offtopic
Lady Marian 2008 dec. 09. - 20:55:23
(315/395)
Azt mondtad, hogy mindenki átesett ezen, amin õ, csak az élete korábbi szakaszában. Azt hiszem, az emberek nagyobb százaléka soha életében nem volt ekkora bunkó, paraszt, se tinédzserkorában, se öregkorában. Ezért írtam, amit írtam. :)
offtopic
meszag 2008 dec. 09. - 20:45:34
(314/395)
Ne tõlem kérd ki, Csuvatkától. :) Bár nem ajánlom. :D
offtopic
Lady Marian 2008 dec. 09. - 20:43:30
(313/395)
Kikérem magamnak mindenki nevében, akinek a tinédzserkora intelligens módon zajlott le. Nem kell bunkónak lenni ahhoz, hogy valakire figyeljenek. Ha már csak így tud valaki célt érni, az régen rossz.
offtopic
meszag 2008 dec. 09. - 20:40:26
(312/395)
Nem tapasztalod? Akkor figyelj. Azt meg hiába is mondjuk neked, hogy mindezt konszolidáltabb stilusban is hirdetheted, persze akkor kisebb lenne az érdeklõdés ugye? Tetszel magadnak nagyon? Szóval szereplési vágy, exhibicionizmus is jelen van. Hát sokra nem fogsz jutni, de nekem mind1. Majd rájössz, hogy változnod kell, bár sztem késõn. Efajta lázadásokon mindannyian átmegyünk, csak korábbi életkorban.
offtopic
norton15 2008 dec. 09. - 20:29:49
(311/395)
De attól, hogy régóta létezik, nem feltétlenül betegség sem.

Szerintem csak a nagyon buta ember váltana így, hogy az ismeretlen, furcsa nõk helyett a férfiakat választja, az általánosan véve sikertelen mindenben (sztereotípia: a buta, céltalanul élõ munkásember agglegény). Minden ember más és más. Mellesleg a nõk nem annyira rejtélyesek, ha párat ismer az ember, vagy legalábbis számomra nem valami túlmisztifikált lények.

Aközött különbség van, ha valaki bevállalja, hogy meleg, és aközött, hogy valaki mások orra alá dörgöli. Normális társaságban egy normális meleg nem dörgölné mások orra alá.

Miért nyomjuk el õket? Mi értelme van? Nos szerintem itt a gond. Azzal, hogy elnyomjuk õket, semmi sem oldódna meg, sõt. Jobb szabadon, egymás mellett megférni. Ha ennyire zavarnak a melegek, hagyd õket békén, és kész.

Nyugodtan mondj rám bármit (liberális, melegbérenc stb), halálnyugodt maradok ma.
offtopic
Csuvatka 2008 dec. 09. - 20:26:10
(310/395)
Már miért maradnék magamra?
offtopic
meszag 2008 dec. 09. - 20:25:27
(309/395)
Ez érezhetõ volt, van ilyen. De nem hiszem, hogy ez akkora élményt nyujtana, hogy magadra maradj.
offtopic
Csuvatka 2008 dec. 09. - 20:20:49
(308/395)
:D
offtopic
Csuvatka 2008 dec. 09. - 20:20:30
(307/395)
Talán mind. Egyszerûen az a típus vagyok, aki megáll a saját lábán, saját véleménnyel rendelkezik és ezt a közvélemény arcába is vágja írásban, és soxor személyesen is. Nincs szükségem itt senkire, h egyet értsen velem, ahhoz, h tudjam amit írok úgy van. Mert azt látom sokatok csak így tud itt létezni, h valakire rákontráz vagy valaki ellen van, ha mások is ellene vannak. Ezeknek megvannak a pszichológiai magyarázatai, az "erõsebbhez vagy inkább többséghez húzás" és egyéb tények.

(ezért van itt mindneki ellenem)

Sok lúd disznót gyõz, de a disznónak 30perces orgazmusa van.
Csuvatka 2008 dec. 09. - 20:16:22
(306/395)
Attól még, h valami régóta létezik nem jelenti azt h normális.
Régen mégkevesebbrõl tudtak, ma már valamennyirõl, ami véleményed szerint elenyészõ.
Mi lesz ha nem lesz még ennyire sem elnyomva ez a réteg? Mi lesz ha teret adunk a dolognak? Megmondom mi lesz, egyre többen választják ezt az utat, egyre többen hangoztatják, egyre többen dörgölik minden normális orra alá.

A mai világban aztán különösen nehéz egy párkapcsolat felhajtása, majd annak megtartása, sokan fogják (ha ez a meleg dolog ennyire elfogadott lesz) inkább saját általuk nagyon jól ismert nemük egy tagját párjául választani, mint mondjuk egy számára ismeretlen és érthetetlen nem tagját.

