Téma: Fekete Ernõ

mulao 2009 júl. 16. - 13:44:54
(8/28)
Nem tudom elhiszi-e valaki amit most írok, mert valóban kissé hiheteltlenül hangzik, de igaz.
Arról van szó, hogy mégiscsak láttam Ernõt színházban, csakhogy, 2003-ban Nyári Játékok alkalmával szerepelt az Ahogy tetszik c. darabban, na most annak 6 éve, és én már nem is emlékszem sokra, annyira, hogy Ónodi Eszter játszotta a nõifõszerepet és férfinak volt öltözve és az egész valami erdõszerûben játszódik és, hogy vígjáték volt.
Sokáig nem is emlékeztem jól, mert a darab címére Vízkeresztre emlékeztem, nem Ahogy tetszikre.És az is tök jó, hogy Nagy Ervin is játszott a darabban, bárcsak többre emlékeznék.Hát csak leírtam. És onnan jöttem rá, hogy mivel menni szereték a mostani elõadásokra, felmentem a Nyári Játékok honlapjára, és az arhívum közöt rátaláltam az adatlapra.Ha valaki kételkedne, akkor az egy nyugodt bizonyíték.
mulao 2009 jún. 18. - 23:11:49
(7/28)
Nem tudtam megállni, hogy ne írjak.Nemréglett vége egy Katona közvetítésnek, amiben Ernõ számomra fantasztikusan játszott! Hiteles volt, természetes, a mimikái és hangsúlyai, le a kalappal elõtte! Remélem jól hallottam, hogy õ kapta a leghangosoabb tapsot. Mostmár merem mondani, hogy õ egy nagyon- nagyon jó színész! Szerintem õ volt ab legjobb a darabban!És az egyik kedvenc szinkron hangom, nagyon jó hangja van.
mulao 2009 máj. 26. - 03:50:24
(6/28)
Szerintem Ernõ egy abszolúlt jó színész, sõt! Sajnos nem abban a városban élek, amiben õ játszik, ezen egyszerû okból kifolyólag sajnos nem láthattam színházban, de igenis tehetséges. A hangja meg nagyon jó!
annlee 2009 máj. 21. - 18:45:50 Előzmény dreamer1
(5/28)
A néger és a kutyák harcában láttad már? Vagy a Barbárokban? Ha a meggyõz(õd)és a cél.:) A néger-t sajnos június 3-án adják utoljára, jövõ évadban már nem lesz elõadás... a szívem szakad meg, Tóth Anita, Fekete, Keresztes, Hajduk... félelmetesek. De rajtuk kívül is minden együtt van: rendezés, hang, látvány, szöveg.
dreamer1 2009 máj. 01. - 11:36:26
(4/28)
Tehetséges mert a Katonában sorra kapja a fõszerepeket.
De nekem valahogy nem jött át eddig. Az utcán szembejönne velem lehet észre se venném. Vannak ilyen színészek. A Kulcsban láttam, gondoltam most biztos kiderül milyen jó mert mindenki isteníti, de semmi nem történt... de ott a Fullajtár tetszett a legjobban.
mulao 2009 márc. 23. - 21:44:54
(3/28)
Nekem (is) az egyik kedvenc színészem.Nagyon jó hangja van,nagyon jól szokott játszani.Most március 15-én,néztem a közvetítést,s szerintem jó volt,Fullajtár Adival (õt is kedvelem,jó színész)szerintem olyan jók voltak,hogy hihetõ volt róluk a házaspár,jó összhangjuk volt.A Katonába meg nem mindenki játszhat,õt meg,( kétszer kitüntették a Katona díjjával,a Vastaps-díjjal,legjobb férfi fõszereplõ,mellékszereplõ)! A hangja meg tényleg nagyon jó,szokott szinkronizálni is,megjegyzem jól.
kopaszkaktusz 2009 márc. 13. - 16:22:58
(2/28)
Zseniális színész szerintem, a Katonában az egyik legjobb, nagyon-nagyon szeretem!:))
eugénia22 2008 máj. 16. - 15:31:31
(1/28)
Jó színész.
A Lorában nagyon jól játszotta az ellenszenves figurát...
Sokan azért nem szeretik, mert annyira jól hozza ott a karakterét, hogy sokan elhiszik, hogy olyan valójában is.
A Magyar szépségben is jól játszott.
És nagyon jó hangja van, pl. szinkronhoz és hangoskönyvhöz.
Van is neki.
Én bírom.