Téma: Hal a tortán

Theine 2008 márc. 26. - 08:02:09
(124/4264)
Úgy néz ki ez a Zalatnay mint egy tehén. Az arca meg annyira kiélt, ráadásul a frizurája meg emlékeztet egy bakfisra...

Undorító volt ahogy fõzött, az a kupi,ráadásul a macska beleevett a virslijébe, hát ennél lejjebb nem lehet kerülni...
Dius 2008 márc. 25. - 19:36:56
(123/4264)
Igazad lehet...mindenesetre ezek a show-k már a könyökömön jönnek ki. Mindent a nézettségért, koppintsuk a nyugatot, hadd cseppenjen-csurranjon valami!!

Közben meg egy - a kultúrára valamit is adó - potenciális nézõ már be sem kapcsolja a tv-t, mert minek?
Dius 2008 márc. 25. - 17:27:08
(122/4264)
Egyetértek.
Ez a mûsor annak a rétegnek szól, akinek a szereplõk a maga sztárjai. Az meg meg is érdemli. Nem akarom én egyiket sem bántani, de könyörgöm...tényleg csak ezekkel az emberekkel lehet mûsort csinálni? És milyen magas színvonalút...
Ugyan össz. 2 percet (se) láttam belõle, de felettébb unalmasnak és erõltetettnek tûnt.
2/10
felh 2008 márc. 25. - 16:56:32 2/10
(121/4264)
Ha valaki ennyire nem tud sütni-fõzni, akkor miért vállalja a szereplést???
A Z haja (IS) össze-vissza lóg... macska felugrik a pultra, belerág az ételbe....borzalom.
Marokko 2008 márc. 25. - 16:21:17 Előzmény skopi
(120/4264)
énisénis
skopi 2008 márc. 24. - 20:18:58
(119/4264)
Kivácsi vagyok a jövõheti szériára.
Habár a Zalatnayst kihagyom ez a macskás cucc nem jön be:(:)
skopi 2008 márc. 24. - 20:16:43
(118/4264)
Attól mert vlaki vegetáriánus attól még ehet halat meg tejtermékéket meg tojást. A vega életmódnak több fajtája van. Véleményem szerint Orsi egy különleges személyisék habár néha megdöbbentõ dolgokat mondd és mûvel.De el tudjuk nézni neki hiszen mûvész.
A mûsor nem a legjobb de nézhetõ és sokkal érdekesebb mint az rtles lehet h csak a celebek miatt. és jó receptekre is akadhatunk
:)
Evelin... 2008 márc. 24. - 10:57:03
(117/4264)
Zalatnay, Váci Gergõ, Bódy Szilvi meg az a Márk vagy kicsoda.( na persze ha jól láttam) Csak 4en lesznek mivel ugye 4 nap a "rendes" 7köznap.
bayswater 2008 márc. 24. - 10:13:40
(116/4264)
Bódi Szilvike lesz a másik, nem bébi gábi.
csipi73 2008 márc. 23. - 23:11:42 Előzmény khekkkkkk
(115/4264)
Zalatnayt és Baby Gabyt láttam, és talán még a lakatos márk stylist. A 4.figurát nem ismertem fel.
khekkkkkk 2008 márc. 23. - 18:09:47
(114/4264)
a jövõ hét az 4 napos, akkor hogy lesz? és kik a szereplõk?
sajna rosszul vettem fel a péntekit így nem tudom, mi várható
Stefun 2008 márc. 23. - 09:57:27
(113/4264)
Az "idöhiány" emlitését nem értem.: Fekete Lacinál hideg föttételt ettek tehát volt ideje kihülni és mint láttuk nem egy villámkezü.
Itt valoban az van hogy vagy saját maguknak találnak ki szerepet, hogy hogy fognak viselkedni, vagy megmondják nekik két snitt közt hogy most mit csináljanak milenne az érdekes.
bayswater 2008 márc. 23. - 09:32:50
(112/4264)
Nyelvecske, csak neked szeretnék reagálni, mert én már lentebb leírtam a véleményema mûsorról.

Karafiáth Orsi nekem szimpi, de az tény, hogy Ritánál keményen dörgölõzött Zolihoz, aztán ez is benne van egy ilyenben.

Az hogy elbaltázzák direkt, nem gondolom. Fõzni homlokegyenest eltérõ ízlésû idegeneknek akik vélhetõen végigfikázzák az egészet és még pontoznak is, nem egyszerû feladat. Ráadásul az ételt ha elszúrják nem lehet újrakezdeni idõhiány miatt, szóval ez így együtt nem csoda, hogy óriási nyomással nehezedik még olyasvalakire is, aki amúgy lazán megfõz egy vasárnapi ebédet. Ritáról abszolút el tudom képzelni hogy minden hétvégén fõz, már csak azért is mert gyereke van.

Reginát meg kell védenem. Õ volt az aki egyszerû, mondhatni magyaros kajákat készített, olyat, amit minden család rendszeresen készít otthon (rakott krumpli, rétes), és õ volt az aki gondolt Orsira. Kuki is húslevest csinált. Az egzotkikumot Gangsta és Rita kezdte el amit Orsi a vega kajával folytatott.

Ami nekem bunkóság volt: kollektíve illett volna ajándékot vinni, nõknek egy csokor virágot, férfiaknak egy üveg bort. Ez elmaradt, egyedül Rita magánakcióban vitt apró ajándékot.

