Téma: Hacktion

10/10
mulao 2012 ápr. 06. - 15:16:00 10/10
(610/670)
Még mindig annyira csavaros, kedvencem. Max annyi nem tetszik, hogy mostanság kissé nyálassá tették, alig smárolt az egyik páros rögtön mutatják a másikat. Tudom én, hogy minden filmbe kell szerelmi szál, de meglehet oldani azt úgyis, hogy ne legyen nyálas. Viszont a kövi részben az elõzetes alapján megint történik valami. Örülök, hogy visszahozták Dunai Tamást (Szabót), remekül alakított! Jobb mint a Marslakók, bár nekem az is bejön.
Hottentottalapaj 2012 ápr. 06. - 01:48:46
(609/670)
A Hacktion - továbbra is csak azt mondhatom - minden idõk legjobb magyar sorozata, ha tetszik ha nem... A refelxbõl fanyalgó, sekélyes, boldogtalan lúzerek, AKÁRMIT csinál akárki, úgyis lefikáznak bármit megbízhatóan, nem kell velük foglalkozni, hiszen üres sivár életüket a világon semmi nem képes feldobni, csak tán ha magukra nyitják a gázt...

A HACKTION A LEGJOBB!!! Soha a magyar filmtörténelemben jobb sorozatot nem csináltak (a külföldi szarokat meg értelmes ember szájára sem veszi), talán a Sándor Mátyás és a Linda (utóbbi is kevésbé a sztori, hanem inkább a színészek miatt), ami a nyomába ér (persze valahol messze lemaradva)...

A Hacktiont látva, az ember reményt érez, hogy a magyar filmipar világszintû lehet ismét...
tanhu 2012 márc. 29. - 22:36:33
(608/670)
Akinek látvány kell az ne nézze.A véleményeddel meg nem értek egyet, avval igen hogy nézed, a falról meg borítékolom le fogsz zuhanni,miközben az állkapcádat csörlõzöd majd egyre hevesebben...)))
kmarci 2012 márc. 29. - 19:32:03 Előzmény tanhu
(607/670)
Ez belemagyarázás. A sorozat arra való, hogy nézzük. Vagyis a látvány az elsõdleges. Egyébként lehetne rádiójáték is. Úgyhogy ha nem tudnak normális akciójeleneteket produkálni, az mindenképp szánalmas. Sokan azt hiszik, hogy ennek a sorozatnak valami mélyebb mondanivalója, sajátos hangulata van, amit a sok hülye fórumozó "nem ért." Ezt magyarul úgy mondják: sz*r. :)
Amúgy szerintem magyar viszonyok között nem olyan rossz a sorozat. Én most már rendszeresen nézem, de közben néha már-már elkezdek mászni a falra fölfelé :D
tanhu 2012 márc. 29. - 12:24:24
(606/670)
Látszik hogy csak nézel. de nem látod a lényeget, ha bármelyik magyar filmet sorozatot, a verekedések, vagy a pyrotechnikai látvány alapján vennénk szemügyre akkor valóban mindenki követné példádat, azonban vannak más sokkal lényegesebb szempontok is...Mellesleg a nikita nevezetû szarban amiben tényleg benne van minden pénz paripa fegyver,logisztika és minden isten haragja mégis nézhetetlen,éppen azért, mert nincs benne ötlet, a verekedési jelenetek sírnivalóak,és a történet= egy csökkentett értelmû medvebocs felfogóképességével egyenértékû fércmûvel...
Most gondolj bele abból egy részbõl meg lehet csinálni a Hacktion két évadát gond nélkül.Ha csak a negyedét kapná meg a Hack akkor asszem lenne itt nagy meglepõdés, megjegyzem lesz is még hisz a Lehman név mint olyan egyebek mellett napi aktualitásokra utal.Hej ha itt egy ilyen alkotógárda szabad kezet kapna, vagyis megvalósulhatna mindaz amit ahogy a forgatókönyvíró szeretne.)))Aki unja attól boccs de disz iz éjnt nó emörika...
1/10
agika95 2012 márc. 28. - 19:59:23 1/10
(605/670)
Egyszer úgy döntöttem megnézem. Aztán megláttam az egyik pisztolyos jelenetet. Annyira röhögtem, hogy muszáj volt elkapcsolnom. Ami nem megy, azt mér kell erõltetni?
Eerika 2012 márc. 28. - 14:43:45
(604/670)
Ez a rész most nagyon jó volt, nekem legalábbis! Daemon remélem nem tûnt el örökre a színrõl, mert érdekes figura.
kmarci 2012 márc. 27. - 17:29:40
(603/670)
Jórészt egyetértek veled. Nem szabad ezt a sorit komolyan venni, én is inkább vígjáték helyett nézem :) De amikor laza hangulatban vagyok, akkor jó.
hoseman 2012 márc. 27. - 15:25:28
(602/670)
..ezt az életszerûtlen,valószerûtlen szart te jó édes istenem... a szereplõket max egy rendezvényszervezõ cég munkatársaiként lehet elképzelni,nem vérkomoly, kiberbûnözõkkel hadakozó elitkommandószerû budapesti idegenlégiósoknak vagy mi a búbánatos jó francoknak,amik itt lenni akarnak:))) húber feri és a smith & wesson:)))) "még egy kürt nyomjál le feri két hackertámadás között!" :)))) szánalomhegyek m1
9/10
janika1999 2012 márc. 27. - 13:54:28 9/10 Előzmény Eerika
(601/670)
:) jó kis film, szeretem hogy normális a szereplõ gárda is ...várom, hogy minél több rész legyen!
kmarci 2012 márc. 22. - 21:37:42
(600/670)
Szerintem az már alapból rossz, ha egy film olcsón készül. Nagyon meglátszik rajta. Kivétel nélkül.
Én úgy vélem, a magyar sorozatok kissé megmosolyogtatók, éretlenek pl. az amerikaiakhoz képest (persze ott is van gagyi). A profi színészi játékot, a látványos akciókat, s egyáltalán, az izgalmas hangulatot nem lehet reprodukálni.
Persze elfogadom, ha másnak más a véleménye. De számomra a magyar filmek és sorozatok mindig is másodrendûek maradnak.

