rencsoooo 2013 máj. 31. - 14:32:29
(78/158)
Sziasztok!

Valaki nem tudna egy linket az utolsó jelenethez, amiben Jason Statham szerepel? Sehol nem találom:S
Elõre is köszii
1/10
patocse 2013 máj. 31. - 11:52:01 1/10
(77/158)
Hármat találhatsz! :)
Szar ez a rész! Az elsõ volt csak jó.
9/10
offtopic
_Freddy_ 2013 máj. 31. - 11:26:16 9/10
(76/158)
Jólvagytok emberek???
Mi ez a sok egy pontos szavazat? o.O
Bigpapa 2013 máj. 28. - 08:41:48
(75/158)
Tényleg használj SPOILERT!!!


Spoiler

Itt Statham egy ezüst 140-es bálna Mercivel ökleli fel Han-t.
borkasztik 2013 máj. 27. - 21:32:15 Előzmény Brosnan
(74/158)
Akkor olvasd vissza a hozzászólûsomat :) Írtam ezekben is voltak túlzások, de nem ennyi mint ezekben. A Padlógáz meg igen német film, de nem Tv film sorozat. VAgyis ha volt is nem arra gondoltam. Az eredeti filmekbõl azthiszem 2 részt csináltak. A 2. már olyan lett amilyen, de az elsõ nagyon jó volt.

Persze az lehetetlen hogy egy ilyen stílusú filmekben, ne legyen túlzások nem si azt mondom. Mert attól még lehet élvezni és izgulni, de hogy már szinte fél moziterem röhög az egyes akciójelentektõl azért már sok xD
neo600 2013 máj. 27. - 21:16:05
(73/158)
***SPOILER PÓTOLVA***

Üdv!
Nekem nagyon bejött a film: poénok, max akció, csavarok,jó zene,király kocsik. Nagyon meglepett a végén a Statham belépõje így már most várom a következõ részt. Bár én most direkt megnéztem a Tokyói hajszát és egy olyan bakit találtam benne hogy Han-t nem egy tuning verda üti el hanem egy egyszerû tragacs, és utána sem szál ki senki a kocsiból egy öngyújtóval ahogy Statham bácsi tette, hanem magától robban be a kocsi amit Sean is látott. Szerintem azért erre kicsit figyelhettek volna (de amúgy jól összekötötték a 2-t). Összességében király film, érdemes megnézni!
10/10
Kendy 2013 máj. 27. - 20:01:26 10/10
(72/158)
Nekem nagyon tetszett!
:)
Ahhoz képest,hogy a sorozat a 6.résznél tart szerintem szuper!
Végig izgalmas volt és a story se volt gyengus.

Klassz akciófilm és igazán izgalmas és szórakoztató szerintem!
:)
Remélem sok része lesz még a franchise-nak és már most várom a 7.részt!
7/10
Brosnan 2013 máj. 27. - 15:19:09 7/10
(71/158)
Spoiler!

A 7.rész még nem a Tokyo után játszódik szerintem,hanem Han halála után pár nappal,és ott még azért eltelt egy pár hét amire megépítették a Mustangot, meg lezajlott a verseny.Szerintem 7.rész lezajlik és utána megy Dom Tokyóba.Igazából attól függ,hogy figyelmen kívül hagyják-e hogy Dom járt Tokyóban.
9/10
_Freddy_ 2013 máj. 27. - 10:52:52 9/10
(70/158)
Na tegnap nekem is sikerült megnéznem. Örültem, hogy iylen hosszú volt, 2óra 25 perc kellett mindenre. Bárki bármit mond, ez a film nagyon jó lett. :P Már a 15. perctõl megy az akció, az üldözés és stb. A színészek nagyon odatették magukat, bár látszik, hogy 1-2 embernek meg kellett tömni a zsebét, mert pl. Paul Walker-nek nem volt sok kedve már ehhez, látszott is rajta. :) Viszont Dwayne Johnson élvezte az egészet, én azóta bírom mióta elkezdtem nézni a pankrátoros videóit. Volt is egy jelenet már az elején amit szerintem direkt a pankrátort nézõknek tették bele, ott vannak ilyen mozdulatok amit Johnson csinált. xD Nos, Tyrese Gibson volt a poénfelelõs, azért tolta rendesen Ludacris-al a poénokat. :D Tetszett, hogy Letty visszatért, mert a színésznõt nagyon bírom. :) Jó a történetvezetés, jól ki van találva az egész, néztem neten videókat, hogy hogyan készültek a jelenetek, azért nem semmi, hogy Michelle Rodriguez milyen mozdulatokat meg tud csinálni.
A tankos jelenet ütött, meg a gonosz se volt egy keljfeljancsi. xD És nagyon sok jelenet tetszett, fõleg a repülõs.
Bár ki bármit mond ez egy nagyon jó akciófilm lett, talán a legjobb Halálos iramban film.

