Téma: Hannibal

Killbox 2013 máj. 13. - 13:02:20
(32/232)
A Bárányok hallgatnak besöpörte az összes fõ oscart! Ezt meg leveszik a mûsorról,mert túl véres? Ekkora baromságot már rég hallottam! Végre egy jó sorozat a sok sz@r,egykaptafás hülyeség között! Ha valami nem tetszik nekem,akkor nem nézem és nem az rtlklubot hívogatom,hogy vegyék már le a mûsorról!!! Micsoda gusztustalan álszentség! Gratulálok a "Föld Legfényesebb Demokráciájának"!
És akkor most nem is lesz több évad?
offtopic
rockqueen 2013 máj. 10. - 20:36:37
(31/232)
A Dexternek lesz a 8. évad a befejezõ évada. Egyébként tényleg jó sorozat, nekem az egyik kedvencem, benne van a Top5-ömben. A Dexterben sem nagyon mutatják a gyilkosságokat, legalábbis semmi durva nincs benne. A Harper szigetet láttad? Abban aztán tényleg mutattak gyilkosságokat, és ott sem válogattak a gyilkosságokban. Szintén Top5-ös nálam ez is.
reay 2013 máj. 10. - 14:43:58
(30/232)
Bezzeg a gomba módra szaporodó agysejtromboló tv show-k meg mûsorok miatt nem reklamálnak?!
rockqueen 2013 máj. 10. - 14:12:21
(29/232)
Én is csodálkozom azon, hogy egyes emberek ezt a sorozatot annyira durvának találják, hogy miattuk le kellett venni a TV csatornákról. Szerintem viszont semmi durva nincs a Hannibálban (én ennél durvábbra számítottam, kicsit unalmasnak is tartom), pl. a Harper sziget ennél véresebb volt, a Dexter is hasonló témájú, és mégis már a 7. (mindjárt a 8.) évadánál tart, mégsem reklamálnak ellene (hála Istennek, mert Dexter nagy kedvencem). Viszont az lehetséges, hogy hiába Amerikában nem TV-ben adják, itthon még folytathatják az AXN-en rendesen?
9/10
Kütyüfüggõ 2013 máj. 09. - 22:53:26 9/10
(28/232)
http://www.femina.hu/vilagsztar/hannibal_sorozat_vege

ugye itt nem?
:(
nekem tetszik a sorozat, amúgy nem nem hiszem, hogy csak emiatt a sorozat miatt lenne egyre több félkegyelmû a világban
reay 2013 máj. 07. - 16:30:22 Előzmény Kendy
(27/232)
Mi az a gurman-guru? :) A sorozat továbbra is remek egyébként, csak mintha egyre rövidebbek lennének a részek.. :-/
10/10
Kendy 2013 máj. 05. - 18:39:04 10/10
(26/232)
Elég jó a sorozat!
:)
Ma sikerült megnéznem egyben 6 részt.
Lekötött végig és nem találtam uncsinak.

Bevallom õszintén nagyon tartottam ettõl a sorozattól mert az Embervadászt és a Vörös Sárkányt is láttam.
Ezért féltem,hogy nem nyúlnak majd jól a karakterekhez hiszen ebben a sorozatban is megvannak a fõ karakterek.
Will Graham,Jack Crawford,Dr.Hannibal Lecter.
De nem csalódtam.

Talán az volt fura,hogy Hannibal szabadlábon van.
De így is jó.
Most nekem a sorozatban inkább gurman-gurunak tûnik mint veszélyes elmebeteg na meg 1 pszichiáternek.

Várom többi részt is nagyon.
Jó lesz ez szerintem remélem pár évadot megér majd.

