offtopic
elisabet 2008 jún. 20. - 11:02:31
(219/239)
Köszönöm az aggódásodat! :))))
Tényleg rémes volt a múlt nyár.. de remélem, az idei jóslatod nem jön be annyira, mert lehet, hogy nem bírnám ki. :)
Szegény kutyus!!!!!!! El tudom képzelni, hogy nézett Rád azokkal a kis okos szemeivel - az olyan szörnyû, mikor nem tud beszélni és csak néz.... úúúgy tudom sajnálni!!!
Igazad van, e "vizes fórum"-on mindig felfrissülök - hála Neked/Nektek!!!! Köszönöm!!! :))))))
Én azt hiszem, ma is túlóráznom kell - iszonyat, mennyi a dolgom és hétfõn másik ülésem is lesz, viszont már kedden ki kellene küldenünk a képviselõknek a jkv-et. De arra nagyon kíváncsi leszek... mert hát ugyebár - még csak most kezdem a szerdai anyagot, marha hosszú! :(((((((
Remélem, azért még beszélünk, mielõtt hazamegyek - elõtte úgyis elbúcsúzom, mint szoktam! Addig is pusza!!! Jaaa és "jó legyél"... :)))))
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 20. - 10:50:41 1/10
(218/239)
-Vigyázzál magadra nagyon!!!!!

-Én is szenvedek, és nem csak attól, hogy meleg van, hanem a változékony idõjárás miatt is!!
-Szenved tõle a kutyám is, múlt évben rosszul lett!!!:(((
-Csak hidegvizes borogatás után jutott el odáig, hogy hol is van!!:((

-Utána már, csak a hûvös szobában tölötte a nyarat, és csak a legfontosabbakra és a hûvösebb estéken ment ki!!

-Embertelen volt az a nyár, és szerintem, most is az lesz!!:(((

-Na de ez egy vizes fórum, és ha ide jössz, akkor biztos felfrissülsz!!:DDDDDDDDD

Pusz: Rahel.

-És jó "Hétvégét", ha addig nem beszélünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 20. - 10:23:05 1/10
(217/239)
-Ez nem semmi!!!!
-Cápa etetés élõben:

http://www.montereybayaquarium.org/efc/efc_kelp/kelp_underwatercam.asp#

-Kiváncsi lennék, hogy a nagy fehér cápát, hogy tudnák bekamerázni!!!!!!
offtopic
elisabet 2008 jún. 20. - 07:49:47 Előzmény Rahel
(216/239)
Jó reggelt ! :)))
Jaaa, bocsi.. félreértettem. :)))
Még nem volt idõm megnézni amit feltettél, de ígérem, azt mindenképpen megteszem!!!! :)
Jól vagy - egyébként ? Remélem igen ! Azt hiszem, ma olyan meleg lesz, hogy embertelen. Ha ez az idõ normális, akkor nem tudom mi legyek. Egyik nap megfagyok, másik nap pedig megsülök. Ez így nem mehet tovább! Õrület!! Te hogy viseled? :))
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 19. - 18:23:55 1/10
(215/239)
Ja!

-És az élõ adást, teljes képernyõre nyomassad rá!!!

-Nagyon szuper!!
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 19. - 18:21:33 1/10
(214/239)
Kedves Elisabet!!

-Igazán kedves vagy, de az üzenet, nem igazán neked szólt, hanem a némileg durvább hangnemet megütõ fórumozóknak!!:PP


-Viszont amit belinkeltem, az tényleg szuper!
-Egy cápa "élõben", és egy fantasztikus búvárkodás két "fehér cápával!!"

-Ez a két produkció jobb, mint az összes cápa film eddig!!!
-Csupán Casper Van Dien hiányzik!!!!:(((

Puszi: Rahel.
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 19. - 17:58:19 1/10
(213/239)
-Hát ez a Videó többet ér, mint az egész Cápa film tömeg, amit eddig láttam!!!

