Téma: Góóól!

Indigo 2007 jan. 13. - 03:38:01 Előzmény Retee
(9/49)
A véleményed elsõ részével egyetértek, a másodikkal nem. A fõszereplõ teszi sablonossá a filmet? Ezt kicsit át kellene fogalmaznod, mert gondolom nem így értetted :P

Egyébként mindketten jók voltak, beleillettek a filmbe, és abszolút hiteles alakítást nyújtottak. Nivola is jó volt, neki pont ezt a léha "beckhames" selyemfiút kellett alakítania, és nagyon jól csinálta a feladatát. Becker meg iszonyatosan jó volt a filmben, csak a magyar hangja volt elképesztõen rossz!! Én angolul néztem dvd-n, de kiváncsiságból belepillantottam a filmbe magyar szinkronnal is... hát borzalmasan elszúrták... a fõszereplõ magyar hangjánál nagyon mellényúltak. És ami azt illeti, utóbbi idõben már hányingerem van a szinkronos filmektõl. Annyira rossz minõségû szinkronok vannak, hogy kifejezetten élvezhetetlenné teszik a filmet, és ez különösen igaz erre a filmre is.

Összességében nagyon kellemes csalódás volt ez a film, mert nem tudtam róla semmit, a focit sem szeretem, csak egy barátom unszolására néztem meg. Egyszer megéri megnézni. Ha esetleg csalódás ér, az csakis pozitív csalódás lesz! :))))
netelek 2006 okt. 21. - 19:13:10
(8/49)
Tök jó volt a film, pedig azt hittem, hogy egy újabb elcsépelt sportfilm.
atfatf 2006 okt. 05. - 14:28:40
(7/49)
Sziasztok, nagyon jo a film.
9/10
Newcastle United 2006 okt. 05. - 09:19:33 9/10
(6/49)
Az amerikai foci egészen más, az a rugbybõl alakult ki. Nem érdemes összehasonlítani a kettõt, de azért a "mi" focink az igazi.:)
timi90210 2006 okt. 04. - 19:18:35 Előzmény Barbie
(5/49)
sziasztok! én nagyon nagyon szeretem a focit.. és ez a film is nagyon tetszett . remélem nemsokára levetítik a 2. részt aztán meg a 3.-at. sztem jól játszik a fõszereplõ is meg a szõke spasi is:d odatette.. lehet hogy túlé szép hogy igaz legyen de ez azt mutatja hogy bárhonnan höllehet érni a csúcsra. amúgy meg az európai foci a "mienk":P amerikaiak nem nagyon tudnak érdekelni.. azok csak önzõen viszik a labdát. (legalábbis egyesek) amúgy én bárhnszor megtudnám ézni:s nekem lényegében bejött de nagyon.. ha értelmetlen ahogy fogalmaztam nem csodállom :d szóval csak fûzzetek hozzá véleméynt
Barbie 2006 szept. 27. - 22:09:26
(4/49)
Csak annyit fûznék hozzá, hogy I Love Kuno Becker!!!!! : ))
ReBii 2006 szept. 27. - 16:16:17
(3/49)
Nem tudom, nekem nem tetszett . . . :S nem volt semmi különös. . Az, hogy berakták Beckhamet, szerintem nem dobott rajta. . mindegy. lány vagyok, eleve nem is érthetném, pláne pitsalány nem érti :D
Retee 2006 ápr. 20. - 21:04:56
(2/49)
A vélemény második részével nem értek egyet, szerintem Nivola iszonyatosan jól alakította a kattant sztárt, mintha ráöntötték volna. A fõszereplõ viszont elég gyengus, sablonossá teszi az amúgy jól megcsinált filmet.
9/10
Newcastle United 2006 ápr. 15. - 12:24:18 9/10
(1/49)
Ezt már Newcastle United miatt is érdemes megnézni.:) Bár maga a történet giccses, nehéz gyermekkor, szerelem, utolsó percben lõtt gyõztes gól stb.
A valódi sztárok - Alan Shearer, David Beckham stb. - szerepeltetése nagyon feldobja a filmet, nagyszabásúvá teszi, kiemeli a sablonmozik közül.
Még egy észrevétel. A film céljai között az is szerepelt, hogy népszerûsítse a focit az Egyesült Államokban. Ennek okán talán nem latin-amerikai fõszereplõt kellett volna választani - az õ körükben amúgy is nagyon népszerû a játék - hanem egy fehér vagy fekete karaktert.
Na és a szõkített hajú olasz származású Alessandro Nivola helyett is találhattak volna egy "eredeti" brit színészt Gavin Harris szerepére.