borika 2007 jan. 01. - 17:32:40 Előzmény PszichoCica
(30/170)
Na,akkor megnyugodtam:)
PszichoCica 2006 dec. 30. - 22:37:22
(29/170)
Nekem is csak ennyit ír ki csak, hogy <a target="_blank" href="http://www.youtube.com" title="www.youtube.com">www.youtube.com</a>, de ha rákkattintok behozza a videot...
borika 2006 dec. 30. - 18:23:33 Előzmény PszichoCica
(28/170)
Megtaláltad? Mert a ORT.HU nem rakta be youtube után az utó-linket,vagy nemtom,h hogy hivják.na,mind1,ha vki nem találná,menjen fel a youtube-ra és ott fent írja be a keresõbe,h hrek3, vagy Shrek the Third és meglesz!!
Hát igen.Antonio mindig cuki.......:P
PszichoCica 2006 dec. 25. - 11:04:42 Előzmény borika
(27/170)
De jó, köszi a videokat és a képeket nagyon jóóóók!!! :) Antonio Banderas naaaon cuki :))
borika 2006 dec. 17. - 12:11:24
(26/170)
Még egy képecske :P
daki 2006 dec. 16. - 18:10:45
(24/170)
Sziasztok! Segítsetek! Szeretnék szerezni valahonnan egy olyan shrek fület, amit annak idelyén a burgerkingben adtak a meal menühöz. Egyszerû az oka: mindenki shreknek hív és a bukósisakomra szeretném aplikálni. Ha valakinek tippje, vagy esetleg van neki, kérem írjon a mail címemre,ami a következõ: vespasiano@freemail.hu Köszönettel! Boldog Karácsonyt!
borika 2006 dec. 02. - 12:30:06
(23/170)
És itt a fordítás:(röviden)

<a target="_blank" href="http://www.banderas-buddies.com/bulletinboard/viewtopic.ph" title="http://www.banderas-buddies.com/bulletinboard/viewtopic.ph">www.banderas-buddies.com</a> p?t=1629
<a target="_blank" href="http://www.animated-news.com/archives/00005707.h" title="http://www.animated-news.com/archives/00005707.h">www.animated-news.com</a> tml

Shrek minden Karácsonykor

Az ABC Entertainment tv-társaság bejelentette, hogy a DreamWorks stúdió egy újabb mûsorával bõvülhet a karácsonyi klasszikus mûsorok száma. Shrek The Halls a címe, és 2007 decemberében indul útjára. A fél órás mûsorban a már megszokott színészek hangjával találkozhatunk: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz és Antonio Banderas .
Az ABC elnöke, Stephen McPherson szerint a családi klasszikusok mindig is a cég sarokköveit képezték, és a Shrek The Halls évrõl-évre szép emlékekrõl gondoskodik majd, és olyan szünidei kedvencekhez fog csatlakozni, mint a Santa Claus is Comin' to Town és A Charlie Brown Christmas.

A mûsor rendezõje Gary Trousdale lesz (A szépség és a szörnyeteg), pro ducerek: Teresa Cheng (Madagaszkár) and Gina Shay (Spongyabob Kockanadrág - a film).

A szerzõdés a színészekkel 15 évre szól !!!!!!!!!!!
borika 2006 dec. 02. - 12:20:13
(22/170)
ABC plans "Shrek" holiday special

LOS ANGELES (Hollywood Reporter) - ABC is going for a green Christmas with "Shrek the Halls," a half-hour original animated special based on the DreamWorks feature franchise.

The special -- to be voiced by the "Shrek" features' original cast of Mike Myers, Cameron Diaz, Eddie Murphy and Antonio Banderas -- is slated to premiere in December 2007. Sources said the pact is for 15 years, with ABC set to rerun the special around the holidays every year.

"Family classics are a cornerstone of our brand, and 'Shrek the Halls' will provide warm memories year after year and be a great addition to our library of holiday favorites," ABC Entertainment president Stephen McPherson said.