-Az ütõ is majdnem megállt bennem!!!

http://www.dailymotion.com/video/x4bkrw_riding-a-great-white-shark_extreme
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 19. - 16:57:32 1/10
(212/239)
-Ezt mindenkinek ajánlom, egyszerûen, nem lehet lemaradni róla!!
-Itt tényleg van cápa:

http://www.montereybayaquarium.org/efc/efc_kelp/kelp_underwatercam.asp#
offtopic
elisabet 2008 jún. 19. - 15:53:13
(211/239)
Milyen igaz - és tök jól leírtad! Meglátásod, hozzászólásaid: 5-re értékelem... (nem a "halastortára" gondoltam), hanem színtiszta ötösre!!! :)))
Van humorod, jól látod a dolgokat, stb., legalábbis szerintem. Lehet, hogy azért is tudunk olyan jókat "off"-olni? UFF - szóltam. :))
Nemsokára megyek haza megint - addig is pusza mindenkinek, jók legyetek, vigyázzatok nagyon magatokra meg minden!!! :))))
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 19. - 14:43:11 1/10
(210/239)
Mielõtt még valaki tönkremegy idegileg az "off"-olás miatt, annak ezt a cápa kamerát ajánlanám be egyenesen Londonból!
-És ha az illetõnek szerencséje van, akkor még a "Kedvencet" is láthatja úszkálni!!:))


http://www.camvista.com/england/london/sharks.php3

-És még valamit:
-Az "off"-olás akkor jön létre, ha nincs olyan film, amirõl beszélni lehetne!!:PPP

Rahel.
offtopic
elisabet 2008 jún. 19. - 07:46:43 Előzmény Rahel
(209/239)
Szia ! Jó reggelt Neked ! :)))
Nagyon köszönöm, hogy ennyire aggódsz miattam. Igazad van, a meleg, meg vihar elõtt a nyomasztó levegõ egyszerûen borzalmas.. nna akkor aztán tényleg nagyon rosszul tudok lenni. Most már értem, szegény anyukám miért volt olyan sokszor rosszul.
Megpróbálok vigyázni magamra - "jegelem magam" - már ahogy lehetséges. :))))
Köszönöm a képet, nagyon édes... :)))
A többiek tényleg nem tudom, hova lettek..
Talán majd késõbb jelentkeznek. :)
Azért még jelentkezz ám !!!! :)))
Addig is minden szépet és jót Neked !!! :)))
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 18. - 18:45:46 1/10
(208/239)
-Óhhhhhh!
-Ezt elírtam!!!!

-Arra van esély, hogy megszerzem!!!
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 18. - 18:43:53 1/10
(207/239)
-De azért a cápák sem maradhatnak el:
-Azt hiszem, hogy ez egy tökéletes kép!!!
-Kiváncsi lennék a "Nagy" Fõnök véleményére is!!!!
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 18. - 18:30:25 1/10
(206/239)
Hali!!!

-Nagyon vigyázzál magadra, mert a meleg ráadásul még a szívnek is rossz!!!
-(Azt hiszem!)

-És hova lettek a többiek?
-Szerintem, azért nincsenek itt, mert cápa film sincsen!!

-De amíg a filmet meg nem szerzem, és erre igen is van esélyem, addig jegeljed magadat valami légkondival, és küldök neked a cápánál valamivel kedvesebb képet!!!!

