janderka 2023 febr. 26. - 13:43:43 Előzmény guess.who
(130/210)
Túl szigorú vagy :)))) (Egyébként persze nem.)
Én azon gondolkodtam el, látva a buszról sötét icaka lekászálódó csapatot, hogy vajon onnét hogy jutottak haza? Mert frappáns volt Tóni, a"kardió Csemberig!" szövegével, na de merre? Meddig? Hova? Vagy Tojás Laci a falu határában dobta csak le őket - leckéztetésként? Meg aztán nem az volt, hogy letette a telót és inkább a konyhapulton doromboló cicalányra koncentrált? (Én tuti el nem indutam volna onnét csapatot menteni...)
offtopic
guess.who 2023 febr. 26. - 10:12:48 Előzmény janderka
(129/210)
Azért támogatja Windburgert az egyéni szponzor, hogy lehessen műkonfliktust kreálni az eltolható piros bicikliből, és ezzel ki lehessen tölteni egy fél résznyi műsoridőt, amelyre nem tudtak kitalálni semmi érdekeset. :)

Az epizód egyetlen érdekes kérdése, hogy vajon miért van az, hogy Vicacica és Csilluka is macska(nő)? :)

Ja, meg még egy: már rég vége van a meccsnek, sötét éjszaka van, amikor buszocskáznak hazafelé Tóniék, Vicuska meg még mindig írogatja az SMS-eket a polginak és várja, hogy megérkezzen, holott arról volt szó, hogy csak addig alkalmas, amíg üres a lakás... Mit csinált volna, ha akkor állít be a polgi?
Ráadásul a vacsorához használt gyertyák is igen speciálisak, mert ugyan fényes nappal gyújtotta meg őket az asztalkán és késő éjszaka fújta el, mégsem égett lejjebb egyik sem egy hajszálnyit.
janderka 2023 febr. 26. - 08:56:42 Előzmény Rojita
(128/210)
Fú, lehet. Akkor le vagyok maradva.
10/10
Rojita 2023 febr. 26. - 00:35:37 10/10 Előzmény janderka
(127/210)
Azért szabotáltak a fiúk, h mégse kerüljenek az NB1-be, ezért ne vegyenek külföldi játékosokat. Nekik pedig jó úgy, ahogy eddig. Kis fizetés, de itt biztos az állásuk.
Van ma foci csapat, ahol nem kapnak pénzt a játékosok?
A nagyképű srác azt játssza, h Ő a legjobb a csapatban, minden fotós, szponzor Őt akarja és már félig megvan a szerződése is.
janderka 2023 febr. 25. - 23:50:51 Előzmény Rojita
(126/210)
És azt gondolják, hogy ha gyenge csapat maradnak, akkor mindenkinek megmarad a státusza??? Amikor már most is a lét és a nemlét határán táncolnak? Egyáltalán főállásban fociznak a Csemberben? Kapnak fizetést?
De ez az egyéni szponzoros szál is elég lazán van megszőve. Mert ugyan már minek támogatná bárki is a fülkarikás gyereket akár csak egy biciklivel is, ha a csapatam amiben játszik az ócska?
10/10
Rojita 2023 febr. 25. - 22:34:15 10/10 Előzmény janderka
(125/210)
Most úgy értelmeztem, h az új szponzor miatt szabotálták el a meccset állásféltésből. Amikor a szőke "Dani" levezette, h a + 5-6 idegen játékos miatt néhányukat ki fogják rúgni, - erre mindenki ügyetlen lett.
De van az a lefizetés is, - bár, úgy tűnik, h a két srác csak a pénzt akarta ellenszolgáltatás nélkül.
Valszeg arra megy a story, h mindenki tehetséges, de széthúznak, mindenkit más érdekel, más a terve. Ezt kell Toninak legyűrni.
janderka 2023 febr. 25. - 22:07:51 Előzmény Rojita
(124/210)
Most akkor végülis azért vesztenek folyton, mert páran le vannak fizetve, vagy mert bénák?
olahmiki1959 2023 febr. 25. - 21:30:18
(123/210)
Szerintem azok az epizódok, amelyekben Lovas Rozi kevesebbet szerepel, gyengébbek, unalmasabbak.
10/10
Rojita 2023 febr. 25. - 21:28:57 10/10
(122/210)
Ma jó pörgős volt az epizód. Tetszettek a poénok is.
6/10
Lili Marleen 2023 febr. 25. - 20:41:29 6/10
(121/210)
Sajnos egyre gyengébb , kár Lovas Roziért , ő egy jó színésznő 🙁
offtopic
guess.who 2023 febr. 22. - 18:37:19
(120/210)
Ugye?

Kár érte, mert azért az alapok (Kapitány-BGO, a színészgárda, akár még a témaválasztás is) elég jók voltak, rossz nézni, hogy csak ennyire futotta...

Mondjuk én Lovas Rozit elnézném még sokáig, meg ha tőlem függne, Vicacica és Csilluka is sokkal több szerepet kapna, mert mindkettejüket bírom - de ettől még ez a focis téma nem áll össze: a hardcore focirajongók több focit látnának, a szimpla nézőnek meg már ennyi foci is hótt unalmas és idegesítő. És mintha a készítők sem találnák az egyensúlyt a kettő között...

