offtopic
meszag 2011 okt. 21. - 08:59:52
(60/400)
Szeresd, szíved joga, más meg utálja. Én is.
Nekem egy öntelt pojáca, aki mindenhova nyal. Öt percben bárki elmondja a tutit, a megoldást kéne megtalálni.
Továbbra sem a fegyelemben látom a megoldást, mint te, hanem a tanári tudásban, a tanítani tudásban. Az párosulhat a rendteremtõ erõvel, akkor rendben, különben szánalmas erõszakoskodás. A semmit, amit a mai tanárok nyújtanak - tisztelet a kis számú kivételnek - ellenõrizheti aki akarja, attól még nulla.

A születésszabályozást megoldotta orbán, ne aggódjál. Sok párnak elvette a kedvét ez a vagdalkozó, mindent leromboló, átalakító durva idiotizmus, ami a szemünk elõtt bontakozik ki. Pénzt elvonni a hülye is tud, láthatjuk. Amilyen megoldásokat felvázolnak, kapkodó, átgondolatlan, károkozás.
pneklara 2011 okt. 21. - 07:54:33 Előzmény dantonb
(59/400)
Kénytelen vagyok kimondani-annyi szapulás után-, hogy kezdem megkedvelni Havast. Ma bekapcsolom az ATV startot, sem a szép Antónia, sem a simulékény Egon, ott ül Havas, s többször is elmondja, hogy most helyettesít, s lehet, nem is lesz többet, mert nem hívják.És a beszélgetései izgalmasak. Sajnos a stílus olyan, mint ha az ember egy koszos, lepukkant kocsmában beszélgetne. De melyik a jobb? Szalonban, nyakkendõben, feszengve kerülgetni a forró kását az úri huncutokkal, vagy néven nevezni a gyermeket. Persze megoldást Henrik sem kínál, pláne nem 5 perces beszélgetésekben, aminek a felét õ beszéli, nem a szakember. De megmondja a tutit:), amit senki nem mer, csak lapít.
Most az oktatáspolitikáról beszéltek. Felháborító, hogy Hoffmann Rózsa törekvéseit mennyire elítélik, s ezzel a rendetlenség, fegyelmezetlenség, káosz, tekintélyrombolás, tudománytalanság, szakmaiatlanság bebetonozását kívánják.
Erre elõáll Havas a farbával: az unokája most kezdi az iskolát egy magyar-osztrák iskolában! Ja.... Ahol valószínû rend, fegyelem, követelés van. Ahol fizetnek a szolgáltatásért, és meg is becsülik - a pedagógust is. Ahol a szülõ partner, nem ellenség. Ahol a pedagógus képes önállóan tematikát írni. Kár, hogy nem vitte végig ezt a gondolatot.
Mert ami ma az iskolában történik-rendetlenség, fegyelmezetlenség, következetlenség, a szakmai ellenõrzés teljes hiánya, viszont van helyette óriási rettegés a takarítótól az igazgatóig, azon egyelõre semmilyen eszközzel nem lehet segíteni, csak matatni valamit.
Másik riportban eljutott oda Henrik, hogy netán javítana a cigánykérdésen, ha a születésszabályozás szükségességét felvetné valaki?És ezt egy cigányvezetõvel mondatta ki: bár a gyermekvállalás ma a fõ jövedelmforrás, de talán nem e mentén haladva kellene várni a javulást.
Szóval izgalmas ez a Henrik. Hívják máskor is!
dantonb 2011 okt. 20. - 00:54:16
(58/400)
Lehet hogy az ATV lesz a gõzleengedõ,mint anno Hoffi.Mindenestre szégyen hogy ennyire futtatja az ATV is pl Havast több mûsorban miközben Fridi, aki szakmailag egy óriás hozzá képest némaságra van ítélve .A heti hetesbe is visszavették Havast,lehet hogy ez a jutalom örökös Gyurcsány szidalmazásáért?
drProktor 2011 okt. 20. - 00:38:13 Előzmény dantonb
(57/400)
Na, ja!
Ezek már tkp. szót sem érdemelnek.
Persze "EgyenesBeszéd" topik még mindig nincs!
Ami azt illeti, a "Demokraták" mûsornak,
de sztem még a Startnak sincs.
Az ATV-sek ezt nem igen forszírozzák, nem fura?
dantonb 2011 okt. 19. - 20:51:16
(56/400)
Most az egyenes beszédben röhögtem ezeken a fontoskodó jelentéktelen fidesznyik pártkatonákon.Gyurcsány afelelõs azért hogy apjuk farkára is felvettek anépek hitelt,naná.osztán jóember megint elsütötte ,hogy becsapták az Uniót a gazdasági adatokkal,amirõl még hányszor kéne bizonyítani hogy szemenszedett hazugság.Ez nem zavarja a papagájkommandót ,most még a lovat is fordítva ülik meg márhogy Gyurcsány a terrorista ,mert min. elnöksége alatt merték bántani a csõcseléket.Az eszem megáll,hogy ez nagyobb hazugság mint a Kádár rendszert legitimáló ellenforradalmi 56 -os történelemhamisítás.Ráadásul annyira pitiáner és átlátszó,hogy józan ember csak röhög rajta ,és rácsodálkozik ,hogy nálunk a csõcseléknek áll még feljebb.Napersze kell ehhez egy ilyen ocsmány lovat adó Fidesz és Jobbik.
Visszatérve Szeretõ úrra milyen érzékeny volt arra ,hogy szóba került Orbán személyiségtorzulása és pszihikuma.Aszongya ,hogy õ nem szereti ,ha a politikusoknál a pszihiátriát emlegetik.Nocsak nem általános volt a jobboldali sajtóban pl Gyurcsány elmebetegezése ,ideggyengesége ? Orbánnak is volt pofája ezt egyenesbe mondani a köztvbe ,miközben õ egy idióta nem Gyurcsány.Gyurcsány egy remek ember egy második Kossuth lajos.
dantonb 2011 okt. 19. - 20:38:57
(55/400)
Havas egy üresfejû tahó.bezzeg Orbánntól mély alázattal fogadta a tegezõdést ,most meg állandóan azon rugózik ,hogy hogy merte õt letegezni Gyurcsány és hátba veregetni.Szeretõ úr meg egy átlátszó hülye ,aki fújja a nótáját a megélhetésért hiszen nyalás nélkül tehetsége révén semmire sem jutna.A jogásznõ pedig egy szepnõ,de nem okos .
drProktor 2011 okt. 19. - 10:48:25 Előzmény dantonb
(54/400)
Naná, hogy taccsra kerül. "Heraus mit uns"

