Téma: Farm

10/10
Zinedine 2016 máj. 05. - 10:06:34 10/10
(61/81)
Teljesen egyetértek Veled, pontosan ez a véleményem ezekrõl az emberekrõl. Cintia tényleg sokat képzel magáról és kezelhetetlen. Brigi nyávogós hangját és okoskodó szövegét már én sem nagyon tudom elviselni, Gergõ pedig olyan halvérû, hogy az hihetetlen...
miyu-x 2016 máj. 04. - 19:19:28
(60/81)
Ezzel az elviselhetetlen hangú Brigivel van olyan nézõ aki szimpatizál? A stílusa is taszít, az
életfelfogása is, az hogy ribanc vagy sem, nem én fogom eldönteni a képernyõ elõtt, ez már csak hab a
tortán, vannak vele más bajok is. Eleinte még be is jött a nyugodtsága, de akkor még nem hallottam
beszélni, ez lehet a titok nyitja. Nemcsak a hangja, de a szavak is amiket használ egyszerûen
antipatikussá teszik. Nem természetesen jön nála a választékos beszéd, hanem olyan inkább, mintha
azt akarná mutatni, hogy õ mennyire mûvelt és intelligens.
charles58 2016 máj. 04. - 15:31:39
(59/81)
Ez a magamra pakoltatom a jeleket, veszélyes játék. Fõleg, ha olyant visz ki párbajozni, akivel a szervezõknek még céljai vannak. Lásd az utolsó párbajt. Az eddigieknek még csak-csak volt valami közük a farmhoz, vidéki élethez, de ez az utolsó majomkapaszkodós az élettõl elrugaszkodott játék volt.
1/10
Rövid G. atya 2016 ápr. 30. - 11:41:48 1/10
(58/81)
Hogy lásd, milyen parasztok vannak a városban? ;)
1/10
Sousuke 2016 ápr. 30. - 09:22:14 1/10
(57/81)
Az Ádám keresi Évát-ban legalább vannak pucér ribancok.
De ennek a mûsornak mi értelme?
miyu-x 2016 ápr. 23. - 21:37:55
(56/81)
Számomra nõk közül Dóri, férfiak közül Gergõ a legszimpatikusabb. Dóri nemcsak normálisnak tûnik mindenkivel szemben, de van humorérzéke is, csinálja a dolgát, jó a kisugárzása, eddig legalábbis.
Gergõ hasonló, csak férfiban, aranyos, ahogy a kutyáját szereti. Akkor is megnyerõ, mikor a riportszobában beszél. Intelligensnek és nyugodtnak tûnik, viszont nem hagyja magát, ha arra kerül a sor (Danival való vita), és a munkáját is elvégzi. Sanyával sincs nagy gondom, érdekes módon engem nem idegesít, több kommentben láttam már
megjegyezve ennek az ellenkezõjét. Én jókat derülök a beszédstílusán, a meditálása is tetszett. És már
háromszor nyert, ez figyelemreméltó, bárhogy is nézzük. A párbajon amúgy remélem nem azt a három kismalacot darálták bele a kolbászba, amit nemrég elvittek tõlük...
Aztán itt van még Attila, õ néha túl sok, egyértelmûen látszik, hogy 0-24-ben próbálja produkálni magát a
nézõknek, majd elválik, hogy ez elég lesz-e. Aki most a legjobban zavar, az Szinti, lusta, egyszerû, a gügyögése sem szórakoztató már, mint elsõ héten, sokkal inkább idegesítõ. A többiekkel elvagyok, õk inkább a közömbös kategóriát képviselik nálam.
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 23. - 15:50:16 5/10
(55/81)
Én jó vezetõnek tartom Norbit. Sokszor vannak jó meglátásai. Attila hasonlít rá igen, de sokkal szétszortabb, meg alkalmi buzgó, és tényleg a kamerának pózol. Az idegeivel amúgy neki nincsen minden rendben. Érzelmes is, de agresszív is. Tulajdonképen labilis. Heni hiába száll szembe a férfiakkal, ha sosincs igaza. Az a baj, hogy õ csak a magáét hajtogatja, azon túl is, hogy bebukik az elméletével. Min pl a fejés. Ugye jól emlékszem, hogy õ volt, aki azt is meg akarta magyarázni, hogyan kell másképp (?), de elég gyenge eredménnyel zárult a produkciója, amikor leül a tehén mellé. Õ sokszor már csak azért küzd, hogy párbajt nyerjen, legalább a hangjával, és nem sokat foglalkizik azzal, hogy valóban igaza van-e. Irritáló karakter.
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 21. - 22:53:18 5/10
(54/81)
Elvileg úgy van, hogy a két legtöbb jelet kapott versenyzõ közül lehet választani. Hát igen, férfi embert nem fog kivinni, de Norbit nem értem mért nem attilát küldte ki a francba. Úgy bánnak a táblánál is azzal az emberrel, mintha fontos volna számukra, pedig mindenkivel összeveszett már. Be vannak tõle sz.arva. sajnos. Sanyit fúrják még nagyon. táblánál is, pedig õ olyan amilyen, de nem árt soha senkinek.
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 21. - 12:43:12 5/10
(53/81)
SPOILER
Sanya, meg Heni kapott három jelet. Senki más. Erre közli Anikó, hogy Attila is esélyes a két jellel. De miért !?
Link a képhez.: http://kepfeltoltes.hu/160421/szavaz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
E-gon 2016 ápr. 20. - 19:52:36
(52/81)
