikor egy ilyen dolog átkerül a közTV-re. Egyszerûen nem úgy néz ki na.

És ez nekünk adófizetõknek ugyanannyiba kerül mint az RTL-en (csak ott be kellett hoznia amennyibe került + profit) most meg mi fizetjük mindannyian.

Rúzsa Magdi még mindig zseniális a rajzolt fõcím az jópofa, Szõke-Badár páros is rendben van, Sanyi viszont erõltetett.

Még az RTL-en olyan jót tudott beszélgetni értelmes emberekkel, és persze akkor volt a legjobb amikor nem csak a saját politikai oldaláról voltak vendégei.

Szmorú...
pedmon 2012 febr. 02. - 22:20:45 Előzmény Ktesibios
(35/376)
hülyeséget írsz.......amennyiben pártra szavazol, mennyi adását veszed mértékül?
kambekk 2012 febr. 02. - 22:18:55
(34/376)
beszarás, hogy ez milyen unalmas
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
1/10
dantonb 2012 febr. 02. - 22:10:30 1/10
(33/376)
A mai Blikkben olvastam ,hogy a felvételre behívott nézõk fetrengtek az unalomtól ,némelyik el is aludt:Maga Fábry is mondta :"Aludjanak csak ,úgysincs min szórakozni" :)
jellemzõ hogy politikai szolgálatait most a köztv honorálja a busás gázsival. Mindenesetre abban zseniális afickó ,hogy egy kis niemandból filmgyári statisztából hogyan lehet jó helyezkedéssel tehetség nélkül érvényesülni.Elõször Farkasházy hátán majd ügyes felismerésével annak ,hogy van egy széles réteg ,aki minden pénzt megad ha valaki köpködi Gyurcsányt és altesti humort szolgáltat ,hiszen az intellektuálisat úgysem tudják felfogni Fábry rajongói.
offtopic
robicsek2 2012 febr. 02. - 21:56:01 Előzmény R.ka
(32/376)
Ja most már csak a Soder klubb kéne ide. még az se baj ha nem azon a néven futna. ott is idegesítõ volt az a rahedli reklám. Amugy Én se mondom hogy Fábrit szeretni kell, mert neki is vannak már agyon ismételt dolgai. De aki csak azért fujólja mert más a politikai meggyõzõdése az menyen és nézze Hajósékat ( Vagy a kritikán aluli Frizbi-t). És ezt nem sértegetésnek szántam. Mellesleg ott se jobb a színvonal.
Moldávia bánata 2012 febr. 02. - 21:41:17
(31/376)
Hát ez ugyanolyan erõltetett, unalomba hajló semmi, mint amilyen régen is volt. Erõlködik, nagyon erõködik ezzel a "nyestetettel". Be kéne dobnia néhány gyurcsányozást, hogy legalább a fanatikusai nézzék, mert ez így gyenge.
Elfáradt, na!
topikos8 2012 febr. 02. - 21:22:54
(30/376)
Rém gyenge/unalmas a Fábry. Szaros alsójáról ugyan nem beszélt, de 5 perc alatt elkapcsoltam.
IloveGG 2012 febr. 02. - 21:00:10
(29/376)
Sándornénak is hadd legyen véleménye Sándorról. Õ elkapcsol, mi meg kapcsolunk.
"Alázat" akkor van Sándorunkban, ha leköti a partnere. Ilyen is elõfordult már(Rudolf Péter, Berecz András), vagyis, ha van olyan érdekes, mint õ. Pontosan tudja, mikor kell inkább neki beszélnie, hogy ne unatkozzunk. Ez (is) benne a zseniális. De már 9 óra - megyek is.
1/10
pamgyuri47 2012 febr. 02. - 20:05:19 1/10
(28/376)
Remélem az anyagcsere folyamatairól megint kimerítõ elõadást lehet hallani, némi egyéb derékon aluli szervével vegyítve. Ajánlhat még némi testnedveket. Akinek ez tetszik, annak jó szórakozást. JA! Hogy még egy mûsor sem ment adásba? A gyakorlat nem változik, és az õ izlés világa sem.
offtopic
Rhaegar 2012 febr. 02. - 19:50:04
(27/376)
:D

Ezt hívják megelõlegezett bizalomnak.. vagy éppen fikázásnak.
gabroca 2012 febr. 02. - 19:47:02
(26/376)
Erõltetett, én évente ha 3x belenézek. Több alázat kéne részérõl, na de mindegy, a dunás kirándulós filmben volt a legszerényebb, mert ott evezni kellett sokat és elfáradt...hehe
Rhaegar 2012 febr. 02. - 19:44:43
(25/376)
Azért az M1 most nagyon belehúzott.

