10/10
christie1 2012 dec. 19. - 22:49:14 10/10
(154/394)
Susuke, várjuk azt a hasonló képet a céges gépedrõl! :))) Köszi elõre is!
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 21:36:33 10/10
(153/394)
Nyalakodós... :D
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 21:28:59 10/10
(152/394)
Meglett a könyv. kösziii!
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 21:25:44 10/10
(151/394)
Pont ezért raktam be,mert ez nagyon fura...Szinte mûanyag.
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 21:06:49 10/10
(150/394)
Küldtem privátot...
10/10
ramicica 2012 dec. 19. - 21:02:40 10/10
(149/394)
Igazad van
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 20:57:35 10/10
(148/394)
Nem vitatkozom veled.Egyet értek,ott egy cseppet lecsúszottnak tûnik.Csupán annyit mondtam,h nem feltétlenül áll rosszul valakinek,ha megöregszik.Rendkívül fotogén.És a szeme ezen a képen is nagyon szép.Viszont mellette a csaj sokat levesz a kép "minõségébõl". :D
10/10
ramicica 2012 dec. 19. - 20:43:47 10/10
(147/394)
Most mirõl is vitatkozunk.
Flo fényképei 97 %-ban jók. Alig ismerek olyan embert, akit ennyire jól lehet fotózni.
Hadd kössek már bele egy képbe, ahol nem tökéletes az öltözéke, és úgy néz ki, mint egy szakadt kamionos.

Mindig divatos, és izléses, hadd kössek már bele abba, hogy a 2mm-es bármilyen arcszörzettel szexi, viszont hosszabbal már csak átlegos, amivel nehezen barátkozunk meg egy pasinál, aki ennyire kitünik... Bár fõként a szemeivel.
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 20:36:13 10/10
(146/394)
És ezt már láttátok?
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 20:34:38 10/10
(145/394)
Nem feltétlenül rossz az,ha valaki öreg... :D
10/10
ramicica 2012 dec. 19. - 20:25:07 10/10
(144/394)
ÉN bírom ezt aképet.
De ezen tûnika legöregebbnek.
Olyan, mint egy vén hippi.
Nem szabad azt a szakállt ilyen hosszúra meghagyni....
Inkább idõsebbnek, mint szexinek tûnik.
10/10
Edapeace 2012 dec. 19. - 19:19:36 10/10
(143/394)
Helló Csajok!Én is szeretném a könyvet!Nagyon meghoztátok hozzá a kedvem.
Az egyházakkal én is hadilábon állok.teljesen felesleges intézményeknek tartom õket.
Floriannak rengeteg arca van,hihetetlen pasi.
Egy copfos kép mára... :D
10/10
ramicica 2012 dec. 19. - 18:44:26 10/10
(142/394)
Köszönöm, ez gyönyörû.
10/10
ramicica 2012 dec. 19. - 14:41:04 10/10
(141/394)
Ne írígykedj!
Egyszer mi is hozzájutunk a filmhez.
10/10
offtopic
ramicica 2012 dec. 19. - 08:52:03 10/10
(140/394)
No, köszönök mindent.
Gemma ne olvasd el, míg nem jutottál a végére. Vélemyén, a Jézus szeret engemrõl, ami Flo új filmjének az alapja.

Kicsit gyorsolvasva, de tegnap végigolvastam, mert tudtamm, hogy mostanában nem lesz idõm így olvasni (A nagyon hosszú bibliai részeket idõnként kihagytam, meg kell valamit hagyni a filmre is!)
Próbálok valamilyen véleményt írni, amit nem biztos, hogy osztotok.

Ami a lényeg, szerintem nagyon jó ötlet van mögötte.
Ami még lényegesebb, hogy tényleg Florián személyiségére van írva - szinte- a karakter.
Imádom, és imádnám ebben a szerepben.

