Téma: Hair

10/10
kispalissaci 2007 júl. 23. - 20:24:37 10/10
(38/398)
Tudja valaki hogy hol lehet a filmet dvd-n megvásárolni? Nekem sehol se sikerült. .(
3/10
Newcastle United 2007 jan. 06. - 14:48:37 3/10
(37/398)
Azt sajnos még nem láttam. Az Amadeus a kedvencem tõle.
3/10
Newcastle United 2007 jan. 06. - 12:19:51 3/10
(36/398)
Forman számomra kissé ellentmondásos rendezõ, nagyon sok remekmûve van, de képes meglepõ dolgokkal elõállni. Pl. a Larry Flynnt még a Hairnél is sokkal rosszabb volt.
3/10
Newcastle United 2007 jan. 06. - 12:18:21 3/10
(35/398)
Csatalkozom, engem is kezd már kissé zavarni Weaver doktornõ képe.:)Egyszerûen hülyén jön ki más témánál.
ReBii 2007 jan. 06. - 00:27:30
(34/398)
Édesem, nekem ez a "jelem", "megkülömböztetésem". Te beteszel Treat Williamsrõl én meg nem. Ezért semelyik moderátor nem dob ki, mert próbálok a témához hozzászólni, ellenben a képem meg azt tükrözi, amit én tükrözni akarok.

on. még mindig szeretem

Moesko, Bambilla: Igazatok van, én mostanában megnéztem megint, most már elég régóta nem láttam, és még mindig ugyanannyira tetszetõsnek találtam. De lehet, hogy csk közel áll hozzám a sok sok zene, amit elég gyakran meghallgatok, meg a történet, amit most már elég sokszor láttam. Ha megnézitek 2-3x és a zenéket is ismeritek, akkor lehet, hogy tetszen fog. Meg nem kell minden "kultuszfilmet" vagy legalábbis híres filmet jónak találni. :D :D Wáhááá

üdv
Brambilla 2007 jan. 05. - 21:15:26
(33/398)
Szerintem nem rossz film, csak az a baj, hogy annyira istenítve van, hogy aki elõsör nézi sokal többet vár tõle. Én is csalódtam benne, mert azt vártam, hogy egy 10-es skálán legalább 11 legyen, de hát csak egy erõs 7-es. Másodszorra már sokkal jobb volt nézni, mert tudtam mira számíthatok.
fuego 2007 jan. 04. - 22:57:26
(32/398)
Moesko!

Ezek szerint te még nem láttál igazán rossz filmet!
lehet,h a filmen akad 1-2 felejthetõ jelenet,de ez a kevesebb és a HAIR zenéje akár ki akár mit is mond :ÖRÖK
graniti 2006 nov. 14. - 21:58:09 Előzmény mollo888
(31/398)
Kik titulálják az egyik legnagyobb remekmûnek? Én ezt azért nem mondanám róla, de azért jó kis musical. Vannak könnyen felejthetõ részek benne, de felejthetetlen jelenetek is. Mindíg borzongás fut végig rajtam, ha látom és hallom a végkifejletet /kezdve az osztagok repülõkbe "masírozásával", majd a fehér keresztek sokasága ... és közben az ének... brrr/ Tényleg nagyon jó a zenéje is.
mollo888 2006 nov. 10. - 14:44:33
(30/398)
Nehéz szubjektív véleményt mondani errõl a filmrõl, hisz az egyik legnagyobb remekmû(nek titulált film), amit valaha is leforgattak. Azonban nekem sem nyerte el teljes mértékben a tetszésemet, bár a zene és maga az az életérzés, amit hirdet, nagyon is közel áll a szívemhez.
3/10
Newcastle United 2006 nov. 08. - 08:18:49 3/10
(29/398)
Nem igazán tetszett, túlságosan lehet rajta érzeni, hogy ideológiai tanmese.
J.C.S.Fan 2006 nov. 08. - 07:29:34 Előzmény Emesee
(28/398)
Mi megnéztük a sulinkban:) Tényleg jó ez a film!:)
Emesee 2006 okt. 14. - 15:25:52
(27/398)
Az ilyen filmeket kötelezõvé kellene tenni az sikolában, hogy legalább mindenki egyszer megnézhesse, ,és ha nem rögtön, legalább pár hónappal késobb elkondolkodjon azon mit is látott valojában, és hogy az emberek mennyire önzetlenek, és segitökészek volt. Nem hiszem, hogy ma már találnánk olyat aki meghal egy barátjáért. Igaz, hogy ez egy film volt, de a vaóságon alapszik.
x-tro 2006 okt. 13. - 15:49:49
(26/398)
Minden kor jó is, meg rossz is, valamilyen szempontból. Viszont éljen a szabadszellem....:)

