hotyka 2007 márc. 17. - 22:14:41
(110/250)
Zseni abbahgyhatnád most már,kezd unalmassá válni,hogy másokat szivatsz. Ha itt mindenki hülye rajtad kivûl,akkor miért társalogsz itt? Menj vmi más fórumra,ahol kiélvezheted feltûnési viszketegségedet vagy ahol fel tudod oldani kisebbségi érzetedet.
Tudod lehet,hogy sok mindenben igazad van,csak egy gond van: Képtelen vagy mások véleményét tisztelni, hiányzik belõled a teljes tolerancia,csak szurkálgatni tudsz,ehhez értesz.Csak nem tudom mire alapozod hihetetlen tudásodat? Tudod,ha még olyan hihetetlen okos is lennél,számomra akkor se vagy tiszteletreméltóbb személy,mert nem tudod ezt a fajta állítólagos okosságodat inteligens ember módjára kezelni. Úgy vislekedsz mint egy hülye taknyos gyerek,hagyd már abba és viselkedj már felnõtt módjára! És beszéljünk végre a filmrõl normálisan,erre kérlek! Ezt egy okos,értett ember megérti....
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 20:16:32
(109/250)
Ha így lenne akkor a Szívtipró Imi nicknévvel jelentkeztem volna:)
"öcsi mondta: szép lehetsz, de okos nem."
Arden 2007 márc. 17. - 19:59:22
(108/250)
Ó, ha tudnád életem.;) És ha csak fele olyan szép vagy mint arrogáns, te vagy az én emberem.;)
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 19:50:07
(107/250)
Szerintem csak neked tûnik így fel.....
Igen, bejössz.
Óh, minden vágyam "fórumos" embereket felszedni.
most az általad nekem tulajdonított perverziómra apellálsz?
te igazán takaros menyecske lehetsz:)
itt a vége, fuss el véle.
Arden 2007 márc. 17. - 19:30:59
(106/250)
Neked is feltûnt, hogy csak az én hozzászólásaimat reagálod túl? Bejövök neked, mi? Tanítanál erre-arra...hm? ;)
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 18:32:15
(105/250)
tudod mit igazad van az agymosott énem ismerõs neked és meg is mondom honnan , van egy olyan dolog amit tükörnek hívnak, ha reggel belenézel bágyadt arcodban ott van az én agymosott énem!
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 18:29:35
(104/250)
jajj, te szegény,hát nem látod, hogy nem neked címeztem a hozzászólásomat,
Van egy király idézetem a veletek való vitázásra ami így szól:
"ne állj le vitatkozni a hülyékkel, mert ha lesüllyedsz a szintjükre, legyõznek a rutinjukkal."
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 18:27:10
(103/250)
A film számomra azért felejthetetlen, mert a fõszereplõ jellemvonásai rokonszenvesek a számomra.
Tetszik az amit tesz, ahogy teszi és amiért teszi, igen.
Van stílusa, ami kevés emberrõl mondható el(most nem a fórumozókra gondoltam).
Nos, az hogy antiszociális, és egyéb bakiktól terhes egy csöppet sem kisebbíti emberi nagyságát. Az emberevésre nem kapna tíz pontot, bár meg kell valljam én is megkostolnám szívesen az ellenséget. Mert sajnos vannak olyan ennivalóan goromba emberek , akik nélkülözik az alapvetõ emberi együttélés szabályait és nem azért, mert buták, tanulatlanok, vagy éppen mûveletlenek, ennek ehhez kevés köze van, azért, mert ez lett a trend.
Aki pedig ezt a trendet követi az számomra egy bírka a sok közül és nem tudom díjazni azokat az embereket akik vakul követnek egy eszmét , divathullámot,stb.
Sokan azt mondják, nem vagyok normális, de szerintem a mai kórban olyan szabályokat követ az emberiség ami cseppet sem nevezhetõ annak, úgyhogy nem akarok normális lenni.
Azt nem értem, ha filmen olyan k***a jó nézni, hogyan lép bele valaki a másik lelkébe, akkor a valóságban miért nem viseltetnek az emberek ugyanilyen rokonszenvvel a jelenség iránt. Szerintem azért mert ennyire szánalmasak, inkább jót mulatnak mások szenvedésén, hogy így jussanak örömforráshoz.
Annyit szerettem volna elérni hozzászolásaimmal, hogy bebizonyítsam mennyire kétszínûek és kárörvendõek az emberek, ha másról van szó és mennyire önérzetesek és érzékenyek ha netalántán úgy is értelmezhetik , hogy személyesen érintettek egy ilyen ügy kapcsán.
További jó fórumozást!
Arden 2007 márc. 17. - 18:18:45
(102/250)
Szóval akkor te is agymosott vagy!? Yeeeeah! Tudtam, hogy nagyon ismerõs vagy nekem valahonnan...;)
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 17:56:59
(101/250)
mindenki magából indul ki.....
Zsenivagyok 2007 márc. 17. - 17:51:48
(100/250)
Nagyszerû, végre megtaláltad a helyet, ahol a tudásod
elnyerheti méltó jutalmát......
A pszichológus tanonc aki a fórumokon "diagnosztizálgat", jobb híján....
Ezért már megérte feljönnöd, kedves Babszi.
Eredményes tanulást kívánok!
Ajánlom figyelmedbe a szövegértési példákat.
Babszi 2007 márc. 17. - 12:37:21
(99/250)
Mellesleg igazad van,valóban pszichológusok is megirigyelhetnék a jellemrajzot,amit rólad írtak,teljesen igazuk volt!Merem ezt írni annál is inkább,mert pszichológiát tanulok.Csak mielõtt vitatkozni kezdenél...
mozizos 2007 márc. 17. - 12:02:21
(98/250)
Sziasztok,
Úgy látom körünkben van valaki aki nagyon szenved. Szenved hogy anyja apja otthon senkinek nézi, szenved hogy senki sem néz fel rá a kinti világban sem nõk sem férfiak. Itt próbál az tanult frázisokból okosnak látszani és elnyerni mások imádatát.
Hehe, melléfogtál barátom, ma megint szenvedni fogsz és mindezt teszed addig, amig be nem látod: érzelmi intelligenciádat emelni kell hogy ne legyen ekkora különbség az iq-dhoz képest. Úgyhogy engedd meg hogy átnevezzelek szenvedõ barátom: te nem zsenivagyok hanem SZENIvagyok vagy és maradsz is még jóideig. Rajtad múlik.
Babszi 2007 márc. 17. - 11:04:57
(97/250)
Sziasztok!

