dantonb 2012 jan. 17. - 22:01:54 Előzmény drProktor
(140/400)
Szerintem Gyurcsány elszerette Havasnét kb a hogy Havas szerette volna Vágónét ,de Gyurcsánynak sikerülhetett,mert ez az átlátszó gyülõlködése Havasnak Gyurcsány ellenében önmagáért beszél.
dantonb 2012 jan. 17. - 21:58:10
(139/400)
A mai mûsor kész jellemtanulmány volt:Verebes a kis sumák óvatos duhaj,kritizál is meg nem is.Borókai bebizonyította hogy igenis a fideszes komcsi az jó komcsi volt,annak tiszteljük a teljesítményét(pláne ha még dr létére az államot nem egy "l"-el is írná:)Havas szegénykém aszongya "ne libázzunk az istenért" ,miközben egész mûsor alatt mást sem csinál ,mert könyörgöm azzal támadni valakit hogy ki volt a fõnöke ,ráadásul konkrétum nélkül ,valamint büszkén kijelenti hogy õ egy mezõgazdasági mûsort vezetett ,ezért az a baj amezõgazdasággal ,hogy nincs pénz.Nos volt szerencsém látni azt amûsort ,és Nagy Tamásék egész eszme futtatásából ennyi maradt meg neki ,szánalom.Vekerdi egy józan eszû polgár.Zentai pedig szenvedélyes és általában igaza van.
port_man 2012 jan. 17. - 21:39:55
(138/400)
MIkor kutatott Schmitt azok után a forrásanyagok után, ha nem lopta? Mikor írni sem tud. Még a sportágak nevét sem tudja helyesen.
port_man 2012 jan. 17. - 21:37:56
(137/400)
Borókai csak mázolgat, keneget,. Ez a fideszes agymosó stílus.
port_man 2012 jan. 10. - 21:52:40
(136/400)
Megtudtuk, hogy Avas tanár úrnak nincs füles a fülében, annyira profi. Mondta saját magáról. Meg azt is, hogy akik a híreket manipulálják manapság a médiában, azok éppen tõle tanulták azt. Nem tiszta, hogy ennek örül-e vagy nem, látszólag nem, de én ebben nem lennék annyira biztos.
drProktor 2012 jan. 03. - 22:05:47
(135/400)
Az Alajos nem egy lumen, de hogy nagy bunkó, az biztos.

A tahó Havas megint égett, nem jutott eszébe a majtényi sík, és a szatmári béke.
Mûveletlen, arrogáns face.
Bezzeg gyurcsányozni azt szeret, ami azt illeti, azért Váncsától is többet vártam
Rákóczi-szabadságharccal kapcsolatban.
RangosK volt az egyetlen, aki megpróbálta nyugalomra inteni a két fölhevült ripõköt
(Havast és a kopasz Blick-est), az igazság az,
hogy még Váncsa szeretett volna mondani valamit, de Havasék lehahotázták-károgták.
Azt nem értem, hogy nem jut eszébe egyetlen” értelmiéginek” sem, soha,
hogy ha más nem szólna Gyurcsány mellett, csak az, hogy egy olyan véglény,
mint Semjén „amortizálta” pártföladatból,
hát már az elég lehet bármely értelmes embernek,
hogy akárhogy fölmagasztalja a mi Ferinket.
dantonb 2012 jan. 03. - 21:11:50
(134/400)
Ez a Németh Alajos melyik zenekarban játszik? mert egyébként nem egy lumen.
bertaport 2011 dec. 13. - 22:10:55
(133/400)
Figyelemre méltó megoldást kínál a kormányzó párt, remélem ezt törvénybe is iktatják a BTK-ban. Így már könnyen leszek én is jobboldali. Követve Lézer Jani audi ügyét, lézer blokkolóját, vagy a legutóbbi esetnél Azori-szigetek történetét csak azt kell tenni, hogy sumákolunk, csencselünk- pl. boltból ezt-azt -, és ha elkapnak, akkor megbánóan elnézést kérünk, visszaadjuk, vagy kifizetjük az okozott kárt, és meg van úszva a dolog. Tuti üzlet, bukni nem lehet rajta mert ha legalább egyszer sikerül lopni, már jól jártunk. Csatlakozzatok a mozgalmukhoz, így mindenki könnyen felemelkedhet, nõhetnek a jövedelmek. Hajrá 2/3, még egy pár ilyen jó ötletet várunk.
