bogyo_ 2008 okt. 31. - 16:15:25
(20/60)
Hát ha másért nem, akkor Jeremy Piven miatt tuti megnézem.
tommytm 2008 okt. 24. - 00:06:48
(19/60)
nem kell feltétlenül a blöffhöz hasonlítani. ez azért jóval akciódúsabb volt, szerintem nem egészen egy kategória. nekem nagyon átjött úgy ahogy van, szerintem is 10/10.
bourne 2008 szept. 17. - 16:54:52
(18/60)
tényleg jó kis pörgõs film volt ... dirr meg durr, aztán az ember csak nézett, h most akkor ki kivel van és ki kit lõtt le??!! :))))
de nagyon jó :)
4/10
beo71 2008 szept. 17. - 14:45:19 4/10
(17/60)
Na ezért kiemelkedõen jó film a BLÖFF!Egy jó alapsztoriból,szenzációs színészgárdával is össze lehet hozni egy ekkora zagyvaságot.4/10.Szégyent hoztak a gengszterfilmekre.
10/10
Kendy 2008 aug. 23. - 00:40:10 10/10
(16/60)
Szuper film!
Jó a story jók a színészek!
Ez afilm 10-es a javából!
Mindenki nézze meg nem is írok róla töbet!!!!!
Henci8 2008 júl. 07. - 14:19:28
(15/60)
A film eszméletlen jó. Pont olyan amilyennek lennie kell. Az eleje már odatapaszt a fotelhez és ez utána csak erõsödik. A színészek remekül játszanak. Ray Liotta régi kedvencem és nem is cáfolt rá, Jeremy Piven és Ryan Raynolds pedig kellemes felfedezés. Alicia Keysrõl nem is beszélve. Olvastam itt, hogy tinibálvány meg ez nem jó mert majd csak ezért mondják a tinik hogy jó a film. Igazábol nem is értem mit akart ezzel a kedves forumozó, de ha jól láttam azt még a film megnézése elõtt irta. Nos remélem a látottak meggyõzték, hogy egy tinibálvány is lehet tehetséges. Nem mondom, hogy egy Chalize Theron, de tehetséges. Még Ben Afflecket is elbírja a film.
A story is jó, pörgõs. a Látvány nem különben, a zene remek (kéne a betétdal, ami a végén hangzik el nincs meg valakinek???)!

10/10
dark_angel 2008 júl. 06. - 23:06:53
(14/60)
az elmondások alapján én is kicsit "blöffösebb" filmet vártam,de alapvetõen tetszett a film a hiányosságai ellenére(gondolok itt a már említett dolgokra:poénos párbeszédek,akciók..)8/10
8/10
laci_89 2008 jún. 07. - 10:00:23 8/10 Előzmény fbal
(13/60)
Hát az tényleg elég szégyen hogy 3x kellett visszatekerned. Szerintem éleggé erthetõ volt, és egy aránylag jó filmet kovácsolt a stáb. Ezért is 8/10 et megérdemli szerintem!
6/10
fbal 2008 jan. 13. - 20:10:16 6/10
(12/60)
Sok nagynevû sztár. 90-es évekre jellemzõ gyenge forgatókönyv. Úgy látszik Amerikában ezt még megkajálják. Voltak jó részek, de alapjában véve gyenge film. Az már eleve borzalmas, hogy az elsõ negyed óra csak azzal tellik, hogy ki kicsoda mindezt hülye vágásokkal, snitekkel, hogy 3x kellett visszatekernem, hogy megértsem. Az benne az igazán szégyen, hogy ilyen színészgárdával Oscar esélyes filmet kellett volna készíteni, nem pedig egy tucat akció filmet. Ezért utálom az amerikai filmeket mert a végén mindig elb*sszák. (Bocs!) Csak a színészek miatt 10/6.
6/10
Peter005 2007 aug. 13. - 15:12:03 6/10
(11/60)
Egyet kell értenem, nekem is csalódás volt a film. Az elõzetes infók alapján olyan Crank és Ponyvaregény-szerû filmet vártam, tele abszurd akciómókával és cool párbeszédekkel, de valahogy mindkettõbõl kevesebb jutott, mint kéne. Szerintem a film hosszú elején feleslegesen eresztik bõ lére a sztorit, fõleg, mert a végén kiderül, hogy kamu az egész. Viszont itt nagyon tetszett pár megoldás, mikor a jelenetek ugy hajlanak egymásba, hogy valaki beszél valamirõl, esetleg kérdez valamit, és egy teljesen más jelenet teljesen más szereplóje fejezi be a mondatot, vagy válaszol a kérdésre (remélem érthetõ voltam:)))). Az akciórész teljes csõd, valóban sokkal nagyobbat durranhatott volna, nagyon kaotikus volt. Volt a film végén nagy csavar, de ez számomra nem volt olyan katarktikus, mint pl az Alvilági játékok csavarja. A filmet elsõsorban a Ben Affleck-gyûlölõknek ajánlom, õket tökéletesen kielégíti a film.
