Téma: Fûrész VI.

10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 11. - 17:13:35 10/10
(84/244)
Ismerek egy oldalt, ahol fentvan online...
Ha érdekel elküldöm a linket... :)
AvatáR Gil Maerth 2009 nov. 11. - 16:54:19
(83/244)
Tanedrát a Music Tv-n folyó "Sikolykirálynõ" címû show színésznõi közül válogatták ki.
De amúgy én olyasmit értettem ki belõle hogy õ ottan fõszereplõ lesz.
Hát ezek szerint max mellékhegedûs lehetett.
Ami nagyon nagy kitolás a sok mindenen átment színésznõ-válogatás után.
SZÉGYEN !
10/10
RixosWalerius 2009 nov. 11. - 16:42:12 10/10 Előzmény Swarm1
(82/244)
Lesz 7. 8. 9. és az lesz a legnagyobb durranás, mert 3D-ben lesznek és arra nagyon mennek az emberek... Tény, hogy én is meg fogom nézni, csak nem tom még milyen fordulatokat tudnak kitalálni...
10/10
RixosWalerius 2009 nov. 11. - 16:40:31 10/10
(81/244)
Ez volt az elsõ film, amit letöltöttem, mert ugye eltörölték a premiert. A mínõség borzasztó volt de próbálom a filmet értékelni ami nekem nagyon bejött. Mondjuk nekem az 1. a 3. és az 5. volt a kedvencem, de így, hogy ezt megnéztem szerintem ez is a kedvencemmé válik.
SPOILER:
Hoffmann most meghalt?
Remélem nem, õ a kedvenc karakterem..:(
6/10
Swarm1 2009 nov. 11. - 16:23:49 6/10
(80/244)
Ezekszerint azért sem jött be mert kamerás volt.Nem lett volna ésszerûbb megvárni amíg kijön egy Dvdrip?Te tudod...Nézd meg majd jobb minõségben aztán kiderül mennyiben változik a véleményed.
Cullangka 2009 nov. 11. - 14:41:44 Előzmény damienisback
(79/244)
akkor nagyon sajnálom de ki kell, hogy ábrándítsalak, se értetlen sem emo nem vagyok, az értetlen akkor lennék, ha már megnéztem volna már a filmet vagy 10x de még mindig nem értem az összefüggéseket, meg az ilyeneket... de én csak 1x láttam camerásan és már swarm kérdezte, hogy mi nem volt érthetõ, én erre válaszoltam, szóval azt is olvasd el, vagy ha nincs kedved, elõszõr legalább kérdezd meg, hogy mi nem érthetõ! és én asszem nem mondtam, hogy csak az maradt meg bennem hogy gyílkolásznak... de mégis miylen horror film lenne, ha csak simogatnák magukat? mert egy horrornak azért az is lényyege, hogy olyan érzéseket váltson ki belõled mint amilyet egy romantikus, vagy vígjáték nem tud! vagyis lényeg a "gyilkolászás"... és azt ne mond, hogy nem undi.... ha ebbõl indultál ki... mert minden horror nagy részben az... és visszatérve azt nem tudom, hogy AZT meginnt honnan szedted, hogy más NEM maradt meg bennem csak a gyilkolászás... én arról egy szót sem szóltam, hogy nem értem a film lényegét, hogy nem vágom az átmeneteket az okokat... ezt a szóváltást is egy olyan okból indítottad, el ami tök fölösleges... sztem te vagy az értetlen (nem nagyon szeretheted magad) én csak elmondtam az álláspontom, és hogy a camerás felvételen szar volt a film... mert nem sokat látni belõle és az apróságokra nem lehet figyelni... ebben most mi nem érthetõ?
jahh én meg nem kedvelem a a nagyarcúakat sem a spenótot, a spenótot evõ nagyarcúakat pedig pláne nem kedvelem... <- ez ua amit te csinálsz, tök oda nem illõ dolgokat írogatsz ami senkit sem érdekel!
6/10
Swarm1 2009 nov. 11. - 11:28:21 6/10
(78/244)
"egyik rész sem volt akkora hatással az emberekre, mint az elsõ."

