Téma: Fûrész 3D

10/10
PivarnyikKrisz 2010 okt. 30. - 23:27:41 10/10 Előzmény seanpreston
(88/268)
Én 14 vagyok és simán beengedtek
3/10
MartinDuke 2010 okt. 30. - 20:02:49 3/10 Előzmény N0rbI
(87/268)
Az elõzõ hozzászólásban a 3/10-et a 7. részre értettem és anyád farok csíra gyerek :)
Jancsi14 2010 okt. 30. - 19:45:54 Előzmény seanpreston
(86/268)
Simán
seanpreston 2010 okt. 30. - 18:42:17
(85/268)
feliratos a film? nem zavaró ha szemüveg van rajtad közbe meg olvasni kell? amugy 16 éves vagyok. beengednek a miskolci cinema city-be sztetek?
f0CuS 2010 okt. 30. - 17:00:59
(84/268)
Nem teljesen értem miért kell manapság minden film mögé odarakni a 3D-t. Ebben a filmben SEMMI 3D nem volt! Ja, de a végén 2 sec, mikor eldobta a fûrészt. Ennyi.
Amúgy nem volt rossz, semmi újdonság. Egyszer nézhetõ kategória. Az animációs filmeken kívül, még nem csináltak olyat, amiben értékelhetõ lehetne a 3D. Az is csak IMAX-ban.
Boo92 2010 okt. 30. - 15:08:06
(83/268)
megéri megnézni feliratosan a filmet?
10/10
Mukki92 2010 okt. 30. - 13:59:26 10/10
(82/268)
megnéztem moziban. nagyon naaaagy volt:D
10/10 gyerekek áá:D
Hugsy 2010 okt. 30. - 01:24:16
(81/268)
Hát igen....sajnos tényleg kiszámítható volt, és ez engem is zavart. Lehet, hogy egyedül én vagyok ezen a véleményen, de nekem egy kicsit összecsapottnak tûnt az egész. A filmben egyébként olyan nagyot nem csalódtam, nekem tetszett, de tény, hogy némiképp gyengébb volt az elõzõeknél (mondjuk én már a VI. résznél is ezt éreztem) Az azonban kétségtelen, hogy a horror kategóriában kiemelkedõ, szerintem mindegyik része élvezhetõ, amit nem nagyon lehet elmondani hasonló kaliberû "alkotásokról" :)
A visszatérés szerintem zseniális húzás volt, én nem számítottam rá, úgyhogy néztem is nagyokat :) Persze tudtam, hogy lesz, csak azt nem, hogy milyen mértékû :)
Mindent összevetve azért elégedett vagyok, nem bántam meg, hogy moziban néztük meg, az egyik barátommal ellentétben, aki viszont végig aludta a 2/3-át. 1800 pénzért viszont jót durmolt :)
10/10
PivarnyikKrisz 2010 okt. 29. - 23:56:39 10/10 Előzmény kidvicious
(80/268)
igen,én is úgy emlékszem,hogy a 2.-ben már volt égetõs ölés.
4/10
Mutek 2010 okt. 29. - 23:08:11 4/10
(79/268)
Én spec ebben a részben sem az értelmetlen öldöklést láttam, de a vége az az volt...
Akkor is az a véleményem, hogy kiszámítható volt és én azt nem szeretem.
Én a Végsõ állomás 4-re ültem be úgy, hogy hülyeség lesz. Az is lett, de az egy paródia (mostmár) és direkt van minden eltúlozva és elhülyéskedve benne.
Az én sorrendbem a fûrész filmekre:
1. Fûrész I.
2. Fûrész III.
3. Fûrész II.
4. Fûrész V.
5. Fûrész VI.
6. Fûrész 3D (VII)
7. Fûrész IV.
