Téma: Gasztroangyal

angel8 2012 ápr. 14. - 18:25:37
(122/402)
Èrdeklõdnèk, hogy a mai adàs gyógyvizes rèszèben a 2 zeneszàm címe ès elõadója ki volt?
Nyunyello 2012 ápr. 14. - 17:42:45
(121/402)
A mai kakaós csiga/tekerge receptjét honnan lehet megtudni?
kimbin01 2012 ápr. 07. - 19:29:15
(120/402)
Az utolsó két hozzászólóval értek egyet.Nagyon is kell ez a mûsor, hogy megismerjük
országunk eddig kevésbé ismert termékeit, termelõit.Valóban akinek nem tetszik ne nézze,
menjen és egyet hamburgert.Ha a mûsorvezetõ személye ellen van kifogásuk, azt ne itt,
hanem a "személy" topikban tegyék meg.A mûsor jó, nekem a vezetõjével sincs semmi bajom.
Igenis érti a dolgát, mert néhányszor olyan dolgokat mondott, ami ezt bizonyítja.
tea477 2012 ápr. 07. - 18:36:53 Előzmény Qksika
(119/402)
Végre egy mûsor, ami azokról az értékekrõl szól, amit nekünk magyaroknak sokkal jobban kellene menedzselni. Ehhez járul hozzá ez a mûsor és biztos vagyok benne, hogy Borbás Marcsi nélkül nem lenne ilyen szórakoztató. Látszik, hogy konyít valamit a fõzéshez és nem csupán divatból.
Aki errõl a mûsorról gusztustalanságokat ír ( mint az elõbbi hozzászóló), az szerintem irigykedik. Egyébként meg magát minõsíti, nem a mûsort és nem a mûsorvezetõt.
Aragonia 2012 ápr. 01. - 13:57:14
(118/402)
A Borbás Marcsi mûsorait azért szeretem, mert a Magyarságot képviseli. A témák, a helyek, helyszínek, ételek és italok. A Kézmûves Magyar Ízek vására is nagyon jó ötlet volt! A péntekenként vetített 4 szellem is. Egyszóval szellemileg, lelkileg és testileg is egyben van az egész Borbás Marcsi jelenség!
A "kritikus" hozzászólóknak pedig üzenem, hogy amennyiben Õk, majd ennyit tesznek a Magyar termékekért,termelõkért, a Magyar kultúra megõrzéséért és bemutatásáért, majd akkor kritizáljanak! De mint tudjuk, sajnos ragályos betegség az irigység. Erre a szintre fel kell fejlõdni,nõni és akik nem értik, nem érzik és nem tudnak azonosulni ezzel, csak a méreg, a rossz szájíz és negatív érzés uralja a kedves "delikvenseket"!
Egyszóval elõbb nézzen mindenki jó mélyen önmagába! Az egész ország, nemzet és globálisan teljesen máshol tartana az emberiség, ha egy dolgot betartanánk! Ne tégy mással olyat, amit nem szeretnél, hogy veled is megtegyenek! De hiszek abban, hogy minden kiegyenlítõdik, egyszóval ez a sok negatív érzés, és megjegyzés, vissza fog arra hatni, aki kimondta, vagy leírta azt! Nem azért, mert azt mondtam, hanem azért, mert ez így igaz.
A Marcsi példája pedig követendõ példa, akinek pedig nem tetszik, ne nézze!
Mi akik szeretjük, többek, gazdagabbak leszünk Tõle. Már csak azért is, mert ilyenkor érzem, az "egység" érzését és tudom,hogy mindannyian egyek vagyunk!
Még azokkal is, akik a kritikát írják, de drága barátaim és testvéreim, Mi azért ettõl függetlenül megbocsájtunk Nektek és szeretünk benneteket! Várjuk, hogy egyszer a megértés talajára lépjetek! Ott találkozunk...;-)
katimelis 2012 ápr. 01. - 09:48:42 Előzmény meszi73
(117/402)
Nagyon tetszik a müsor,elsõsorban az, hogy a magyar termékek vannak elõtérben. Nagyon örülnék,hogy ha a müsorban látható piacok, üzletek,pontos cime is meglenne adva, mert igy csak találgatunk hogy hol lehet beszerezni
a külömbozõ alapanyagokat.Bizom benne, hogy még nagyon sokáig nézhetjük a müsort.Kati
meszi73 2012 márc. 31. - 17:52:56
(116/402)
a megoldás egyszerû: ne nézd a mûsort, ha nem tetszik! :)
1/10
Qksika 2012 márc. 31. - 14:55:34 1/10
(115/402)
CBA-s Marcsika úgy gurgulázik, öblöget a különféle borokkal, pezsgõkkel, hogy ihaj, nyeli, mint kacsa a nokedlit, majd -jól beborozva- a mosatlan kezével mindent összetapicskol, marcangol, mindenbe belenyúlkál, belekóstol, belenyal és belerázza a loboncát. Gusztusos.
