nagyondoglottmokus 2008 nov. 16. - 12:19:44
(146/246)
Nekem tetszett, szerintem volt pár poénos rész.
Pl: amikor mondta a nõci(akinek a fia lelõtte magát), hogy a csomagtartóban van egy (asszem) zsebmoci, és a csávó meg felpattant rá, és úgy lövöldözött a zombikra:D
Elõtte az ágyjelenetes pótlábas dolog :D
Ja és a monyó gyûjtõ manyus az elején:D egyébként az mire kellett neki?, mert akkor kezdtem el nézni a filmet, amikor levágták az egyik emberkének ...
plakatabc 2008 nov. 16. - 12:13:05
(145/246)
Sziasztok
Lehet Grindhouse plakátot 90x60 cm nagyságút.
www.plakatabc.extra.hu
oldalt nézzétek meg.
alexy88 2008 nov. 16. - 12:10:53
(144/246)
Szerintem nem volt benne semmi értelmetlen,vagyis öncélú értelmetlenség egyáltalán nem.A lényeg h nem szabad túl komolyan venni,ez egy amolyan "szatíra"volt.Stílusparódia,ha úgy tetszik.
alexy88 2008 nov. 16. - 12:07:58
(143/246)
Hát ez valami frenetikusan szórakozató,vicces,filmes utalásokkal teli igazi kis szennyes-trash film volt.Nekem "iszonyatosan"bejött(csak hogy stílszerû legyek).Tarantino megint kapott egy kis jutalomjátékot a "cimbi"filmjében,szerintem a film egyik csúcsponta ez a rész.És ott volt(megint)Michael Parks,Danny Trejo,Bruce Willis.Ja,Rose McGowan meg nagyon dögös volt...
Vinogradov 2008 nov. 16. - 11:44:26
(142/246)
Hú, azt bizony nem szabad kihagyni!!!
Vinogradov 2008 nov. 16. - 11:43:53
(141/246)
"- Pattanj fel! - Nem fordítva... - Nem úgy, a hátam mögé ülj..."

LOL!!!
pozsizsuzsi 2008 nov. 16. - 11:40:10
(140/246)
Tényleg, ott a kiskrambó magát dörrentette fejbe, ugye?

Azoknak, akiknek a Terrorbolygó még sok, valamint azoknak is, akiknek nem, csak nosztalgiázni szeretnének, valamint azoknak, akiknek van film+-uk: Jövõ hétvégén Alkonyattól Pirkadatig.! :)
Vinogradov 2008 nov. 16. - 11:36:11
(139/246)
"- Bárki jön a kocsi közelébe, aki nem én vagyok, lelövöd, megértetted?
- És ha apa az?
- Õt különösen is!" :DDDDDDDD
pozsizsuzsi 2008 nov. 16. - 11:30:40
(138/246)
Hát ha az csusszant volna ki, hogy birod? Én esküszöm elhalálozok. :DDDDDDDDDDD
Vinogradov 2008 nov. 16. - 11:29:10
(137/246)
Tényleg!!!

Ava Gardnert komálod? - LOL!!!
pozsizsuzsi 2008 nov. 16. - 11:24:35
(136/246)
("Mi lenne ha táncolnál kicsit?")

- Ava Gardnert komálod?
Vinogradov 2008 nov. 16. - 11:19:32
(135/246)
"Szerintem bennem lehet a hiba és neked lehet igazad. Nekem nem sikerült megérteni a film lényegét. Tudod, amiben nincs értelem, azt nehéz megérteni.
Sok filmet láttam már, amiben hülye poénok voltak, de azokon legalább lehetett nevetni. Paródia kategóriában is láttam már pár jót. Ha ez a film az volt, akkor annak is gyenge volt."

Ez a film nem a te mûfajod.
Ponty.
De akkor legalább megmagyaráznád, hogy pontosan mely jelenetekkel volt problémád...



"Ja igen, amikor a srác a zsebmotorra felült, na, akkor nevettem 1 jót! De igazából ez nem a szórakoztató poén kategória, hanem az igazán szánalmas hülyeség. :( Chuck Norris futott volna a teherautó mellett! :P Aztán leosztja az összes zombit 0-val. 1 gólyóval is nyert volna... de neki is 2 van. :P"

Hát, pont ezért nem sikerült megérteni ezt a filmet...
A zsebmotoros rész ugyanis menthetetlenül vicces!



"Ezennel kiszálltam ebböl a témából. Köszönöm a sok épitõ jellegû kritikát!
Nektek további jó szórakozást a hasonló filmekhez!"