Jövõ héten biztos hogy nem nézem, a társaság nem szimpatikus, és az egész számomra már csak ismétlése önmagának. Ez tipikusan az a mûsor, amit egy hétig kell csinálni aztán abbahagyni.
10/10
era 2008 márc. 23. - 09:26:53 10/10
(111/4264)
Ha mindenki elkezdene normálisan fõzni, mint rendesen, akkor abból mûsor nem lenne.Tehát produkálni kell mindenkinek valamit:)
nyelvecske 2008 márc. 23. - 00:33:54
(110/4264)
Na, ide is bekukkantok.
Mi is úgy voltunk családilag, hogy a másikat nézzük, de aztán anyuék állandóan idekapcsoltak, fõleg a laci beégései miatt, aztán már mindennap nézik.
Nem láttam a reginás részt, de nekem iszonyú gyanús volt, hogy ennyire sok pontja lett..
Szerintem a szerepek ki vannak osztva, ez elég levágós. Ami viszont a legszembetûnõbb, az az, hogy itt senki sem tud fõzni, az se, aki elvileg tényleg, és mindenki hülyeséget vesz a boltban, nem tudnak egy krumplit se meghámozni, mindent rosszul fûszereznek, egy jó lépésük sincs, vagy csak nagyon nagyon ritkán..
Ilyen szerintem nem nagyon fordul elõ a mûsoron kívül, plusz azt sem értettem, hogy miért csinál mindenki szusit meg keleti halat meg fafüle gombát meg ilyeneket. Miért nincs senkinél rántott hús vagy valami olyan, ami ismerõs sokaknak, a nézõknek is, pl. sima húsleves, székelykáposzta, spenót stb.
Az a parókás csaj, ahogy hívtátok az Karafiáth Orsolya költõnõ volt, de látom nem mindenki van otthon a kortárs magyar költészetben (ezt nem feltétlenül szánom sértésnek). Egyébként õ maximum valami szelektív vega lehetett, mivel a halat és a tojást ette, fõleg a halat, szóval nem teljesen vega..
Azt nem értem, hogy gondolhatjátok, hogy valakinek kötelessége megenni azt, amit vendégségben elé tesznek? Süteményt, teát igen, de ha valaki mondjuk ételallergiás, vagy mondjuk zsidó és nem eszik disznót, vagy csak tényleg vega, azt miért kellene kényszeríteni az evésre? Jólneveltségbõl enni és ismeretlenül mindent befalni, szerintem két különbözõ dolog.
Plusz nem hiszem, hogy olyan nagy külön program pár szelet cukkinit/patiszont stb bepanírozni egy vega vendég miatt, vagy rántott sajt, saláta stb
Nem okoskodni akartam, csak gondoltam szólok, hogy azért nem hiszem, hogy evésre kell bárkit is kényszeríteni.
Azt sem hiszem, hogy továbbra is nézni fogom, mivel én teljes adásból kettõt ha láttam, másik kettõnek meg a végét, ennyi. A jövõ hetinek mutatták az ajánlóját, felejtõs szerintem.. Úgyis megint az lesz, hogy direkt fikáznak, vagy pedig ismét elbénázzák a fõzést..
Viszont nem lepne meg, ha a tv2 által megvásárolt zalatnay-t hoznák ki ügyes háziasszonynak, majd pedig heti nyertesnek (ha már a reality show nem jött be vele).
Reélem nem bántottam meg senkit, ha igen akkor bocs!
Stefun 2008 márc. 23. - 00:18:16
(109/4264)
Na igen ez az elcsépelt mümájeres nagyzolós közhely: Egy finom vacsorához egy finom bor.... talán valamelyik még ki is öltözik valami gála ruhába a minden esti vacsorához.
Nem vagyok antialkoholista, de nálam egy finom vacsorához, egy hideg finom cola, narancslé a nyerö.
khekkkkkk 2008 márc. 22. - 21:54:29
(108/4264)
azt én is észrevettem, hogy ki vannak osztva a jellemek,amit valamennyire ( nem szeretem ),de elfogadom.
ami pozitív,hogy látványosan nem dohányoznak
ami negatív, h sok a pia, a piás nõ, ami nálam sokat levon az amúgy is gagyi mûsor értékébõl
Stefun 2008 márc. 22. - 11:52:29
(107/4264)
Én ugy vettem észre hogy ez a poénoskodo "narrátor" egyre többet beszél feleslegesen. Jó lenne ha csak néha szolna közben mint az elején de akkor valoban valami vicceset.

Na a Zalatnay.... asszem aztat én kihagyom. Hogy ennyire eldeformáltan felhizlalta magát, akkora gyomor kell hozzá mint amilyen neki van.
Má elnézést a fanoktol de ö egy sokkal szebb alakot érdemelne de hát ö tugya...!
fricsi 2008 márc. 21. - 19:29:49
(106/4264)
Szevasztok kedves Hal a tortán nézõk!

A mûsor végén mindig hallható (sajna elég halkan) egy dal. Na ennek a dalnak nem tudja valaki a címét vagy elõadóját?
A választ elõre is köszi a kedves vájtfülû nézõnek.
joeklon 2008 márc. 21. - 16:53:44 Előzmény bayswater
(105/4264)
ez az egész müsor jelemzõ a csatornára ugy szar ahogy van olyan mint acsatona csak tudnám honnan szedik ezt a sok idiotát (ezeknek az embereknek nem volt gyerek koruk mert mindent elfelejtettek amit akkor láttak vagy tanultak a szülleitöl vagy igy készitették fel)summa summárum borzalom !!!!!