És pont.
8/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 11. - 08:57:40 8/10
(77/244)
az a helyzet, hogy az elõzõ részekre még 10 pontot adtam(ha jól emlékszem), de mint korábban írtam, egyik rész sem volt akkora hatással az emberekre, mint az elsõ. ebben semmi extra nincs, hiszen olyan dolgokat láthattunk, mint elõtte elég ritkán, így a 2. résznél már tudtuk, hogy nagyjából mire számíthatunk. erre a részre viszont csak 8 pontot adtam, a korábban említett dolgok miatt.
6/10
Swarm1 2009 nov. 11. - 08:43:48 6/10
(76/244)
Az elsõ 5 rendben volt?Szerintem a 4 és az 5 is gyengére sikeredett, ez a 6. rész egész üde színfolt volt, persze az elsõ 3-at így sem közelíti meg.Igaz, kinek-mi?
Amúgy kétlem, hogy az ne tetszene damien-nek, hogy becsmérelted az általa imádott filmet.Én úgy következtettem ki, hogy ez a "rókabõr" már neki se jön be túlzottan.Persze lehet, hogy tévedek.
8/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 21:06:59 8/10
(75/244)
sem az értetleneket sem az emosokat nem kedvelem, az értetlen emosokat pedig pláne nem kedvelem.

a harry potter pedig úgy jött ide, hogy azokat kellene nézned, ha a fûrészbõl csak annyi maradt meg, hogy gyilkolásznak benne(a 64-es hozzászólást olvasd el és talán rájössz, miért is írtam ezt)...
Cullangka 2009 nov. 10. - 18:48:02 Előzmény damienisback
(74/244)
nem tudom, hogy te most alapból ilyen vagy, vagy csak feldûhített, hogy az álltalad ímádott filmre, mondott valaki még csak csúnyácskának sem mondható megjegyzést... sztem az elsõ 5 rész tök rendben volt, nagy kedvenceim nekem is... de nem tom, hogy a fenébe jött ide a harry potter?... ídézlek:
"ha bunkó vagyok veled, akkor az nem véletlen"...
hát én nem értem, hogy miért kell egy ilyen megjegyzésen felhúznod magad és szuicidnek nevezni... én nem azért nézem a fûrészt, mert szeretnék úgy meghalni mint õk vagy valami, hanem mer szerintem jó sorozat, és mint már hangsúlyoztam, ami valamiért véletlenûl elkerüli a figyelmed, hogy camos felvételt néztem... ami alapján nem lehet értékelni az apróságokat, és ezekre nem is mondtam semmit (hiszen ezek a film lényege) én csak azt mondtam, hogy újat nem tudott túl sokat mondani... a kínzások jók és izgik... majd ha megnézem moziban, vagy jó minõségben, mondok róla egy saját véleményt! bár sztem már az 5.el le kellett volna zárni, ezek már nyüglõdések, mert minndig fel fog bukkanni valaki aki edig titokban volt és Jigsaw-t segítette...
röviden tömören, nem érdekel, hogy mit mondasz!

