Téma: Felkoppintva

9/10
snoopac 2008 ápr. 12. - 16:12:26 9/10
(34/114)
Egyszer meg lehet nezni es lehet szorakozni rajta. Es szerintem pont ezzel a cellal keszult ez a film.
Akik pedig mindenfele negativ kritikakkal csillogtatjak a hozzaertesuket, aruljak mar el, megis szerintuk milyen egy igazi vigjatek, amin meg ok is tudnak nevetni es amiben nem talalnak hibat??
5/10
bujka 2008 ápr. 11. - 13:23:49 5/10 Előzmény Dorcka
(33/114)
Ebbõl sztem egy drámát kellett volna csinálni, nem egy ilyen nevetséges, kategórán aluli vígjátékot... A színvonala nagyon alacsony, a színészek pocsékok...A sztory ahogy kibonották az sem valami jó... Ebbõl szerintem egy jó kis drámát kellett volna csinálni, de ez így élvezhetetlen volt..
10/5
Dorcka 2008 márc. 28. - 11:21:25
(32/114)
ohh nekem nem tetszett. a trailer alapján sokkal többet vártam. trélert ne nézzétek lelõnek minden jó polyént.
Elmegy de nemmindenkivel lehetilyetnézni.
Redfield 2008 márc. 14. - 07:18:52
(31/114)
Hogy lehet egy vígjáték színvonalas az alpári, altesti amcsi poénhegyek ellenére? Úgy, hogy azzal, amirõl szól, valósághûbb kettõsséget ad, és amirõl szól, az igenis komoly dolog. A készítõk jól nyúltak a témához, részletesen kidolgozott karakterekkel (már amelyik), és életszerû példákkal kiegészítve az alap-vígjátéksémát, olyan jól, hogy ha nem lenne ilyen erõs tinédzser-humora, nem is lenne vicces, egy kedvesebb drámát kapnánk. Tehát jó film lett. Azért az lesokkolt picit, hogy telibe mutatták a szülést. Na és az a München-es, Eric Bana-s eszmefuttatás... :)
Dius 2008 febr. 24. - 21:07:35
(30/114)
Az Áldatlan állapotban adaptációja, min. 5 trágárság/ s, olykor egy-egy poénnal tarkítva.
Nagyon meg akartam nézni, de kár volt. Nem egy pótolhatatlan élmény.
nienna 2008 febr. 10. - 13:39:27
(29/114)
egyetlen problémám volt a filmmel: bevállalták a szülés bemutatását(ami nekem nem volt sokkoló, miután egy biológia tankönyvben durvább dolgokat láthatok "szülés" címszó alatt), de egy normális ágyjelenetet nem...
kérem lendítse fel a karját a magasba, aki melltartóban szeretkezik! naugye...
(a fõszeplõ feneke azért valamilyen szinten kárpótolt az elsõ éjszaka után:))
8/10
mandina 2008 jan. 28. - 00:17:59 8/10
(28/114)
ja, jo film szerintem is. a szereploket is kedvelem. tipikus egyszernezos csaladifilm, nem is nagyon vartam ennel tobbet
D.G.P.F. 2008 jan. 24. - 11:56:31
(27/114)
Jó film.
10/10
pilusagom 2007 dec. 09. - 14:08:47 10/10
(26/114)
szerintem vicces volt...akinek meg nem,az néz mást.Ez ilyen egyszerû!
3/10
blaze86 2007 nov. 14. - 22:45:21 3/10
(25/114)
Sipka h.szólásáról jut eszembe: lehet, hogy ez valamiféle koncepció volt, de tényleg, a film realizmusából (erre írtam, hogy olyan, mint vmi improvizációk) néha a rendezõ zökkent ki bennünket olyan kis jelenetecskékkel, mint az afro pali monológja, amit egyszerûen nem lehet hova tenni (mert ne feledjük el, a kedves monológ végén ÕSZINTÉN elküldi a csajokat a ***-ba!). A Wayans-fivérektõl pl. az ilyenek elvárhatóak, de ebben egyszerûen kizökkentenek. Sokszor "igazságmondó" ironizálásokat is belerakott a rendezõ a filmbe, ezekkel is ez a bajom. Akkor legyen az EGÉSZ film olyan!
Van egyfajta feelingje a filmnek:... olyan átláthatatlan.
sipka 2007 nov. 14. - 20:30:48
(24/114)
Nekem tetszett ez a film :) Mondjuk nem is igazán akartam megnézni ezt az alkotást, de miután rászántam magam, meg kell hogy mondjam: egy egész jó kis filmet sikerült megnéznem!! Bár rengetegen írták, hogy sokat káromkodnak benne, illetve hogy szánalmasra sikeredtek a poénok, de szerintem ez egyáltalán nincs így (már a szánalmas poénokra gondolva, nem pedig a trágár kifejezésekre, mert azok bizony voltak benne rendesen :) Sok "nevetésre ingerlõ" párbeszéd zajlik le a szereplõk között. Például a film elején amikor megemlittik a "Ragyogás" címû filmet, egy teljesen morbid ötlettel átalakitva :D Vagy például (s egyben az a kedvenc jelenetem is) amikor a kidobó srác elmondja a nagy monologját a "Debby" nevezetû karakternek, hogy milyen nehéz is a kidobó ember munkája :D Bár lehetséges, hogy egy kicsit gyér a humorérzékem, de azon a jeleneten nagyon sokat röhögtem :D De még fel lehetne sorolni párat... Szóval (szerintem) érdemes lenne megnéznie annak aki még nem látta, mert tényleg JÓ!

