10/10
Semprini 2008 márc. 16. - 17:21:31 10/10
(66/246)
Hát akkor nem olvastad el a stáblistát, merthogy ez nem Tarantino-film, (õ csak színészként jelenik meg benne egy jelenet erejéig), a filmet Robert Rodriguez írta, rendezte, vágta sõt a zenét is õ szerezte! A többi stimmel! :-)
martyhilary 2008 márc. 16. - 17:17:21
(65/246)
Rohadt jó egy film, tipikus Tarantino mozi! :):) Eddigi legjobb filmje Quentinnek szerintem, állat lett!! Rose McGowan nagyot alakitott!
Ajánlom mindenkinek aki szereti a beteg filmeket, kuksizzátok meg! :)
10/10
Redfield 2008 febr. 13. - 12:23:18 10/10 Előzmény Juventeeno
(64/246)
"Where's the sh*t?" :) állat...
9/10
Peter005 2008 febr. 13. - 12:18:57 9/10
(63/246)
Régen vártam ezt a filmet, úgyhogy volt vele elvárásom rendesen. Szerencsére pontosan azt kaptam, amire számítottam: egy véresen kegyetlen, mocskos szórakozást, cool színészekkel ( Freddy Rodriguez Rulez, Rose McGowan Dream). Szigorúan erõs gyomruaknak és 18 éven felülieknek.
Juventeeno 2008 jan. 19. - 22:20:44 Előzmény leopard26
(62/246)
Willis azért van a filmben, mert õ nagyon cool.
leopard26 2008 jan. 17. - 13:19:00
(61/246)
B*zzeg!Elfolyik a golyója!Az nekem is fájt!De Bruce Willis mi a g*cit keres ebben a filmben?
Juventeeno 2008 jan. 13. - 20:28:03 Előzmény johnnymoore
(60/246)
Oh...igaz. Akkor vámpírok, vagy valami olyasmik. A rosszarcúak.
johnnymoore 2008 jan. 06. - 16:58:57 Előzmény Juventeeno
(59/246)
"Mondjuk az Alkonyattól pirkadatig is csak addig tetszett igazán, amíg meg nem jelentek a zombik"

Ezzel csak az a baj, hogy abban a filmben nem jelentek meg zombik! :)
Juventeeno 2007 dec. 31. - 11:13:39
(58/246)
Az Alkonyattól pirkadatig meg a Haláli hullák hajnala jutott róla eszembe. Nekem mind a kettõ jobban tetszett ennél. A Halálbiztos is jobban tetszett. Mondjuk az Alkonyattól pirkadatig is csak addig tetszett igazán, amíg meg nem jelentek a zombik. Lehet, hogy nem kellene több ilyet néznem...
Az egyetlen igazi, szép, gömbölyded pirospont az Rose McGowan volt. Amikor színészkednie kellett, itt is és a Halálbiztosban is, nagyon megkapóan csinálta.
10/10
Semprini 2007 nov. 25. - 21:26:46 10/10
(57/246)
Nem ez volt az elsõ zombifilm, amit láttam, de eddig egyik sem tetszett igazán, nem tudom, miért. Még a Holtak hajnala Zack Snyder-féle remake-je állt legközelebb a jó film fogalmához, de az se volt az igazi. És most végre láttam egy igazi, vérbeli, pörgõs, ugyanakkor fekete humorral átitatott, vérfagyasztó zombis horrort! Trash movie ez, de a javából!
Rose McGowant nem láttam sok filmben, de most szinte egycsapásra a kedvencemmé vált, alakításával új dimenziót adott a "hihetetlenül dögös és cool bige" karakterének, bár ez a karakter némileg ellentétes azzal, amit igazán kedvelek, de ide nagyon jól passzolt, mást el se tudnék helyette képzelni!
Kabinetalakítások egész sora gazdagítja a filmet, mindenki jellegzetes, összetéveszthetetlen karakter, és alig van, aki 3-4 percnél több idõt töltene a vásznon, mégis mind fõszereplõnek tûnik. Tarantino is tiszteletét teszi, és élete legtenyéárbemászóbb szerepét alakítja és ezúttal is "szép" halála van, mint a Rodriguez-filmekben általában...! XD
A zombik itt tényleg félelmetesen és undorítóan néznek ki, ami megintcsak dicséretnek fogható fel. Ha hibát akarok keresni, tényleg csak azt tudnám mondani, hogy TÚL RÖVID lett a film, sajnáltam, amikor vége volt! XD
Szóval Rodriguez a Sin City után most ismét nagyot alkotott, a maga mûfajában ez a film remekmû!
10/10
Bodza 2007 nov. 05. - 20:05:34 Előzmény Dantes
(56/246)
Így van, egyetértek! Horror paródia szerû, az elsõ jobb. A zenék mind a két filmben jók, mint mindig.
Dantes 2007 nov. 04. - 16:44:32
(55/246)
Hát nem volt rossz, de a Halálbiztos jobb.
Olyan volt ez Mint az Alkonyattól-pirkadatig.
8/10
bsh 2007 nov. 04. - 15:43:19 8/10 Előzmény sznúp
(54/246)
Nagyon fasza!
sznúp 2007 nov. 01. - 00:33:15 Előzmény rubber_johnny
(53/246)
Géppuskalábú menyecske :D
Ez elég nagy baromság .
rubber_johnny 2007 okt. 22. - 19:50:46
(52/246)
zseniális.
efes 2007 okt. 07. - 13:20:51
(51/246)
tarantino messze nem zseni. anak indult, az igaz. de a pulp fiction után szépen elszállt az agya, és egy hõzöngõ ripacs pukkancs lett. önismétlések, pszichopata magamutogató allûrök, ennyi. a rodriguez kb ugyanez, de legalább próbálkozik.

