8/10
napraforgó 2015 nov. 19. - 17:11:38 8/10
(142/362)
Azon gondolkodom, hogy miért csak Constanciát hívják bárónek, a testvéreit miért nem? A férjezett neve Assuncio, a Bois vista nyilván a lánykori neve. De akkor meg ugyanez a lányneve Carlotának és Celinának is.

Vajon Esther mit eszik azon a gyenge jellem Albertinhon?
malvinkicska 2015 nov. 19. - 16:12:16
(141/362)
A mai részben kiverte a biztosítékot, mikor a pap nem engedte be Lauráékat a templomba a válás miatt lehet menni a templomba, csak ha megint házasodik, nem lehet egyházi esküvõ, katolikus szertartás szerint, de a Pápa adhat felmentést, igaz sok idõben telik, én már tudok ilyenrõl a valóságban, itt meg a vallás lejáratása, megy. A másik ami sok az a színház, túl van ragozva szerintem, igaz mi 105 részt kapunk belõle de a valóságban, azt hiszem 154 részes. Az Isabel gyerekérõl szó sincs, már a bárónõ is régen volt meglátogatni engem aza szál jobban érdekelne, mint ez a sok kényes csaj. Fernando is egy utolsó féreg zsarolja a másikat, az meg hagyja magát.
malvinkicska 2015 nov. 18. - 18:40:07 Előzmény Csalarozsika
(140/362)
Nem nézed, mert a mai részben Caterinanak köszönhetõen újságba került, Laura válása, el is vesztette az állását, aztán az egész család kiborult a hír hallatán. A színházas dolog sok volt benne ott is a két rossz indulatú nõ, mesterkedik a Diva ellen nem tudom , most már mi lesz mivel Isabel megvette, vajon mit fog szólni ha kitudódik, megitatták a Divat.
10/10
syuzi 2015 nov. 18. - 12:28:02 10/10
(139/362)
Igen már teljesen nyilvánvaló hogy a kicsi Sandráé és nem Teresaé . Szerintem a nagyi Eulália hamarosan rá jön a titokra. Én is kiváncsi leszek rá hogy ki Sandra gyerekének az apja és miért nem házasodtak össze

Nem volt semmi Albertino szerelmi vallomása Isabelnek a kávézóban

Várom már a mai részt:)
8/10
napraforgó 2015 nov. 18. - 06:22:52 8/10
(138/362)
Teresa és Sandra reggeli beszélgetésébõl nyilvánvaló, hogy titkuk van a család elõtt és fõleg a nagyi, Eulália elõtt, akinek szeme, mint a sasé... Szóval már biztos, hogy a gyerek Sandráé... És a nagymama sem hülye, ahogy a célozgatásaiból kiderült.
kíváncsi vagyok, ki lehet a gyerek apja és miért kellett ilyen fortélyhoz folyamodniuk, miért nem házasodtak össze?

Valahogy nem hiszem, hogy Jose hirtelen levetkõzte minden elõítéletét a nõk életét illetõen (vagy feleség, vagy kurva). Nincs munkája, csak egy ócska bódéja, Isabel nyilván nem költözne oda a madame házából. És a munkáját sem adná fel. Ha Jose hirtelen nem gazdagszik meg, ennek a kapcsolatnak szerintem nincs jövõje.
malvinkicska 2015 nov. 17. - 18:34:34
(137/362)
Caterina szinte érzi mikor kell Edgar közelébe lenni, el is hiszem Lauranak kételyei vannak, afelõl, hogy nincs viszonyuk, mert az a szemét nyomulós úgy állítja be, hogy az legyen, mintha együtt lennének, pedig kérte E menjen el, és még egyszer is oda szemétkedett. Isabel apja nagyon vaskalapos, a gondolkodása ókori. Joset még biztatja a lánya ellen. Albertinhot bírom ahogy alakít, másban is láttam ott pont az ellenkezõje volt. Laura és Edgar, hogy együtt lesznek e valaha, nekem kételyeim vannak, mivel elég erõs személyiség mind kettõ, nem akarnak engedni.
8/10
napraforgó 2015 nov. 17. - 16:23:23 8/10 Előzmény napraforgó
(136/362)
Ez a Catarina csak nem száll le Edgarról. És nemcsak Laurát, de Dívát is tönkre akarja tenni.
Nem tehetek róla, de nekem ez a Jose nem tetszik. Miért nem tudtak egy szebbarcú színészt választani a szerepre?

