offtopic
Anditos 2008 aug. 25. - 17:12:39
(95/395)
A TB fizetõk pénzén?! Hogyisne! Tessék inkább önként diliházba vonulni! :-D
bourne 2008 aug. 24. - 23:49:39 Előzmény Anditos
(94/395)
teljesen igazad van ... többet nem ... :))) ... inkább akkor megyek és átoperáltatom magam :)))))
offtopic
Anditos 2008 aug. 24. - 20:19:13
(93/395)
Most én mondom neked, hogy hagyd, kár tovább foglalkozni vele. :-) Sajnos vannak néhányan, akikkel nem az a bajom, amit mondanak, hanem ahogy mondják.
bourne 2008 aug. 24. - 19:08:14
(92/395)
én kivételesen nem azt magyaráztam ... tudod, én vagyok az, aki rákattant arra h téged a nyugdíj miatt zavar az egész ...
legalább ne keverj össze mással --- és igen, ha figyeltél vbolna arra amit írtam, akkor vágnád, h miért írtam, h lenézek a gatyámba ... csak tényleg az a legviccesebb, h arra sem emlékszel, h te magad miket írogattál ... akkor talán leesett volna valami ... :))))
pacica 2008 aug. 22. - 15:31:25
(91/395)
Ja milyen durva. Csak csókolóztak, semmi petting vagy nyalifali odalent. Érdekes 9 hónapos kapcsolat lehetett. Két borostás arc összeér, ádámcsutkák kocognak egymáson stb. Gondolom aztán mikor elválltak útjaik ***moderálva***
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 14:48:23
(90/395)
Ööö, nem Apophis, hanem Rá.
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 14:41:08
(89/395)
:-) Én is utánanéztem a fazonnak, mert nehéz volt elhinnem, hogy nem meleg. Végül is nem tudtam kideríteni. A Csillagkapu filmes változatában a goauld istent (na, nem jut eszembe a neve, pedig ezerszer láttam...ja, Apophis!) szóval az õt alakító fiatal és nõies srácnak is utánanéztem, és õ pl köztudottan meleg színész.
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 14:38:44
(88/395)
A diliházakban nem ilyen betegek vannak, hanem olyanok, akik mint említettem, ön- vagy közveszélyesek. A melegek, stb, nem elmebetegek. Az orvostudomány már kezdi elfogadni ezt a "jelenséget", úgyhogy szerintem ne számíts ingyen ellátásra a diliházban. :-)
Én abban látom a különbséget azzal kapcsolatban, amit írtál, hogy az anorexiás és az ehhez hasonló betegségben szenvedõk önpusztítóak, akik meg más nemûek szeretnének lenni, nem azok. (most ne vegyük ide azokat az eseteket, amikor igen, mert mondjuk az italhoz vagy droghoz nyúl valamelyik elkeseredésében, mert ilyen a "normális" emberek között is van szép számmal)

Egyébként van szerintem abban valami, amit írsz, hogy ha meg vagyok gyõzõdve, hogy lányom lesz, és 9 hónapig mondjuk Katinak hívom a pocakomban lévõ babát amikor hozzá beszélek, akkor az tutti nem jól hat ki a születendõ fiamra. És nem csak e miatt szeretném majd azonnal megtudni, hogy milyen nemû, hanem fõleg azért, hogy már akkor tudjam a nevén szólítani, és készülni az érkezésére. :-)
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 14:09:09
(87/395)
Ja, az kimaradt, hogy valszeg nem fogadnák be a diliházba, tehát kénytelen lennél elkergetni a háztól.
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 14:08:13
(86/395)
Agymûtétre gondolsz? Mert ha igen, akkor azt még nem "találták fel." Aki ön- vagy közveszélyes, azt oké, hogy be kell zárni, de akikrõl mi beszélünk, nem õrültek. Tényleg bezáratnád a saját fiadat? Ez komoly?
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 13:56:11
(85/395)
Tegyük fel, hogy a te fiad lenne a filmbéli fiú, és azt látnád, hogy boldogtalan, megverik az iskolában, utálják, és õ is utálja saját magát, sokat sír, majd végül megtudod tõle, mi ennek az oka. Akkor mit tennél? Hogyan segítenél a gyerekeden? Szerinted mi a megoldás?
Anditos 2008 aug. 22. - 13:51:28
(84/395)
Ha a társadalom embernek tekintené és elfogadná õket, akkor nyíltan fel mernék vállalni önmagukat, és nem kényszerülnének hazugságokba. Szabadon és szégyenérzet nélkül mehetnének ismerkedni, a többi ember lenézése, utálata nélkül.
Anditos 2008 aug. 22. - 12:40:55
(83/395)
"A Srác 5 percenként kezdett veszekedni és bõgni a családjának, h õ nemnormális. Sosem volt boldog egy percig sem, ha úgy vagy valakivel, h nem vagy vele õszinte, az nem engedi, h felhõtlenül boldog legyél, ennyi idõsen ilyen dolgokig még nem jutottál el? Érzelmi intelligenciád nulla."