!!!SPOILER!!! Mikor mutatták az utolsó jelenetet ami a Tokiói hajszában van, ott azt vártam, hogy úgy záják le Han mégsem halt meg, de meghalt sajnos, és ekkor jött a meglepetés...Jason Statham...azért az nem volt semmi, mindenki állt már fel mert azt hitték vége a filmnek, és állva nézték teljesen elcsendesült a terem, és mindenki WTF??? azért ezt bírtam, jöhet a 7. rész ami már a Tokio Drift után történtekkor játszódhat !!!SPOILER VÉGE!!!

10/9
lacee83 2013 máj. 26. - 23:34:45
(69/158)
Lehet bugyuta volt de korszakalkotó. Ezután jelent meg a Need for Speed underground és folytatásai. Nõtt az érdeklõdés az autótuning és a gyorsulási versenyek iránt. Aki többre nézte az autót mint használati eszközt ami A-ból B-be viszi annak biztosan megdobogtatta a szívét amikor feltünt három fekete honda civic...

Azért legalább elmondhatták volna mégis miféle autókkal mentek most.....
8/10
Újvállalkozó 2013 máj. 26. - 23:22:42 8/10
(68/158)
Játssz tovább a Barbie-ddal! :)
8/10
Újvállalkozó 2013 máj. 26. - 23:22:14 8/10
(67/158)
Nincs motozás.
9/10
Alexejevic 2013 máj. 26. - 20:09:53 9/10
(66/158)
Tegnap sikerült megnéznem este a barátnõmmel a Pólus Moziban...Nem is a filmmel kezdeném, hanem ezzel a motozós mizériával...A Pólus mozit csak ajánlani tudom. A többi pesti mozihoz képest elég korrekt a kiszolgálás, az ár, valamint az alkalmazottak stílusa. Még soha semmi gondom nem volt velük:)
Na és a film... Én 9 pontra értékelem. Azt, hogy miért nem 10, majd lejjebb ecsetelem.
Szóval elõre tudni lehetett (mindenki lenyilatkozta), hogy a "kocsiközpontú" filmekrõl áttérnek egy sokkal keményebb, akciósabb szériára, ahol a kocsikkal teljesítik az akciókat. És ezt meg is kaptuk maximálisan.
A franchise védelmében annyit elmondanék, hogy ragaszkodnak a karakterekhez. Megtartják az eredeti gárdát, ami sokkal hitelesebbé és szerethetõbbé teszi az egész szériát. Pl. szerintem az egész nem lenne az igazi Paul Walker nélkül. Vin Diesel és The Rock elõtérbe hozatala nekem kicsit erõltetett.
Maga a játékidõ kicsit hosszú, de egyszer sem néztem az órámra, hogy mennyi van hátra (ez az elmúlt másfél év mozizásai alatt nem sokszor fordult elõ). Nem igazán vannak a filmben üresjáratok. Az elsõ 3 perc montázsa a zenével szerintem nagyon szuper. A babázással, a szerelmi szállal, a család kiemelésével elsõsorban a nõknek kedveztek. Ezért elnézem a totál nem odaillõ drámát. Szóval az rendben volt. A szereplõgárda kafa, a fõgonosz is profi, valamint Letty karakterét is emészthetõ módon hozták vissza.
Az akciójelenetek fantasztikusak. Hihetetlen látványos a film. Megvannak a face to face bunyók, a kocsis üldözések, plusz a megszokott verseny. És ami nagyon nem tetszett...
***SPOILER***
Amikor a végén majdnem 20 percen keresztül kínlódnak a repülõn/repülõvel és nem akar elfogyni a kifutópálya...Na ott azt hittem sokkot kapok. És még jobban kiverte a biztosítékot az, hogy amikor végeztek a rosszfiúkkal és a repcsikkel, a kocsik mögött megjelent a kifutópálya végét jelzõ kerítés és lámpasor...Na az óriási logikai bukfenc...Ezért nem kap tõlem 10 pontot...
Vin repülésérõl az autóra pedig szót sem érdemes ejteni. Vicc volt. Senki nem vérzett, senkinek nem tört el semmije. A kocsik a repülõrõl lepattogva szépen mennek tovább...A turbulencia, valamint a hajtómû nem dobott el /szívott be senkit...Szóval ezek nagyon durván elcseszett dolgok voltak, de hát egy amerikai akciófilmrõl beszélünk...
Statham behozatala pedig egy ígéretes 7. részt sejtet.
***SPOILER VÉGE***
Összefoglalva nekem bejött a rész, a széria elsõ két része után egy teljesen más típusú filmsorozatot kapunk. A 3. rész az totál kilógott, a 4. valamint 5. pedig tömény akciófilm, ezzel kiegészülve. A kérdés az, hogy mi lesz a 7. résszel...Én várom:)
A zene, a poénok, az akciók nagyon rendben voltak. Ha ezt a színvonalat tartja a franchise, én a továbbiakban is rajongójuk maradok:)
Bigpapa 2013 máj. 26. - 19:51:23
(65/158)
SPOILER

Igen, Epres Attila..ki más is lehetne. Illetve mernének neki más hangot adni!!!! :)))))))))))