Albertinho meg nem tudja elfelejteni Isabelt - de a lány sohasem frogja megbocsátani neki, hogy az anyjának engedelmeskedve megtagadta, eltaszította. Mindenesetre a "barátai" is jó firmák, jól leitatják, aztán meg odalökdösik Isabel elé, hogy bolondot csináljon magából.
malvinkicska 2015 nov. 17. - 09:02:32
(135/362)
Caterina egy nagyon rossz indulatú nõ az azon van hogyan ártson bosszúból Lauranak, mert agyilag nem fogja fel csak ágyasnak kellet Edgarnak, nem pedig feleségnek, nagyon jó lenne ha a bárónõ tudna neki is ártani, mert Laura nem olyan nõ, aki másokat ócsárol.
8/10
napraforgó 2015 nov. 16. - 16:20:46 8/10
(134/362)
Úgy látom, Isabel meg fog bocsátani Josenak, Én azért ilyen könnyen nem tudnám elfelejteni a sértéseit.

Laura és Edgar élete talán rendezõdhetni, ha Catarina beismerné, hogy mástól van a gyereke. Bár a kislányt sajnálnám.
10/10
syuzi 2015 nov. 16. - 12:00:24 10/10
(133/362)
Én is kíváncsi leszek hogy hogy alakul Laura és Isabell sorsa:)

Már várom a mai részt:)
malvinkicska 2015 nov. 15. - 17:04:19
(132/362)
Jose és Isabel kapcsolatában ott látom a hibát, hogy már nincs rabszolga, de a Jose gondolkodása nem változott, õ a kialakult új helyzettel nem tart lépést agyilag, még mindig elõ ítéletei vannak a nõk szakmáikkal kapcsolatban, nem is tudom, honnan veszik, minden táncosnõ kurtizán, persze ez Isabelt nagon sérti, mert õ valóban egy érzelmi gyengeség áldozata. A ficsúr ahogy Jose nevezi, meg még mindig vonzódik hozzá, teljesen más lenne ha az a nagyravágyó bárónõ nem terrorizálná, a fiát. Azt látom , hogy mikor bizonyos változások vannak az emberek életébe elõször is a fejekbe kell rendet rakni, mert amíg az nincs csak torzsalkodnak. A másik Edgar egy ügyvéd férfi, és még is megvezeti az a rossz életû Caterina, nem õ az elsõ akinek van balról sikerült gyerek, de azért nem kell ezt követni vele, fizetni neki az éneklést, meg egyebek.Nagyon várom mire fog alakulni a két nõ sorsa.
10/10
syuzi 2015 nov. 15. - 14:34:22 10/10
(131/362)
Nagyon jó volt a pénteki rész is. Szerintem lehet hogy Heraklito és Teresa kisfia valójában az unokájuk és a kicsi Sandra kisfia mert elég érdekes volt Teresa és Sandra összenézése mintha titkolnának valamit, fõleg mikor Heraklito mondta hogy a kicsi hogy hasonlit rá akkor néztek furán Tersa és Sandra

Jose és Isabell szerelme beteljesedett de sajna újra szakitottak

Neusinja és Catarina nagyon gonoszul viselkedik . Valóban érdekes lenne ha a kicsi Melissa nem is Edgaré lenne

Már várom a holnapi részt:)
8/10
napraforgó 2015 nov. 13. - 16:57:25 8/10
(130/362)
Azért az szomorú, hogy Isabelt pont azok az emberek tartják erkölcstelennek, akiknek inkább védelmezniük kellene (apja, Jose). evelte, tisztességban, Hiszen az apja nevelte, tisztességban, bíznia kellene a lányában.
Nem is kár, hogy ezek után elzavarta Josét. Az a vaskalapos, ostoba férfi úgyis csak állandóan gyötörné.
8/10
napraforgó 2015 nov. 12. - 17:42:41 8/10
(129/362)
Ha Jose nem tudja elfogadni az új, független Isabelt, akkor nem jósolok nekik nagy jövõt.
Catarináról eddig nem tudtunk sokat, most láthattuk, miféle nõ, két fiatalemberrel is ágyba bújt.
Valamiért van egy olyan érzésem, hogy az a kisbaba nem Teresa asszony gyermeke, hanem a lányáé... Az a lány annyira odavan a babáért.... Vajon miért kellett elutazniuk jó messzire a terhesség és a szülés idejére, ha az anyja gyermeke? Rioban biztos jobb ellátást kaphatott volna, mint valahol vidéken.
------------------------------------