Sztem ebben igenis van ráció.

A majom kifejezés véleményem szerint nagyon is visszafogott és kedves megszólítás volt, ahhoz képest amit írni vágytam rád.
offtopic
meszag 2008 dec. 09. - 20:14:02
(305/395)
Ugyan már, engem nem versz át, láttam már ilyet. Itt egy-két nick alatt bátran pofonütöd a közizlést... Minek? Unatkozol? Mazohizmus?
offtopic
Csuvatka 2008 dec. 09. - 20:11:22
(304/395)
Épp ez az, h önmagamat adom, az igazi belsõmet, amit egyébként lepleznem kell. Bármilyen oknál fogva is hasonlítasz a kereskedelmi médiához, én semmit nem akarok eladni íly módon semmiképp nincs értelme a hasonlítgatásodnak.
offtopic
meszag 2008 dec. 09. - 19:58:56
(303/395)
Nem Csuvatka. Ugyan olyan vagy, mint a kereskedelmi médiumok mûsora. Érzéketlen, felesleges, öncélú. Vedd észre, hogy szórakoznak ugyan rajtad néhányan, de csak ezért hiányoznál, ha lelécelnél. Egy nõ nem ilyen, mit amit Te megpróbálsz eladni nekünk. Mi van az álarc alatt?
offtopic
hErO 2008 dec. 09. - 19:50:51
(302/395)
De ez most halál komoly, télleg elgondolkodtam és arra jutottam h van külön wookie lélek. És van h vmi abnormalitás folytán ember testbe kerül. Nevethettek, de ez télleg így van.
offtopic
hErO 2008 dec. 09. - 19:39:09
(301/395)
De ma már olyan is van h nõi testben wookie.
norton15 2008 dec. 09. - 18:59:33
(300/395)
Ha megkérhetlek, ne majmozz le, én is normális voltam.

Már az emberiség kezdete óta van homoszexualitás, csak nem vallották be, vagy nem is tudtak önnön másságukról. Az ókorban találjuk már ennek jeleit írásban is. Ma is vannak, na és? Legyenek.

Nem tudod bebizonyítani, hogy csak gyerekkori trauma hatására lehet valaki meleg. Van aki annak születik, és ez a gyakoribb hálistennek. Van aki szõkének születik, barna szemûnek, van aki rövid lábakkal, vagy hosszú karokkal stb. Ez is természetes, mint a homoszexualitás.

Az meg hogy a jövõben csak b*zik lesznek azt mire alapozod? A hat és félmilliárd emberhez képest elenyészõ a melegek száma szerintem. És ha a távoli jövõben fog ez történni, akkor az ne izgasson téged szerintem. Addigra halottak leszünk.
Csuvatka 2008 dec. 09. - 18:49:16
(299/395)
Pedig bizony ez egyfajta betegség és eléggé komoly, mivel másokra kihatásai vannak, akár érzelmi téren is. Egy nagyon nagy betegség a homoszexualitás is és a transzszexualitás is. Ah ezt a filmben is láthatjuk. Lehet, h gyógyítható lenne, de inkább az olyasfajta majmok, mint pl. te rábólintotok és még drukkoltok is h csinálják, így senkinek nem áll érdekében a gyógyítgatás. Sztem igenis betegség, tetsileg sem úgy lettünk teremtve. Mindkettõt pszichikai eltévejedésnek gondolom, valamiféle gyermekkori vagy késõbbi trauma által.

Ha annyira normális a homoszexualitás és teret adunk neki és elöbb utobb mindneki homoszexuális lesz és a megtermékenyítés petricsészékben és beültetésekkel történik, akkor az lesz ám az igazán szép és csodálatos jövõ. Jujdejó lesz:) Már alig várom:) Remélem ti is sok miszter és miszsisz fogadjuk el a másságot.
Csuvatka 2008 dec. 09. - 18:42:24
(298/395)
Én is viccbõl válaszolgatok, tök poén:)))
norton15 2008 dec. 09. - 18:42:20
(297/395)
Vajon ki a beteg? Az, aki nem tudja a másikat tolerálni, vagy az, aki meleg, leszbikus stb? Mellesleg az, hogy valaki homoszexuális, az az õ dolga, ne törõdj vele. Próbálj meg azon túllépni, hogy õ nem csajozik pl. Nehogymár ez legyen nagy dolog. Attól õ még ember.

Mellesleg ilyesmiket, hogy ez egyfajta betegség, ami gyógyítható, az az elmebajos Usztics Mátyás mondta korábban... Jót nevettem ezen.
offtopic
Karolka 2008 dec. 09. - 18:29:28 Előzmény Csuvatka
(296/395)
Veled ellentétben én viccbõl válaszoltam! Nem süt belõlem a... mindegy is!