10/10
syuzi 2015 szept. 25. - 12:23:05 10/10
(42/362)
Isabelel tényleg meg enyhûlt Laura cselédje. Elég rendes volt Isabeltõl hogy segitett Laura cselédjén pedig elég csúnyán bánt vele a lány.

Edgar elég ötletes volt az újság hirdetésel mit Isabelnek küldött

Berenice egy aljas nõ Joset is kihasználja

Costansia még a saját testvérének Selinjának is alá tett mert Gerra azt hiszi hogy Selinja tett alá Bonifacionak
malvinkicska 2015 szept. 24. - 17:08:23
(41/362)
Berenice megéri a pénzét addig hajtja Joset, hogy az övé lesz, az ilyen nõket nem szeretem, nem beszélve még egy fajták is. Constancia agyára megy a rang kórság, az mindenkit lenéz. A színházas vonal nekem valahogy nem jön be. Isabel szeretni kibékülni az apjával de az konok még, nem akar. Laura bejárónõje megszelídült, mivel Isabela megmutatta, hogyan kell viselkedni, hiszen õ is volt cseléd.
10/10
syuzi 2015 szept. 24. - 12:11:49 10/10
(40/362)
Igen Laura nagyon rendes és aranyos nem olyan mint az anyja
Szép volt hogy felment Juremahoz a dombra hogy Isabel után érdeklõdjön
és milyen boldog volt hogy a dombon teljesen más világ van, és milyen kedvesen fogadták
malvinkicska 2015 szept. 23. - 17:14:09
(39/362)
Szép dolog Laura elment Isabel után, õ igaz barát és Edgár is egyet ért vele, tehát õk nem azok a szem ellenzõsek tiszteletben tartják a másik embert.
10/10
syuzi 2015 szept. 23. - 12:32:01 10/10 Előzmény napraforgó
(38/362)
Szerintem is véletlenül fog kiderülni Albertoés Costanzia számára Isabel terhesége

Berenice és Isabel tényleg csinosak:) Nekem Isabel haja tetszik nagyon:)
10/10
syuzi 2015 szept. 23. - 12:29:03 10/10
(37/362)
Igen Costanzia tényleg nagyon szemét módon viselkedett Bonifacióval
elõször lefekszik vele utána meg alátesz, még Laurara sincs tekintettel Costanzia

Laura cselédje milyen kétszínû rögtön elárulta Costanzianak hogy Laura befogadta Isabelt
Szerintem Berenice és Jose összejönnek
Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2015 szept. 22. - 17:16:01
(36/362)
Bonifáció kezd rájönni, hogy a titkos szerzõdést Constancia lopta el, nagyon rondán viselkedik a lányáéknak sem hagy békét, minden lében kanál.
8/10
napraforgó 2015 szept. 21. - 17:26:54 8/10
(35/362)
Én nem hiszem, hogy Izabel valaha is elárulja, hogy Laura öccse a gyerek apja. Esetleg véletlenül fog kiderülni...
Egyébkélnt az Izabelt, és a Berenicét játszó színésznõ is igen csinos.
malvinkicska 2015 szept. 21. - 17:07:57
(34/362)
A mai részben nagyon sajnáltam Isabelt a lelki válsága ide vezetett, de azért Laura aranyos hiába fekete igaz barát és a férje Edgar is, befogadta, annyit akar egyenlõre legyen titok. Constancia megéri a pénzét, egyszer le akar vele feküdni a szenátorral utána meg árt neki.
10/10
syuzi 2015 szept. 20. - 13:58:24 10/10
(33/362)
Gondolom azért viselkedtek így vele mert házasságon kivûl születik a baba, és nem a võlegényétõl van a kicsi, és biztos vallási okai is van neki

Én Albertinhora leszek kiváncsi ha megtudja hogy Isabel gyereket vár tõle hogy fog viselkedni
malvinkicska 2015 szept. 19. - 18:49:10
(32/362)
Azon elgondolkodtam, hogy ott milyen nagy bûn, hogy teherbe esett, Isabel, az apja is mit követ vele, egyedül a nagynéni beszél vele normálisan. Laura biztos segíteni fog neki, az nem olyan lelkületû, mint az anyja.
10/10
syuzi 2015 szept. 19. - 16:26:02 10/10
(31/362)
Szegény Isabelt még Madame Besanzon is kidobta... Remélem hogy a kisbabával egyedül maradt Isabelen majd Laura vagy valaki fog segiteni
Costanza már milyen nagyra vágyó lefekszik a lánya apósával a férjének jóbb poziciójáért
Fernando õ is egy elég savanyú figura
Alicet milyen csúnyán becsapják fogadást kötni egy szegény lány érzelmeivel játszani nem szép
remélem hogy Teodoroval majd igaz szerelem lesz köztük

Szerintem Laura nagynénje összejön az újságiróval

Várom már a hétfõi részt:)
8/10
napraforgó 2015 szept. 19. - 06:22:55 8/10 Előzmény szevacica
(30/362)
Egyáltalán nem volt erõszak, Isabel önként ment be a fiúhoz. A srác a szegény diákot alakította, költõi lélekkel, aki titokban párszor bekéredzkedett a madame hátsó szobájába aludni. Isabel idõnként beengedte, azzal a kikötéssel, hogy reggel elmegy, mielõtt a madame felébred. A fiú meg midig szerelmesen kapacitálta, hogy menjem be hozzá, mert õ nagyon szereti, el akarja venni, blablablab, stb. És egy éjszaka Isabel be is ment...De nem mutattak semmit, nagyon szépen, szinte költõien volt megoldva, inkább csak sejteni lehetett, hogy odabent történhetett valami. Csak pár másodperc volt az egész jelenet.

