Téma: Góóól!

9/10
blake11 2010 márc. 01. - 21:36:44 9/10
(29/49)
Vki tudna segíteni a Gól 1.részének kéne a soundtrack-je.
Volt egy szám ami akkor ment amikor vmi meccsre készült a Newcastle és kívülrõl a stadionnál kezdõdött a zene.Ilyen punk-rock féle...Nem sok de azé kösz.
Hilaryfan17 2009 márc. 30. - 18:57:41
(28/49)
tökmind1... mind2 jó volt!!!
10/10
groovebea 2009 márc. 30. - 18:56:48 10/10 Előzmény Tako1952
(27/49)
hát én pl madridista vagyok de nekem az elsõ jobban tetszett :)
Hilaryfan17 2009 márc. 27. - 17:39:20
(26/49)
pontosan!!!! Fantasztikus film!!!!! Sokféle szemszögbõl!!!
Nordi 2009 febr. 09. - 03:45:36
(25/49)
Szia!
Ezt a zenét keresed? Bush: Letting the Cables Sleep chill remix..
itt a youtube link: http://www.youtube.com/watch?v=tfnKSxxDNi0
9/10
fuge7 2008 okt. 23. - 01:10:48 9/10
(24/49)
nagyon jó focis film. :) talán a legjobb, amit eddig készítettek.
a vége kicsit csöpögõs happy end lett, de nem baj. kellett a "katarzis" a végére. XD
legjobban a vágások és a fényképezés tetszett, meg persze a zene. az OST albumot egyszerûen nem tudom megunni.
10/10
Tako1952 2008 aug. 22. - 10:11:13 10/10
(23/49)
Akkor te biztosan madridista vagy, mert aki nem elfogult, annak az elsõ rész tuti jobban tetszett.
santi84 2007 szept. 05. - 15:56:17
(22/49)
Tetszik a film; mindkét részt angolul láttam; nagyon bejött, pedig a focit nem is igazán szeretem; a második rész jobban tetszik, mivel abban Santiago már nem olyan pozitív hõs, mint az elsõben;
egyetlen dolog van, ami nagyon zavar a filmben - nem tudom másnak is feltûnt-e, de a csaj (Santiago barátnõje) rettenetesen tud tapsolni a meccseken, egyszerûen rossz ránézni;
a spanyolos hangulat és a zenék is sokat dobnak a filmen;
türelmetlenül várom a folytatást, ha jól tudom 2008-ra ígérték.
9/10
Newcastle United 2007 jún. 19. - 13:33:53 9/10
(21/49)
A Gól 2-ben a Real Madridban fog játszani a fõszereplõ. A spanyoloknak meg aztán biztosan felesleges lenne kétes reklámeszközökhez nyúlniuk, hiszen a világ elsõ vagy második leggazdagabb klubja az övék, és most nyerték meg a bajnokságot is.
Alan Shearer tényleg nem ballábas, rossz volt a példám.
Kuko 2007 jún. 19. - 12:42:27
(20/49)
Joe Smith a 40 éve alkoholista pályaedzõ a Newcastle Unitednél, olvasd el a szöveget. (Túlozni próbáltam apukám!)
A szakmai dolgok egy részében igazad van, de az azért elég elkeserítõ (és ebben szerintem te is egyetértesz), hogy egy ilyen szebb napokat is megélt csapatnak ilyen reklámeszközökhöz kell folyamodnia.(A szabadrúgásos jelenetre visszatérve Alan Shearer nem ballábas.)