De mit szólsz SzeretõSzabolcshoz, meg a hallgatag jogásznõhöz?
Szeretõ a mûsor komiszárjaként leugatott minden vele ellenkezõ véleményt.
S aztán a szünet után a balfék Havas mégis Zentaiba mélyesztette az odvas fogait.
dantonb 2011 okt. 18. - 22:12:26
(53/400)
verebes Pista nem tagadta meg önmagát ,hogy istenments hogy állást kelljen foglalnia.Ha egyik oldalra szúr akkor rögtön a másikra is.A nyalással ugyanez a helyzet.Pedig jó emberünket nemigen preferálja a jelenlegi kurzus ,így is úgy is taccsra került.
saibor 2011 okt. 18. - 21:28:01
(52/400)
Havas, nézd vissza a manikûrös történetedet, meglátod, milyen seggfej vagy.
saibor 2011 okt. 18. - 21:12:27
(51/400)
Van, amikor emberek beszélgetnek, olyankor meghallgatják egymást és megvárják, amig a másik befejezi a gondolatát.
Van, amikor emberek pofáznak, pofáznak, mindenki egyszerre ugat, saját magukat sem értik.
Ez utóbbi folyik ebben a mûsorban. Nem csodálom, Havas vezeti.
Valaki szólhatna nekik, hogy ne pofázzanak, hanem beszélgessenek.
port_man 2011 okt. 11. - 21:42:58
(50/400)
Havas már megint magát adja elõ, kit érdekel a 3 unokája ebben a mûsorban?
offtopic
meszag 2011 okt. 02. - 19:46:53
(49/400)
te megütötted magad. :D
offtopic
drProktor 2011 okt. 02. - 19:16:18
(48/400)
Hol éltek ti?
Nem használhatták a saját nyelvüket,
a magyar uralkodóosztály erõszakosan akart magyarítani,
egyre másra szüntették meg az anyanyelven mûködõ általánosiskolákat is.
Mellesleg egy olyan országban, ahol az uccsó népszámlálás(1910)
szerint a magukat magyaroknak vallók aránya országosan valami 47% volt.
Micsoda marhaság, hogy úgy tekintenének ránk, mint mi a nyugatiakra?
Ébresztõ!!!
Rhaegar 2011 okt. 02. - 14:04:51
(47/400)
Igazad van.
De meszagnak hiába magyarázol.. szolgalelkû a szentem.

