10/10
syuzi 2015 okt. 29. - 12:20:43 10/10
(102/362)
Ez jó hír kiváncsi leszek hogy hogyan fog Isabel visszatérni és hogy mikor fog Lauraval találkozni

Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2015 okt. 29. - 07:06:29
(101/362)
A tegnapi rész is nagyon jó volt Edgar Jose Mariaék, mellet van, remélem elfogadja a kormány a követelésüket. Aztán Laura titokban tartotta a kapcsolatot a nagynénjével, mert ugye az anyja, mit követ vele. Berenice hova fanyalodott el akarja lopatni Isabel apjától a pénzt az egy nagyon sötét lelkû valaki, annak mindig csak azon az esze, hogyan ártson másoknak. Az is érdekes lesz, mikor el kezd tanítani Laura és a kislány is ott van.
malvinkicska 2015 okt. 28. - 14:22:36
(100/362)
Az elõzetest olvasva a héten Isabel vissza fog térni, én is nagyon várom, hova alakul majd a sorsuk a két barátnõnek.
10/10
syuzi 2015 okt. 28. - 13:39:16 10/10
(99/362)
Nagyon jó volt a tegnapi rész végre Laura is újra visszajött Rioba és pont Edgar kislányának az iskolájában fog tanítani. Laura most még szebb és csinosabb mint régen
Fernando végre megtudta az igazat a származásáról ez meglepõ volt és milyen dühös volt az egész családjára még Edgarra is

Isabelt kicsit hiányolom remélem hogy õ is hamar visszatér majd
Várom már a mai részt:)
8/10
napraforgó 2015 okt. 27. - 16:43:26 8/10
(98/362)
Kicsit csodálkozom, hogy az apáca fõnökasszony nem kezdett el gyanakodni, amikor felvete Edgar Viera ügyvéd úr lányát, Melissa Vierát az iskolájába, ahová még aznap jelentkezik Laura Viera tanári állásra. Még csak fel sem merült benne, hogy van valami közük egymáshoz. Azért ennyire nem lehetett kicsi Rio de Janeiro 1910-ben. De olyan nagy se, hogy minden második embert Vierának hívják.
malvinkicska 2015 okt. 27. - 16:22:36
(97/362)
A mai rész nagyon jó volt Fernando nagyon sértve érzi magát amiért eltitkolták tõle az igazságot, mindenkibe csak a rosszat látja, de azért késõbb átgondolt, hogy Edgar sem tudta. Laura megérkezett, és pont abban az iskolában keres állást ahola kislány van. Nagyon várom mikor találkozik Laura és Edgar.
8/10
napraforgó 2015 okt. 27. - 06:57:48 8/10
(96/362)
Nekem úgy tûnik, Edgar jobban hasonlít Bonifacióra, mint Fernando. Mindkettõnek van balkézrõl egy gyereke. Csakhogy Bonifacio felesége, Margarida kegyes volt és megbocsátott és sajátjaként nevelte Fernandót a saját kicsi fia mellett. Laura erre nem volt képes, talán, mert õ még nem volt anya, mikor ez kiderült, sõt a vetélése miatt nagyon is sérülékeny volt.
Eulalia szerint rendes nõ volt Fernando valódi anyja, kérdés tud-e valamit arról, hogy alakult a sorsa, miután lemondott a fiáról az apa javára. Lehet, hogy épp Diva lett volna az anya? Bár nem biztos, hisz abban az idõben is voltak házasságon kívüli kapcsolatok, gyerekszülések. Aztán ki hogy oldotta meg a kérdést. Volt, aki lelencbe adta, volt, aki maga neveléte, volt, aki kiadta nevelésbe vidékre, stb. A leggyakoribb nyilván a sürgõs férjhezmenés volt, vagy az apához, vagy máshoz...
malvinkicska 2015 okt. 26. - 19:33:08
(95/362)
Annak a nõnek más a lelkülete, tud szeretni a bárónõvel ellentétben, azt mindig csak a rang hajtja, mindenkinek belegázol a lelkébe a testvéreivel, is hogy beszél.
8/10
napraforgó 2015 okt. 26. - 16:46:35 8/10
(94/362)
Érdekes, hogy Margarida sokkal jobban szereti Fernandot, mint a tulajdon apja. És milyen nagylelkû, hogy befogadta a férje zabigyerekét és még csak nem is kivételezik a saját édes gyermekével.

