Zsenivagyok 2007 márc. 19. - 00:20:21
(130/250)
nem ilyent feltételezni, hanem ilyet feltételezni.
Zsenivagyok 2007 márc. 19. - 00:17:45
(129/250)
de: gépírás órán
moderator1 2007 márc. 18. - 21:34:22
(128/250)
Kedves Fórumozók!

Kérlek Titeket, hogy a jövõben a filmrõl alkossatok véleményt és NE egymásról. Minden hozzászólás, ami nem a filmmel kapcsolatos, törlése kerül.

köszönettel:
A moderátor
hotyka 2007 márc. 18. - 21:23:13
(127/250)
Hülye vagy? Te t***ó! Na de ilyent feltételezni!
Azonnal kérj bocsánatot,mert ez még az én igazságérzetemet is bántja!
Arden 2007 márc. 18. - 21:00:08
(126/250)
Gondolom Te még életedben nem gépeltél el semmit...
Zsenivagyok 2007 márc. 18. - 20:55:46
(125/250)
mottantól, betesem a fogsorom ha besélek
Zsenivagyok 2007 márc. 18. - 20:53:28
(124/250)
ó, köszönöm. a javítást.
és nem értlemi, hanem értelmi
Zsenivagyok 2007 márc. 18. - 20:52:07
(123/250)
"ugye, mi jóbarátok vagyunk?" :)))
nem szélsõsges, hanem szélsõséges
nem imunis, hanem immunis.
nem kellemsen, inkább kellemesen
Bye
Zsenivagyok 2007 márc. 18. - 20:49:44
(122/250)
á, kivetette a fórum a testébõl a legmagvasabb kifejezéseimet:(
Nesze neked szólás- és véleménynyílvánítás szabadsága....
Zsenivagyok 2007 márc. 18. - 20:43:05
(121/250)
Lenyomni? Hova lejjebb? :DDDD
Arden 2007 márc. 18. - 20:21:10
(120/250)
Immunis.

És ne legyetek hülyék (egyikõtök sem)! Sztem ez a vita eleve elvetélt ötlet. Én sem álltam le vele (Zsenivel) a teljesen nyilvánvaló "csökkentett értlemi" képességeimból fakadó hátrányom miatt.>:)))

Amúgy Zseni az, hogy rád hagyjuk, az nem azt jelenti, hogy lenyomtál minket.;))
hotyka 2007 márc. 18. - 20:08:59
(119/250)
Kösznöm mester,hogy kijavította ezt a szarvas hibát és szánom bánom ....
Komolyan kezdelek megkedvelni :-)))
Szélsõsges érzelmek gyakran egyik oldalról másikba tudnak átcsapni. Már nem is haragszom rád :-)
Kifejezetten kellemsen veszem már a veled folytatott beszélgetést :-)
Lehet,hogy már imunis lettem a beszólásaira,de ez viszont a te vesztedet jelenti: Motantól nem fogsz tudni szivatni,így nem is leszek már érdekes :-)
hotyka 2007 márc. 18. - 19:44:57
(118/250)
Hála Istennek! Elértem az célom!!! Yeh!!!! :-)
Zsenivagyok 2007 márc. 18. - 19:41:51
(117/250)
Tudod iq-fighter barátom , ez egy filmbõl származó idézet, csak gondoltam biztos ráharap valamelyikõtök....
Kibújni magamból? TE honnan veszed ezt a kifejezést?
mit jelent a "magd" szó?
Tudod a többiekkel már lefutottam ezt a kört, úgyhogy nem is fárasztom az újjaimat, miattad pláne.
hotyka 2007 márc. 18. - 19:40:46
(116/250)
,,Hú,eszem, f****m megáll tõled ."

Tudod,én maradok a lányoknál inkább :-)))
hotyka 2007 márc. 18. - 19:19:40
(115/250)
**moderálva**