UI: Bár a film végén van egy olyan snitt ahol premier plánba mutatják a kisded "kezdetleges" kijövetelét, így aki rosszul van az eme fajta jelenetektõl, az inkább csukja be a szemét, vagy egyáltalán ne tekintse meg ezt a "movie"-t. Mondjuk valamelyik hozzászoló azt írta, hogy az egy valódi felvétel, de szerintem kamu az egész. Ezért én nem is lettem rosszul, mivel tuti biztos, hogy az csak egy gumiból készült valami, amin egy gumiból készült gyereket próbálnak átnyomni... Vagy lehet, hogy mégsem?! Bakkkkker!!! Teljesen elbizonytalanodtam :(
3/10
blaze86 2007 nov. 12. - 20:42:59 3/10
(23/114)
Én értem, csak cseppet sem szellemesek. De abban igazad van, hogy egy átlag mónika-show nézõ (már bocsánat) végig fogja kuncorászni.
efes 2007 nov. 12. - 19:49:36
(22/114)
ha nem érti, a hiba az ön készülékében van. szfe az a magyar filmesképzõ? remélem, nem.
3/10
blaze86 2007 nov. 12. - 19:41:06 3/10
(21/114)
Barátnõm unszolására végül bólintottam: nézzük meg. Láttam a plakáton, hogy valami másodrangú "délutáni film" lesz. De rosszabb volt. A film azért két órás, mert még maradt tekercs, a jelenetek meg olyanok, mint valami improvizációs gyakorlatok kamera elõtt. Csapnivaló a dramaturgia és a rendezés. A színészek teszik a dolgukat, de ez vajmi kevés, sajnos. Most komolyan: ki szerint voltak ezek a jelenetek viccesek?

Üdv: egy SzFE-es
4/10
plug&play 2007 okt. 27. - 22:25:15 4/10
(20/114)
Azt gondolom, hogy széles-e világon ilyen közönséges, ízléstelen és koránt sem nevetésre ösztönzõ filmet régen láttam. Nem poénos egy/két jelenet kivételével, pedig én nem vagyok prûd, de ez meghaladta a tolerancia küszöbömet. Ha viszont onnan közelítem meg, hogy tükörképet állít a mai világ fiatalságának, a kapcsolatban élõknek és kapcsolatra vágyóknak, akkor azt gondolom, hasznos lehet. Senki ne kergessen illúziókat, sajnos ilyen is lehet egy házasság, vagy így is indulhat egy pár kapcsolata, akik különbözõ egzisztenciális szinten élnek. A legklasszabb fazon a TV csatorna fõnöke volt, ez a pali kincset ér! Csak ha van sok idõd, és nem vársz túl sokat, akkor nézd meg. Egyébként ezerszer jobb egy könyvvel tölteni az idõt!
zakzag 2007 okt. 25. - 02:02:36
(19/114)
De most tényleg, mi van a forgatókönyvben, ami különbözne attól a 150 másik hasonló film forgkönyvétõl, amit már eddig írtak? Látott valaki benne olyan poént, amit még nem mutattak vásznon? Én max. 1-2x mosolyodtam el, pedig nem mondanám magamat kultúrsznobnak, csak szórakozni akartam.
zubaby: "tod hogy ezek ez emberek mennyit dolgoztak ezért,hogy te beülhess a moziba és megnézd a filmet ha meg nem tetszik akkor máskor menj ki vili?" - nem azért dolgoztak, hogy én beülhessek és megnézhessem az õ nagyszerû filmjüket, hanem azért hogy a belefektetett 40 millió dollárból csináljanak 200-at. Lesz*rják hogy beülök-e vagy nem (egyébként nem :) ) Nameg ha ennyit dolgoztak, akkor megcsinálhatták volna szórakoztatóra is - végülis aki megnézi moziban, az megdolgozott azért a pénzért, amibõl a jegyet vette.
Meadow 2007 okt. 24. - 00:43:49
(18/114)
volt benne pár jó poén,fõleg a paul rudd(nõvér férj)alakítása tetszett és bizony voltak elgondolkoztató párbeszédek is,amik mindenkire vonatkozhatnak.
egy kritika:sztem hosszú volt.
fru95 2007 okt. 23. - 22:08:22
(17/114)
Szerintem a film nagyon jó csak naon sok volt benne a b.. meg
zubaby 2007 okt. 23. - 17:52:13 Előzmény szabozrs
(16/114)
Szerintem kurva jó volt a film és attól hogy neked öreg és a feleségednek nem tetszett más embernek tetszhet szar vagy egy szánalom tod hogy ezek ez emberek mennyit dolgoztak ezért,hogy te beülhess a moziba és megnézd a filmet ha meg nem tetszik akkor máskor menj ki vili? Ja és arra nem gondoltál ,hogy azért van benne annyi káromkodás mert ez volt a forgatókönyvbe ezt kellett a szinészeknek mondaniuk é sztem nem lenne ez a történet élethû ha nem lenne menne ennyi káromkodás!!!!
1/10
szabozrs 2007 okt. 23. - 13:16:49 1/10
(15/114)
Én még életemben nem láttam ennyire rossz filmet!
Nekem sem tetszett meg a feleségemnek se! (Tehát szerintem nõknek sem jön be)
Kritikán aluli poénok (2-3 a filmben), folyamatos trágárkodás.
Már bánom, hogy a felénél nem jöttem ki!
Ha a TV-ben néztem volna egy ilyen sz*rt tuti, hogy elkapcsolom!
Na ennyit!