Köszi!
Meglesz!
Axel1 2008 nov. 16. - 11:14:55
(134/246)
Szerintem bennem lehet a hiba és neked lehet igazad. Nekem nem sikerült megérteni a film lényegét. Tudod, amiben nincs értelem, azt nehéz megérteni.
Sok filmet láttam már, amiben hülye poénok voltak, de azokon legalább lehetett nevetni. Paródia kategóriában is láttam már pár jót. Ha ez a film az volt, akkor annak is gyenge volt.

Ja igen, amikor a srác a zsebmotorra felült, na, akkor nevettem 1 jót! De igazából ez nem a szórakoztató poén kategória, hanem az igazán szánalmas hülyeség. :( Chuck Norris futott volna a teherautó mellett! :P Aztán leosztja az összes zombit 0-val. 1 gólyóval is nyert volna... de neki is 2 van. :P

Ezennel kiszálltam ebböl a témából. Köszönöm a sok épitõ jellegû kritikát!
Nektek további jó szórakozást a hasonló filmekhez!
Vinogradov 2008 nov. 16. - 11:00:11
(133/246)
Számtalan gyenge IQ-jú embereknek készült alkotást láttam már - hidd el felismerem az ilyet.

Ez a film stílusparódia, méghozzá tökéletes, ha neked ez nem jött le, akkor ne bennem keresd a hibát...
Vinogradov 2008 nov. 16. - 10:57:22
(132/246)
De lehet, hogy csak nem neked való...
Axel1 2008 nov. 16. - 10:56:35
(131/246)
Biztos neki nem volt egy sem.
"Értelmes" film-részlet, értelmes kérdéssel.

Bármely jobb vigjátékban kellemesebb poénok vannak, nem ilyen morbid, értelmetlen baromságok. Bár, ha nektek ez a szórakoztató...
Vinogradov 2008 nov. 16. - 10:55:25
(130/246)
Hát...

Egyrészt inkább a hetvenes évek, másrészt elég érdekes tisztelgés lenne akkor ez...

A film a zombihorror, mint hatalmas és egetrengetõ mûfajtörténeti vicc hibáit és visszásságait mutatja be, persze hihetetlenül jó akciókkal és falrengetõ karakterekkel, poénokkal.
Axel1 2008 nov. 16. - 10:53:47
(129/246)
Ha a nicknevedben szereplö szám a korod, akkor stimmel amit korábban leirtam a Resident Evil kapcsán. Ez a film a te szinvonalad. Agyatlan (legalább 1 helyen szó szerint. :P LOL) és fárasztó. :(

Rájöttem! A filmet épp ilyen szinvonalú nézõknek készitették! Üüüü... akkor én tévedtem, hogy leültem megnézni. Na sebaj! Még 2-3 ilyen film (szigorúan CSAK lekötözött állapotban ülve a TV elött...) és nekem is olyan alacsony lesz az IQ-m, hogy már élvezni is fogom az ilyen "alkotásokat". Kész szerencse, hogy csak 78 perc volt az egész. Itt elöször mondok köszönetet a reklámbetéteknek! A Persil-reklámnak is nagyobb értelme volt, mint a film legyártásának.

(Amugy nem vagyok bölcsész... és félszemü/féleszü sem. ^_^)
Vinogradov 2008 nov. 16. - 10:53:17
(128/246)
Láthatóan nem igazán sikerült felfogni ezt az alkotást.

A film mûfaja leginkább PARÓDIA, és pontosan a 20-30 évvel ezelõtti töménytelen mennyiségû és hihetetlenül szánalmas zombihorror hibáit (vannak erényei is?) figurázza ki, úgy, hogy ráadásul tele van egetrengetõ poénokkal és a cselekmény is elég izgalmas (a vizuális megoldásokról nem is beszélve) + Robert Rodrigez rendezte, ami garancia arra, hogy iszonyatosan jól fényképezett akciókat és vérengzéseket láthatunk...

Neked nem tetszett.

Csak azt nem tudom, azért-e, mert valóban félresikerült darabról van szó, vagy azért, mert nem is nagyon sikerült megértened a lényegét...

Én inkább az utóbbira gyanakszom...
Axel1 2008 nov. 16. - 10:44:33
(127/246)
Azért néztem végig, mert nem akartam véleményt mondani félig megnézett film alapján. Kiváncsi voltam, hogy csak a film 1. fele ilyen pocsék vagy lesz vmi jobb a végére. Nem lett. Pech! (nekem)
20-30 évvel ezelött is voltak ilyen sz*r filmek? Mondjatok már egyet!
Mert nem tudom, mely filmek elött tisztelegtek ezzel az irgalmatlan nagy baromsággal.

U.I.: A "fõhõs" 2-pengés (néha lõfegyveres) mini G.I. Joe a végére igen bagatell módon sebesül meg ill. hal meg. Legalább az lett volna jó, ha túléli és "elvágtázik a napnyugtába" a csajjal. De nem. Kinyiffan! O_o Az utolsó 2 percben. RÖHEJ !!! :(