Caterinának nemigen jött rendbe a hangja, pedig már jónéhány év eltelt. Az impresszárió is elmenekült, olyan hamisan énekelt.
malvinkicska 2015 okt. 26. - 16:16:03
(93/362)
A mai részben kitudódott, hogy Fernando anyja nem az akit hisz, az öreg csaj jól megmondta, Eulália sok mindent tud ezek szerint. Edgar még mindig gondol Laurára, szereti, jól tudnak titkolózni az apácának is azt mondta, hogy a vidéki birtokon van a felesége. A bárónõ vajon kit akar a fiának feleségnek rang kórságban szenved emberi érzései nincs, azt gondolja az csak úgy van.
8/10
napraforgó 2015 okt. 25. - 04:52:02 8/10
(92/362)
No igen, a gazdagoknak mindig voltak cselédei - korábban rabszolgái - akik a kényelmes és kellemes életérõl gondoskodtak. De Laurát nem úgy ismertük meg, mint aki szereti élvezni ezt a kényelmes semmittevést. Lánykorában a könyvtárban dolgozott, hiába ellenezte Constancia, most meg tanítónõ lesz. Nem tudom, hogy korábban megvolt-e ez a képesítése, vagy ez alatt a 6 év alatt szerezte meg. Nem tudjuk, hogy az a vidéki birtok milyen távolságra van Riotól. Azt lehet tudni, hogy Rióban gyakran pusztított a sárgaláz (a mocsár, a meleg, meg a szúnyogok, no meg a higiénia hiánya miatt), ezért aki tehette,
nyárra elköltözött egy egészségesebb klimájú vidékre. Szóval Laura hamarosan visszatér Rióba. Vajon kiderül-e, hogy elvált asszony? Hogy alakul a sorsuk Edgarral?
malvinkicska 2015 okt. 24. - 18:02:22
(91/362)
Tudom te képben vagy , de én is gondolkodtam lehet azon a birtokon is vannak alkalmazottak, mert általában ezekben a sorozatokban úgy van, és azok csinálják a dolgot, kiszolgálják Laurát, és neki így kellemes, csak õt az olyan semmitevés zavarja, õ egy modern gondolkodású egyén, ezért jöhet vissza, majd meglátjuk.
malvinkicska 2015 okt. 24. - 17:45:44
(90/362)
Biztosan jó lesz a következõ rész is mivel Fenando megtudja a származását, azt lehet olvasni az elõzetesbõl, itt pörögnek az események az jó, igaz most idõben nagyot ugrottak.
8/10
napraforgó 2015 okt. 24. - 16:11:26 8/10
(89/362)
Laura tényleg a vidéki házba ment, amíg a válást intézik, tudom, de valahogy nem hiszem, hogy azóta is ott él. Nem olyan tipus, aki elássa magát vidéken 6 évre. Na és mibõl él? Edgar õt is eltartja, mint Caterinát? Mert Constancia megmondta, hogy kitagadja, ha elválik. Szerintem a szülei nem pénzelik, mert nem értettek egyet a döntésével.
A következõ részben már tanítónõ lesz Melissa iskolájában.
10/10
syuzi 2015 okt. 24. - 16:07:16 10/10
(88/362)
Szívesen nincs mit és ne haragudj hogy szóltam ,és kí javítottalak.
10/10
syuzi 2015 okt. 24. - 16:05:19 10/10
(87/362)
Nekem is nagyon tetszenek a szinkronhangok szerintem is nagyon jól ellettek taláva a hangok

Laura remélem hogy hamar visszatér mert hiányzik nekem a sorozatból Isabelel és Jose Maríaval együtt

Catarinanak nem sikerült szerencsére megszerezni Edgart. Alberto ,Fernando és Umberto nem változtak semmit de hova lett Teobaldo?
Várom már a hétfõi részt:)
malvinkicska 2015 okt. 24. - 11:27:11
(86/362)
Lauraa vidéki házba készült nehogy megtudják, hogy elvált, szerintem ott van, és majd ha rendezõdnek a dolgok vissza jön, azt látom ott akkoriban még rettenetes volt elváltnak lenni, mer ugye Edgar is mondta, most már magányos, és nemcsak a nõt a férfit is sújtotta ez az elválás.
8/10
napraforgó 2015 okt. 23. - 16:59:59 8/10 Előzmény syuzi
(85/362)
Persze, hogy elírtam, jó, hogy észrevetted. Köszi a javítást.
Kár, hogy a legutóbbi részben sem Isabel, sem Laura nem szerepelt.
Albertinho éppoly felelõtlen, mint volt és a barátai is mind linkek.
Caterinának nem volt elég a 6 év, hogy Edgar nyakába varrja magát. De hogy Laura hová tûnt, az rejtély. 6 éve "üdül" valahol...
malvinkicska 2015 okt. 23. - 15:19:39
(84/362)
Elõre belenéztem a részekben, persze nem értem mivela nyelvet nem beszélem, csak az eredeti hangra voltam kíváncsi, Edgar Magyar hangja van legjobban eltalálva, Laura és Isabel hangja csodálatos, Jose Marianak is jó a hang színe, ezt csak úgy érdekesség képen írtam le.
10/10
syuzi 2015 okt. 23. - 14:11:03 10/10
(83/362)
_Nyilván elírtad biztos 1903, 1904 ,és 1910-et akartál írni
igen jó nagyot ugrottunk az idõben Jose is még mindig matróz,Laura és Edgar is elváltak,Asunso lett a szenátor

A gyerekek aranyosak a kis Elias és Melissa
Remélem hogy Isabel is hamar visszatér majd
Várom már a hétfõi részt:)