Úgy látom, ez a sorozat a nõk felszabadulásáról, emancipálódásáról szól.
Ott van Jurema asszony, aki a saját maga ura. Aztán Díva, a mûvésznõ. Sõt, a francia táncosnõ, Dorleac is. Valahol még a léha Catarina is, aki megõrizte a függetlenségét, eltartatja ugyan magát Edgarral, de nem kell alkalmazkodnia hozzá, mint egy feleségnek a férjéhez. Laura és Isabel is a független nõk táborát gyarapítja. Igaz, Laura meg fog fizetni a független státuszáért, meghurcolják, mint elvált nõt, de Isabel fütyül rá, hogy erkölcstelennek tartják. Josetól sem tûri el a tiszteletlenséget, inkább xxx spoiler xxx szakít vele.
malvinkicska 2015 nov. 12. - 16:10:19
(128/362)
Érdekesen gondolkodik Jose, ugye gazdagnak és netán azt gondolja Isabelrõl, hogy nem õt szereti igazán, pedig csak az van, az másképp gondolkodik, az élet dolgairól ami J zavarja nincs munkája jelenben, aztán az úton meglátta Albertinhoval, ez megint olaj volt a tûzre. Az õ szerelmük nehezen lesz olyan, ezek után, mint az elején volt, mivel sok a zavaró tényezõ. Caterina, jól láttam a célja elérésének érdekében, fûvel fával, meg az ágassal, is, nagyon nem szeretem a karakterét. A mai részben inkább a mellék ágak voltak központban, a rendõr fõnökéknek kisfiú született, Laura nem sokat volt színen Edgar meg egyáltalán. Aztán a színházas dolog a maga módján érdekes, de nekem nem annyira jön be.
8/10
napraforgó 2015 nov. 12. - 07:03:44 8/10
(127/362)
Úgy tûnik, Isabel és Jose Maria együtt töltötték az éjszakát. Viszont nem hiszek abban, hogy a boldogságuk tartós lehet. Isabel túl szabad szellem lett, túl önálló, Jose viszont nem ezt a nõt akarja, hanem a régi Isabelt. Az viszont már 7 éve nincs meg....

Catarina és Constancia összecsapása viszont érik. Lehet, hogy a báróné tönkre tudná tenni az énekesnõ karrierjét, az viszont tönkre fogja tenni Laura hírnevét.

És mi lesz, ha kiderül. Melissa nem Edgar lánya? Hisz 7 évig a sajátjaként szerette - most egyszerûen el tudná felejteni?
valahogy nem hiszem, hogy Laura boldogan lenne a pótmamája, hiába kedveli a kislányt.
Csalarozsika 2015 nov. 12. - 01:27:04
(126/362)
Szia! Szerencsére sikerült elcsípnem a részeket. Internet szempontjából nálam is "üzemzavar" volt.
A bárónõ egyszerûen nem képes továbblépni, nem találja a helyét az új világban, nem tud szabadulni a régi beidegzõdésektõl!

Hála Istennek, Isebel és José végre tisztázták a dolgokat!
Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a boldogságuk tartós lesz, mivel José rendkívül önfejû!

A napnál is világosabb, hogy Laura és Edgar szeretik egymást!
Remélem, kibogozódnak a most még összekuszálódott szálak!
Caterina mindent megtesz, hogy keresztbe tegyen nekik!
Az a nõ egyenesen kiállhatatlan! Úgy tûnik, semmi sem elég neki!
Edgar támogatja anyagilag, odafigyel a kislányra, mégis mit akar még?
Ha már a kislánynál tartunk, helytálló a felvetésed, hogy talán nem is Edgar az apja!

Ami engem még felháborít, az az Eliassal való bánásmód!
Úgy tûnik, Zenaide semmivel sem különb Berenice-nél!
Semmibe veszi szegény kisfiút, holott a jövedelmét, a megélhetését is neki köszönheti!
Beleszakadna, ha emberségesen bánna vele?!
Remélem, hamarosan leleplezõdik a csalás, s az egész kompánia elnyeri méltó büntetését!
malvinkicska 2015 nov. 11. - 17:50:36
(125/362)
Az igazán nagy lenne ha kiderülne errõl a könnyû vérû nõcskérõl a kislány nem is Edgárré az igazán nagy lenne, de valóban vannak ilyenek, egyre utálatosabb ez a nõ, amit követ.
szevacica 2015 nov. 11. - 15:09:50
(124/362)
Nagyon tetszett a jelenet, amikor Isabel találkozott a fiával. Ahogy néztek egymásra, mintha tudnák, hogy milyen kötelék fûzi õket össze.
Más: van egy olyan érzésem, hogy elõbb utóbb az fog kiderülni, hogy Catarina lánya nem is Edgartól van... volt már ilyen a történelemben, ugye. És emiatt ment tönkre a házassága Laurával! Meg is érdemelné!
malvinkicska 2015 nov. 11. - 13:41:01 Előzmény Csalarozsika
(123/362)
Láttad a heti részeket mivel nekem nem volt net, így nem tudtam írni, még ma is úgy volt, javítják, eddig még nem. A két lány sorsa érdekes, de a gondolkodásuk jó, nem olyan maradi, õk lépést tartottak a változással, nem úgy, mint a bárónõ az nehezen emészti, meg a rang elvesztését. Azt várom Isabel és Jose a beszélgetésbõl mi fog kisülni, hogyan közelednek egymáshoz, vagy nem. Laura is szereti Edgart az kölcsönös, csak mindkettõjük elég makacs.Caterina elég könnyû vérû nõcske az adódó alkalmat nem szalasztja el, az is mikor fog kitudódni, azon felül szereti a kakit kavarni rendesen a színházban is, az ilyen nõk nagyon nem szimpik nekem.