Téma: Halle Berry

7/10
mildi 2009 dec. 28. - 13:43:21 7/10
(7/27)
Nem láttam tõle sok filmet - ezért igazán pontos véleményt nem tudok mondani, de az eddig általam látott alakításai szerint egy közepesen tehetséges, ám szimpatikus, és bájos színésznõ. A Macskanõt nagyon lehúzta a kritika, nekem viszont tetszett, a maga mûfajában kellemes családi film.
A parfümje nagyon jó - ezt hozta a Jézuska.
mulao 2009 dec. 28. - 10:08:01
(6/27)
Az én kedvenceim közé nem tartozik, õ valahogy az a színész, akirõl nem tudom eldönteni, hogy szerintem tehetséges vagy sem.
Demolition Man 2009 dec. 26. - 21:19:20
(5/27)
Örökifjú díva!
Demolition Man 2009 júl. 18. - 19:47:20
(4/27)
norton15 2008 nov. 01. - 20:45:30
(3/27)
Igen, csak a Szörnyek keringõjében Billy Bob Thorthon brillírozik.:) Nekem õ a kedvencem a filmbõl. Azóta Halle Berry visszatért a közepes filmekhez. Õ is inkább egy közepes színésznõ nekem, de azt a rettenetes Macskanõt nem fogja lemosni magáról...:D
norton15 2007 szept. 18. - 18:44:54
(2/27)
Nem is tudom... Halle Berry egy olyan remek filmben, ahol õ volt a leggyengébb, Oscart kapott. Majd visszatért az olyan szintû filmekhez, mint a Macskanõ.
wysiwyg 2007 szept. 18. - 08:40:36
(1/27)
Halle Berry nagy színésznõ. Vágja a szakmát és sokat változott az idõk során. Elõször Az utolsó cserkészben nem volt valami jelentõs szerepe csak egy "talpfeldobás"...nem is keltet bennem semmilyen érzelmet, csak a film....az nagyon ott van. Feltûnt egy két vígjátékban, de itt még sokkal félénkebb aranyos színésznõ volt mint az Eddie Murphy-s Bumerángban, viszont ezt a filmet egyáltalán nem dicsérem. Majd nõi akciófigurává nõtte ki magát...ezt sorolhatnám. És az idõk során igazí díva lett. Már nem az a félénk kezdõ színésznõ, hanem gyönyörû, határozott és ördögi. A Vadidegenben nagyon illik hozzá a szerep...a film szerintem kifejezetten jó lett, csak egy két helyen unalmas és + kis negatívként: Berry néha úgy néz ki benne mint egy szerelmes kamasz.