Másnap reggel rögtön megbánta és el is akarta felejteni. Kidobta a fiút, és amikor az többször visszajött, még rajongott érte és folytatni akarta a viszonyt. De a lány mindig elküldte, õ már megbánta, nem akart folytatást. Csak a megbántottság, a megalázottság vitte bele, mert azt hitte, Jose Maria szándékosan alázta meg és hagyta el a templomban.

Persze Constancia tudomására jutott a dolog, azt hitte, a lány a fia pénzére pályázik. Laura miatt futottak üssze, Isabel akkor jött rá, hogy a fiú Laura öccse. Copnstanccia meg se hallgatta Isabelt, aki bizonygatta volna, hogy õt nem érdekli Albertinho. Constancia olyan gonosz volt, hogy a fiát rákényszerítette, hogy a templomba - fals ürüggyel - hívott Isabelt kegyetlenül megalázza. Albertinho meg, mivel meg lett fenyegetve, hogy a pénzcsapot elzárják elõle, belement ebbe, habár szégyellte magát miatta.

Isabel párszor panaszkodott emiatt a tévedése miatt Jurema mamának, aki mindig arra biztattam hogy ez csak egyszeri megtévedés volt. Josenak nem kell tudnia róla, mert csak elszomorodna...

De, mint láttuk, a dolgot nem lehetett titokban tartani....
szevacica 2015 szept. 18. - 17:17:08
(29/362)
Nekem sem tetszik a sori címe, de azt gondolom, van mögöttes jelentése... talán a szereplõk bõrszínére, ezen keresztül pedig az osztálykülönbségekre, illetve -keveredésekre utal.

Szegény Isabelle... pont azt a részt nem láttam, amikor az ominózus összegabalyodás történt. Valaki esetleg megírná, hogyan is történt? A csábító erõszakoskodott is, vagy csak lelki ráhatás volt? Mennyire volt Isabelle tehetetlen az eseményekkel kapcsolatban?
malvinkicska 2015 szept. 17. - 13:23:50
(28/362)
Amit leírtál az Élet Megy Tovább abban játszottak együtt Laura és a mostani Albertinho, nagyon jók voltak ott is Constancia a Pampák Királyába Luana hatalmasat alakít ott, nagyon tetszik.
ummogo@hdsnet.hu 2015 szept. 17. - 11:13:04 Előzmény syuzi
(27/362)
Sok szereplõ játszott már egy másik sorozatban, sajnos a címe nem jut eszembe, de írok róla pár sort, hátha valamelyikõtöknek beugrik. Szóval egy sikeres teníszezõ lányról szól -akinek a testvérét a mostani Laura játsza- beleszeret - a mostani Albertínóba- terhes lesz, és a nem szimpatikus anyja elviszi külföldre megszülni a kislányát, és örökbe akarja vele adatni, de nem sikerül neki. Hazamennek és autóbaleset éri õket, a testvére vezet beleesnek egy folyóba, és a testvér a pici lányt menti elsõnek, nem a fejét beütõ testvérének, ezért a testvér kómába esik 7-8 évre. A most Máriót alakító szinész abban a sorozatban a mostani Albertnó és a vörös hajú szinésznõ -akik ott testvérek- amabban az ügyvéd apjuk. Megköszönném, ha vkinek eszébe jutna a sorozat címe, az is nagyon tetszett.
8/10
napraforgó 2015 szept. 17. - 09:39:19 8/10
(26/362)
Laurának jó lenne, ha az anyja nem lakna annyira a közelében, meg fõleg, ha nem járkálna annyit oda.... De aogy látom, ez reménytelen. Constaancia naponta odajárkál hoizzájuk.
malvinkicska 2015 szept. 16. - 18:28:17
(25/362)
Az tetszik Laura nem engedi magát az anyjának, be be szólogat. Isabel, mos, hogy terhes biztos nem lesz esküvõ Joseval.
8/10
napraforgó 2015 szept. 14. - 18:36:21 8/10
(24/362)
Fárasztó anyja van szegény Laurának. Ez a Constancia még abba is beleszól, hogy lefekszik-e a férjével és hányszor.
És emellett a család, no meg a férje elõmenetele érdekében (!) lefekszik befolyásos emberekkel, közben meg az erény mintaképének állítja be magát. És eközben nemcsak a lányára telepszik rá, hanem a vénlány húgát és az özvegy nõvérét is kommandírozza.
10/10
syuzi 2015 szept. 11. - 12:27:35 10/10
(23/362)
Nagyon jó volt a tegnapi rész végre Laura és Edgar csokoloztak:) Alberto kezd bele szeretni Isabelbe csak fél az anyjától és a társadalom különbségektõl ezért nemfog vele maradni......

Jose és Isabel szép pár.
Várom már a mai részt:) Tudja valaki hogy ki énekli a fõcímdalt? Ha esetleg linket is csatolna nagyon örülnék neki:)