Film: A film azért remek,mert egy új arcát mutatta meg ennek a Hannibál legendának. Szadizmus melett rendkivûl jól ábrázolják a lelki folyamatokat,ehhez kellett a fiú bravúros játéka is,amelynek teljesítményt baromság összehasonlítani Hopkinséval. Két teljsen más generáció: Hopkinsot már nem kell bemutatni,számomra õ a világ legjobb színésze, a fiú pedig egy nagy reménységnek ígérkezik,nagyon drukkolok,hogy még más nagyszerû filmben kapjon lehetõséget.
dolfi57 2007 márc. 18. - 19:01:15 Előzmény Zsenivagyok
(114/250)
ne irkáljál te ide semmit és menj innen a ***** ****** nem kiváncsi itt rád senki sem.ez egy történelmi doc film amely sajnos megtörtént.nézzed végig és a hajlamaidat máson próbáld kiélni
Zsenivagyok 2007 márc. 18. - 16:15:02
(113/250)
Nos, a film nyelvileg eléggé gyatra, aminek az oka talán a sok kûfõdi színész, vagy Harris bácsi akarta közérthetõbbé tenni , nem tudom, de szerintem ha már errõl a filmrõl van szó, akkor nyugodtan megengedhették volna maguknak azt, hogy veretesebb kifejezésekkel töltik meg a színészek száját. Az elõzõ részben hemzsegtek a jobbnál jobb mondatok, most meg egy-két figyelmünkre érdemesebb kifejezés akad. Bár nehezen tudnám elképzelni, hogy Paul, vagy Louis vagy akár a meghaladhatatlan poligráf olvasó Popil ,akit olyan szinten vágott haza Hannibal, (amit tanítani kellene) akár még arra vetemednének, hogy bonyolultabb szövegeket tanuljanak meg.
"Az illata messzire ûzi a tábor bûzét. Titokban verseket ír felügyelõ úr, amiket a párnája alatt tart?"
Valójában rokonszenves az a megengedõ viselkedés amit Hanniballal szemben tanusít, mintha azt gondolná ennek így kell történnie.
Mondjuk látja mennyivel magasabb szinten leledzik Hannibal mint õ, és korlátolt eszköztárából nem tud olyan kellékhez nyúlni, amivel megszorongathatná fõhösünket, aki még nem tanulta ki a bûnözõi attitûd minden apró fortélyát.
Azt sem értem Pop-il felügyelõ viselkedésével kapcsolatban, hogy ha már úgy sem tartja magát annyira jónak, hogy Lady Murasakit "elkapja" akkor Párizsi találkozásukkor miért bámulja olyan bunkó paraszt módjára a hálóingen átütõ kemény mellbimbók párosát? Ajajjaj ez a Pop-ill nagyon elcseszte, pedig meg kellett volna próbálnia, bár szerintem amikor ráadjaa a kabátját a lovagiasság jegyében Murasaki asszonyra, akkor talán Õ is elhiszi van értelme próbálkozni.
PáPá
Maia 2007 márc. 18. - 11:57:46
(112/250)
Hello mindenkinek!
Elore bocsi az ekezetek miatt, de nem magyar a billentyuzet. Ez az elso alkalom, hogy regisztraltattam magam egy forumra...de az igazsag az, hogy igazan erdekes volt vegig olvasni ez elotte leirt hozzaszolasokat.
En is megneztem a filmet, es nekem is tetszett a film. En azonbam nem vagyok annyira muvelt, es en nem olvastam el a regenyeket, de mindegyik filmet lattam, ezzel a 4-ikkel egyutt...Azonban szamomra ez inkabb az elso resz volt, igen oriasi a Baranyok...., azonban minden sztorinak van tortenete es eredete. En nem vartam el semmit a filmtol es miutan megneztem, akkora hatalmas elmenyt nem nyujtott szamomra, de elgondolkoztatott mas dolgokrol, mint az emberi termeszetrol meg ilyenekrol...es ha egy film nem valt ki kulonbozo fajta erzelmeket akkor igazabol, velemenyem szerint, felesleges...
Lehet, hogy most mindenki megutal es ezert rengeteg kritikat kapok azert, amit mondani fogok, de en sok dologban egyetertek Zsenivagyok-kal, amit o meg regebben a hatalomvagyrol irt. Hiszen mindenkiben van es el ez az erzes, de mindenkiben mas es mas irant.
Es en is valamennyire azonosulni tudtam a foszereplovel, az erzeseivel es neha egy kicsit a hajlamaival is, de ez egyaltalan nem jelenti, hogy olni tudnek, vagy hogy abnormalis lennek, egy jo adag bosszuvagy mindenkiben ott lapul, es neha egy kis szadizmus is...
Mindenesetre koszi a megjegyzeseket es az eddigi hozzaszolasokat, mert szerintem ezert erdekes egy forum, egy gondolatot tobb fele modon is lehet ertelmezni.
A kinai szineszno pedig egyszeruen fantasztikus, ezert ajanlom a La cité interdite - franciarol fordítva A Tiltott Varos címu kinai alkotast amelyben foszerepet jatszik. Franciaorszagban most vetitik, remelem, hogy a magyar mozikban is nemsokara megjelenik.
Jo mozizast mindenkinek!
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 22:46:33
(111/250)
"És beszéljünk végre a filmrõl normálisan,erre kérlek!"
Okés
Hagy írjak még egy-két szurkálós megnyílvánulást, utána befejezem, de ha nem élem ki magam itt, akkor máshol
kezdhetem újra,
és már úgy érzem mindenki a szívébe fogadott a stílusom miatt:)
Tehát a Neked szóló áldásom a következõ: Ajánlom a hozzászolásom elején idézett soraidat számodra is útravalóul, amelynek tartalmával teljes mértékben azonosulni tudok, csak azt nem értem miért nem érezted önmagad is érvényesnek?