"Shrek the Halls" stems from a conversation McPherson had with DreamWorks Animation CEO Jeffrey Katzenberg, in which the ABC Entertainment president told Katzenberg he was looking for a Christmas special that feels unique.

Katzenberg and his team came up with the idea to get their "Shrek" characters in the Christmas spirit.

"The time has come to celebrate the joys of the holiday season with Shrek and his family and see how Christmas would play out in his world," Katzenberg said. "Having this special on broadcast television is another really important piece of how we're trying to build this franchise."

Katzenberg said the TV special will be "very much in keeping with the style and sensibility of the movies."

It will pick up where DreamWorks' upcoming "Shrek the Third" leaves off, on the first Christmas after the events in the feature, which is set to bow in May.

ABC's library of holiday specials include "Santa Claus Is Comin' to Town," "A Charlie Brown Christmas," "I Want a Dog for Christmas, Charlie Brown," as well as the annual Walt Disney Christmas Day Parade, Tournament of Roses Parade and "New Year's Rockin' Eve."
borika 2006 dec. 02. - 12:08:47
(21/170)
Biztos lesz...;)Az Amcsiknál már lehet hogy megy a Mozikban,legalábbis Antonio banderas, azóta,hogy a Shrek 3-at leszinkronizálta,Leforgatott még két filmet,az egyiket õ rendezte......Én már naggyon várom!!!!
PszichoCica 2006 nov. 26. - 20:42:18
(20/170)
Jahhj Isztenem Isztenem de sokááá lesz még!!! ;(
Szerintem (legalább is remélem) lesz olyan jó mint az 1-2... Én a másodiknál nagyon féltem, hogy nem sikerül megközelítenie az 1. színvonalát, de ha ez lehetséges még talán jobb volt a második rész mint az elsõ rész :) Szóval reméljük a legjobbakat!
borika 2006 szept. 21. - 19:15:40
(19/170)
áá szerintem azért még jók lesznek a következõk is, mondjuk lehet, hogy nem lesz olyan jó mint az 1-2.
Én azért NaGyOn kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz Antonio Banderas másik figurája, és a hangja, õ biztos jó lesz C:
sorozatcsajszi 2006 szept. 21. - 10:42:03
(18/170)
szerintem a shrek 1-2 naon király volt esetleg még a 3. is jo lesz bár nem hiszem hogy megközelíti az 1-2 sikerét, de lehet a 4-rõl viszont az a véleményem hogy erõltetett lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
borika 2006 szept. 20. - 18:19:29 Előzmény kriszti1
(17/170)
Király! Alig várom már...!
kriszti1 2006 szept. 02. - 19:46:48 Előzmény borika
(16/170)
Shrek 3, 2007. máj. 18: Fiona apukája meghal, Shreknek kéne a trónra lépnie, de õ nem akar uralkodni. Csizmáskandúr, Szamár és Shrek felkerekednek, hogy megtalálják Fiona unokatestvérét, Artie-t, és megtegyék királlyá. A Szõke Herceg még mindig áhítozik a trónra, seregével megtámadja a várat...