-Íme:
elisabet 2008 jún. 18. - 12:15:12
(205/239)
Mizu ? Kihal a topic ? Hol vagytok ? Senkinek nincs új híre a cápákról ? Nem értem... :))))
offtopic
elisabet 2008 jún. 18. - 12:12:52
(204/239)
ÁÁÁÁÁ.. - ez tök jó ! Majd továbbítom !!! :)))
offtopic
elisabet 2008 jún. 18. - 12:12:02
(203/239)
Jajjj annnnnyira Aranyos vagy ! Köszönöm szépen !!!!!! :))
Tudod, nálunk minden testületi ülés elõtt baromi nagy a hajtás.. és idõre késznek kell lenni az összes jkv-nek. Ilyenkor meg kell bolondulni. Általában leülök a gép elé reggel és van, amikor csak este fél 8-8 órakor kelek fel innen.. ne tudd meg, milyen állapotban. Még jó, hogy az autó már maga is hazatalál. Télen a legsza...bb... akkor már sötét is van és hideg, meg minden... :((((
Most, hogy du. olyan sok a napirend, állítom, 8 elõtt nem érek haza, közben lehet, hogy egyszer talán lesz szünet, aztán ámen. Ezt végigülni "egy fenékkel" - háááát, nem egy leányálom.
Igazad van, a pasasok miatt elég sokat szenvedünk - de õk ugyanezt mondják rólunk - de hogy miért ??? Abszolúte nem értem...
És még a hétfõit írom :(((( Sokszor már a szó-szinonímák sem jutnak eszembe, a fogalmazásom meg egyszerûen katasztrófa.
Na de elég ebbõl! :)))
Kár, hogy este nem tudunk "eszmét-cserélni", de holnap (ha még élek), jelentkezem rögvest, ahogy beérek - ígérem !!
A körmeidet sajnálom, de idõvel visszamegy és ugyanolyan szép lesz - meglátod !
Egyébként a mostani testületünk is felér a "gyilkos cápák"-kal... hogy hû legyek a topichoz is! Komolyan! Van köztük egy-kettõ, aki aranyos és normális, de elenyészõ. Mégis ki kell bírni a köv. választásig. Ez van.
Még az is rossz, hogy tudod, 7 féle gyógyszert szedek minden nap - a szívritmusomra, két fajtát a magas vérnyomásomra, nyugtatót, na meg vízhajtót.. édesanyám is azért halt meg, örökre elaludt, mert a víz elnyomta a szívét. Én ugyanezt örököltem. Már 3 napja elfogyott a gyógyszerem, úgyhogy elég szarul érzem magam, nyom a szívem, meg minden.. majd csak kiheverem.
Most már rendesen kiborítottalak, úgyhogy befejezem, légy jó, vigyázz nagyon magadra!!! :)))
Pusza: elisabet :)))
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 18. - 11:40:50 1/10
(202/239)
Ja!

-És minden békétlen fõnöknek, ezt küldöm szeretettel:
1/10
offtopic
Rahel 2008 jún. 18. - 11:36:29 1/10
(201/239)
-Vigyázzál Magadra!!
-Kicsit aggódom Miattad!!!!

-Én nagyon jól aludtam, és boldog vagyok, hogy az olaszok tovább mentek!!!!!!!!

-Most már várom a hétvégét, és az újabb olasz-spanyol meccset, de az valóban igaz, hogy a körmeim, nem a megszokott formát öltik!!:)))

-Viszont errõl, kizárólag csak az olasz fiúk tehetnek!!:D
-És megint a régi képlet áll fel!!
-A nõk, valóban szenvednek néha az erõsebb nem miatt!!!:DDDDDDD:(((((((((

-Most este tudok csak géphez ülni megint, de addig is szép napot kívánok neked!!!!

Pussz: Rahel.
offtopic
elisabet 2008 jún. 18. - 08:02:24 Előzmény Rahel
(200/239)
Szia Neked :)))
Juhééé nem semmi.... :)))
Nagyon jó !!! Köszi ! Remélem, nem szurkoltad le a "körmeidet" ?
Én nem vagyok focis-típus - sajnos .... úgyhogy én a Széf-et néztem, meg ami még jött.. én is nagyon elfáradtam tegnap, tuúlóráztam kicsit, és ma is folytatom :(((
Már hulla vagyok, nem tudom mi lesz még estig, ráadásul el is aludtam - biztos ez a hülye idõ miatt van. :)
Azért még jelentkezz ám !!! :))