sztem a film nem hozta a várt szintet, bár így is jó megnézni, várom, hogy megnézzem a 7.et kiváncsi vagyok mit találnak ki benne lezárásnak! sztem a film egy 10/7,5-es az eddig megismertekbõl... (jahh és azért az elõzõ részekben mindig sejtették, hogy téma váltás lesz, elõre lehetett várni...)
6/10
Swarm1 2009 nov. 10. - 17:49:01 6/10
(73/244)
Elõzményt?Mi a sz@rért?A folyamatos flashback-ekbõl csak elõzményeket tudunk meg, totál felesleges lenne egy elõzményfilmet csinálni.Köztes résznek meg pláne nem látom értelmét és kétlem, hogy létrejönne!Amúgy lesz 7-is természetesen.Elméletileg 9 rész lesz, de nem tudom kibírja-e addig a széria, mert egyre több rajongót veszít, amit meg is értek!
8/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 16:44:46 8/10
(72/244)
pedig ezeket a dolgokat megszokhattad az elõzõ részeknél is. kevesebb harry potter és suicid gondolat és máris könnyebben koncentrálsz a filmre...
8/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 16:42:37 8/10
(71/244)
akkor még kb 1 évet várhatsz rá. bár magam is nagy rajongója vagyok a fûrész filmeknek, azért azt el kell ismerni, hogy nincs értelme 10 vagy még több részt összehozni, fõleg ha figyelembe vesszük azt, hogy egyik rész sem volt akkora hatással az emberekre, mint az elsõ. szóval bízom abban, hogy a hetedik résszel lezárják a történetet és új projectbe kezdenek a készítõk.

annak pedig nem látom értelmét, hogy valaminek az elõzményét mutassák be, mint pl a star warsnál. oké, a sithek bosszújával összeállt a kép és kiderült mit, hol, hogyan és miért, de nem volt az igazi. sokkal jobban szeretem, amikor úgy épülnek egymásra a részek mint pl a matrixban, vagy a gyûrûk urában.
Cullangka 2009 nov. 10. - 16:05:00
(70/244)
az összefügéstelent nem ugy értettem, hogy "azok a pár másodperces jelenetek, amivel plusz infóhoz jutottam" a fölöslegesek, hogy olyan hirtelen váltanak tök más témára, hogy van amikor észre sem vettem, hogy már más van, mert egy feliratos camos videón tényleg érthetetlen lehet, megnézem moziban is, de annyit nem hozott mint vártam, kevés a fordulat és csak kevés plusz infót rejt...
10/10
offtopic
Kendy 2009 nov. 10. - 14:25:37 10/10
(69/244)
Ha lesz 7.rész már most várom!
:)
:D

De lehetne még pl elõzményrészeket is csinálni vagy köztes részeket.
Akármit is csinálnak nálam be fog jönni!

:)
:D
8/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 14:22:12 8/10
(68/244)
állítólag még egy rész lesz és azzal vége a sorozatnak, ami logikus döntésnek tûnik, fõleg a 6. rész tükrében.
8/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 14:20:45 8/10
(67/244)
összefüggéstelen?! muhhahhaa, pont hogy ezek a pár másodperces jelenetek kellettek, hiszen plusz információhoz jutott így a nézõ.
Cullangka 2009 nov. 10. - 14:09:50
(66/244)
nem ugy nem volt világos, hogy utólag el kell magyarázni, hanem az, amikor nézem azt kell kérdeznem, hogy most meg mi van? ez az idegesítõ, pl amikora felesége odaképzeli a férjét meg a csajt... meg iylen apró jeleneteknél amikor hirtelen volt a váltás és összefüggéstelen... de lehet hogy csak a kamerás felvétel miatt:)
10/10
Kendy 2009 nov. 10. - 14:07:22 10/10
(65/244)
Most néztem meg a filmet és nekem nagyon nagyon tetszett!
:)
:D
Szerintem az egész széria király nagyon!!!!

Na meg ahhoz képest,hogy a 6.rész még izgalmasnak,látványosnak,és szórakoztatónak találom.
Vannak még komoly csapdák,vér,belek,és még feladatok is!

Arról nem is beszélve,hogy lassan totál összeáll a kép!
Bár remélem még lesznek részei.

Ha valakit érdekel hogy hol néztem meg írjon privátba nekem.
Annyit elárulok a neten és on-line mozinézõ oldalon.
Ide nem akarom kiírni.

Szerintem akinek tetszettek az eddigi részek azoknak ez is tetszeni fog majd.