kevinspéci 2008 júl. 26. - 12:16:44
(8/28)
Én is rá tippelek. Bourvillal, Funessel, Marais-val együtt hatalmas arcok voltak akkoriban.
3/10
pozsizsuzsi 2008 júl. 26. - 11:34:14 3/10
(7/28)
Ja, és még hozzátenném: ez egy roppant fárasztó film, de sajnos még nem tudtam elfeledni.
3/10
pozsizsuzsi 2008 júl. 26. - 11:33:10 3/10
(6/28)
Nem tom. Fernandel?
adobubus 2008 júl. 26. - 11:19:31
(5/28)
Az USA egy film-tolvaj!

A Szórakozott professzor eredetileg Francia produkció volt anno fekete-fehérben. Sajnos a fõszereplõ nevére nem emlékszem csak az arca van elõttem:

Tastes nagydarab pasi volt, a nagy tojásdad fekete, kócos hajjal koronázott fejébõl kidülledõ szemek meredtek ki, és nagyon vastag ajkai voltak. Rendkívüli mértékben volt rövidlátó. Általában hevesen gesztikulált és amolyan pipogya férfi(?) benyomását keltette. Nagyon szórakoztató és sikeres színész volt. Több filmben is szerepelt, egyszer valamilyen alvajárót is alakított...

Mindez annyira régen volt, hogy a nevét most nem tudom felidézni! Segítsen aki tud!

Egy tény: az amcsik ellopták ezt a filmat - IS!

NOVELLISTA
Kriszti720708 2008 febr. 20. - 11:56:32 Előzmény zszoltan
(4/28)
Nagyon aranyos, könnyed, nevettetõ vígjáték, igazi kikapcsolódást nyújt. Robin Williams az egyik kedvencem, tény, hogy ebben a filmben nem a pályája legkiválóbb alakítását nyújtja sztem, de hisz mindegyik filmje nem lehet tökéletes. Ezzel együtt is tetszett a film, családi szórakozáshoz kiválóan megfelel.
Zajac 2007 nov. 11. - 22:02:44 Előzmény albafilm
(3/28)
Erre a filmre én is emlékszem :) Tök jó volt
albafilm 2007 aug. 25. - 21:01:32
(2/28)
Hát még ha egyszer ennek a filmnek az õsét is visszahozná valamelyik csatorna. A 60-as évek elején láttam, még ovisként moziban a Szórakozott professzort, ahol egy "reumi" (azaz REpülõ gUMI)nevû anyagot talált fel, amelybõl készült gombóc mindig egy kicsivel magasabbra pattant fel, mint ahonnan leejtették. Ezzel kente be a kosárlabdázó kedvenceinek a tornacipõtalpát, stb... Nyilván nem mai technikai trükkökkel operált, de az biztosan jelent valamit, ha a képsoraira negyvenegynéhány év távlatából is emlékszem...
zszoltan 2007 aug. 19. - 16:05:10
(1/28)
Ez a film valóban nem a legerõsebb Williams, amit eddig láthattunk. Amíg el nem olvastam az ismertetõt, addig nem is jöttem rá, hogy melyik volt ez. Szóval elég felejthetõ alkotás.