Azt b-nám ki elsõnek, aki kavar,meg a másik ellen szervezkedik. Ezt látják az emberek, a fiatalok, akik így fognak viselkedni az életben, a munkahelyeiken is?
Kat Bal 2016 ápr. 16. - 21:56:50
(51/81)
Szerintem kinai olcsó mikrofonokat tettek a szereplõre, szegényes megoldás, hogy még magyar felírat is kell hozzá, hát, nincs jó hang technikusa a csatornának?
Kat Bal 2016 ápr. 16. - 21:53:54
(50/81)
Lehet fizetett szerelmi alakitás?
Kat Bal 2016 ápr. 16. - 21:52:58
(49/81)
Minden csatorna régen nem a színvonalas szórakoztatásról szól. Amióta a politika kezében van minden média, azóta csak az ócska celebek keresnek sokat, a sport mûsorok is csak a Digi-nél van színvonalasabb adás. A hazai stadionokból a közvetítés csak pár ember szorong a lelátókon semmiért... Csak ez mind az adózók pénzébõl.
1/10
tigris74 2016 ápr. 16. - 11:05:00 1/10
(48/81)
Igazan koszonjuk az Rtl-nek hogy meg szombat este is (egy jo film helyett) ilyen sz..r musorokat adnak!
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 11. - 23:00:22 5/10
(47/81)
Az elõzõ párbajnál a malac súlya nem volt döntõ, mert a vesztes fél odáig el sem jutott. Ha fej-fej mellett rohannak vele a végén, akkor igen, valóban igazságtalan, de tulajdonképpen a feladat nagy része nem a karizmon múlott. Bár így is érheti kritika. Szöget ütni sem könnyû amúgy, de erre meg azt mondom, hogy aki egy farmjátékra jelentkezik, ennyi ereje már csak legyen, még akkor is ha nõ az illetõ.
5/10
idõjós1010 2016 ápr. 11. - 18:37:25 5/10
(46/81)
Ezt a legutóbbi párbajt igazságtalannak éreztem. Továbbá nálam Vivien nyert, mert erõlétben egyértelmûen fülül múlta ellenfelét, viszont nyilván nem lehetett mit kezdeni a 20Kg-os hátránnyal. Sajnos ez a párbaj nélkülözött mindenféle technikát, ügyességet. Illetve hát lehetett benne trükközni, de az semmi másra nem volt való, minthogy valamicskét lefaragjon Vivi az alapvetõ hátrányból. Eddig ügyességi játékok voltak. nem értem mire volt jó most ez az erõléti.
offtopic
Mia1234 2016 ápr. 11. - 12:01:40
(45/81)
Az én mûszaki berendezéseim teljesen jók.
Ha nem hallasz kisípolást, akkor szerintem neked van baj a füleddel.
böbike47 2016 ápr. 10. - 16:22:31
(44/81)
Nagyon nagy felháborodással láttam, hogy az a vadbarom paraszt, bunkó, kiállhatatlan heni ment vissza a párbajról!!!!!!!Nem tudom , kedves szerkesztõk, hogy ilyen párbajfeladatot adni, a debbelának, és Vivinek!!! HÁt hogy is mondjam, szegény Vivi esélytelen volt a kezdetektõl fogva ilyen debella nõvel szemben. Aki még a párbaj alatt , is pocskodiázta ellenfelét. Na itt kellet volna leállitani a párbajt, mert higgyék el az országban nagyon sokan fel voltak háborodva ezelen a nõnek nem nevezett disznó miatt. Továbbra is ajánlom, hogy egyelõ esélyekkel induló párbaj feladat legyen. Ezt a nõt, nem tudom, hogy meddig vagyuk képtelenek elviselni!!!!!!!! Én személy szerint befejeztem a farm müsor nézését, mert a képernyõn keresztül is ugy pofán vágnám ezt a debbela parasztot, hogy addig repüljön, mig haza nem ér!!!! Biztos vagyok benne, ha otthon is azt csinálja mint a müsorban, akkor nem is várják haza, mert kinek hiányzik egy ilyen csökevényagyu majom!!!!!!
Mia1234 2016 ápr. 09. - 18:52:45
(43/81)
Nem a tájszólás miatt nem érteni, hanem mert rossz a hangosítás és csak motyogást lehet hsllani, illetve mert folyton káromkodnak, ezért tiszta kisípolás az egész szöveg.
Mia1234 2016 ápr. 08. - 13:36:57
(42/81)
Nos hát én nem értek egyet veled.
Egy szavukat sem érteni, amikor beszélnek, mert folyamatosan megy a kisípolás - ami ugyebár azt jelenti, hogy megállás nélkül ordenáré módon káromkodnak. Fõleg az az Attila nevezetû, börtöntöltelék véglény, aki úgy beszél a nõkrõl/nõkkel (már ha épp érteni lehet mit mond a sok sípolás miatt), hogy az felháborító.
A lányoknak is olyan mocskos a szájuk, hogy hihetetlen.

Semmilyen szabály nincs, mindenki azt csinál (vagy nem csinál), amihez épp kedve van. Folyamatos veszekedésbõl és egymás cseszegetésébõl áll az egész napjuk.
Elég sûrûn esténként berúgnak, mint a csacsi, az asztalon táncolnak, vetkõznek, nyomulnak egymásra teljesen kendõzetlenül, sok-sok sípszóval.

Az egész összefoglaló halál unalom, semmi érdemleges, mutatnivaló nem történik. A hogyvolt blog írói is maximum 1 posztot bírnak errõl a nagy semmirõl írni hetente.
Miért színvonalasabb ez a VV-nél? Pont olyan, csak épp nem egy házba vannak bezárva, van egy gazdaságuk, amit egy-két ember kivételével nagy ívben lesz@rnak.