dantonb 2011 dec. 13. - 21:18:41
(132/400)
Mi van kirúgták Csintalant a Hír Tvbõl ,hogy állandóan itt szerepel? Vagy csak megtalálta a zsák (havas) afoltját.Vicces ,ahogy a többi résztvevõ azt hiszi, hogy nem tud lukat beszélni ahasukba Csintalan sanyóca.
dantonb 2011 dec. 08. - 00:59:59 Előzmény Rhaegar
(131/400)
Hát a múltkor az alelnökötök akinek anevét nem jegyeztem meg ,mert nem ambicionálom a politikusok nevének memorizálását pláne az ilyenekét,nem azért mondott le mert kiderült hogy anno országos munkásõrparancsnokhelyettes volt?Vagy Morvai krisztike ,aki annyira erõs bástya volt az MSZP-nél ,amíg a jó kis zsíros állását meg nem vonták? Vagy Vona ,aki polgári körös haver volt Orbánnal csak mostanában keménykedik vele ,amikor az kifizetõdõbbnek és perspektivikusabbnak látszik?
Abban persze igazad van hogy az exkomcsik egy része a Fideszben landolt,de amint ne adj Isten a Jobbik lesz a nyerõ ezek a keresztény konzervatívból átmennek hirtelen radikális szélsõjobba akárki meglássa!
Rhaegar 2011 dec. 07. - 23:04:44
(130/400)
Valóban ? :)
És kik lennének az exkomcsik a Jobbikban ?

Én úgy tudom, hogy a párt 90%-a fiatal, feltörekvõ politikusokból áll.
dantonb 2011 dec. 07. - 22:10:06 Előzmény bertaport
(129/400)
Hogy mennyire így van ez nem véletlen hogy a nyilasokból pillanatok alatt komcsi lett és ma pedig a fordított folyamat van hogy exkomcsikból nyilasok a Jobbikban.
offtopic
meszag 2011 dec. 07. - 13:27:13
(128/400)
ez a Havas mondás nem jó. Volt ennek elõzménye, csak nem így, hanem:
" Az én vazallusom vazallusa, nem a én vazallusom". Szerintem ez valószerûbb.
Az ellenségkép fenntartása, kreálása orbánnak is bejött eddig, de meddig még?

Bár a butaság határtalan...
bertaport 2011 dec. 07. - 12:42:36
(127/400)
Havasnak volt egy mondata a tegnapi adásban, miszerint az ellenségem ellensége az én barátom. Ez kovácsolta egységbe a nemzetet a nagy testvér ellen. Mára megszüntek a régi ellenségek ezért újakat kell keresni, ha nincs akkor kreálni. A királycsinálók sorsa a bukás, Hitlernél, Sztálinnál, O.V-nál ( Torgyán papa ) is ezek az emberek így jártak, mert a harc addig tart, amíg csak egy vezér marad. Két dudás nem fér meg egy csárdában- pedig oda csak azért megy az ember, hogy jól érezze magát.
offtopic
meszag 2011 dec. 07. - 12:12:07
(126/400)
Elsõ mondatodhoz: és érdekbõl, számításból - bár késõbb utalsz rá.
A fanatizmussal, a gyûlölködõkkel van mégis a legnagyobb baj. Megdöbbentõ, de a gyûlölet oka legtöbbször piti sértõdöttség..... persze akadnak kivételek, és utóbbiak közt is akad, aki tud felejteni
bertaport 2011 dec. 07. - 12:02:26
(125/400)
A történelem ismétli önmagát- ez régi igazság. Az "átkos" rendszer udvari szolgái ( írók, festõk, építészek, stb ) önként / meggyõzõdésbõl /, vagy kényszer hatására tették azt, amit tettek. Most magyarázkodnak egyesek, miért is történt az ami történt. Egyesek ma jó nagy fordulatot téve pózolnak az új rendszernek ( Pozsgay, a nemrég elhuny építész- név nélkül-, stb ). Vajon azok, akik ma is önként csatlakoznak a mostani ideológiához- mivel kényszer ugye már nincs!- mivel fognak védekezni az ez után jövõ rendszerben? Esetleg önként kiállnak a nyilvánosság elé, és felvállalják ideológiai meggyõzõdésüket, mert azt várják az "átkos" szolgáitól is? A tanulság az, hogy sokan igyekeznek a rendszer nyújtotta lehetõséget- saját boldogulása érdekében - kihasználni. Így volt ez 1000 éve, 50 éve, és ma is. Emberi tulajdonság, bár ez nem erény! Végezetül nem szabad elfeledni, hogy a kivégzések, meghurcolások mellett egy országot újra kellett építeni ( több kevesebb sikerrel ) utakkal, házakkal, gyárakkal, amit a nagy nemzeti öntudatú emberek miatt leromboltak a háborúban, mert hát ki is volt akkor hatalmon amikor beléptünk?
