erroris 2008 okt. 23. - 22:03:42 Előzmény Miki1900
(33/53)
Szerintem egyértelmû a,"hogy" visszakérdezésre nem utaló mondatot írtam!
offtopic
Miki1900 2008 okt. 23. - 13:04:31 Előzmény erroris
(32/53)
hogy?
erroris 2008 okt. 22. - 21:08:39
(31/53)
Így jár aki olyan dologba szól bele amit nem ismer...
offtopic
Miki1900 2008 okt. 22. - 18:59:59 Előzmény erroris
(30/53)
A Mester Úr azt hittem egy utalás. azt meg minek írjam a keresõbe.
csá
erroris 2008 okt. 22. - 14:11:47
(29/53)
Egyébként miután olvastam a hozzászólásban a "hányadik" (értve,hogy ironikusan "á")féltem,hogy emiatt is vita alakul ki:-)
erroris 2008 okt. 22. - 14:07:30 Előzmény Miki1900
(28/53)
Mesterrõl kideríthetted volna,hogy ki ha az ismert keresõt alkalmazva keresgélsz egy kicsit!Nem állítom de nyilván egy "nem érdekel" témához való ironikus hozzászólás,feltételez némi piszkálódást!
Visszatérve a nagyon jelentõs "Mester ügyhöz":
Õ sem tartozik a kereskedelmi rádiók kedvelt elõadói közé,a hallhatóság mennyiségét tekintve!
A Megasztárral kapcsolatban pedig annyit,hogy az elsõt sem láttam...
offtopic
Miki1900 2008 okt. 21. - 20:51:16 Előzmény Rakohammas
(27/53)
egyébként is. 19 évesek ne is tegezenek, még semmit nem tudnak az életbõl õk. ostoba majom az össze gyerek. a többség.
offtopic
Miki1900 2008 okt. 21. - 20:49:55 Előzmény Rakohammas
(26/53)
te mekkora egy korlátolt paraszt vagy! honnan tudhatnám, hogy ki a mester úr? én nem veled lakom egy szobába, és a Mónika sót nézem egész nap.
2. költõi kérdés volt. nerm érdekel a megasztár, ha nem tûnt volna ki a szövegkörnyezetbõl, az sem hogy hanyadik. a fõ kérdés, hogy ki az a mester.
komolyzenérõl, külföldi zenérõl, magyar zenérõl, igényes zenérõl hallottál már? én nem a kereskedelmi rádiót hallgatom egész nap. sõt, soha nem hallgatom õket. mert gyûlölöm azt popu. zenét
offtopic
Rakohammas 2008 okt. 19. - 14:55:20
(25/53)
TE mekkora gyökér vagy. Feljebb nézel kicsit és a nagy kérdésedre választ kapsz hogy hanyas megasztár is ez. Ahhoz meg szintén csak gratulálni tudok hogy megkérdezed ki az a Mester úr. Találgass: A:híres festõ B: híres fodrász C: MESTER TAMÁS énekes. A megfejtést az emelt díjas számomra küldheted el smsben. Sok sikert.
offtopic
Moldávia bánata 2008 okt. 19. - 00:23:36
(24/53)
Az Ákos fia.
Miki1900 2008 okt. 18. - 23:19:24
(23/53)
van még megasztár? ez már a hányadik? 5.? nem unjátok még?
és ki az a Mester Úr?
Natalie000 2008 okt. 18. - 19:15:36 Előzmény erroris
(22/53)
Teljesen igazad van szerintem.Ezek a mostani megások kicsit elvannak szállva maguktól persze jó hangjuk van ,de az alázatot nem igen ismerik.
erroris 2008 okt. 18. - 17:46:50
(21/53)
Egyetértek!Mindenhol,mindenki azt hangoztatja,hogy te vagy a legjobb és sztár lehetsz!Edd,vedd és tedd azt hiszen ez a jó neked!A mai világban sajnos valóban bármi megtörténhet egy emberrel,még az is,hogy sztár lesz!De miért kell azt lehordani aki nem akar megfelelni eme levárásoknak és igenis kimondja: "maga nem lesz sztár" "maga nem itt fog befutni" "maga unalmas volt a számomra"!
Már bocsánat de ha egy õszinte és a legmesszebb menõkig nem nagyképû emberrõl(Friderikusz)ilyen vélemények alakulnak ki akkor nagyon elkorcsult a világ!
Az pedig a másik, hogy egy ember aki kiáll az emberek elé elõadni azt amit tud vagy éppen nem tud és kap egy negatív kritikát(amit nem azért hall mert nem szimpi vagy utálja az illetõ) azon nem illik megsértõdni!Legfõképpen nem belepof@zva a kritikát alkotó szavába háromszor ill. nem végighallgatva azt!