Berger asztaltáncát a banketten kötelezõ érettségi-tétellé tenném. De ezenkívül is kihagyhatatlan alapmû.
vicky 2006 okt. 12. - 18:39:14
(25/398)
Ez a film döbbentett rá,hogy rossz korba születtem. Éljen a szabadszellemûség!!!;)
10/10
mikehodges 2006 aug. 15. - 21:56:42 10/10 Előzmény Deena
(24/398)
A számból vetted ki a szavakat!:)én is pontosan így látom a bosszantó helyzetet,sõt a bõrömön is tapasztalom gyakorta.:((kissé különc a természetem,s mennyien utálnak érte!pedig csak apróságokról van szó,hippi se vagyok:):)a hozzánk hasonló gondolkodásúaknak tömörülniük kellene,s politikai mozgalmat alakítani,majd átvenni az irányítást,s szebb világot létrehozni!na jó,csak vicceltem!:))..de talán nem is olyan rossz ötlet....javaslok megtekintésre további elgondolkodtató(s talán szórakoztató is)filmeket,melyek többnyire antiutópiák,méghozzá olyanok,melyekben itt-ott érzékelek,de csak hangyányi esélyt arra,hogy még bekövetkezhet,ha nem vigyázunk,annál is inkább,mert az "alap-tendenciák"már ma is érzékelhetõek a társadalomban(mégha alig érzékelhetõen is),de azért ne vegyük annyira komolyan õket,elvégre mégiscsak azért filmekrõl,méghozzá fantasy filmekrõl van szó:):THX 1138,Logan futása,Zardoz,V,mint vérbosszú....még biztos akad 1-2. (a jövõben még bármi megeshet,figyeljünk a jelenre!!):)
Deena 2006 aug. 09. - 19:00:47 Előzmény jim morrison
(23/398)
Teljesen így gondolom én is.A mai világ teljesen el van b.va,mindenki csak magára gondol és nem figyel a másikra,csak akkor lehetsz nyerõ az életben,ha mindenkit a sárba taposol,az emberek tele vannak elõitélettel,utálnak valakit a bõrszíne miatt vagy csak mert más mint amilyen õ.De szerintem azzal,hogy mindenki csak utálkozik annyit ér el,hogy a lelke ugyanolyan undorító lesz,mint a gondolkodás módja,mert a gyülõlet szétrohasztja.Senki nem segít azon aki bajba van inkább belerúg még egyet és azt mondja megérdemli,de amikor egyszer õ kerül bajba és nem kap segítséget teljesen kiakad.A háborúkban emberek ezrei halnak meg,éheznek,kisgyerekek lesznek árvák és a fejesek ezt az egészet le se sz.ják,csak uszítják egymásnak a népeket,hogy tele tömhessék a zsebüket,mert mit számít egy két élet,ha dõl a lé.A hippik szabadok voltak,mi meg folyton késésben vagyunk,mások irányítanak és hoznak meg helyettünk döntéseket mi pedig tûrjük,és némán beállunk a rabszolga sorba.Lehet,hogy kicsit durva dolgokat írtam le,de ez akkor is így van és így is lesz amíg mi nem teszünk ellene semmit.
Timon 2006 aug. 09. - 17:05:59
(22/398)
Milos Forman egyik remeke a sok nagyszerû alkotás közül. Kizárólag feliratosan szabad megnézni, csakis úgy adja vissza a film hangulatát. Remek korrajz, kitûnõen ábrázolja a korszak mentalitását, a lázadó szellemet, az öltözködési stílust és a menekülést a hallucinogén anyagok világába.
JANIS 2006 júl. 22. - 20:33:29
(21/398)
A penz szo kimaradt,boccs!
JANIS 2006 júl. 22. - 20:31:48
(20/398)

En is nagyon sajnalom,hogy nem abban a korban elunk!Minden mas lenne.Ma mindenkinek[vannak kivetelek] a fontos!Udv!
10/10
amani 2006 júl. 20. - 17:41:01 10/10
(19/398)
Én érzem és értem is ezt a filmet, de azt is megértem, aki nem így van vele. Én 9 évesen láttam elõször, és már akkor is végignéztem, tetszett is, de nem értettem, mert nem tudtam semmit annak a kornak az Amerikájáról, se a hippikrõl. Nekem ez tipikusan olyan film, amit minél többször megnézek, annál jobban szeretem, és nem tudom megunni. Szerintem is érdemes lenne mindenkinek megnézni!

Ja és még annyi, hogy a hippiket nem szeretni kell, csak elfogadni õket olyannak, amilyenek voltak.