Díjazom az ötletet és a humort, amivel ezt a sztorit kezelik.
Nekem, mondjuk néha sok volta BIbliából, de Susuke már értem, hogy benned miért hozott elõ ilyen dolgokat.

Amit nagyon imádtam benne- az a szerelmük története. Mert az annyira édes volt.
Sõt nagyon tetszett a befejezés is, mert nyilvánvaló volt
***spoiler****
hogy Jézus nem maradhat a földön, és nem lehet családja. Bár én még ezt is bevállaltam volna.
****spoiler****

Ami nekem nem igazán jött be végig- az a nõ karaktere.
Nekem unszimpatikus volt az elején, és ez nem változott meg végéig sem- annak ellenére, hogy a nõ milyen változásosko ment keresztül. Nekem túl sok volta nyavjgásból. (Én idõnként már Grtchennél sem hittem el, hogy egy nõ nem lehet ilyen szerncsétlen.) Nekem ez nagyon a Brigitte Jonesra hajazott, és nekem már õ se volt szimpi. Egyszerûen tényleg nem értem, hogy mit esznek rajtuk a férfiak. (Mármint nem tünik valóságosnak, hogy a valóságban valaki elviseljen egy ilyen nõt.) Kicsit nekem olyan volt, mint Marc karaktere. Lehet õ akrámilyen helyes pasi, hányan kampányoltattok az ellen, hogy milyen borzasztó alak.
Pedig õ férfi, emiatt hajlamosabbak vagyunk megbocsátani neki. Én az ilyen nõkkel nem tudok mit kezdeni avalóságban sem. Valahol mindig azt gondolom, hogy õ a felelõs a szenvedéseiért..Ne nyavajogjon, és ne szívja mások energiáját. Még akkor sem, ha elvileg a végére megváltozott.
Sajnálom, de nekem a sok irónia nem jött be.
Nekem ez már túl sok.
MOndjuk szerintem a filmen a csaj biztosan nem lesz ilyen szélsõséges. Úgyhogy picit más lesz.

Megértem, hogy Susuke téged felkavar ez a dolog. Bár engem tényleg érdekelne, hogy mi az, ami igazán bejött neked ebben, vagy hatott rád. (A humron kívül, ami nekem sokszor nagyon bejött, sokszor pedig nem.)
Az, ahogy a csaj karakterre egyre több mindenre képes lett, az tetszett.
A nõvérétõl egészen nem jól voltam. Hihetetlenül irritált. Azt még megértem, ha a föhösnö irónikus (bár nekem az is sok volt), de a rákos testvére.... (Én már a csjat sem tudtam sajnálni, a HUga meg tényleg egy határ szerencsétlenség....)
Picit zavart, hogy mirõl is zsól ez a könyv. Mert nyilván Jézusról is, az a vonal egyértelmû, azt szeretem.

De, hogy a nõ menniyre, és milyen mértékben változott meg, azt nem tudom.
Meg nem éreztem, hogy igazából a tartalma mélyülne a regénynek.
Szerinetm tipikus forgatókönyv. Azonnal le tudnék ülni, és elképzelném, hogy hogy lehet megrendezni.
De sokzsor nem láttam benne igazi mélységet....
Értem, a nõ, aki még Istennel is leáll perlekedni....
Csak sokszor nem látom, hogy ez mennyire bátorság, vagy inkább hülyeség. A stilusától, meg hajam szála égnek állt, néha olyan alpári.
Mindegy, remélem ezzel nem gázolok a lelketekbe.

Szerintem az ötlet tökéletes. Flórián csodás lesz benne.
Akkora poénok vannak benne...

***spoiler****
MInthogy Gábriel beleszeret egy földi nõbe, és gyerekei vannak. HOgy Jézus beleszeret egy földinõbe....
és társai.
***spoiler***

Ezek akkora poénok, amiket nem lehet kihagyni. Én nem hiszem, legalábbis számomra, ez a kerszténységet nem kérdõjelezi meg, remélem másokat sem sért. Sokszor a dolog megmarad a poén szintjén, ezért is nem.