A legfontosabb pedig az,hogy a sztárok attól lesznek nagyok és halhatatlanok,hogy állják a feléjük dobott aranyat és sarat egyaránt...
Ha már ott tartunk,hogy ki árt vagy nem árt a mûsornak akkor:Itt inkább, az általam egyébként nagyra becsült és zenei munkáját tekintve kedvelt Mester Úr volt kicsit durva mikor be-be szólogatott Friderikusznak!
Aktobor 2008 okt. 18. - 14:11:16
(20/53)
Szerintem azért mielõtt egy 50 éves emberrõl írnátok ilyen véleményt, éljétek meg Ti is ezeket az eltelt éveket. Habár egy másik életkörülmény lesz a Ti életetetek már. De addig is olvassatok Friderikusz Sándortól könyveket. Lebilincselõ emberi történeteket vet papírra. 21 évvel ezelõtt olvastam a Hal(l)hatatlan interjúim címût, azóta még írt egy pár könyvet pl."Isten, óvd a királynõt!" (1987) - oknyomozó riportkötet Molnár Csilla szépségkirálynõ öngyilkosságáról. Továbbá a "Akar-e Ön köztársasági elnök lenni?" (1989) - politikai pályázat azok számára, akik önjelölt köztársasági elnökök akartak lenni.:-)
Természetesen a televíziós show mûfajának egyik magyar meghonosítója. Ha nem szerepelne a Megasztár 4-ben, én pl. már nem nézném a mûsort. Legutóbb maximálisan egyetértettem a véleményeivel. Különben talán ez idáig, a legrosszabb széria. De valószínûleg Tini Sztár születik!:-)
Les 2008 okt. 15. - 14:58:54
(19/53)
szívbõl utálom õt.
Rakohammas 2008 okt. 14. - 13:17:53
(18/53)
Friderikusz egy mocskos gennyláda. Így akarja csak tisztára mosni magát hogy egy semleges megasztárba belenyalta magát. Szánalmas hogy jóváhagyták. Észre kéne vennie hogy már a nagytöbbség nem veszi emberszámba. Egy hülye önimádó barom. Tessék ez a szólás szabadsága.
Gomezz 2008 okt. 12. - 09:27:31
(17/53)
Ki volt az a barom aki a friderikuszt berakta a Megasztár zsûribe :F
Én még ekkora bunkó parasztot életembe nem láttam :(((

Sikerült egy mondattal kicsinálja a legjobb énekest, legalábbis szereintem az Ambrus kislány volt az egyik legjobb hang!
Persze a többiekkel is elég szenya volt, merthát valljuk be az hogy szerinte unalmas valami azt nem feltétlenül az "untalak" kifejezéssel kéne tálalni
Mert az egy dolog, hogy az énekest megsérti, de azokat is akiknek tetszett, vagy szurkolnak érte.
De legalább elmondta, hogy õ t-mobilos, és hogy szerinte az egész Megasztár egy baromság, meg hogy harminc évig valaki nem lett sztár az nem véletlen és már nem is lesz az!
Érdekes akkor miért nincs korhatár a felvételnél? :F

Biztos ez volt a ratyikirály bosszúja a lecsúszott médiás életéért. :Y
offtopic
meszag 2008 szept. 29. - 08:38:38
(16/53)
Készséggel elhiszem, kösz:)
meszag 2008 szept. 16. - 08:30:07
(15/53)
Friderikuszról én csak a Jászai Joli nénivel folytatott beszélgetõs show mûsorában szereztem tudomást. Sztem sokan vannak még ezzel így. Ez volt az egyetlen show mûsora, amit kedveltem, a többit nem. De azok is nagy nézettséget, ismertséget, és pénzt hoztak neki. Ha pénzed, neved van, a további munkáid megválasztásakor jobb alku pozícióban vagy.
Újra akkor figyeltem, mikor a szólás szabadsága elindult. A Friderikusz most pedig az egyik kedvencem lett. Õt magát igazán nem tartom nagy koponyának, de azt elismerem, hogy jó érzékkel választotta meg a vendégeit, jól szerkesztette. Azonban, ha erõteljesebb személyiséggel találkozott, néha csalódást okozott számomra, de ez csak nagyon kis számban fordult elõ. Kiváncsi vagyok hol bukkan fel újra.
offtopic
meszag 2008 szept. 16. - 08:21:51 Előzmény erroris
(14/53)
Egyszerûen: Van az a pénz, amiért koorpás a hajam....