Téma: Fûrész

macs1 2007 jan. 14. - 14:44:43 Előzmény PszichoCica
(37/457)
Nincs benne elgondolkodtató dolog???
Mit vagy képes megtenni azért hogy életben maradj? Szerintem ez eléggé elgondolkodtató!
stukimuki 2007 jan. 14. - 12:12:57
(36/457)
Nah igen Cygnus....a 3.részben majdnem minden megválaszolatlan kérdésre megkapja majdnem mki a választ!:P
Dehát aki kíváncsi, az majd megnézi..:)
paganus 2007 jan. 14. - 11:36:53
(35/457)
Szerintem gagyi a történet, megpróbáltak lemásolni a Hetedik csavaros vonalvezetését, nem sikerült. A ketchup persze folyik rendesen, akinek bejön a Marylin Manson klippek képi világa, annak persze remek vizuális élményeket nyújthat. Kicsit túl lett lihegve az egész, ennyi.
PszichoCica 2007 jan. 14. - 11:25:24
(34/457)
Jézusom bocsi! Nem figyeltem... pedig én is utálom az ilyet! Mindenkitõl elnézést kérek, nem akartam! :( Kitörölném, de nem tudom... Ez elcsesszintettem :(
nemtoksemmit 2007 jan. 14. - 11:19:53 Előzmény PszichoCica
(33/457)
Cicám, édesem és bárki, aki hasonlóan figyelmes azokkal az embertársainkkal, akik még nem látták a filmet: a film értékét újszülötteknek is megtartandó, legyetek már szívesek kis kultúrát vinni a hozzászólásotokba és ha olyan infót írtok, ami nagyban csökkentheti a vizuális élvezetet, legalább annyit írjatok oda, hogy SPOILER. Ez esetben talán nem lövitek le a poént (ami végülis egy ilyen "egysíkú" filmnél másodlagos ugyebár...). Lehet, hogy Ti a végén kezdtek el megnézni egy filmet vagy beleolvastok a könyv utolsó lapjaiba, de ha van olyan, aki nem így áll hozzá, tiszteljük meg információnk elhallgatásával... Köszönet, a nevükben :)
Cygnus 2007 jan. 14. - 11:05:24
(32/457)
Imádom! Fantasztikus, ötletes, életem egyik legjobb horrorja ...hogy miért? már nagyon untam az amcsiból árasztott, szellemes, zombis, sorozatgyilkosos, szörnyes tucathorrorokat, amelyeknél kb. 10 perc után tudom ki a gyilkos, és minden "csavart" ki lehet köetkeztetni. A Fûrész viszont az mellett hogy kis költségvetésû(ami szerintem nem baj, legalább nem az amcsi divatot követõ uncsi klisékkel van tele) fantasztikusan jól megszerekesztett film, én hihetetleneül élveztem az egészet. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki még nem látta, és valami újra, eredeti vágyik...

Jahh, aki azon agyalt, hogy lehet annyit mozdulatlanul feküdni a földön, nézze meg a 3. részt is, abban mindenre választ kap!
stukimuki 2007 jan. 14. - 10:27:38
(31/457)
Nekem nagyon tetszett ez a film! A horror filmeknek is vannak különbözõ típusai! Vmelyik vámpíros...vmelyik zombis...vmelyik vmilyen szörnyes...vmelyik meg elmebeteg gyilkosos..stb.!
Sztem elég jó film, de persze ízlések és pofonok! Nekem pl a Fülke volt nagyon unalmas! Elég volt 1X megnézni! A Falu meg egyenesen sza*!! A Motel meg...beteges! Na mind1! Oda kell figyelni a filmre, nem pedig várni, h mikor sza*sz be! A csattanó is nagyon rendben van! Láttam a 2.részt is! Sztem az meg még jobb! Az elsõ ugye kis költségvetésû, mert ezt a filmet fiatalok találták ki, de siker lett a többségnek így készítettek 2.részt is! Az se volt semmi! Már kész van a 3.rész is! Azt is láttam..!:):P Igaz, h abban már tényleg vannak elég undorító dolgok, de ennél is figyelni kell a részletekre, mert aztán rakosgathatod a film megnézése után a dolgokat!:))
Csak azt nem értem, h miért kell lelõni a filmet, h mi lesz a végén..
És h miért kell 1filmen ennyit vitázni! Vkinek tetszik vkinek nem....még jó h nem v.unk 1formák!!!;)
kevinspéci 2007 jan. 14. - 09:25:40
(30/457)
Az a bajom, hogy valszeg hazai szokás szerint "agyonvágják" a filmet. Amúgy még nem láttam.
PszichoCica 2007 jan. 10. - 20:24:19
(29/457)
Abban egyetértek D.SZ.-szel, hogy azért a Fûrészben sok minden van, de elgondolkodtató dologok biztos, hogy nincsenek. Ha tényleg elgondolkodtató és minõségi filmet akartok nézni, akkor nézzétek meg az Egy csodálatos elme örök ragyogását vagy a Donnie Darkot vagy valami hasonlót (nem muszáj pont ezeket, ezek csak az én kedvenceim :))!

Egy horror filmben is lehetnek mûvészi vonások, de ez nagyon nem tartozik azok közé...


