offtopic
pacica 2008 aug. 22. - 09:36:10
(75/395)
Szándékomban állt.
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 09:35:37
(74/395)
Húha, most aztán nagyon megleptél és meg is ijesztettél, és összetörted a szép rózsaszín álomvilágot, amiben eddig éltem. :-)
bourne 2008 aug. 22. - 09:33:54
(73/395)
én nem hiszem azt ... mackóné az aki széles látókörûen aggódik emiatt ... csak nehogy megülje a gyomrát a sok aggódás ...
pacica 2008 aug. 22. - 09:32:02
(72/395)
Ti azt hiszitek, hogy nektek lesz nyugdíjatok? Nem látjátok szümtükkel??Kis naívak. Hacsak saját magatoknak nem kezdetek el gyûjteni minél hamarabb!
bourne 2008 aug. 22. - 09:22:05
(71/395)
én a nyugdíjas felvetésed után már ezen meg sem lepõdök ... gondolj amit csak akarsz ... a profil szerint is és a gatyámban lévõ dolog szerint is hapsi vagyok ...
azt pedig inkább nem akarom tudni h ez a kérdés hogyan jött fel neked ...
bourne 2008 aug. 22. - 09:20:20
(70/395)
no igen ... és akkor még tõlem kérdi, h szerintem alkalmas-e a gyermekvállalásra ... most ezek után mit lehet mondani???
pacica 2008 aug. 22. - 08:51:46
(69/395)
Biztos azért érzed mert õ is ·más". hehe
Anditos 2008 aug. 22. - 08:17:13
(68/395)
Hogy vagy képes ilyet leírni, hogy "világra f*sok egy kölköt".
Anditos 2008 aug. 22. - 08:15:59
(67/395)
Szeintem a "senkinek sem jó" azért nem teljesen igaz, a srác pl már attól boldog volt,hogy végre nõként viselkedhetett, és a családja elfogadta. Persze, ott a kérdés, hogy hogyan lehet megmondani a szerelmemnek, hogy bocsi, én tulképpen fiú vagyok. Ez mindenképpen sokkoló. De szerintem természetes, hogy az ember próbál élni, boldog lenni, és ennek érdekében sok mindent bevállal és mindenre képes. Nem lehet egyszerû az élete, elfogadni saját magát, a helyzetét, és akkor még ott vannak az idegen emberek, akik gyûlölik, lenézik, megölik.
bourne 2008 aug. 22. - 01:11:54
(66/395)
az a te magánügyed ha nem teszel ellene semmit ... de szívesen elbeszélgetek róla, mert én teszek ... :)))))
bourne 2008 aug. 22. - 01:10:16
(65/395)
és még meg is nézed a filmet :)))))

csak nehogy nagyon felháborodj és ne tudj elaludni ...
bourne 2008 aug. 22. - 01:09:06
(64/395)
"Az én köreimet, kicsi szivem nagyon is zavarja, mivel egy nõvé operált férfi sosem lesz képes gyermeket nemzeni, így akár a köreimet is zavarja, az, h nemlesz senki, aki majdan az én nyugdíjamat állja!!! Fõleg ha teret adunk az ilyesfajta beteges dolgoknak és egyre többen lesznek, akik nem nemzenek gyermeket"

ezt tõled vettem ... nem az én fejembõl pattant ki ... és ha esetleg rájössz végre h hülyeséget írtál akkor nyugodtan ismerd be ...
bourne 2008 aug. 22. - 01:04:06
(63/395)
beszélhetsz bármirõl addig is ... ehhez szerintem nem kell felmentést kérned megteszed magadtól ... csak amíg ezen sopánkodsz azt nem veszed észre h te mit tettél hozzá ...

és látod most meg már azzal jössz, h nem vagy milliomos bla bla ... kíváncsi vagyok mi lesz a következõ kifogás ... nézd a filmet ... és remélem most nem a nyugdíj fog eszedbe jutni ...
bourne 2008 aug. 22. - 00:21:07
(62/395)
nem kell , de ha szeretnéd, akkor csak rajta ...