10/10
jaszlany 2012 márc. 24. - 22:51:30 10/10
(114/402)
Nagyon szeretem ezt a mûsort. Borbás Marcsi mindig felkészült, folyamatosan "tartja a témát". Közvetlen, idõnként humoros, de soha nem "száll"el. Igen jó háziasszony, belevaló, nem riad el semmitõl, soha nem ízléstelen. Az pedig, hogy visszaadja a vidék, a falu értékét, külön is rendkívüli!
meszi73 2012 márc. 24. - 18:31:47
(113/402)
Végre egy nézhetõ jó mûsor a TV-ben. És igenis remek mûsorvezetõ Borbás Marcsi, mindig alaposan felkészül a mûsorára és mindig hiteles.
eszterbaby 2012 márc. 18. - 20:12:14
(112/402)
De jó lett volna,ha a szakács nem vakargatta volna a fejét ,törölte volna az orrát fõzés közben!! milyen már?!a kamera elõtt legalább figyelhetett volna erre,dehogy senki nem szólt rá,hamár a nem olcsó csirkéket,hanem tanyasi,meg mittudomén gyöngytyúkokat mutogatták ma.
far vik 2012 márc. 17. - 20:12:38
(111/402)
galamb, kakashere, brrrr.... lehet, hogy "finom"... az olaszok eszik a fecskét, az afrikaiak a gólyát. nõi mell pörköltet ne esetleg?
gulyasanya 2012 márc. 17. - 11:47:32
(110/402)
Szerintem a téma a lényeg , az hogy a mûsorvezetõ mit nyafog össze benne szinte lényegtelen.Ha ezt a kicsit zavaró tényezõt kiiktatjuk belõle nagyon jó kis mûsor, szeretem nézni. Régen elfeledett dolgokat hoz vissza és igen is ismernünk kell országunk "kincseit.
1/10
esperigi 2012 márc. 04. - 09:50:08 1/10
(109/402)
Borzasztó a mûsor szerintem is.
10/10
ottó89 2012 febr. 26. - 08:52:43 10/10 Előzmény vemoncsi
(108/402)
Ez egy épületes társalgás volt... Vmoncsi, olvastad az Emberi játszmák-át Eric Berne-tõl? A "Rúgja belém" fejezet szerintem érdekelne téged...
eszterbaby 2012 febr. 25. - 20:47:35
(107/402)
Végre egy jó kis mûsor!Utálom a 20 perces reklámszagú a témáról 2 mondatot mondó (trendmánia,több mint testõr)magazinokat!Csak így tovább!!! :)
1/10
vemoncsi 2012 febr. 25. - 20:38:27 1/10
(106/402)
Na, akkor úgy látom, itt jó kis társaság jött össze. Akkor nem "fröcsögök" tovább, IMÁDOM BORBÁS MARCSIT!!! EGY IGAZI ANGYAL!!! :D A mûsor jobb már nem is lehetne! Ígérem, csak jót fogok ezután írni róla. :D Bocsánat, ha bárkit megsértettem volna! :D
10/10
ottó89 2012 febr. 25. - 18:58:38 10/10
(105/402)
És nem kellene senkit sem ócsárolni úgy, ahogy azt vemoni teszi. Lám neki is rosszul esik, ha valaki más húz rá egy-két vaskos hülyeséget. Ha nem tetszik egy mûsor, ott a kapcsoló. Ha értelmes dolgokat akar felvetni a mûsorral kapcsolatban, akár kritikát is, akkor mindenki kíváncsi arra. Ha csak fröcsögni jött, az beteg.
3/10
Francipapi 2012 febr. 25. - 18:01:06 3/10
(104/402)
Az iménti "eszmecsere" magyar fordítása:
- Hm. Nekem nem tetszik BM.
- Pedig jó, legalábbis nekem bejön.
Tényleg nem kellene mindenbe politikát keverni, bár nem könnyû megúszni a mai (v)álságos idõkben... Ennek egyenes következménye, hogy az emberek egymás torkának ugranak ahelyett, hogy a megfelelõ torkot rágcsálnák kölcsönös egyetértésben. (A politikusok torkára gondolok, pártra - nemre - korra - vallásra tekintet nélkül...)
SZÓVAL NYUGIIIII!!!
1/10
vemoncsi 2012 febr. 25. - 17:42:55 1/10 Előzmény dudo45
(103/402)
Nem tudom miért lett volna primitív a hozzáállásom. Azért, mert nem a maga szájízének megfelelõ? Mellesleg Ön szégyellje magát, mi az, hogy felbérelt komcsi? Hogy jön ide a politika??? Se "komcsi", felbérelt meg no pláne nem vagyok. Ki által, mi által? Ez már paranoia, skizofrénia. Milyen marhaság ez??? Azt hittem, ez egy olyan fórum, ahol politikamentesen leírjuk a véleményünket egy-egy mûsorról. Tudom, hogy BM a viktor tv munkatársa volt egy ideig, elõtte viszont hosszú-hosszú éveken át az MTV-nél volt. Akkor is tehetségtelen ripacsnak tartottam. Szóval akkor eljutottunk oda, hogy Ön egy felbérelt pártkatona, és dislike-olja azokat a kommenteket, amelyek olyan mûsorok ellen hallatják hangjukat, ahol a felbérelt, egyébként máshol, másból megélni képtelen arcok bukkanak fel. Hát, szomorú, hogy már a Port.hu-n is nyomják az ideológiát...