Mads Mikkelsen hibátlanúl hozza Hannibal karakterét!
Cool nagyon.
Így nálam már Õ a 3. a listán a kedvenc Hannibal megformálók közül.
1.Sir Anthony Hopkins
2.Brian Cox
3.Mads Mikkelsen
4.Gaspard Ulliel
VérSzöcske 2013 máj. 03. - 14:57:29
(25/232)
Dr. Hannibal Lecter, a gáláns, de pszichopata kannibál most a tévék képernyõjén pszichoanalízissel és gasztronómiai specialitásokkal riogat. Bõvebb leírás és vélemény: http://www.presztizs.com/kultura/film/a-kannibal-doktor-ujra-rendel
Xgildi 2013 máj. 01. - 14:59:29 Előzmény polarka
(24/232)
Épp a kivételekre utaltam az "alapjáraton" -nal. Érzékelni lehet, tendenciálisan nem a harmónia és a rend felé haladnak a Föld és a rajta élõk dolgai... Minden bomlási folyamatnak van gyökere és én az embert elõbb céloznám meg, mint az állatot.
polarka 2013 ápr. 30. - 00:22:27 Előzmény Xgildi
(23/232)
"Az állatfajok egymást (alapjáraton) létfenntartási okból eszik meg. Csak az emberi fajban lapul ott a saját fajtájának kínzására, gyilkolására való kéjes gerjedés!"
Gugliba bedobva is bõven találhatsz olyan ellenpéldákat, ahol állatok gyilkolásznak és nem azért mert éhesek lennének és elfogyasztanák az áldozataikat. Vagy elég volna néhány természetfilmet megnézned.
Killbox 2013 ápr. 28. - 18:19:04 Előzmény Aangfan
(22/232)
Horrorisztikus thriller.
Meg hát. Lehet,hogy úgy izgalmasabb is,ha nem tudod,mit tettek a szereplõk az elõzõ filmekben. De úgy is izgi,ha tudod,mert vársz bizonyos dolgokat,tetteket.
Aangfan 2013 ápr. 27. - 19:46:29
(21/232)
Ez horror, dráma, vagy thrillersorozat?
Meg lehet érteni a filmek ismerete nélkül?
10/10
dovesmakeyoulookbadass 2013 ápr. 26. - 20:18:12 10/10
(20/232)
Ha te az ilyen és hasonló filmekbõl csak a gyilkolászást, vérengzést tudod leszûrni, és nem látsz a történetek mögé, akkor szerintem ne nézz ilyen sorozatokat/filmeket, hanem maradj a - stílszerûen fogalmazva - könnyen emészthetõ "alkotásoknál".
Xgildi 2013 ápr. 26. - 16:04:54
(19/232)
Elfogadom a megjegyzésed. Minden szempontból... :)
Xgildi 2013 ápr. 26. - 12:59:52
(18/232)
Gyanútlanul olvasgattam egy híroldal cikkét, és aztán hirtelen, a szemem elõtt egy reklámablakban Hannibál szeletelt egy "emberi" húst a serpenyõbe... émelyegni kezdtem, azonnal léptem is onnan!

Az állatfajok egymást (alapjáraton) létfenntartási okból eszik meg. Csak az emberi fajban lapul ott a saját fajtájának kínzására, gyilkolására való kéjes gerjedés!
És mint ahogy a római arénaközönségben az önkívületi félelemmel és vonzódással kevert, emberi vér látványára éhes vágy élt, ott ez a vágy ma is, csak szépen, lassan, fokozatosan kell hozzászoktatni a lelket a brutalitáshoz: a félelmek gyönyöre útján! A rejtett gyilkolási vágy hasonló folyamaton viszi keresztül, ahogy egy drog vezetné... Ahogy erre a folyamatra rafináltan épít a filmipar, a könyvkiadás (,..), az ember szinte észre sem veszi, hogy szereplõvel együtt lelkében vámpírkodik, zombivá válik, meg kannibállá (ízlés dolga), és ahogy egyre többször azonosul egy-egy elborult, gyilkos, fiktív démoni lénnyel, megnyílik annak, az meg (ínyencen) bezabálja az emberijét...

Az már jó jel, ha valaki ettõl megcsömörlik(!) ... akkor jöhet "az Ember ébredése"... :)

P.s.: A kéretlen behatás miatt inspirálódtam megjegyzést írni a film témájához, anélkül eszembe sem jutott volna!
Andrew8 2013 ápr. 25. - 23:31:10
(17/232)
Néhol van olyan Helyszínelõs feelingje, de a 2-3. résztõl hozza úgy tûnik a régi jó Hannibal féle Bárányok hallgatnak hangulatot. :)
Sõt még s szinkronja se olyan rossz.
reay 2013 ápr. 25. - 19:45:30
(16/232)
Mads nézései a 3. részben.. Uh Na most tényleg olyan rész volt, hogy alig várom a következõt. Eddig is vártam, fõleg hogy Abigail Hobbs felébredjen, de tegnap óta még nyomatékosabban várom. :) Laurence Fishburne Mátrix óta fölszedett pár kilót, nekem úgy tûnik, vagy mindig ilyen volt? oo
9/10
Kütyüfüggõ 2013 ápr. 25. - 16:48:12 9/10
(15/232)
:) uuu a 3. rész nagyon jóóóó, na az már olyan igazi Hannibalos :))))
Lala87 2013 ápr. 20. - 13:58:48
(14/232)
Én az elsõ részben Will Grahamrõl rögtön Sherlockra asszociáltam. Persze más jellegû ez a sorozat, inkább Dexterre hajaz, de valahogy mégis érdekfeszítõ számomra. Néha kissé túl sok a vér és a gyomorforgató kép :/
gossipgirl0304 2013 ápr. 17. - 22:45:36
(13/232)
Nagyon vártam már a sorozatot,habár kicsit féltem,hiszen Anthony Hopkins szerintem a Hannibal szerepének megformálására született,viszont Mad Mikkelsen tökéletes erre a szerepre,nincs hiányérzetem.Ami a sorozatot illeti,én Hannibalra vagyok kíváncsi és nem Will Grahamra,de mintha Hannibal csak egy egyszerû mellékszereplõje lenne a történetnek..........és Graham ultrafóbiás kényelmetlenkedése elég idegesítõen hat rám.Meg úgy az egész személyisége kicsit taszító...a Vörös Sárkányos Will Grahamhez személyiségileg alig van köze,ott egy magabiztos embert látok ebben a sorozatban pedig egy elveszett kisgyereknek tûnik....