természetesen a kettõ nem függ össze ... csak érdekes, h valakinek a nyugdíja jut eszébe errõl a filmrõl ... miközben ócsárolja h az ilyen emberek azért hátráltatják mert nem lesz aki kitermelje a nyugdíjat ... én pedig megkérdeztem tõle h õ eddig mit tett érte ... válaszából kitûnik h semmit ... tehát akkor ne dumáljon ilyeneket ... majd ha tesz valamit és õ elõbbrevaló annál, aki nem csinál gyereket, mert átoperáltatta magát és gondoskodik az utánpótlásról, no majd akkor igen ...
Littlebear 2008 aug. 22. - 00:03:20 Előzmény iszatyi
(61/395)
akkor gondolkodj rajta jó sokat. **moderálva**
bourne 2008 aug. 21. - 23:49:14
(60/395)
tragédia akkor lenne ha nem lennénk olyan széleslátókörûek ... de az h elváltak a szüleim nem feltétlenül tragédia ... a hugom esete az ... de szerencsére õ sem abból indult ki h mi lesz akkor vele, ki fogja megtermelni az õ nyugdíját ...
mi nem ilyen közegben nõttünk fel ... de lehet h ez anyánk hibája, aki nem a nyugdíjára gondolt amikor megszült minket ... az õ nevében is elnézést kérek ...
bourne 2008 aug. 21. - 23:13:17
(59/395)
te is, h mindenkinek meglegyen a nyugdíja ... sajnos a hugom nem lesz képes rá, mert tõle eredendõen elvette a sors ezt a lehetõséget ... ezért kérlek helyette is gondoskodj a nyugdíjról ... köszz
offtopic
Anditos 2008 aug. 21. - 20:33:45
(58/395)
Elõször is, nem mindenki akar gyermeket, még azok sem, akiknek lehetne. Nem csak a karrierjük miatt, hanem mert egész egyszerûen nem vágynak rá, hogy legyen, teljes az életük gyermek nélkül is. Ezzel nincs is baj. Ez sokkal egészségesebb, mint az, aki mindezek ellénére, csak mert elvárják tõle, gyermeket szül. ("bébi prodzsekt")Én pl csak most jutottam el odáig, hogy tiszta szívembõl szeretnék szülni, szívesen feladom a gyermekért az idáig féltve õrzött függetlenségemet, szabadságomat. És nem a nyugdíjam lebeg a szemem elõtt. Hanem egy olyan ember, a fiam vagy a lányom, akit feltétel nélkül fogok szeretni, segíteni, támogatni, különösen a legnehezebb idõszakokban. Ahogyan az én szüleim tették. Nekem mindig azt mondták: Történjen bármi, nem csinálhatok akkora hülyeséget, hogy ne fordulhatnék hozzájuk. Ha baj van, õk legyenek az elsõk, akihez fordulok, mert õk szeretnek a legjobban a világon. És bizony voltak helyzetek, amikor kiderült, komolyan is gondolták. Én ezt az értékrendet szeretném továbbadni. Szóval az, hogy a 16 éves fiam bejelenti, hogy nõi ruhát akar hordani, vagy hogy meleg, nyilván sokkolni fog egy percre, de nem fog változtatni a szeretetemen. Két barátomról is kiderült, hogy melegek, az ég adta világon semmit nem változott az, amit irántuk érzek. Hiszen ugyanolyan emberek maradtak. A fiam is ugyan olyan ember marad, ha ezt bejelenti. Az meg hogy mások mit szólnak hozzá, kit érdekel. Illetve érdekel, mert sajnos olyan nyomorult senkiháziak mint amilyenek a filmben is szerepeltek, mindig is lesznek, akik a saját sikertelenségükért másokat okolnak.
bourne 2008 aug. 21. - 18:38:53
(57/395)
teljesen igazad van ... és örülök h ennyire hiszel a párodban, h õ lesz az apafigura ...
azonban ha széleslátókörû vagy, akkor ajánlom a házassági szerzõdést ...
és itt nem az én apám írogat ilyeneket, hanem te ... õ legalább már gondoskodott az unokákról ... te viszont még nem vagy a gyermekeknél sem ...
mint ahogy mondtam egészen addig nem kellene ennyire felvágnod ... de örülök h széles a látóköröd, csak éppen az ilyeneket nem fogod fel ...
bourne 2008 aug. 21. - 18:26:32
(56/395)
ez mind nagyon jó, de gyermek még akkor sincsen ... tehát akkor te annyit tettél, h megkerested az apának valót ... ehhez gratulálok ...
és remélem h nem jársz úgy mint az említett Anyám, akit 25 év után hagyott ott az apám a gyerekekkel ...