offtopic
handi99 2015 júl. 30. - 10:07:58
(2014/2174)
offtopic
handi99 2015 júl. 28. - 21:38:42
(2013/2174)
Rating 07.27. (18-49)
Tegnap befejezõdött a TDR:
9 óra: 0.7 és 0.8
10 óra: 1.0 és 1.0.
(forrás: http://www.medialifemagazine.com/big-bump-for-bachelorette-finale/)
offtopic
handi99 2015 júl. 25. - 19:18:07
(2012/2174)
Szia!

Jelenleg úgy néz ki, hogy nézõs lesz. Az elsõ 30 perc alapján nem lesz unalmas. Mondjuk a vége elég brutálisra sikeredett.
Az egyetlen ami zavart az éppen Gabriel volt az elején/közepén. Valahogy nem állt jól neki ez a szerep, de aztán elmúlt ez az érzés. Többet majd akkor, ha már láttam a teljes részt.
offtopic
handi99 2015 júl. 25. - 19:09:18 Előzmény Neli
(2011/2174)
Szia! :)

A Reina vége: csak a szokásos Citteriotól. Tök jó ötletei vannak, de sokszor túlzásba esik.
TDR: hétfõn vége. Egyébként a végére elég szépen alakult a nézettsége.
ESDLC: http://www.medialifemagazine.com/series-ending-surge-for-pines/ nézd meg, hogy csütörtökön ki nyerte a a 10 órás sávot a 18-49-es korcsoportban.

Kedden kezdõdik Gabriel sorozata a Bajo el Mismo Cielo (mondjuk errõl a címrõl mindig a La misma luna címû filmje ugrik be). Itt lehet megnézni az elsõ 30 percet:
https://www.facebook.com/BajoelMismoCielo
suxel 2015 júl. 24. - 08:06:08
(2010/2174)
HI, Neli, jo teged ujra latni. Most en sem voltam nagyon aktiv, ami nalam az erdeklodes hiányának tudhato be a Mundos soriknal, meg ugy altalaban mindenhol. Na meg idohiany, viszont a heten nyit a Bajo el mismo cielo es azt csekkolni kellene, bar abbol szerintem csak augusztus elejen lesz valami. Allitolag az elso resz vagy az elso resz fele mar elerheto a neten, s addig majd ha Handi beleles, tole varnek velemenyt, hogy erdemes e elkezdeni.

Quien es quien engem sem erdekel.

Masquetelenovelason fenn vannak a Premios Tu Mundo jeloltjei, erdekesseg szamomra, hogy szetszedtek a telenovellakat a narkonovellaktol, ahol az utobbit super series nevvel illetik.
Neli 2015 júl. 23. - 19:23:45
(2009/2174)
ezen most nagyon röhögök :D
a Reinában is mint keményfiú... :D érdekes volt :D soha ki nem állhattam... a Mi pecado-hoz se fûzök túl nagy reményeket, mondjuk még csak két magyar részt láttam, eredetiben meg az elsõ 6-ot, az elment, de vhol már láttam ezeket... megvan, Abismo :D sablonhegyek :S uncsi :S a Veronica aranyát még nem láttam, eredetiben nekem amúgy mûködik Ivan és Ana Brenda (láttam vidiket), akkor mitõl rossz ez? ja persze, sablon :D lerágott csont a sztori...
a Reina is akkora katyvasz lett, tegnap lett vége... már alig néztem. igazából Juanjo dolgát nem tudtam megemészteni, meg hogy gyilkos volt, ez egy akkora baromság :S nagyon sajnáltam, hogy úgy végzõdött a dolog Susanával és hogy a srác sírt :S na és a vége a gyémántokkal... ki a fene ölt újra?? :S zavaros :S

amúgy a Tierrát se nagyon néztem már, csak néha, asszem jövõ héten vége is. azért voltak jó részek :P majd keresek Sonya-Fabit, az a páros elég jól mûködött :P most már a nõ átlát lassan rajta... Fabi továbbra is zseniális amúgy, amit levágott, mikor meg akarta erõszakolni Irinát, az magáért beszélt :D :P ja igen, ilyen is volt, tegnap...

