1/10
Roland75 márc. 30. 13:37:43 1/10
(190/210)
Az előző évad minősíthetetlen néhány apróbb poéntól eltekintve. Most adok még egy esélyt hátha.
offtopic
luci87 márc. 26. 04:26:50 Előzmény napraforgó
(189/210)
Ezert volt gyanus,hogy hetfon kezdik,ha hetvegi sorozat volt?:)
8/10
napraforgó márc. 25. 18:09:28 8/10
(188/210)
Most olvasom a holdponton, hogy márc. 25-től az első évadot ismétlik, április 6-tól kezdik a második évadot.
8/10
napraforgó márc. 25. 18:06:29 8/10
(187/210)
Lehetséges. Ezt én észre sem vettem. Az előzetesben is csak arról volt szó, hogy folytatják.
toths1957 márc. 25. 17:35:39
(186/210)
Ez ismétlés lesz? Azt írják, hogy I/1. rész.
8/10
offtopic
napraforgó márc. 25. 10:57:25 8/10 Előzmény luci87
(185/210)
Szerintem heti sorozat volt, azt hiszem szombatonként.
offtopic
luci87 márc. 25. 08:53:16 Előzmény napraforgó
(184/210)
Ez napi sorozat volt, mar nem emlekszem...?
8/10
napraforgó márc. 25. 07:07:04 8/10
(183/210)
Ma jön a folytatás, sajnos megint elég késői időpontban. Miért kell fél 10-kor kezdeni? 3 reklámblokkal éjjel 11-kor lesz vége. Minden áldott nap. Ismétlés meg nuku.
8/10
napraforgó márc. 25. 07:07:03 8/10
(182/210)
Ma jön a folytatás, sajnos megint elég késői időpontban. Miért kell fél 10-kor kezdeni? 3 reklámblokkal éjjel 11-kor lesz vége. Minden áldott nap. Ismétlés meg nuku.
Smonika jan. 14. 12:44:57
(181/210)
Mikor jön a folytatás?? Nem hiszem el, hogy egy évet kell várni... :( :(
9/10
Anabella 2023 márc. 16. - 10:32:43 9/10 Előzmény Dzsolee
(180/210)
A történetben tényleg vannak kisebb nagyobb hibák, de ezektől el lehet tekinteni és egy érdekes sorozatot láthattál. VAn ebben bőven társadalom kritika- már az elején, hogy lenézik és másként kezelik a nőt, pénzben, lakásban szerződésben, stb mintha férfi lenne, a Géza sógora is szép példa a mai politikai kapcsolatokra, hiszen végig azon ügyezett a polgi, hogy az ő politikai pályáját egyengetve hozzák meg a döntéseket... ott a megcsalás és az ezért bármit megteszek férfi, ott a játékfüggő eltartást igénylő és ezt a felállást teljes mértékig természetesnek tartó expasi, és ott az nb1-be való feljutás követekezménye- a csapat fele röpül és jöhetnek az idegenlégiósok, stb. Ez a valóság, és már bocs de személyes tapasztalat bizony nem minden focista IQ bajnok.... Egyébként meg az itt szereplők szerintem nem óvódás agyuként mutatta be, ismerve focistákat a körzeti bajnokságtól az nb1-ig ,ilyenek az emberek. Szóval ez a sorozat lehet, hogy nem a poénbombákra épített, de a 10 rész alatt pont kiegyenlítették egymást szerintem a gagyi és a magasröptű részek.(Egyébként meg ha veszélyeztetve van a bírónak joga van lefújni...)
Kecskepásztor 2023 márc. 16. - 10:09:10 Előzmény Dzsolee
(179/210)
Én csak a valóság és a sztori közötti ellentmondásra hívtam fel a figyelmet.
4/10
offtopic
amiraa_daaa 2023 márc. 15. - 19:03:18 4/10 Előzmény guess.who
(178/210)
amikor Lacika lemaradt a buszról, miközben az egész falu ott ült rajta és mentek valahová...