***spoiler***
Ami tetszett még benne- az a nõ jellemfejlõdése. És, hogy a végén, szabad akaratából 2 x mondd le Jézusról.
Meg a feloldás a végén nagyon szép lett.
***spoiler***

De ezentúl jobban érdekelne, hogy neked Susuke mit mondd. Vagy , hogy hogy hat rád ez az egész. Mert a te szemszöged egészen más, nem csk irodalmi. Megbojgat benned valamit a csaj változása?

Végülis a csaj "hitetlenbõl", hívõvé válik. Helysebben a szeret útját tanulja meg.

Nekem még a bibliai idézetek tömkelege volt sok. Meg, hoyg miért kell azt szó szerint venni.. Ezt picit agyatlannak, és túlmagyarázottnak éreztem. De, annak akinek ez nyilván a valóság, vagy a hite része- az szó szerint értelmezi mondjuk a hegyi beszédet. Számomra ezek szimbolikus dolgok.

Szóval csak annnyi még, hogy nem derült ki pontosan nekem, hogy mirõl is szól ez a könyv, vagy kinek.
Amit én felfogtam, elfogadtam belõle- azt itt leírtam.

Remélem mindenki érzéseit tiszteletben tartottam.
Jézus, vagyis Flo alakja kiválló. Nem tudnék embert, aki erre jobban megfelelne. A kisugárzása pont olyan, mint a könyvben Joshuanak.
10/10
christie1 2012 dec. 19. - 00:18:20 10/10
(139/394)
Üdv köztünk, Nilluss! :)
Nilluss 2012 dec. 19. - 00:05:27
(138/394)
Kedves Mindenki!:)

Már napok óta olvasgatom a kommentjeiteket és örömmel tapasztaltam, hogy nem vagyok egyedül DD és Florian iránti rajongásommal!:) A szerelem tavaly kezdõdött mikor véletlenül egy álmos reggel elcsíptem a sorozat ismétlését - azt hiszem a második rész ment éppen - a Dunán és ott ragadtam...végérvényesen!:)
Florian nagyon tehetséges és nagyon megérdemli, hogy minél többen ismerjék meg a nevét!:)
Szorgalmasan olvasom majd visszafelé a fórumot, hogy értelmes - nem olyan mint ez :) - hozzászólásokkal tudjam gazdagítani kis közösségünket!:)
Am a Die Liebe ein Traum-ot tudom ajánlani, édes kis romantikus film és külön vicces, hogy az egyik jelentben olyan cipõje van, mint Dr. Meiernek :D
10/10
christie1 2012 dec. 18. - 22:43:34 10/10
(137/394)
Én videókat nem találtam tegnap, google-ban képeket keresgéltem Florianról, és a nagyon sokadik oldalon volt egy kép felülnézetbõl. Nem is hittem, hogy õ az, de azért rákattintottam (az a fránya kíváncsiság), és volt ott vagy 20 kép.
A Rami által belinkelt videókban benne van minden.
Hát, én is pirulva néztem a képeket, ill. most a videókat.
Amúgy a Shit Happens egy 2003-as rövidfilm.
10/10
ramicica 2012 dec. 18. - 22:37:58 10/10
(136/394)
Tényleg a Floriánt tudom elképzelni ebben a szerepben.
És annyira olyan, mint õ.
Ez rá van szabva.
És most énekelt elöször, úgyhogy megõrülök, ha nem fog énekelni a filmben! Csók
10/10
ramicica 2012 dec. 18. - 22:29:15 10/10
(135/394)
Nem baj. Tökéletesen megfelel.

A másik, ah beleolvasol a napközben feltöltött anyagba rájössz, hogy már láttam, hogy mi van az alsó gatya alatt, így az talán már nem is olyan érdekes!
Jó éjt!