Csók
9/10
Newcastle United 2007 jún. 18. - 18:09:50 9/10
(19/49)
Erre azért nekem kötelezõ reagálnom.:) A giccs részével részben egyetértek, de azért láthattunk már rosszabbat is, de ez egy amerikai film.
De ki az a Joe Smith?:) A szabadrugásos jelenethez meg annyit, hogy már van annyira fejlett a filmes technika, hogy egy két hatásos vágással megoldják a dolgot. Ryan Giggsért pedig amúgy sem kellett volna elmenni, hiszen ott volt helyben Alan Shearer is, ha valós focistával akarták volna lövetni a szabadrugást.
A Liverpoolról, az általam is nagy becsben tartott Steven Gerrardról és fordításról csak annyit, hogy miért ne? Voltak már nagyobb meglepetések is a PL-ben, nincsennek akkora különbségek a csapatok között, mint mondjuk a Debrecen és a Manchester United között.
Azt pedig abszolút nem értem, hogy miért baj, hogy a klub elvállalta a filmezést. Jó kis reklám volt nekik is, úgyis szinte mindenki a Manchestert, a Chelseat, a Liverpoolt vagy az Arsenalt isteníti. Most legalább megismertek egy másik patináns klubot is.
Az eredménytelenség pedig nem ebbõl fakadt. Részben Graeme Souness és Glenn Roeder munkájának, de Freddy Sheperd töketlenkedése is sok kárt okozott az elmúlt pár évben. Most új tulajdonos, Mike Ashley, van a láthatáron. Remélhetõleg most már egy új korszak kezdõdik a klub életében, egy nevéhez méltó korszak.
Kuko 2007 jún. 18. - 17:25:03
(18/49)
Háát...Nem tudom, hogy mi ugyanazt a filmet láttuk-e...
Szerintem ez egy nagy rakás sz*r.
Szegény asztmás gyerek illegális bevándorló melós családban, amatõr csapatban tengetve isteni tehetségét. Majd egy nap a menedzserek Alex Fergusonja által felfedezve valóra tudja váltani álmát a ködös messzi albionban. Igen ez idáig valóban nem lenne sablonos, csupán dramaturgiailag sekélyes.
Persze, így sem jön össze, úgy sem jön össze. A sok sikertelenség fokozza a feszültséget és ezek fényében dicsõségesebb a siker. Valójában az egész hitelessége megkérdõjelezhetõ. Rózsás környezetbe bújtatott lávsztori.
De a futballt! De a futballt miért kell meggyalázni a filmben egy f*szsz*p* szoláriumos szinészutánzat focira távolról sem emlékeztetõ, diszharmonikus mozgásával?! Futballistából színészt könnyebb faragni, lásd Alan Shearer produkciójával nincs semmi gond.
És, hogy egy kicsit a részletekkel is foglalkozzunk: kiváncsi vagyok, hogy vették fel azt az utolsó szabadrúgásos jelenetet. Íme az alternatívám: Joe Smith, a Newcastle pályaedzõje, aki 40 éve alkoholista, bement a dolgozószobájába és felhívta Giggset, hogy „Ryan, b*zmeg,
gyere mán’ ide, mer’ ez a f*sz nem tudja berúgni a labdát a jobb fickósba”; és így egy manchesteri csinálta meg a legfontosabb futballjelenetet, amelyek nagy részét csak egy dupla whisky segítségével tudtam végignézni.
Két apró megjegyzés a végére amellett, hogy senkit nem akartam megbántani:
1. a Newcastle United soha az életben nem fordítana a Gerrarddal felálló Liverpoollal szemben
2. Ha a Newcastle nem ilyen dolgokkal foglalkozna, lehet, hogy nem a PL alsóházában végezte volna az idei bajnokságot (szégyenszemre).

Különben az ilyen focisfilmeknek, különösen az ilyen imázsromboló sorozatok után (pl.:Futballista Feleségek) totálisan semmi értelmük nincs.

Vigyázzatok magatokra,
Csók
Juventeeno 2007 jún. 10. - 10:17:05
(17/49)
Nivola abszolút focista alkat, csak nem angol a feje, de azért jó volt a szerepében, Kuno meg tényleg jó lehetne, ha megtanulna kapura lõni.
De annak örültem, hogy angol fajtársainkat választották, igaz hogy õk szarkák, de szivesebben tekintem zebráknak a Newcastle-t :)
Forza Juve
Bov 2007 máj. 02. - 23:14:00
(16/49)
Nekem tetszett.. fõleg azok a részek, h most se jött össze, meg most se... ez olyan valóságosabbá tette... nem az volt, h minden egybõl összejött.
Volt benne egy kis túlzás, megszokott fordulatok..
Sztem is feldobta a filmet, h híresebb focisták is játszottak benne, pl Raul, Zidane, Gerrard, Shearer, Baros, na és beckhamke is (sorry, ha nem helyesen írtam a nevüket..)
hát, jah... ha az usában akarták népszerûsíteni a focit, akkor télleg egy amcsi színészt kellett volna választani..
de ez így szebbnek tûnt.. talán
Kuno Beckerre én egy sorozatból emléxek.. nem gondoltam volna, h ilyen 'híres' lesz... :)
Szóval aki szereti a focit, az nézze meg a filmet :)
egy lány 2007 jan. 28. - 21:18:06 Előzmény Szabcsi14
(15/49)
Mikor lesz még 2 része? Naggyon ott van a film! Nem akarok lemaradni a folytatásról (sem).
Brambilla 2007 jan. 26. - 11:01:07 Előzmény Szabcsi14
(14/49)
Kicsit meseszerû, de jó. Szerintem a legjobb rész az volt. mikor el akart vele dicsekedni, hogy Beckham gratulált neki és a bárpultnál meg Raul és Zidane vette körül. Egyébként nem rossz színész a fõszereplõ csávó, itt focistát játszik egész jól, az Álmaimban Argentínában meg egy brutális kiképzõtisztet. Fiatal srác és mindkettõt hitelesen játszotta. Lesz még néhány filmje.
Szabcsi14 2007 jan. 13. - 18:07:42
(13/49)
Nekem nagyon tetszett ez a film.A legjobb focis film amit eddig láttam.Az a Gavin csávó volt a legjobb!Lesz még 2 része,asszem a kövi részben már a Real madrid-ban fog játszani Santi.
9/10
Wicky 2007 jan. 13. - 13:30:38 9/10
(12/49)
Akkor jó!:)
Számítottam rá hogy írni fogsz rá valami ilyesmit!:D
De most egyet kell hogy értsek Veled!:)
9/10
Newcastle United 2007 jan. 13. - 13:21:49 9/10
(11/49)
Szerintem is.:)
9/10
Wicky 2007 jan. 13. - 13:12:57 9/10
(10/49)
Hát még így Chelsea szurkolóként is megnéztem a filmet a moziban!És tetszett!Szerintem jó választás volt a Newcastle United!