sipka 2007 aug. 10. - 16:33:55
(10/60)
Ebbõl olyan jó filmet lehetett volna csinálni...... Meg voltak hozzá az alapanyagok: ismert színészek, illetve egy jó kis akciót sejtetõ történet. De szerintem nagyon elrontották!!! Már az "akció" szó felhozzása e film esetében is kínosnak mondható. Mivel ha végig tekintjük a filmet, és átgondoljuk hogy hol volt igazán akciónak nevezett jelenet, akkor rögtön kiderül, hogy csak EGY ilyen rész volt a filmben!!!! Amikor is Alicia Keys filmbeli barátnõje szétlövi a másik Szállódából a szemközti épületet. Ott aztán süvitettek a golyók rendesen. DE ENNYI!!! A többi jelenetet nem lehet igazán akciónak nevezni: inkább csak csendes gyilkolászásnak. De nem csak ez az egy probléma van a filmmel! Hanem a párbeszédekkel is! Az ember elvárná egy ilyen alkotástól, hogy egy "Blöff" címû filmhez hasonlatos beszólások legyenek. De ez sincs meg! A film elejét is olyan rosszul csinálták meg, mivel annyi név hangzik el a "lehallgatás" során, hogy azt sem tudja az ember hogy ki, kicsoda, illetve mit akar! A legjobb rész az egész filmben (SZERINTEM), amikor is Ben Affleck csapata elmegy ahhoz a muksóhoz, aki felbérli õket, hogy nyírjanak ki valakit :) Hát annak olyan hülye dumája volt, hogy már azért érdemes volt megnéznem :D
fenegyerek 2007 júl. 19. - 17:44:40
(9/60)
bar meg nem lattam de szerintem tok baro a film es Affleck mi egy karaktert kapott az nem semmi szoval szerintem elso osztalyu film lehet sztarszereposztassal
Wilospring 2007 máj. 12. - 02:30:13
(8/60)
hát nemtudom,tök nyugalom ül a hangulatomon, nem úgy mint a Tégla után...bár onnét még lehet irdatlan jó film eza Aces.Az eleje tetszett,sõt buddy izrael is profi(mármint mint szinész)Andy Garcia ugyanolyan unalomzsák,a sztory érdekes,szinte már lebilincselõ:D...na szóval annyira nem izgalom,egy két csavart még tehettek vóna bele.A zenéket jol bele válogatták..én még talán a hoteles jeleneteket jobban csiszoltam vna,nem tudom mit,de éreztem vmi hiányzik...bár lehet popcorn a számból:D....szóval kicsit darabos is volt minden.Alica véleményem szerint jól szuperál mint gyíkosnõ,meg mind szinésznõ,akis német "kiskatonák" egészen "cukik" azzal a nyers modorukkal:))
Egyszóval törtszámmal kifejezve:7/10
olfan 2007 ápr. 08. - 20:19:11
(7/60)
Jó kis mozi sok párbeszéddel és sok bérgyilkossal. Engem a Ravasz, az agy... és a Ponyvaregény keverékére emlékeztet. Rosszabbra számítottam, de kellemes csalódás volt.
reald 2007 ápr. 06. - 22:03:05
(6/60)
Énis megnéztem, és igen, a vígjátékhoz semmi köze, inkább egy vérben tocsogó akció:) aki szereti ezt a mûfajt, annak tetszeni fog.
Pumee 2007 febr. 11. - 23:54:55
(5/60)
Igaz még nem vetítik, de én már láttam.
Hogy a film mitõl vígjáték azt nem tudom, legalábbis itt a Port.hu-n annak is írták, én nem sok vicceset találtam benne.
Mindenesetre elég jó kis film, mindenképpen ajánlom. Rengeteg akció, Lövöldözés, jó kis csavarral a végén.
Én 10/9-re értékelem, szerintem nagyon jó volt!
Kinley1 2007 febr. 08. - 13:55:55
(4/60)
Sem idöm,sem türelmem nincs minden 1es ingyenesen hozzáférhetõ filmet megnézni. Ezen oknál fogva szelektálok, és vagyok kíváncsi a filmekröl alkotott pozitív vagy negatív benyomásokra....
De asszem hangyányit túl lett magyarázva ez a téma.:)
Én kérek elnézést:))
Kinley1 2007 febr. 08. - 11:27:12
(3/60)
Mostmár különösen J.Lo-ra vok kíváncsi...:)
Kinley1 2007 febr. 08. - 11:24:50
(2/60)
Nem véletlenül érdekel néhány, a filmröl alkotott vélemény. Jelzem,az alkotás már itt-ott hozzáférhetõ.
Úgy látom nincs más megoldás megnézem, és majd én megírom tetszett-e:))
Kinley1 2007 febr. 07. - 19:27:31
(1/60)
Ez baromi jó! Mostmár mindent tudok,csak azt nem,h érdemes-e megnézni a filmet vagy sem...
Az elején legalább volt még vmi feltételezett, belemagyarázó vélemény,amibõl ugyebár megint csak nem derült ki semmi számottevõ...
...és ki az a J.Lo?? NEM IS JÁTSZIK A FILMBEN!!
Legyen szíves vki érdemben hozzászólni a filmhez, amiért tulajdonképpen az emberek többsége látogatja ezt az oldalt...:)
Elöre is thx!
K.