offtopic
meszag 2011 dec. 07. - 11:28:13
(124/400)
nyugtával dicsérd a napot, lehet még valami abban az orbán vizióban..... én félek tõlük
dantonb 2011 dec. 06. - 22:58:03
(123/400)
Ez van sajnos ,és most nem hivatkozhatunk külsõ elnyomásra (bár megpróbálják az ellenségképet megkreálni pl az IMF és amultik mint gonosz kizsákmányolók stb)Csak magunkat okolhatjuk ,és azt gondolom hogy érdeke a Fidesznek aminél hülyébb népesség ,mert csak azoknak lehet ilyet eladni,hogy "kipateroltuk hálisten az IMF"-etUgyanis igen akapitalizmus sem tökéletes ,dehát ez van ma a világban és pont arra hozták létre az IMFet hogy abajba jutott országok pl ne omoljanak össze és ezzel ne rántsák magukkal pl a többieket is egy általános válság formájában ,ami amainál elképzelhetetlenül súlyosabb lenne.Csaknem minden ország rászorul hitelekre,még az USA is ,mi pedig pláne sohasem tudtuk önmagunkat teljesen finanszirozni .a kérdés csak az hogy mire fordítjuk pl ahiteleket .beruházunk e,munkahelyet teremtünk e, vagy látszat nélkül eltapsoljuk stadionépítésre stbstb.Nos a "gonosz" IMF jóvak kedvezõbb kamatra ad hitelt,mint pénzpiacok,érdemes hát belerugdosni ,aminek persze az lett avége hogy vissza kellett kullogni hozzá ,és bármit hazudozik ajelenlegi kormány afeltételeket õk fogják megszabni hálisten ,mert legalább rákényszerítik ezt a hülye matolcsy féle gárdát hogy abbahagyja idióta zsákutcás politikáját legalábbis remélem.
bertaport 2011 dec. 06. - 22:42:59
(122/400)
Régen egy Finn mondást hallgatva- jót nevetve rajta- azt hittem csak jó vicc. Mára teljesen bebizonyosodott, hogy van benne egy jó adag igazság. Íme a történet: Etel közben járva az õsmagyarok elérkeznek egy útelágazódást jelzõ táblához. Két irányba mutatja az utat Észak felé mutatóra írva: jó élet, nyugat felé mutatóra: rossz élet. Aki tudott olvasni északnak ment, aki nem az nyugatnak. Így jött létre Finnország, és Magyarország. Éljen a 2/3
dantonb 2011 dec. 06. - 22:38:51
(121/400)
teljesen igazad van ,eszembe jut Kéri alázatos szervilizmusa Orbán irányában ,amíg még azt hitte hogy neki is leesik valami:Ezzel a Gyurcsányra való fröcsögésükkel meg beállnak egy idióta trendbe ,azt hiszik most ez a legjövegdelmezõbb ,amivel csak újra és újra bizonyítják felsszínes üresfejûségüket .Mit kezdhet egy ilyen és még rosszabb emberanyaggal egy Gyurcsány féle politikus vagy Debreczeni József.Pl? Elkeserítõ és azt kell mondjam hogy teljesen méltán néz le minket a mûvelt nyugat ,mert távolabb vagyunk tõlük mint a nyereg alatt húst puhító honfoglaló magyarok anno .a távolság csak nõtt .'956 csak akivételt erõsítõ szabály volt egy anomália.