Nekem bejött a film,meg kell hagyni sokkal rosszabra számítottam.Ulliel persze nem Sir Anthony,de ezt kár lenne felróni neki:-)))Aki a világ mégiscsak egyik legjobb szinésze,aki valahogy itt már megjegyezte:-)Szerintem a srác mindent megtett,hogy a tõle telhetõ legjobban megoldja a feladatot, én élveztetesnek találtam az alakítását.Gong Lí tökéletes választás volt a szerepere,jó és szerintem a legszebb távolkeleti színésznõ.A kis Hannibált játszó kisfiú is nagyon ügyes volt,és az arca is tettszett nekem.

A magam részérõl féltem,hogy egy hentelõ rémfilmet csinálnak a sztoriból,de ezt is sikerült kikerülni,a szívszorító részek is megvoltak,igaz a könyvben több ilyen van,ami-mondjuk úgy a pozitív oldaláról mutatja be Hannibált,több ilyen jelenetet bennehagyhattak volna a könyvbõl(példáúl amikor visszaengedi a vízbe a hentes által kifogott halakat),de így is korrekt volt.A sztori maga persze kicsti erõltetett,de ahhoz képest,hogy n-edik folytatás teljesen jó.A Hannibál történetekbõl nekem a mélyrepülés a Vörös Sárkány-nem is maga a sztori,önmagában talán szinvonalasabb is ennél,de nekem valahogy nem illik a képbe,és Lecter nagyon kimarad belõle.