SPOILER End
Bigpapa 2013 máj. 26. - 19:49:59
(64/158)
Rocknak nézd meg az utolsó filmjét,amiben kamionsofõrt játszik. Zseniális,mivel egyszer sem vetkõzik le, nem az izmaival játszik és nem ver szarrá senkit.Sõt.Õ kap pár maflást. Ott látszik,hogy több van benne, de azt majd mutassa meg akkor,amikor már nem néz ki ilyen brutál jól :DDD

Persze nem várom el egy ilyen filmtõl, hogy Oscar gyanús monológokat adjon, vagy Diesel gondolkodjon a filmben 2 percnél többet. Nem. Tudom,hogy egy üldözéses akció, csak basszus, ne a sírva röhögõs akció legyen már, hogy:

SPOILER
Egy 60 tonnás tankot a csövénél fogva egy drótkötéllel a tetejére fordítanak,mert sírok.Na meg ahogy Vin átrepül a csajért és a 124-es merka szélvédõjén landolnak 110km-es sebességgel,de kutya bajuk.És ebbõl volt kb 100 ilyen a filmben.Legyen, nem bánom, mert ahogy látom, golyóálló emberek nélkül ma már nem készül film, de egy picit tudjam magam beleélni...érted? :)
10/10
TheHunEzio 2013 máj. 26. - 19:16:53 10/10 Előzmény Bigpapa
(63/158)
Nem vitát akarok kezdeményezni,ez lesz ide az utolsó hozzászólásom.Csupán egy mondanivalóm van,ahhoz,amit leírtál.
Már a széria elején lehetett tudni,hogy soha nem lesz komolyabb film-"sorozat" annál,mint amilyen valójában.Soha nem akarták elhitetni velünk nézõkkel,hogy itt mély érzelmekrõl van szó,vagy komoly üzenete lenne a filmnek.
Szerintem azok az emberek,akik nem csupán "random" ülnek be a moziban:" Nincs mit csinálni Rozika,mit adnak a moziban?"-elv alapján választanak filmet,azok pontosan tudják,hogy ERRE a sorozatra,csak akkor szabad beülni,ha vevõ vagy az ostoba,önismételõ,semmitmondó filmek által nyújtott "kikapcsolódásra".
Én speciel pontosan azt kaptam,amit vártam.Nem vártam el,hogy Vin Diesel és "The Rock" filmje komolyabb lesz,mint mondjuk (és ez nagyon rossz példa,de más nem jut eszembe) Schindler Listája.Egyik "színész" sem szerepelt még komoly forgatókönyvvel rendelkezõ filmben.Valószínûleg ha komolyabb filmet akartak volna csinálni,akkor olyanokkal íratták volna meg,akik nem adják a nevüket sufni-filmekhez...de akkor abban nem ezek az emberek játszottak volna.

Ahogy tudom a hetedik részben Jason Statham is szerepet kap....elõre szólok,SENKI ne várja,hogy jobb lesz a film,annál,mint amilyen ez volt....Vagy az elõzõ 5.
7/10
Sonic8 2013 máj. 26. - 18:51:37 7/10 Előzmény Brosnan
(62/158)
Az elõzõ részt arcbafingva leelõzvén nagyot robantott a Fast and Furious 6 a Three-days total grossnál azaz a film 275 milliónál jár a költség pedig 160 millába fájt. ( nem a színészekre az biztos ;)

http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=fast6.htm
10/10
Baggio011 2013 máj. 26. - 16:06:57 10/10
(61/158)
Hát... Ha ilyen "bõröket nyúznak" le errõl a filmrõl, akkor jöhet még néhány folytatás. Nem emlékszem olyan mozifilmre, ami ennyi rész után is fenntartja a feszültséget, sõt, hozza és növeli a színvonalat, még a túlzásokkal együtt is. Egyértelmû, 10/10, és kíváncsian várom a kopaszok csatáját :)
7/10
Brosnan 2013 máj. 26. - 13:38:19 7/10
(60/158)
A Vas-ban nem voltak túlzások?:O Kb a motorral felolvasztotta az aszfaltot...meg ugrálgattak össze vissza motorról-motorra? Az a film egy rakás gagyiság. Az a másik példát meg koránt sem egyenértékû a Halálos Iramban sorozattal,az egy, ha jól emlékszem német kisköltségvetésû tv-film volt,szerintem amerikában be sem mutatták.
Superalonso 2013 máj. 26. - 13:04:56
(59/158)
Ezt a problémát a legegyszerûbben úgy lehetne megoldani (mármint a motozásos procedúrát), hogy a premier-tõl számított 1 hónapig nem lehetne a torrent- és fájlmegosztó-oldalakra semmilyen kamerával rögzített felvételt feltenni, csakhát ehhez jogalkotás és egy kis ész kéne a döntéshozóknak.....a filmek zöme ugyanis a bevételének jelentõs részét az elsõ 4 hétben produkálja (tudom vannak kivételek), vagy az sem rossz megoldás , amit Bigpapa írt a biztonságtechnikaról, dehát ész is kéne hozzá ........és akkor talán elkerülhetõ lenne a motozásos, táskakipakolós macera....