mostanában nem írtam, mert nem néztem a dolgokat nagyon, de vissza szoktam olvasni ;)
offtopic
handi99 2015 júl. 22. - 23:12:46
(2008/2174)
Rating tegnapról:
http://www.medialifemagazine.com/viewers-shut-the-door-on-foxs-knock/
ESDLC (18-49): 1.1 és 1.2. Csak a NBC, az anyacég tudta megelõzni ebben a korcsoportban.
YNCELH: 0.6 és 0.6. ... Kíváncsi vagyok, hogy ez meddig marad ebben a sávban...
A Telemundo és az Univision nézettségi adata általában pont a fordítottja volt ennek.
offtopic
handi99 2015 júl. 22. - 22:59:20 Előzmény suxel
(2007/2174)
Még egy ok, hogy ezt kihagyjam...
suxel 2015 júl. 18. - 04:35:32
(2006/2174)
Siller lett, ahogy az erosebbik megerzesem sugta.
offtopic
handi99 2015 júl. 17. - 21:51:36
(2005/2174)
Szia!
Elolvastam MarcoPolo írását (+ a hozzászólásokat is). Jó kis összefoglaló. :)
Iván Sánchezt cssak a LRDS-ban láttam. Ott jó volt.

Hombres: szóval ez az, amikor a minõség gyenge nézettséggel párosul...

QEQ: az Univision fórumán volt egy hozzászólás:
"Re: DANNA PAOLA EN QUIEN ES QUIEN REMAKE DE AMOR DESCARADO

No entiendo ese misterio con el elenco, las grabaciones ya han empezado y no sabemos quien es el galan"

Úgy látszik másnak sincs infója arról, hogy ki a fõhõs.
suxel 2015 júl. 17. - 16:08:56
(2004/2174)
Szia!

En sem tervezek QEQ-t nezni, nekem se jott be az eredeti es nem szeretem a komikusabb vonalat.

LI: sajnalom, hogy a Televisanal nem tudjak megtorni Mejia egyeduralmat. Kopedelem sorozatokat keszit megallas nelkul, szanalmasak egytol egyig amit letesz az asztalra. Ez utobbi meg hagyjan is, en szerintem a nep is raunt mar a hulyesegeire. Ebben a mostaniban egy szazsor bemutatott remaket kaptunk semmi ujdonsaggal, Mexikoban a fomusoridoben latott eddigi legnagyobb bukas a sorozat. A La mentirat atdolgozzak Siempre te amareva/Lo imperdonableve most, fel szereplogardat kivezetik es jonnek ujak, de ez kb mint halottnak a csok lesz. MarcoPolo oldalán van egy nagyon jo cikk, mi a baj a Lo imperdonableval cimmel, erdemes atfutni. 24 pontot kellene minimum elerni nezettsegben a sorozatnak ehelyett rendre 16-19 pontokat szallit. Azt hittek nem johet nagyobb bukas a La tempestadtol, na Mejia megmutatta, hogy tud meg nagyobbat is zakozni, de sebaj, 2 ev mulva ismet fomusoridoben lesz. Ivan Sanchez nevenek meg nagyon nem tesz jot, hogy központi szereplõje a Televisa ket legnagyobb zakojanak.

Hombres: igencsak sajnalom, mert az utobbi evek legjobb Televisa produktuma, uj producer, ujitasok, ha a fobb szereploket nem ismernem meg sem mondtam volna, hogy Televisa sorozat. Mindvegig nagyon hiteles, sugogep nelkuli jatekkal, nem tul hosszu, porgos, fordulatos, es habar remake én inkabb eredetinek tartom. Miert?! Mert ez a sorozat ott er veget kb, ahol az eredeti kezdodik. Ott ugy ismerkednek meg a fohosok, hogy kirendelik a fohosno melle ugyvednek, itt meg azzal er veget, hogy meg kell vedenie az utolso szakaszban, ahol eredetileg meg kellene ismerkedniuk, itt mar vagy 95 resznyi tortenes van elottuk. Giselle Gonzaleznek volt egy beranyas tortenete, amit nem engedtek Képernyõre vinni, na ezt szepen beleoltotta ebbe a tortenetbe mellekszalkent. Ez egy olyan sorozat volt a szamomra, amikre evekkel kesobb is emlékezni fogok szamos emlekezetes jelenettel, es mar alig varom, hogy Giselle Gonzalez ujra kepernyon legyen. Mexikoban egesz jol fogadtak a bemutatkozasat, bar az elso 1,5 honapban bukdacsolt, azt kovetoen folyamatos novekedes jellemezte.