Bocsi,de nem tudom szó nélkül,hagyni:Kedves Zsenivagyok!Az olyan emberek miatt tart ez az ország,ahol!Példáúl,hogy gyakorlatilag nem lehet egy normális fórumot találni,mert jön egy ilyen hozzád hasonló ember(vagy emberek) aki minõsíthetetlen stílusban elkezdi cseszegetni az odajárókat.Nemzetközi fórumokon ez valahogy nem divat,vajon miért?Ha már Dr.Lecternél tartunk,járok egy angol nyelvû fórumra,ahol évek óta teljesen normális hangnemben folyik a társalgás,pedig a világ minden tájáról írnak be emberek.De lehet,hogy csak azért mûködik a dolog,mert én vagyok az egyetlen magyar?Gonolom odajönnél és rögtön megkapnánk,hogy hogy lehetgünk ilyen perverzek,hogy Dr.Lecter rajongói fórumra írkálunk.
Amúgy meg csak sajnálni tudlak,ha neked ez jön le a filmbõl,bár mit várok egy olyan embertõl aki Zsenivagyok-nak nevezi magát?

Kivánom neked,hogy menj át azokon a dolgokon amin szerencsétlen Lecter,bár lehet,hogy téged nem viselne meg ennyire,ha a szemed láttára falnák fel a hugodat...Mert,hogy gyûlölni is csak az tud ennyire,aki egyszer szeretni tudott ennyire...És nem is veszítene veled olyan értékes embert a társadalom,mit vele(veszítene,ha nem csak kitalált személy lenne).

Szóval,üdv és jó mozizást mindenkinek!
house 2007 márc. 17. - 08:14:56
(96/250)
Kedves Zsenivagyok!
Van Neked testvéred?
hotyka 2007 márc. 16. - 22:03:07
(95/250)
Szaisztok!

Tényleg fejezzétek már be a vitát és próbáljatok már felnõtt módon viselkedni,ne mint két hülye vitatkozó gyerek. A témára koncentráljunk és ne egymás csesztetésére. Ha meg enniyre nem bírod türtöztetni az indulataid és a mások bántását,akkor menj el egy máshova.

Na én ma láttam a filmet,és szerintem nagyon jól eltalálták. Nekem az tetszett,hogy úgy különállt az elõzõektõl olyan más volt,több új dolgot tudtam meg. Persze a szadizmus elkerülhetelen ebben a filmben is ,de mintha a pszichológiai rész is ki lett volna jobban hangsúlyozva. Képes voltam egy szadistával együttérezni,és ez eléggé elgondolkoztat most is.... Hiába, ehhez szükség volt,hogy a srác ilyent jót alakított. Ezenkivül tetszettek benne a helyszínek,a tájak is.
Szóval nekem kifejeztten bejött. Ajánlom mindenki figyelmébe!
Zsenivagyok 2007 márc. 16. - 20:30:59 Előzmény Arden
(94/250)
Vki!

