10/10
syuzi 2016 jan. 27. - 12:06:02 10/10
(322/362)
Fernando és Catarina elég aljasak voltak hogy pénzért még szegény Melissat is képesek voltak elrabolni, de szerencsére Laura rájött az igazságra, és elmondta Edgarnak hogy Catrina raboltatta el a kislányt

Edgar jól kiosztotta Catrinat és még az is kiderült hogy a kis Melissa nem biztos hogy Edgar kislánya

Fernando és Catrina boldog lehet megkapták azt amire vágytak a pénzt Edgartól

Berenice és Bonifacio egyre jobban kezdenek összegabalyodni. Laura és Edgar végre együtt és kiderült, hogy Edgar írt levelet Lauranak csak Catrina eltüntette azokat

Jose és Fatima közt is alkul a dolog.
Díva fiának lehet hogy Bonifacio az apja? mert még a sorozat elején volt egy kis liezon közte és Díva közt

Albertinho és Elias kapcsolata is kezd rendezõdni

Várom már a mai részt:)
8/10
napraforgó 2016 jan. 27. - 09:13:18 8/10
(321/362)
Laura és Edgar kapcsolata úgy tûnik, rendezõdött már, de mi lesz Isabellel és Joséval? mert José most nagyon azzal a doktornõvel kavar....
Na és Alicia és Jonas? Aztán ott van még Sandra és a férje is, meg a kis Angelo helyzete... Az vajon hogyan fog megoldódni?
Celinha és Guerra házassága talán jól sült el.

Remélem, hogy Constanciát megbûntetik, annak ellenére, hogy lefizeti a bírót, illetve még plussz ezért is, nemcsak a gyereknek a családból való kiemelése miatt. Azt az Umbertót meg el kéne tiltani a hivatása gyakorlásától, nem etokus, ha szerelmi viszonyt ápol az ügyfelével.
Csípném, ha Acuncao is elválna Constanciától, na akkor mit lépne a bárónõ? Merthogy annyira elítélte a lányát a válás miatt, holott az nem is volt hibás, mint õnagysága.
malvinkicska 2016 jan. 26. - 17:01:50
(320/362)
Nagyon jó volt a mai rész, látszik Laura egy okos nõ és átlátott Caterinan, Edgar fizetett, csak ne lássa õket, persze most már kétséges nem igen õ az apa, úgy beszélt Caterina, mintha nem egy gyerekrõl lenne szó, õ csak pénzt látott benne. Albertinho szeretne a sok rosszból törleszteni, most döbbent rá mennyit lehet ártani egy gyereknek, ha nem úgy viselkedik ahogy illik. Isabel továbbra is csak a bárónõt szapulja mondjuk valahol jogos is, amiket tett vele.
8/10
napraforgó 2016 jan. 26. - 16:19:45 8/10
(319/362)
Catarina és Fernando mit mûveltek! elrabolták a kislányt, és megzsarolták Edgart. Laura egész jól kiismerte már az énekesnõt, rájött a praktikáikra, sõt még arra is, hogy talán nem is Edgar a gyerek apja. A gátlástalan pár aztán meg szívfájdalom nélkül eladta a kislányt egy koffer pénzért.
Albertinho viszont kezd megkomolyodni - mondjuk ideje is , így 30 felé.... Még a végén rendezõdik a kapcsolata Eliasszal.
A bárónõ már megint mesterkedik, a kisfiút akarja, és közben egy bírót is megveszteget.