Szinetár Dóra nekem színészként nem áll össze. Értem, hogy ez a karakter a figurája (meg valószínűleg a való életéből hozta a megcsalt feleség figuráját), de engem inkább idegesít a hanghordozása és a játéka is...
"Bogdán" olyan, amilyen, bár tény, hogy a Drága ökrök óta ugyanazt az egy figurát és hanghordozást játssza, szóval kezd egy kicsit Steven Seagal lenni. :) Esetleg megpróbálhatna a szándékosan mélyített hangú, borostás macsó helyett valami más karaktert - hiszen a színészet elvileg arról kellene, hogy szóljon.
Hevér Gábort szinkronhangként nagyon szeretem, de engem színészként a Mi kis falunkban is idegesített, tényleg egy kicsit túl soknak érzem itt is.


janderka 2023 febr. 21. - 22:44:02
(119/210)
Nálam full kipukkadt a sori. Pedig tetszett ahogy indult. De már a második rész ment ée úgy, hogy a negyedénél elkapcsoltam másra. És hiába gondoltam, hogy majd a netről megnézem egybe mégis, kb ugyanott újra kilőttem. Egyszerűen unalmas lett. Hevér, ahogy már századszor szabadkozik ugyanazokkal a kabarémanírokkal a szeretőjével való lebukásától tartva, vagy épp néz zavarodott féltékenységel, ha a csaja körül mozognak. Lovas, ahogy fennhordott orral próbál dacolni a suttyó csapattagok ellen. Vagy Szinetár a "mindent tudok, de jtszom a diplomatikus hülyét" feleségeskedésével és Mészáros a (dokibaliban csúcsra járatott) folytonos modoroskodásával.
Egyszer jó volt, de hetedjére valahogy már unalom.

Kár, mert bíztam benne.
offtopic
guess.who 2023 febr. 21. - 21:46:47 Előzmény napraforgó
(118/210)
Akartam írni, hogy biztos megkötős volt az alsó, de visszanéztem: nem az volt, ráadásul eléggé feszesen áll Lovas Rozin. Szóval akkor marad az, hogy a Nagy Zöld Nyálkás Víziszörny volt a tettes, amit Kapitányék béreltek fel. Vagy Bogdán.
8/10
offtopic
napraforgó 2023 febr. 21. - 17:52:49 8/10 Előzmény luci87
(117/210)
Gyerekkoromban olyan bugyik voltak, amelyeknek a derekába egy gumiházba gumipertlit kellett húzni.
Egyszer jártam úgy, hogy kiszaladt, elengedett a gumi és bizony a bugyika lehullott a bokámra. Szerencsére nem nyilvános helyen történt, de igy is kinos volt.
Aztán később már gumirozott alsóneműket gyártottak, igy nem történhetett ilyen malőr.
A fürdőruhák is ilyenek, úgyhogy rejtély, hogy eshetett le Tóniról.
luci87 2023 febr. 21. - 16:32:18 Előzmény napraforgó
(116/210)
En is erre gondoltam elsosorban..lehet,hogy mar nem vagyunk mai csirkek,azert..Amugy ez se volt jobb resz a tobbinel.Vajon hogy esik le valakirol egy bikini also? Velem meg sose fordult elo,pedig sokat jarunk furdeni,strandra.....:)?!
Kecskepásztor 2023 febr. 21. - 14:10:13 Előzmény guess.who
(115/210)
Mivel a vloggercsaj is szobára ment az egyik (sz)aranylábú csemberi Maradonával, a színfalak mögött rábeszélték, hogy törölje a kérdéses felvételeket.
offtopic
guess.who 2023 febr. 19. - 21:44:41
(114/210)
Nem egészen. Kempesbaba jól fejtette meg a fakanalat, és ezt eléggé szájbarágósan egyértelműsítették is az alkotók: egyrészt Csaba az ügyvédasszony kérdésére odadobja, hogy "Ne haragudj, ezt nem én fogom neked elmagyarázni", másrészt Szinetár Dóra utána mondja is, hogy "Jajj, értem, fújj!" - ezt meg ugyan miért mondaná egy "hímsoviniszta" beszólás miatt (amilyen amúgy a férje is)?!

Különben nem értem, mi értelme volt ennek a "kihallgatósdinak", mikor Mikecz Estilla Dorkájáról ezerszer megmutatták, hogy MINDENT rögzíteni szokott a csapattal kapcsolatban, szóval Ritának elég lett volna megnéznie a videokat, hogy lássa az igazságot a férjéről és a csapat nemlerészegedéséről.:)
5/10
Kempesbaba 2023 febr. 19. - 14:28:27 5/10 Előzmény napraforgó
(113/210)
Csodálom, hogy itt nem tűnik fel senkinek a fakanál és az alternatív szexuális behatolás angol nyelvű változata közötti hangzás béli hasonlóság. Pedig a meccs elött az öltöző folyosón még finoman utalnak is rá :)
8/10
offtopic
napraforgó 2023 febr. 19. - 12:35:28 8/10 Előzmény guess.who
(112/210)
Nem a piros ruha miatt dobálták a fakanalakat, kizárólag azért, mert nő. Himsoviniszta felfogás - a nőnek a fakanál mellett van a helye, ne dumáljon bele a férfiak dolgába.
8/10
offtopic
napraforgó 2023 febr. 19. - 12:32:30 8/10 Előzmény guess.who
(111/210)
Én nem a bárpultnál néztem őket, hanem a meccsek végén, amikor sorban kimennek az öltözőbe, sorban lepacsiznak az edzőkkel. Korábban csak a segédedzővel, de a mostani részben már jónéhányan Tónival is pacsiztak. Ott azért jobban látszott, hogy a fiúk jóval magasabbak. Na jó, talán nem két fejjel, de azért eléggé.
Tóni talán nem is ismeri Csillukát, igy elég fura lenne, ha ismeretlenül ruhát kunyerálna tőle.