Rég nem volt ennyi "jó manõvere"

1. Maradj Talpon
2. Fábry
3. Március közepétõl visszatérnek a régi szép idõk, amikor még az m1 adta a forma1-et.

Csak így tovább! :)
sioux 2012 febr. 02. - 19:42:06
(24/376)
Csak sajnos a vendégei mellett is õ akar a fõszereplõ lenni, a vendég csak díszlet.
gabroca 2012 febr. 02. - 19:33:01
(23/376)
A mûsort nem is miatta kell nézni, hanem a vendégei miatt. hehe
1/10
ennyi baromságot... 2012 febr. 02. - 19:26:50 1/10
(22/376)
Épp akartam írni, hogy még nem láttam, de nálam helybõl 1 pontos.
Konkrétan a mocskosszájú, gusztustalan mûsorvezetõ miatt.
Ez az alak nem tud olyan mûsort csinálni, amit hajlandó lennék megnézni.
(az már csak apróság, hogy milyen összegû közpénzek kerülnek ezúton hozzá...)
1/10
Ktesibios 2012 febr. 02. - 19:07:35 1/10
(21/376)
Atyavilág! Micsoda helyre születtem én! Még egyetlen adás se ment le, de máris 17-en szavaztak rá! Hát van minõség a fogyasztási oldalon is.
Papp Sándorné 2012 febr. 02. - 17:54:03
(20/376)
Teljes szívemmel egyetértek a nekem üzenõkkel: mindenki nézze azt, amiben örömét leli. És bízzunk benne, hogy sem Önök, sem az én kedvencem egy nap majd nem lesz kötelezõ, így marad kerek a világ. Ugye, ebben egyetérthetünk?
fo.ma 2012 febr. 02. - 13:44:17
(19/376)
Egyetértek.
kozmamonika 2012 febr. 02. - 09:50:30
(18/376)
Már vártam ezeket a politikai beszólásokat, nem is lenne igazi a fórum. Ha valaki nem szereti Fábryt, akkor kommunista, és biztos az ATV-n nevelkedik. Ha szereti, akkor jó hazafi, igaz magyar. Hát, már nem is tudom, hova soroljam magam a fentiek alapján.
Igen, lehet annak örülni, hogy nem kereskedelmi csatornán megy a mûsor és nem lesz telerakva reklámmal. Ámbátor szerény véleményem szerint ennek is van hátulütõje. Fábry ezentúl sem lesz olcsójános, megkéri az árát a dolognak. Csak eddig a kereskedelmi csatornák a reklámozók által kapott bevételbõl fizették ki õt meg a stábot. A királyi tévén - mivel nem lesz sok reklám (csak elõtte meg utána gondolom) - így az adófizetõk pénzébõl lesz fizetve. Már amennyit kapnak az államtól. Hát ha ez nekünk jobb... A fene tudja, én nem így látom. Szerintem az õ mûsora kifejezetten olyan kereskedelmis volt mindig is. A köztévére én más mûsorokat gondolnék, de az én vagyok. Én nem utálom Fábryt, a rajongója sem vagyok. A humorát, a jó anekdotáit szerettem. A gusztustalankodásait már nem annyira. Az meg kifejezetten irritált, hogy nem engedte szóhoz jutni a vendégeit. Hát, majd kiderül, meddig fog menni a mûsora. Akit érdekel, annak jó szórakozást hozzá.
Gend 2012 febr. 02. - 09:19:56
(17/376)
Nekem is hiányzott már Sanyi! Én pont azt szeretem benne, hogy sokakkal ellentétben nem játssza meg magát, ami a szívén a száján! A politikai tartalom sem zavar, legalább valaki kimondja kendõzetlenül az igazat.