az az volt amikor Erika szülni ment és a falusiak mentek a távolsági busszal a mentő után :D
Dzsolee 2023 márc. 14. - 21:54:55 Előzmény Rojita
(177/210)
Ne hari, de mennyi idős vagy? Gagyi kiszámítható poénok. A forgatókönyv pedig fantáziátlan, naív. Olyan mint ha olyan írta volna, aki még nem járt focimeccsen.
Dzsolee 2023 márc. 14. - 21:47:50 Előzmény Kecskepásztor
(176/210)
Le kellett volna fújni?!? Akit kicsit érdekel a foci, az tudja, hogy ennek a mesefilmnek apró közé sincs a valós focivilághoz. Szerintem nagyon gagyi forgatókönyv. Azért nb2-es szintén nyilván nem óvodás agyú focisták vannak, mint a filmben. Egy sulicsapatban is profibb mentalitás van mint a film nb2-es csapatában. Szerintem nagyon kiszámítható poénok vannak.
Dzsolee 2023 márc. 14. - 21:40:52 Előzmény napraforgó
(175/210)
A foci fanatikus világot pont nem jól ábrázolja. Nagyon gagyi gyermeteg forgatókönyv.
Dzsolee 2023 márc. 14. - 21:38:29 Előzmény Pünkösdi Kató
(174/210)
Hát a valós focihoz ennek nem sok köze van. Egy megye-2 es csapat is profibb mint a filmbeli. Gagyi fantáziátlan forgatókönyv, óvodásoknak való poénokkal.
9/10
Anabella 2023 márc. 12. - 19:55:53 9/10
(173/210)
NAgyon jó volt! az utolsó rész meg feltette az i-re a pontot! A sorozat közepén voltak mélyrepülések, de összességében élvezhető és izgalmas volt. Mindig vártam mi fog megint történni. A befejezés nekem nagyon tetszett! Az előző 9 rész már felvezett, hogy mi fog történni ha feljutnak és mi ha maradnak. Sok jó poén, érdekes élethelyzet, társadalom kritika volt ebben, nem csak a feljutásról szólt! így szerintem "el is hanyagolható" hogy mi lett a meccs vége. A történet szerintem így is kerek, szólt Tóni és mások küzdelméről, fejlődéséről, politikai-társadalmi-magánéleti helyzeteket mutatott be nagyon korrektül és kendőzetlenül. Szóval ha ezt nézzük jó kis sorozat volt! Hogy van-e benne még egy 2. évad az már nem biztos... De ha lesz azért megnézem :-)
Bonitó 2023 márc. 12. - 10:24:59
(172/210)
Nekem is tetszett a sorozat! (A létező, vagy nem létező hibáival együtt! :)
(A hibákkal kapcsolatban most olvastam, hogy 28 év után fedezték fel a nagy bakit" Mel Gibson "A rettenthetetlen" világ sikerű filmjében is. Egy izgalmas, nagy csatajelenet zajlik de a háttérben egy autó állt. Mindez a 13. században! :) Majd megjegyezték, hogy ilyen előfordul. Ergo sok millió ember látta a Gibson filmet, és 28 évig nem zavart senkit. 

A sorozat végén egy pillanatra csak pislogtam, mint keszeg az új stégre! Gondoltam is magamban, hogy milyen pofátlanság ez a befejezés?! De jogos volt, hiszen így akarják fenntartani az érdeklődésemet, a bizonytalansággal, nem igaz?! :) Talán az igazi Szabó Tóni (Rudolf Péter) nem hiába tűnt fel egy pillanatra. 
Nekem nagyon tetszett az is, hogy Tóni elvitte a csapatot arra helyre kikapcsolódni. A számháborús jelenet ügyes, humoros volt. Örültem, hogy Tóni felnyította Vicus szemét Gézával kapcsolatban. Mosolyogtam a polgin, hogy képes volt egy kis etyepetyéért  annyit utazni!  Az eszében sem jutott, hogy nem is kicsit feltűnő ez a kiruccanás?!  Pláne a nagy zavarában történt esetlen csetlés-botlása. "Segíthetek" kérdezte Tóni, a válasz beletrafált, hogy "egyedül is képes vagyok lejáratni magam!"
Megható volt ahogy Tóni próbálta befolyásolni  a kiégett Oleticsot. Aki a második évadban bizonyára pozitív  hozzáállást fog mutatni, amit jó érzéssel fogadok majd. 
Az első évad 10 epizódból állt. Értékelem, hogy aránylag gyorsan "lezavarták" a sztorit?! 
Remélem, hagytak  annyi bőrt a sorozaton, hogy kedvünkre teljen a következő évad is. :)
offtopic
guess.who 2023 márc. 12. - 09:30:13 Előzmény Kat75
(171/210)
Az a Burá bá'-jelenet volt a rész csúcspontja szerintem.

Egyébként Gábor pontosan az idegesítősége miatt létezik ebben a sorozatban, őt azért nem lehet kiírni, azért irrealizál Tóni vele 9 rész óta ahelyett, hogy kizárta volna végleg az életéből. (Tényleg: nem még mindig Vicánál lakik? Mert mintha múltkor az lett volna, hogy a csapat luxi szállodás kirándulása idején vigyáz az üresen hagyott lakásra, és azóta egyáltalán nem is láttuk.)