a zseni kategóriája nálam a stephen hawkinstól addig a kiscsávóig terjed, aki 8 mp alatt fél kézzel kipörgeti a rubikkockát. ebbe nem tartozik bele tarantino (de még rodriuguez se.)
efes 2007 okt. 06. - 20:52:35
(50/246)
rodriguez munkája, tarantino bukó szemétügyi dolgozatával ellenben viszont jó érdemjegyet kap. azért nem jelest, mert kicsit hosszabb a kelleténél. efféle b, c, d, e, f, kategóriás junk-filmeket nem vágunk 90 percnél hosszabbra! :))
még akkor sem, ha paródia. de ennibõl is látni, rodriguez jóval többet tud a filmezésrõl, mint qt, aki a pulp fiction után akár le is húzhatta volna a redõnyt. kifújt, kipukkadt, kész, mint azt rr meglehetõsen szemléletesen ábrázolja is.:))

a grindhouse nem stílus, és nem mûfaj, hanem azt jelenti, hogy egy jegy áráért két filmet kapsz. mozimarketing fogás volt, anno amerikában. (a mai forgalmazók lámcsak ettõl is megfosztottak, nyilván fontosabb számukra a gazember fájlmegosztó egyetemisták elleni küzdelem..)
Okos Tóni 2007 okt. 06. - 20:29:51
(49/246)
Naggyon jó a film, végig feszengtünk a horror és a groteszk humor keverékétõl, olyan film, amire pillanatig nem sajnáltam utána, hogy kiadtam 1100 forintot.
hineo 2007 okt. 06. - 10:49:28
(48/246)
szerintem nagyn jól sikerült, aki azt mondja hogy hibába esett mert régi dolgot akart új köntösbe tenni, az gondolkozzon el, meg olvasson utána:) ez direkt lett iylen amiylen, a grindhouse mûfaj modern korban :) aki szereti rodrigezt az feltétlen nézze meg!
Dius 2007 okt. 04. - 09:17:03
(47/246)
Nos, tisztázzunk valamit.
Aki kicsit is ismeri a Rodriguez filmeket - lásd pl. Alkonyattól-pirkadatig - pontosan tudhatja, mit várjon/ mit kaphat ettõl a filmtõl.
A megszokott filmes vonalakat kikerülve, a "horror-paródia" nagymestereként, semmi megszokottat nem szabad várni a rendezõtöl. Nem arra specializálódott, hogy a megszokott stílust tvábbfejlessze, ez teljesen egyedi.
Ezért vannak, akik szeretik, és azok, akik nem bírják megnézni.
Ezt csak azért írom, mert nem értem, miért mennek el olyanok a filmre, akik az utóbbi csoportba tartoznak, és aztán panaszkodnak, hogy nem azt a klasszikus horrort kapták, amit eddig láthattak, és kimennek a moziból...

Magam részérõl, egyáltalán nem is bírom a horror-mûfajt, mégis elmentem, és õszintén szólva - leszámítva az elsõ félóra ijesztõ jelenteit,amikor leraktam a nacchost - nagyon jól szórakoztam. Azt kaptam, amit elvártam, jókat röhögtem...és kicsit elfáradtam a végére.
Nem lesz kultuszfilm belõle, és elsõ randira sem alkalmas, de aki szereti az ilyen filmeket, feltétlenül nézze meg!