Off: úgy tûnik, Partvisnyél eltûnt. Egészen nyugodt lettem ettõl a ténytõl :))
Eerika 2012 márc. 22. - 20:48:03
(599/670)
Ha nekem tetszik egy sorozat, akkor nem hasonlítgatom össze egy amerikaival. Engem megfogott maga a történet, érdekesnek találom, bírom a színészeket. Persze van olyan, hogy egyes részek kevésbé tetszenek, mint másikak, de azért jó kis sorozat ez. Most is már várom a következõ részt nagyon.
tanhu 2012 márc. 22. - 18:22:00
(598/670)
Miért ne lenne szabad, azok legtöbbje nézhetetlen és még drága is tengermély tisztelet a kivételnek, ez meg nézhetõ élvezetes és roppant olcsó is...
kmarci 2012 márc. 22. - 10:30:31 Előzmény sithlord
(597/670)
Én egy kicsit "megijedtem" az elsõ évadtól, kissé bugyutának tartottam a sorozatot. De mostanában eléggé felpörgött a színvonal. Volt akciójelenet, több szálon futó cselekmény, érdekes fordulatok, stb.
Persze nem szabad összehasonlítani a külföldi krimisorozatokkal, sosem fog annyira élvezetes lenni. A Hacktion-t nem szabad túl komolyan venni, de a maga nemében egy egész jó kis sorozat.
sithlord 2012 márc. 21. - 12:36:34
(596/670)
Nekem részemrõl tetszett a legutóbbi rész, kevés olyan epizódja volt eddig ennek a sorinak, amin ilyen jóízûeket tudtam nevetni.

Kíváncsi leszek, mi lesz ebbõl a "Drágám, vendégünk érkezett" szituból.

Továbbra is azt mondom,, ha eltekintünk attól, hogy elég rendesen feltupírozták az informatikai részeket, akkor egy kifejezetten jó sorozatot kapunk. Persze ha valaki csak azt lesi, hogy már megint milyen hülyeséget csináltak, nem fogja élvezni ezt a sorit.

Engem részemrõl eddig mindegyik része lekötött, bár tény, hogy sokszor elõre meg lehet mondani, mi fog következni. De az alkotók még így is sokszor tudnak kellemes meglepetést szerezni nekem.
1/10
offtopic
PartvisNyél 2012 márc. 20. - 21:21:03 1/10
(595/670)
Ettõl még ez a sorozat egy FOS:)
tanhu 2012 márc. 20. - 09:31:52
(594/670)
A tegnapi rész cseppet gyengébb volt,(Dunai Tamás visszatértének viszont felettébb örülök)de ez csak olyan néma csend és vihar elõtti pontosabban utáni hullaszagot sejtet.Lövésem sincs ki fog meghalni de nem átlag kanyarós halála lesz az tuti.(Megjegyzés a sziájéjnál bevett mondás a balesetnek vagy betegségnek álcázott merényletre az "elvitte a a kanyaró" kiszólás...)Persze az is lehet,hogy golyózápor vagy késesõ várható, részemrõl nagyon is nézõs és várós még mindig... pedig tudom hihetetlen ebbõl egy forintot sem látok, az alkotóktól csak tetszik az egész ahogy van.Kevés magyar sorozat van ami megfog de ez benne van abban az "egykezemenmegtudomszámolniõket"ben))))
10/10
tonec 2012 márc. 20. - 07:28:32 10/10
(593/670)
Nagyon jó kis sorozat szenzációs színészekkel Egri Bálint , Szente Vajk a Szonját is bírom de a legjobb egyértelmûen a Gubik Ági !! Imádom !
10/10
jozef1969 2012 márc. 19. - 21:07:29 10/10
(592/670)
Akkor miért nézed??????????????????
10/10
jozef1969 2012 márc. 19. - 21:06:49 10/10
(591/670)
Nem lehetne még késõbbre rakni, hogy még véletlense lássam. Én reggel korán kelek, de érdekel a film. Mikor ismétlik még nem vagyok itthon.