Egész fölpörögtek a dolgok a sorozat végére. Kár, hogy a héten végetér. Lassan minden titokra fény derül.
8/10
napraforgó 2016 jan. 26. - 07:25:28 8/10
(318/362)
Azért szomorú, hogy a kis Melissa elrablását Fernando és Catarina együtt találják ki. Úgy tûnik, még a kis fekete gyereket - Olavo, vagy Vilmar?? nem tudom, melyik a rosszfiú - is meggyõzték, hogy segítsen ebben.
Catarinának biztosan rosszul esett, hogy a lánya szívélyesebben üdvözölte Laurát, mint õt. Bosszantani ment oda Laurát, váratlanul, és végül õ bosszankodhatott... De hogy ebbe az elrablásba beleegyezett...???
Isabel hogy kitalálta, hogy a befõttet a bárónõ küldte.... Albertinho végre kicsit magába nézett, megértette, hogy micsoda kárt tett egy gyermek lelkében a kíméletlen elutasítással. És nemcsak a saját fia lelkében, mert bizony ez a magatartás bármely gyermeket sért. Persze az ilyen megbánás és sírdogálás Albertinhonál nem fog sokáig tartani....Szalad Gildához vígasztalásért.
Isabel féltékeny Jose új barátnõjére, nem hitte, hogy seperc alatt talál helyette mást.
Berenice hülyíti Bonifaciót, egyre újabb ajándékokat és biztosítékokat vár és még csak le se fekszik a férfival.
Díva sem árulja még el a fiának, ki az apja, ez mondjuk hülyeség. Mert ha Mario, a férfi örülni fog, legfeljebb kicsit balhézik, hogy miért nem tudott róla. Ha meg bárki idegen, már mi a fene jelentõsége van kb. 25 év után?
Carlota nem normális, hogy felnõtt lányát be akarja zárni - kíváncsi vagyok, mit lép Aéicia? Én a helyében már most összepakolnék és elmenekülnék Celinhahoz, aki immár férjes asszony és külön lakik. Az õ és a férje védelme alá helyezném magam, akkor Carlota talán nem tehetne semmit.
malvinkicska 2016 jan. 25. - 18:32:58
(317/362)
A kislány ma már volt de nem derült ki, hogy hol volt eddig, az az érdekes Fernando el akarja rabolni nagy váltság díj ellenében, ez a férfi és Caterina együtt ketten, ördögök, azért mert Edgarnak volt esze és rájött, hogyan szerzett pénzt. Albertinho most nagyon szépen beszélt, a gyerekkel még el is sírta magát, de Isabelt csak a bosszú vezérli még mindig. Josehoz közeledik a doktornõ, és Elias megtudta, Berenis meg is halt volna , hanem mondhatja el. A Diva tovább nem mondja meg a fiának az apja nevét, pedig az már úgy tett, mintha elmenne.
8/10
napraforgó 2016 jan. 25. - 13:40:27 8/10
(316/362)
Azért a gyerek nem lehet éjjel-nappal a házvezetõnõvel, annak a cselédnek millió dolga van egész nap. Bevásárol, fõz, mosogat, takarít, talán még mos és vasal is. Mikor tudna vigyázni egy beteges gyerekre?
Edgar vállalta, hogy hozza-viszi az iskolából. Nem tudom, hogy Lauráék mennyi idõt töltenek a dombon tanítással - gyanítom csak pár órát délelõtt. Most már célszerûbb lenne, ha Laura vinné iskolába, hisz úgyis oda megy.
10/10
syuzi 2016 jan. 25. - 11:55:26 10/10
(315/362)
Celinja és Gerra végre összeházasodtak:) Szép volt Isabeltõl és Lauráéktól hogy partyt rendeztek nekik az esküvõjük alkalmából

Alice és Jonas szép pár és Alice kapta el a csokrot az jó volt:)

Díva anyja célozgatott rá hogy vagy Mario vagy Federico Lucano apja szerintem Mario az