Köszi. Mivel te mondtad ezt, bóknak veszem, és örülök, hogy ez a véleményed rólam, ellenkezõ esetben el is keseredtem volna. Amúgy azt vettem észre, hogy akkor kezdenek az emberek gúnyolódni, amikor elfogynak az érvek, és azt hiszik, valami durvasággal vagy sértéssel aztán majd jól megmondják a másiknak a magukét és akkor nekik lesz igazuk.

"Nos ezt a problémát talán úgy lenne, a legegyszerübb, megoldani, h talán a közeledõ férfival egybõl, közli és ha emiatt elhagyja, hát akkor úgy járt. Ilyen csúnya dolgot csinálni, h hagyja, h belészeressen, aztán láttad mien rosszl volt a pasija, mikor megtudta még korházba is került."

Ebben igazad van. De ha belegondolsz, a saját családja milyen nehezen fogadta el, akkor megértem, hogy nagyon vágyott arra, hogy valaki szeresse, és boldog legyen. Szerintem tudta õ nagyon jól, hogy mi lesz a vége a kapcsolatnak, de nem tudta meglépni, hogy felfedi magát, szerette volna addig húzni, amíg lehet.

"(mondjuk ismétlem nagyon látszott a "lányon" h srác, akkora buci feje volt szegényemnek, szóval nemtom, h nemtünt fel 9hónapig:("

:-))) Ez csak egy film volt, színészekkel, nem a valós szereplõkkel.
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 12:31:45
(82/395)
Ez igaz. De akkor is te nyilatkoztál egymás után két ellentmondó dolgot. Ezen elvitatkozhatunk még egy darabig, de tök felesleges, csak olvasd el, mit írtál.
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 12:29:21
(81/395)
Láttam a filmet, kétszer is.
Én ezt írtam: "már attól boldog volt, hogy végre nõként viselkedhetett, és a családja elfogadta." A "végre" szóval céloztam arra, hogy elõtte bizony nem volt boldog.
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 12:24:33
(80/395)
Azért vicces, amit írsz, mert lentebb azt írtad, hogy te onnan tudod, hogy nõ vagy, hogy megnézed, mi van a lábad között, és ennyi neked elég is. Akkor most?
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 11:58:47 Előzmény bourne
(79/395)
Köszi, de már bejelentkeztem egy pszichiáterhez. :-)
offtopic
Anditos 2008 aug. 22. - 11:53:57 Előzmény pacica
(78/395)
Amikor két "nem meleg" feltûnösködik, az is feltûnik? Mert olyan többször fordul elõ.
pacica 2008 aug. 22. - 09:38:36
(77/395)
Múltkor bevásálásnál szembe jött velem két darab meleg, (darab :DD) és köcsög módon elkezdtek feltünõsködni. Az ilyet nem szeretem.
bourne 2008 aug. 22. - 09:36:20
(76/395)
ha esetleg szeretnél beszélni róla, én szívesen meghallgatlak :))))))