CTU 2010 okt. 29. - 21:51:51
(78/268)
100%-ban egyetértek!
Aki csak a gyilkolás és az új csapdák miatt nézné, az bese üljön a moziba, mert itt (és eddig sem) nem azon volt a hangsúly. a csapdák és a vér csak feltuningolták a sztorit, és ettõl lett horror király.
kevesebb vérrel is akár tökéletes thriller lenne. de így még ütõsebb!
én speciel attól féltem, hogy elb*sszák a befejezõ részt, és gyenge sztori helyett a 3D-vel próbálkoznak (lásd. végsõ állomás 4)
de szerencsére itt szósincs ilyesmirõl.
Fantasztikus lezárás!!
*SPOILER*
egy dolog nagyon tetszett, egy pedig nagyon nem!:)
- a Nagy Visszatérés óriási volt, a Nagy veszteség pedig nem kellett volna!
*SPOILER VÉGE*
10/10
10/10
PivarnyikKrisz 2010 okt. 29. - 20:47:04 10/10
(77/268)
Végre megnéztem,nagyon-nagyon vártam és nem csalódtam benne. Ezt vártam,vagy ehhez hasonlót.
Egyetértek azokkal akik szerint jó volt. Szerintem is az volt. Nagyon jó. Megmagyaráz korábbi(elõzõ részekben lévõ) eseményeket.
Fantasztikus volt. Hiába a 7. rész már, engem mégis leköt és teljes mértékben tudom élvezni. Az meg aki az elõzõ részekben is csak az "értelmetlen gyilkolást" látta az ne nézze meg.
De akik láttak az elõzõket azoknak szerintem tetszeni fog.
Én láttam mind a 6-ot(mostmár mind a 7-et).
SPOILER
Sejtettem,hogy az a személy fog visszatérni aki visszatért.
Az 1. óta nem volt semmi szerepe
SPOILER vége
Azért voltak ebben is durva jelenetek,akárcsak az elõzõkben,de szerintem azért kibirható volt,teljesen.
Csak pozitívumot tudok mondani és csak ajánlani tudom. Mindenki nézze meg aki szeretne látni egy jó filmet.
10/10. Magasan a horrorfilm sorozat a Fûrész és egy ideig biztos az is marad. Ez a rész is ezt bizonyítja.
---
Szerintem nem lesz folytatása,mert ez tökéletes befejezés lenne,de...
azért ezt is lehetne még folytatni és az eddigi részekbõl kiindulva az is jó lenne.
---
10/10
kidvicious 2010 okt. 29. - 20:46:01 10/10
(76/268)
Én ajánlom, igazán szórakoztató volt. az értelmetlen gyilkosságokon fel lehet röhögni egy idõ után,mert van pár, de a tanító jellegû csapdák ütõsre sikerültek igazán, ugyanúgy volt bennük ötlet mint eddig, nemtudom miért kell rinyálni. teljesen jóvolt. ja, és egy percig nem unatkoztam folyamatosan lekötött, ezis ritka a mostani mozifilmeknél.. úgyhogy akinek eddig bejöttek a részek, szerintem menjen el bátran. csak lazán.
spoiler:
azért a végén az égetést kihagyhatták volna,mert olyan már volt..
-szerintem-
Caulfield 2010 okt. 29. - 17:29:49
(75/268)
Mmm, ezt már tényleg be kellett fejezni. Sõt, már eggyel korábban be kellett volna. Hét részen át nem tartható fenn az a fantáziadús írói kreativitás, ami az elsõ részeket még jellemezte.