**********SPOILER***********

>>>VIGYÁZZ! ELMESÉLI A VÉGÉT! mod <<<



Oké vicces volt, amikor a végén a halottnak hitt pali felpattant a földrõl, de azért ebben túl sok filozófiai gondolat nem volt elrejtve :)
PszichoCica 2006 dec. 03. - 21:03:18
(28/457)
Az alap ötlet szerintem is nagyon jó, nekem a kivitelezés nem tetszett. Elhiszem hogy nektek nem volt unalmas, de nekem igen... hallottam már olyat, aki a Fülkén unatkozott én meg majd összesz*rtam magam az izgalomtól, de szó szerint :))
A csavar meg... hát nem is tudom, manapság már szerintem mindent túl csavaroznak, amit én is szeretek és itt is tetszett, de nem ez volt a film történelem legnagyobb csavarja...

Összességében nem volt annyira rossz film, de nekem az a bajom vele, hgoy nem féltem egy percig sem! Én azért nézek horrort, hogy féljek egy kicsit (mazohizmus tudom, de hát ennyi kell :)) És én személy szerint az Amityville horroron tudtam félni, de nagyon... ezen nagyon nem...
ZAVI 2006 dec. 03. - 18:06:54
(27/457)
Nem tudom egy filmrõl beszélünk-e, de te valamit nagyon félrenézhettél, mert az OK, hogy nem tetszik egy film, de itt csupa olyat írsz, ami nem igaz erre szerintem! Unalmas? Enné csavarosabb, "okosabb" hororfilmet keveset láttam, van mondanivalója, nemcsak agyatlan öldöklés. Hihetetlen ötletes halálnemek, nem jön 10 zombi, és a véégn a csattanó fantasztikus! Félelmetes, ötletes, szuper, de egyáltalán nem gusztustalan, pont a sztorin ötletességen, mondanivalóv van a lényeg, amellett, hogy persze horror, de nem egy trancsírozós, mint pl. a Motel, vagy Sziklák szeme. Az Amiyville pedig egy átlagos egyszernézhetõ szokásos, hollywoodi film, nekem ráadásul remake is, tehát nem új ütlet. Szóval nem igazán értettem a kritikád pontjait, szerintem mindegyiknek az ellenkezõje igaz erre a filmre!
PszichoCica 2006 dec. 03. - 16:55:19
(26/457)
Egyetértek! Egy nagy ocsmány, undorító szenvedés az egész... én azért nézek horror filmet, hogy féljek, nem azért hogy hányjak!
Nem tetszett, gagyi, unalmas...

Nézzétek meg az Amityville horror-t, na az a horror film! :) Majd infartust kaptam miközben néztem! :)
Newcastle United 2006 júl. 29. - 09:59:29
(25/457)
Különben.:)
rajnaip 2006 júl. 28. - 20:49:23 Előzmény jaku
(24/457)
Kedves olvasók!

Szeretnék mindenkitõl elnézést kérni a hülye tesóm nevében, aki az én jelszavammal írt hozzászólásokat. Én csak ma láttam a filmet, gondoltam hozzászólok, amikor már megláttam a rajnaip nevet.

(külömben én 15 vagyok)
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:03:25 Előzmény jaku
(23/457)
A film tényleg jó én sokkal ijesztõbre számítottam de a kettõ már gusztustalan amennyivel jó volt az elsõ annál rosszabb a második részja és lesz harmadik rész 2007-re!!!
jaku 2006 júl. 13. - 17:01:52
(22/457)
Spoiler!!!!!!

Szerintem azert lehet ott fekudni x idon keresztul, foleg ha elmebeteg a forma. Aramot meg siman megoldhatta egy taviranyitoval a kezeben. Azt viszont nem tudom, hogy ajulas nelkul le lehet-e vagni a labat. Orvos volt, es igy lehet tud vmi modszert.

Spoiler end.

A film eletem legjobb filmje, ilyen oltast meg egy film vegen se kaptam.

Az a 12 eves szerencsetlen pedig minek irja a veget.

!! AKI MEG NEM LATTA, AZ NE OLVASSA EL A MASODIK POSTOT !!

Jah, es lement a dvd ara 2e huf-ra, szerintem kotelezo vetel!
fisherman 2006 ápr. 28. - 12:01:27
(21/457)
A hangulata, meg az ötlet ami egy kicsit, de hangsúlyozom csak kicsit kiemeli ezt a filmet a többi közül.
Tele van hibákkal. Egyik amit már lentebb említettek (rákos beteg órákon át mozdulatlan.Hmm...), a másik meg a film kronológiája. Néger rendõr megõrül, kirugják pedig elviekben csak napok telhettek el események között. Ez egy kicsit zavarosra sikeredett, de aki látta a filmet tudja mire gondolok. Szerintem az apró bugok miatt élvezhetetlen ez a film. A folytatás jobb lett.
rajnaip 2006 márc. 31. - 22:13:06
(20/457)
Mikor a moziban az elsõ bemutatók voltak, mindenki azt hitte, hogy ez csak egy horror a sok közül. De az emberek ma már belátják, hogy tévedtek
Pippa 2006 márc. 30. - 12:39:06
(19/457)
Hihetetlen erejû film.
rajnaip 2006 márc. 29. - 21:46:37
(18/457)
Bocsi!