Shiri 2009 aug. 14. - 22:17:25
(6/86)
Nagyon jó film, vicces, élvezetes, könnyû kis film, nem vmi nagy tartalmú, de tényleg jó. Ahhoz képest, h a színésznõt nem is kedvelem annyira, nagyon jó film!:)
10/10
Clarisse 2009 aug. 13. - 20:40:59 10/10
(5/86)
Nekem nagyon tetszett! :-)
Rengeteg poén, jó karakterek, mondanivaló is volt (na nem sok csak egy pici, de épp elég) a trailerbõl a zenét viszont hiányoltam (Cherie:I'm ready)... sírni is lehette rajta, meg talán egy nagyobb studió is segített volna (akkor egy Mamma Mia szintû filmet lehetett volna kihozni belõle) de tényleg így is 10/10! :-)

A tökéletes nyári film! :-)
tametta 2009 aug. 13. - 17:12:07
(4/86)
Hát már hogyne játszhatna, játsszon is!
Csak ne ugyanazt ötödször! És nincs is más témája... Ez egyébként a többi sztár esetén is már unalmas.
És ha 47 évesen még mindig a romantikus komédia, "keresem az igazit és a 34 éves buszsofõr a tuti" a téma, az már elég uncsi. Az még OK, hogy 8 éve a Bazi nagy görög lagziban a vele egykorú John Corbettel kavart, de ez már túlzás. Nem hihetõ a sztori.
Tegyük hozzá, Sandra Bullock is pont ugyanezt játszotta a Nász-ajánlatban a kissráccal, hogyishívják... Ryan Reynolds.
Szóval nem kell mindjárt felpaprikáznod magad :) És ne hasonlítsuk össze Nia Vardalost az általad említett színészekkel, akik azért már valamit letettek az asztalra.
Ui: mesélte egy ismerõsöm, hogy tegnap megnézte a görögös filmet, és neki tetszett. :)
Tundebogar 2009 aug. 13. - 11:21:18 Előzmény tametta
(3/86)
És, ha valaki 47 éves, akkor ne játszon filmekben? Julia Roberts, Brad Pitt, Jack Nicholson sem lesz már fiatalabb, sõt Al Pacino és Robert de Niro sem....

Nem minden szerepet a fiatal, bombajólnézek ki 23 évesekkel kell eljátszatni, fõleg, ha nem komikának születtek.
tametta 2009 júl. 31. - 08:57:19
(2/86)
Kicsit már sok bõrt húztak le errõl a görögös-Nia Vardalos-os témáról. A csaj meg már 47 éves!!! (a sofõr meg 34, aha)

Én biztos, hogy max a TV-ben nézem majd meg néhány év múlva. Vagy ott sem...
blackman 2009 jún. 06. - 22:38:40
(1/86)
Szerintem mókás lesz