Téma: Gyilkos Joe

9/10
filmszeretõ 2013 febr. 12. - 23:11:18 9/10
(8/88)
Ez egy kib...ott nagy film. Ritkan szolok hozza filmekhez, de most vedelmembe kell vennem ezt a remeket. A maga kategoriajaban kivalo film. Es vegre Matthew ismet tudta bizonyitani hogy hatalmas tehetseg, egyszeruen brillirozik a szerepben. Es jo volt mar latni Ginat is ujra, mert nelkuloztek eddig a jo filmekbol. A tortenet jeles, a film zenei telitalalatok, az elbeszeles onmagaert beszel. Sajnos azonban az eddigi hozzaszolok nem tudjak mi a jo film. De nem baj mert nem vagyunk egyformak. Csak ajanlani tudom, igaz nem elso randis film:-)
6/10
fess86 2013 febr. 06. - 18:54:55 6/10
(7/88)
Nekem a végéig tetszett,igaz a fiatal srác alakítása nem nagy szám,de a végén úgy éreztem,hogy az írók se nagyon tudták eldönteni,hogyan is kellene lezárni a sztorit.
2/10
mecsoka 2013 febr. 05. - 21:04:18 2/10
(6/88)
Ez egy nagyon ocska, z kategorias borzalom. Viszont siman el tudom kepzelni, h ilyen az elet egy amerikai lakokocsi parkban... Senkinek nem ajanlom a filmet. 2/10
2/10
gusztavka 2013 jan. 22. - 07:45:13 2/10
(5/88)
Errõl a filmrõl csak annyi jutott eszembe, hogy már láttam. A többit már elfelejtettem, de gyorsan.
blowup 2012 dec. 04. - 21:43:16
(4/88)
Ez annyira tré volt, nem is értem hogy’ gondolták ezt moziba hozni. Southern Gothic Dark Comedy? Huh, mekkora kultba botlottam?! Ha ez azt jelenti, hogy elcseszett karakterek, ahol senkinek sincs ki a négy kereke, gyenge és béna életbiztosítási sztorival akkor ezt inkább hagyjuk. Még McC-nek sem, csak õt vmi szürrealisztikus ájer is belengi, de ez sem menti meg. A sztori annyira kevés, mint az egész agyatlan bagázs, szánalmas és lesajnálandó. Hirsch tényleg irritáló. Olcsóból is lehetne jót, talán ha a forgatókönyv íróra többet költöttek volna.
Untam, semmi fordulat vagy meglepi, csak a vége villantott, de már késõn. Senkinek sem ajánlom.
A 3/10 helytálló.
3/10
Nissifer 2012 nov. 14. - 23:09:58 3/10 Előzmény iszbafej
(3/88)
A film tényleg fos (3/10).
William Friedkin-nek ezzel a rendezésével még az eddigi teljesítményét is sikerült alul múlnia.
Emile Hirsch játéka különösen gyökér, hiteltelen. A fejberugdosós jelenet és a futkározása kritikán aluli, meg úgy általában minden, amikor belóg a képbe. Õ a leggyengébb láncszem a filmben. Faszért kellett vele forgatni!
Matthew McConaughey viszont ragyog még ebben a genyó szerepben is. :)
Juno Temple játéka is egészen fantasztikus. E két utóbbi szereplõ alakításáért érdemes megnézni a filmet. ;)
10/10
kenubita 2012 nov. 11. - 14:15:01 10/10
(2/88)
A FILMET FEBRUÁRBAN BEMUTATJÁK A HAZAI MOZIK IS. ADDIG IS KITARTÁS! AZ EGYHANGÚ NEMZETKÖZI SIKER PEDIG NYUGTASSA MEG AZ ESETLEGES KÉTKEDÕKET IS.
iszbafej 2012 okt. 27. - 23:45:46
(1/88)
az ilyen beteg filmeknek szokott lenni mondanivalójuk, úgyhogy valaki megmondhatná...hogy mi is az mert...nemjöttem rá... talán hogy azt tisztelik aki a legkeményebb, még akkoris ha csirkés fütyije van? namindegy