A jelenlegi 5os kinalatukbol semmi sem fogott meg, bena mindegyik, a Mundoe se jon be. Egyedul a Caminos de Guanajuatot kovetem az Aztecatol, az tetszik, bar szinten ordad nagy bukta. Amugy amilyen tempoban haladok azzal is, orulok, ha 3 honappal a finaleja utan befejezem. :P

Szerintem az Univisionon barmit adnak buktazik, rengeteget vesztett a csatorna az evekkel ezelotti nezobazisabol.
offtopic
handi99 2015 júl. 16. - 21:15:29
(2003/2174)
Szia! QEQ: sajnos, ebben nem tudok segíteni neked. Sejtelmem sincs, hogy ki a fõhõs. Annyit tudok róla, hogy a szereplõk között van GGV, Siller, Armando Torrea és Laura Flores. Mindenhol csak azt említik, hogy Danna Paola a fõszereplõ. Egyébként szerintem GGV jobb lenne fõhõsnek, különösen ha hozza a LP-s formáját. Miatta esetleg belenézek,... de már az Amor Descaradoért sem voltam oda és ez a feldolgozás se nagyon lelkesít.

"Vajon Siller es Flores harmadjara is anya es fiat fognak jatszani? Heh... :D "
Lehetséges. :D Mondjuk ebben a mûfajban Sonya Smith és Mariana Torres a csúcs: Sonya 4 év alatt 4-szer játszotta Mariana anyját és mindezt 3 különbözõ stúdiónál.

Nekem is van kérdésem: ha jól látom az Univisionon a QTPD-nál is nagyobbat bukik a YNCELH. Szerinted mi a baj vele?
http://www.medialifemagazine.com/move-to-broadcast-lifts-espys-to-record/
Mondjuk a Lo Imperdonable sem büszkélkedhet ezekkel a számokkal.
suxel 2015 júl. 16. - 18:43:52 Előzmény handi99
(2002/2174)
Szia!

Most masik kerdesem lenne! Laura Flores tweetelte, hogy elkezdtek forgatni a Quien es Quient. Ki ott a fohos? Danna Paola az oke, mint fohosno. Korabban azt mondtak, hogy Gonzalo Garcia Vivanco lesz a parja, de ott van a szereplok kozott Eugenio Siller is. Sillert betennek mellekszereplonek? Mondjuk GGV megerdemelne, hogy fohos legyen, csipem a sracot nagyon.

Koszi az infot elore is.

Vajon Siller es Flores harmadjara is anya es fiat fognak jatszani? Heh... :D
offtopic
handi99 2015 júl. 15. - 19:42:40
(2001/2174)
Szia!
Itt tudod megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=4w2f9w5tL2A
Ángel meséli el a kirendelt ügyvédjének, Manuelának, annak a rablásnak a történetét, ami miatt börtönbe került.

(Majd figyelj a szereposztásra. Volt néhány változtatás a sorozathoz képest. A film készült késõbb.)
suxel 2015 júl. 15. - 19:30:01
(2000/2174)
Szia"

Az lenne a kerdesem, hogy ez letoltheto valahonnan, vagy online elerheto valahol?

Ugyan most nem.vagyok rendes net kozelben, de majd érdekelne azert.

Es oke, hogy elozmenyfilm, de roviden elmeselned mit mutat be?

Koszonom.
offtopic
handi99 2015 júl. 14. - 22:51:42
(1999/2174)
... és persze csak sikerült lehagyni..., hogy a MSED elõzményfilmjének is õ az egyik írója.
offtopic
handi99 2015 júl. 14. - 22:47:21
(1998/2174)
A RDC eleje nem volt rossz szerintem, de egy idõ után Marcela Citterio túlzásba esett... szokás szerint (lásd: Aurora, Corazón valiente).
offtopic
handi99 2015 júl. 14. - 22:42:55
(1997/2174)
Ami nekem tetszett az a 10 órás sávban volt: az ATM és a ¿DEE?.
... bár nekem annyira nem jött be, de a TM-nél elég szép nézettsége volt a Marido en alquilernek, amit szintén õ adaptált.
Továbbá õ írta a Dame Chocolatét és a Juna la virgent is (Ezekbe éppen csak belenéztem). Az utóbbinak az amerikai remake-je (Jane The Virgin) elég szépen teljesített a CW-n.
suxel 2015 júl. 14. - 21:10:43
(1996/2174)
S nem idohiany miatt... De ugyanaz van mint nalad, nagyon hianyzik egy ERDA, MSED tipusu sorozat. Nekem az RDC sajnos nem jott be. :(
offtopic
suxel 2015 júl. 14. - 20:33:45
(1995/2174)
Milyen sorozatokkal gyozott meg Perla Farias?

Nekem se volt bajom a Mekkalandben jatszodo sorozatokkal: LP LM nagyon tetszettek, az LI-t is elnezegettem, bar abban eleg sokat is tekertem, s nem idohoan