Jose és Fatima közt alakul valami

Edgar végre megtudta hogy Paolo Lima az Laura


Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2016 jan. 24. - 06:23:43
(314/362)
Azok szerintem is úgy történtek ahogy leírtad, csak Isabel igaz barátnak tartja magát és azért játszotta nem tud az egészrõl, mivel ígéretet is tett. A kislány lehet a házvezetõvel van, mert ezek a gyerek elõtt nem is beszélnek, nem , hogy szerelmeskednének, lehet tévedek.
8/10
napraforgó 2016 jan. 23. - 17:49:57 8/10
(313/362)
A másik kérdésem: hová tûnt Melissa? Edgár és Laura napok óta éjjel-nappal szerelmeskednek a házban, de még sose botlottak a kislányba, pedig Edgár elvette az anyjától.
8/10
napraforgó 2016 jan. 23. - 17:46:48 8/10
(312/362)
Kedves Fórumtársak!
Van egy kérdésem, nem tudom, hogy én emlékszem-e rosszul, de....
Edgar emlékeim szerint akkor kezdte el Antonio Fereira néven írkálni a cikkeit, amikor volt az a nevezetes matrózlázadás, majd késõbb a matrózok bebörtönzése, sokuk halála. Akkoriban már Isabel hazatért Párizsból és Edgar beszélt neki errõl - mármint, hogy milyen álnéven írja a cikkeit. De kérte, hogy másnak ne beszéljen róla, fõleg ne Laurának.
Aztán írt még sok más cikket is. Késõbb Laura is Isabellel osztotta meg, hogy õ meg Paolo Lima néven írkál.

Na most, mikor Laura rájött, hogy Edgár a Fereira és elmondta Isabelnek is, olyan volt a szitu, mintha Isabel nagyon meglepõdött volna, mintha õ ezt sohasem hallotta volna korábban.
Isabel vagy nagyon jól színészkedett, vagy a szerzõk már elfelejtették, hogy õ eleve be volt avatva.

Ugye jól emlékszem, vagy netán tévednék?
malvinkicska 2016 jan. 23. - 10:17:11
(311/362)
Az én meglátásom Isabel és Albertinho kapcsolatával, hogy õk ott úgy vannak, mint nálunk ha nem az idén barnult lányhoz, megy a legény és az anyuka most sem hagyja szó nélkül, mert még most is nagyon ellenségesen tudnak viselkedni, szülõk ha nem az elvárásainak megfelelõ személy kerül be a családba netalán. A mi kultúránk más és mégis nehezen tud azonosulni, sok szülõ gyermeke választottjával. Az õk esetükbe a bárónõ aki rang kórságban szenved, persze föld a földdel, a vagyon a fontos, azzal nem számol el megy a vagyon szokták mondani megmarad a majom.
8/10
napraforgó 2016 jan. 23. - 05:41:25 8/10
(310/362)
Nem tudom, hogy Albertinho mennyire érdeklõdik valóban a fia iránt, vagy csak az anyja nyomására próbálja a kapcsolatot kiépíteni, fenntartani. Szerintem Esther sem érdekli igazán, nyûgölõdik is, hogy meddig kell még udvarolnia neki. Sokkal inkább érdekli Gilda, vagy akár maga Isabel is. Talán, ha az anyja annak idején nem avatkozik közbe, még feleségül is veszi a teherbeesett Isabelt. Bár nem hiszem, hogy a lány akkor boldogabb lett volna.

Kicsit csalódott voltam, hogy Donna Alzira nem mondta meg, ki Luciáno apja, csak ennyit, hogy nem az Manuel Loreino.
8/10
napraforgó 2016 jan. 23. - 05:25:48 8/10
(309/362)
Celinha és Guerra esküvõje tényleg mókás volt, Celinha hozta a formáját, a fúzõ, meg a vihorászás, aztán a felfordulás az ájulása miatt... De kedves volt a baráátaiktól, hogy meglepetás partit rendeztek nekik. Sterencsére a két gonosz nõvér azon már nem vett részt.
Edgar és Laura lubickolnak a szerelmükben, örülök, hogy végre kibékültek. Habár kicsit furcsûllom, hogy Melissa egyszer sem került elõ, holott korábban EDgar azt mondta Catarinánakm hogy nem adja vissza az anyjának. Mióta Edgar összejött Laurával, napok teltek el, de a már vele élõ kislányt egyszer sem lehetett látni.....
malvinkicska 2016 jan. 22. - 18:56:30
(308/362)
Celinhanak és Guerrának, egy kicsit mókás volt az esküvõ az jó volt a két dáma nem volt ott a meglepetés partin, mert elrontották volna. Edgar és Laura között dúl a szerelem, igaz 6 évet vártak, most vissza költözött hozzá. Isabel meglepõen beszélgetett Albertinhoval a gyerek felõl, most nehéz eldönteni, csak érezhet még valamit iránta. Joseba szerelmes lesz a doktornõ, most fordulna a kocka elkeseredésében másnál vigasztalódik José, mint annak idején Isabel. Azt nagyon sajnálom egy hét és vége.
10/10
syuzi 2016 jan. 22. - 12:39:44 10/10
(307/362)
Végre Edgar és Laura egymásra találtak:) Jose és Isabell remélem hogy újra együtt lesznek:)