A hetedik részben már volt egy rakás olyan értelmetlen gyilkosság, ami mögött semmi Jigsaw-stílusú "tanítási szándék" nem volt:). (Esetleg Spoiler: Gondoljunk a rendõrségen Hoffmann által lemészároltakra.)

Ráadásul nem is a csapdák és látvány irányába kellett volna elvinni a dolgot. Emlékezzünk: az elsõ részben még alig voltak. Annál rejtélyesebb volt az egész. A 3D pedig jobban élvezhetõ volt a film elõtti elõzetesekben, mint magában a filmben.

A befejezés sem volt olyan ütõs, mint a korábbiakban. (Jó, mondjuk nem tudom, hogyan lehetett volna azzá tenni, de én csak egy nézõ vagyok.:))
zsoltika3 2010 okt. 29. - 17:15:41 Előzmény Mr. D
(74/268)
Persze te csak fizesd azt a pénzt, annak aki kispórolja a szinkronozást és olvass, ha ennyi eszed van!
Én ha olvasni akarnék akkor inkább könyvet vennék elõ!
10/10
N0rbI 2010 okt. 29. - 15:49:26 10/10 Előzmény zsoltika3
(73/268)
Jigsaw hangja meg a szalagokon hallható hang magyar szinkronja rendkivül gyászos.. meg miaz h "játszunk egy játékot"... az angol sokkal jobb és élvezhetõbb a magyar szinkron csak elvesz a filmélménybõl..
10/10
N0rbI 2010 okt. 29. - 15:44:38 10/10 Előzmény MartinDuke
(72/268)
ez már a hetedik rész te farok...
4/10
Mutek 2010 okt. 29. - 10:59:09 4/10
(71/268)
Szerintem nem a Praktikerben vette a csapdákat, ezért nem kellett sokat költenie rá, saját maga összeforrasztott mindent...
Én komolyan mondom, hogy ha a bezárt "õ" leharapdálja a végtagjait, hogy kijusson és abból lesz 8. rész akkor nem tudom elképzelni, hogy meddig akarják még húzni.
Én megnéztem a részeket, bár tudtam, hogy már csak a pénzért megy, nem azért, hogy ez legyen minden idõk egyik legjobb horrortrilógiája.
Ez az utolsó rész értelmetlen hentelés volt, nem úgy mint a többi.
a 4. résznél mondjuk jobb volt... nekem az tetszett a legkevésbé.
Az 5.-et nagyon eltalálták, az tetszett.
Ezt a filmet hiába nem ajánlja senki, mindenki meg fogja nézni (aki bírja) :)
10/10
PivarnyikKrisz 2010 okt. 29. - 10:01:21 10/10 Előzmény xxxboyxxx
(70/268)
Ez jó hír! 1 pozitív vélemény:)
10/10
xxxboyxxx 2010 okt. 29. - 07:47:32 10/10
(69/268)
Tegnap voltam VIP-en néztem meg nehogy valami elrontsa a filmet :) A filmröl késsöbb de sajna 2 percig a fekete képet néztük mert valamit hibáztak ... de nem gond mert potolt érte a film élmény :)
Elöször is a csapdák a filmben nagyon jok voltak mint mindig és a 3D effektek benne.. Azok nagyon jók voltak , tényleg olyan volt mintha ott lettél volna a csapdába és jönnek feléd szépen lassan a .... -ek :) Szoval nagyon jo volt.
Ami a történetet illeti megprobálom spoiler nélkül leirni de öszegségében anyi hogy minden szállat sikerült kibontanti sok dolgot megtudunk és megint nagyon tanulságos,elgondolkodtató a film és persze brutális :)
Öszegezve szerintem ez a film olyan 8.5 pontos számomra és nagyon méltó befejezése volt a SAW sorozatnak... Elég rossz lesz nélküle a oktober-november jövöre :) (mert ha csak a paranormal marad nekünk akkor elsem megyek moziba mert az valami borzalmasan unalmas volt :))
SPOILER:
Megkockáztatom kedves jigsaw fan társaim hogy elképzelhetö egy 8. rész mivel a végén elég sokan túlélték... És ne feledjük el hogy "ö" sem halt a végén csak bezárták :)
Szoval kitudja még mi lesz ebböl , de ha ez volt az utolso akkor nagyon méltó befejezés volt :)

Ui.: Amit nem értek hogy honnan volt ennyi pénze a csapdákra meg a táskába a rendõrbácsinak ? :))