"Dreamworks's beloved (and lucrative) green ogre harkens back to the silver screen for a tertiary installment in the highly anticipated Shrek the Third, which reunites the cast members from the first two episodes: Mike Myers as Shrek, Eddie Murphy as Donkey, Cameron Diaz as Princess Fiona, Antonio Banderas as Puss 'n' Boots, Julie Andrews as Queen Lillian, Rupert Everett as Prince Charming and John Cleese as King Harold. Also joining the ensemble are a panorama of new guests, including pop phenom Justin Timberlake as Fiona's wayward cousin Artie, Eric Idle as Merlin and Amy Sedaris as Cinderella. The premise takes up where Shrek 2 left off: although Shrek and Fiona were married in Part II, they never intended to inherit the throne of Far, Far Away. Fiona's father, King Harold develops a fatal illness, so Shrek, Donkey and Puss 'n' Boots set out on a quest to find Artie - the proper heir, who has rejected kingship - and turn him from a snotty, rebellious punk into a grateful prince. Meanwhile, Prince Charming, Fiona's jilted bridegroom, gathers up a parade of history's most famous fairy tale nasties, including Captain Hook and others, and incites them to storm the castle and seize the throne by force. But Fiona and her mother, Lillian, have a trick up their sleeve: an army of fairy-tale heroes and heroines, including Lancelot, Snow White, and Cinderella, who will fight the invading onslaught. Chris Miller will take the director's chair for this outing, with Raman Hui co-helming. ~ Nathan Southern, All Movie Guide"
borika 2006 aug. 30. - 17:06:38 Előzmény Asha
(15/170)
Kösz hogy megkerested!!!!!!
Biztos király lesz a film:)Én már nagyon nagyon kíváncsi vagyok rá...
Asha 2006 aug. 21. - 14:41:46 Előzmény borika
(14/170)
Egy régi cikk, még a 2. rész elõtt jött ki...
Íme:

"A Shrek 2 ezen a héten jön ki a mozikba, de a DreamWorks stúdió már azt tûzte ki célul, hogy 2006-ban megjelenik a Shrek 3, sõt két évre rá pedig a Shrek 4 is.

Jeffrey Katzenberg, a Spielberg-féle Dreamworks partnere most Cannes-ban nyilatkozott a Shrekrõl, annak az apropóján, hogy a francia filmfesztiválon versenyben indul a Shrek 2. Katzenberg szerint a történetnek eredetileg 4 része volt. Hozzátette: " Feltételezve, hogy a kettes szám sikeres, folytathatjuk végig, a 4-ik filmig." "Mielõtt az elsõ filmet befejeztük volna, beszélgettünk a teljes Shrek-sztoriról, és minden fejezet választ adott az elsõ film kérdéseire, és egy betekintést adott számunkra."

A Cannesban bemutatott Shrek 2-ben választ kapunk arra a kérdésre, miért volt Fiona bebörtönözve abban a várkastélyban, ahonnan a szörny szabadította ki.

Katzenberg elmondta: "A Shrek 3 és 4 több megválaszolatlan kérdést is feltár, és végül az utolsó részben megértjük, hogyan került Shrek ahhoz a mocsárhoz, ahol elõször az elsõ filmben találkoztunk vele. Megvan az oka, hogy oda érkezett, de a történetnek még ezelõtt is van egy fejezete." "

És itt van még 1 csikk róla (spoiler :P ):

<a target="_blank" href="http://eszak.index.hu/hir.php?tip=901&amp;melyiknap=2006-07-15&amp;melyikid=9715" title="http://eszak.index.hu/hir.php?tip=901&amp;melyiknap=2006-07-15&amp;melyikid=9715">eszak.index.hu</a>
khelga2 2006 aug. 21. - 14:09:51
(13/170)
Most tényleg lesz shrek3 mikor?
Kamossz 2006 aug. 20. - 19:40:45
(12/170)
mivel imádtam a shrek 1et és 2õt bizti megnézem a harmadikat is;)!! szerintem a shrek az egyik legjobb animációs film!!! a legjobb poénokkal!!! és a magyar szinkronja is pont el lett találva a Gesztesi tökre illik egy ogréhoz:) mirõl fog szólni a harmadik rész?? tudja vki?
szenati 2006 aug. 20. - 18:51:26
(11/170)
Szerintem a második rész volt olyan jó, mint az elsõ. És remélem, hogy a 3. és 4. is jó lesz, mert már nagyon várom. Tudtommal már idén tavaszra ígérték a harmadik részt, csak a Túl a sövényen készítése elhúzódott, azért csúszott át jövõre. (Nem igazán megbízható forrás szerint a 3. részben kis ogrék, a 4-dikben kis Fionák lesznek.)