Albertinho kíváncsi leszek hogy együtt marad-e Estherrel

Catarina és Fernando jól hoppon maradtak Edgar nem ad nekik több pénz

Melissa szerintem Edgarnal jobb helyen is van mint Catarinánál

Örülök hogy happy end lesz a vége

Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2016 jan. 22. - 07:03:06
(306/362)
A tegnapi részt most láttam, de nagyon jó volt, egymásra talált Edgar és Laura, a másik most meg Isabel õrlõdik, mert szerelmet érez Jose iránt, de ott a gyerek, aztán még azzal is számol, hogy egyszer igen gyengéd érzelmek fûzték Albertinhohoz, ezért most sok minden kavarog a lelkébe, teljesen nem tudja mit csináljon. Ami még rontja a helyzetet, Joset más nõvel látta. A karnevál leverése az is fura volt, biztos lesz ennek is következménye. Elias nagyon szereti a focit, mert a labdával aludt. Catarina jól bemutatkozott Fernandonak, érthetett belõle, csak a pénzéért mutatta, hogy szereti, de más különben nem, egy számító szemét nõ, még, hogy õ a kislányt szereti, mindig akadálynak tartotta, jól mondta neki Edgar.
8/10
napraforgó 2016 jan. 21. - 17:45:11 8/10 Előzmény Ency007
(305/362)
kösz, hogy megnyugtattál, tehát mégis lesz hepiend.
Ency007 2016 jan. 21. - 15:01:52
(304/362)
Kedves Napraforgó! Én láttam az egész sorozatot eredeti nyelven. Ne aggódj meg lesz a végére a happy end.Mindenki azt fogja kapni amit megérdemel. SPOILER!!! Laura nem azért kerül be a diliházba mert megörült,hanem mert Constanciával kapcsolatban rájön valamire amire nem lett volna szabad.SPOILER vége.
8/10
napraforgó 2016 jan. 21. - 08:30:51 8/10
(303/362)
Kénytelen vagyok részletekben írni, mert idõnként elszáll a már begépelt anyag.

Szóval folyt köv.
Olvasva az elõzetest, furcsállom, hogy - spoiler, aki nem olvasta - hogy Constancia szanatóriumba dugja a lányát, Laurát. Mi történhetett vele, hogy megzakkant???? Én arra tippelek, hogy Edgart veszítette el.
Esetleg az apja, vagy a fívére is szóba jöhetne, hisz õket is szerette, de szerintem attól nem zaavarodott volna meg annyira, hogy be kell mennie egy idegszanatóriumba.....


Valahogy régebben képzeltem, hogy ez a sorozat kb. úgy fog végzõdni, ahogy kezdõdött. Akkor két fiatal lány az esküvõjére várt, bár az egyik boldogan, a másik kétségek közt, félve.
Elképzelésem szerint a végén Isabel és Jose egybekel, Elias vitte volna Isabel fátylát.
Laura és Edgar is újra megerúsítette volna a korábbi esküjüket, na és mindenki boldogan távozik....
De valahogy most úgy látom, hogy ezekbõl nem lesz semmi....