Ezen a helyen szeretnék bocsánatot kérni , tõled mert agymosottnak tituláltalak, ez bizonyára nem felel meg a valóságnak.
A helyreigazítás így szól : nevezett személy "zsenivagyok"
becsületsértõ megjegyzéseket aggatott bizonyos Vki-re amik minden valószínûség szerint nem felelnek meg a valóságnak.
A vádlott elismeri, hogy elvetette a sulykot és beismeri hiba volt "agymosottnak" titulálni az általa nem ismert ezért róla csak elõitéleteket megfogalmazó véleményét hangoztatni, amelyeket azonnali hatállyal visszavon,továbbá vállalja, hogy heti egy alkalommal befogja a száját és transzformálja gondolatait, hogy nehogy megbántson bárkit aki arra nem érdemes.
Fent nevezett vádlott igéri, hogy megfontolja: az érzelmi hatások viharában nem mond elhamarkodott véleményt azokról, akiket minden bizonnyal félre ismert.
Zsenivagyok 2007 márc. 16. - 20:14:37 Előzmény Arden
(93/250)
"Igazából nem értem, hogy milyen alapon alkotsz véleményt rólam - csak azért, mert az én (valóban érzelmi alapokon kialakított) véleményem nem egyezik a Te roppant "élyenszántó gondolataiddal"
Mondtam véleményt de nem rólad, csak arról hogy az általad
az arisztokrácia tulajdonságai közé soroltak nem fedik a valóságot. És nem azért alkottam véleményt, mert a te véleményed nem egyezett az enyémmel, (nem szeretnék a kinek van igaza játékba belemenni) hanem elmondtam azt, hogy szerintem baromság
azonosítani a pénzsóvársággal a hatalomvággyal és az emberevéssel az arisztokráciát.
Általános véleményt mondtam, nem konkrétat a dobozon szocializálódott nemzedékrõl, és egyébként is akinek nem inge nem veszi magára.
Megkövetem azokat az embereket akik sajnálatos módon magukra vették és igaznak vélték az általam leírtakat magukra.
Bocsánatot kérek, azoktól is akik nem vették észre Széchényit és Wesselényit sem, pedig ott vannak azokon a teherautókon/stukákon amik fel-felbukannak a filmben
Azoktól is akik azt hitték hogy televíziónézõ patkányoknak hiszem õket, bár ezt az állítást nem kéne nekem tulajdonítani, mert szerintem senki sem patkány aki ebbe a fórumba ír, tudomásom szerint a patkány képtelen erre, bár a laboratóriumi példányoknál elõfordulhat.
Nos, sorra veszem még miért nem kellene de talán a tömegnyomására mégis elnézést kérnem, de majd ti úgyis megírjátok, kedves fórumozó társaságom!
Zsenivagyok 2007 márc. 16. - 19:56:30 Előzmény kiddo
(92/250)
Kedves beatrix(?) kiddo
Ha erõt vettél volna magadon és elolvastad volna az elõzõ hozzászolását Vki-nek, akkor talán képben lennél és nem tennél fel olyan kérdéseket amikre az orrod elõtt van a válasz. Filmes fórum, valóban nem olvastam az általad már megfogalmazott szabályzatot, amely szerint csak egy síkon értelmeznetõ a film, mondjuk a nyílvánvaló képin....
A személyiségvonásaimra vonatkozó commenteket kitettem az ablakba, majd elviszi a télapó:)
Annyira szép amikor ilyen átfogó tudással rendelkezõ szellemi bajnokok egy írás alapján világfájdalmamról és egyéb vélt sérelmeimrõl zengenek megfellebezhetetlen igazságokat. A pszichológusok is megirigyelnék a diagnózist.
Pár hozzászólás alapján, felállítottátok a nagyszerû kórképet, thats what i call action!
"ez jó mulatság , férfimunka volt."

"Te sem gondolod komolyan ezeket az idétlen hozzáaszólásaidat, ugye? Hogy az istenbe jut neked eszedbe Wesselényit meg Széchenyit képbe hozni egy Hannibál fórumon?"

Tudod ha csak érzelmi szálon tudod megközelíteni a kérdést, akkor állj ki az erkélyre és dühöngve ordítsd ki a dühödet, majd ha képes leszel, (talán magadtól sosem) higgadtan végiggondolni valamit anélkül, hogy ócska érzelmi szálakat pengetnél, akkor rájössz, hogy ezen kívül nem sokra lehetsz képes.
Nem értem egy mosoly hogyan lehet meglepõ, kérlek ezt fejsd ki , mert ha nem ismered önmagad akkor igazán érthetõ a fent idézett idézet.
"az otrombaság fertõzõ".....
vitmarci 2007 márc. 15. - 17:36:40
(91/250)
Zseni! Ahogy olvastam a kommentedet, ****moderálva****
--
És köszi azoknak akik értelmes véleményt mondtak a filmrõl! ;-)