Szlovákiában magyarokat vernek, mert magyarul beszélnek, szerbiában szintén elnyomnak minket, illetve ott is néhanapján megvernek egy-két magyart csak úgy hobbiból.. és akkor jön a meszag és írja, hogy mi nem vagyunk toleránsak, meg nem is voltunk.. :DDD ugye milyen vicces ember ez a meszag ?!
drProktor 2011 okt. 02. - 13:52:31
(46/400)
Havas látványosan és hangsúlyozottan összekeveri MolnárCsabát HorváthCsabával,
nyilvánvaló, hogy a „tanárúr” gondosan készült erre a”laza” jópofizásra:
Jaj, de megnyerõ is ez keresetlenség. Jól illeszkedik a beköszönéshez,
amikor a jellegzetesen férfi-soviniszta bunkó LévaiKatalinon hiénázott,
harsány röhejek közepette(mellesleg látatlanban lefogadom, hogy a
volt szoci képviselõnõ bármely könyve semmivel sem marad a „Henrikéi” mögött).

Azt azért elérte ez az orbitális bunkó, hogy megnéztem a mûsorát: meghívta KerényiImrét.
Érdemes lenne õket összekötözni, hátha gyógykezelés gyanánt elmenne,
igaz, sztem mindkettõ gyógyíthatatlan.
Hogy megvénült, Kerényi föladta a hippis mûvészember nem kissé
kergült imázsát(odahagyva ezt az élemedett FeketeGyörgynek –
- ha jól mondom a nevét a valamelyik volt jobbos kormány kdnpés kultúrbájgúnárjának,
akit ma reggel volt alkalmam élvezettel viszontlátni közszolg csatorna remek reggelijeként)
Mûvészünk(KI) átment enyhén más jellegû „melegesbe”,
kékes fekete hóllóhaja csillog-villog
(nem csak Torgyán meg OroszJózsef tudja festeni a haját!).
Jó, hogy éppen õ emlegette Nerot, ahogy elnéztem,
a történelem nem kevés lányos képû szörnyetegére emlékeztetett.
Teljesítményileg, pont mint elvártam: dõlt belõle a hülyeség.
Csak egy példa: Tarlósistván szereplését a közgyülésben elviháncolta, nagy élvezettel,
pedig legyünk õszintélk: a fideszes nyálcsorgató idiótizmus ebben az emberben és
még SchmittPaliban kulminál a keginkább:
„…ön csacskaságokat csacsog, … amikor kiderül, hogy szamárságok,
néz rám, mint a. . . csacsi, sztem ez csacsiság…”
Mit szólna, ha HorváthCs megkérné, hogy a kisunokájának gügyörésszen,
ne bohóckodjon már a magas pulpituson, de próbáljon értelmes fölnõttként megnyilvánulni?
Szépfiúnkat ott ütné meg a guta( a haj életkorhoz nem illõ arany szõkesége
nála is figyelemreméltó, egyesek szerint pedofil örgurak szoktak így beszépülni).

Becsülendõ volt a szlovákiai magyar pszichiáter, Kerényiben,Havasban megállt az ütõ.
Váncsa derekasan adta magát, bár két ilyen hülyével elbírni, nem semmi.
meszag 2011 jún. 21. - 10:38:34
(45/400)
Próbáld meg az elszakított területek jelenlegi gazdáinak helyébe képzelni magad, akkor mennyire lennél toleráns?
offtopic
meszag 2011 jún. 20. - 18:51:41
(44/400)
Igazságos? Ne nevettesd ki magad! :) Felesleges a múltba tekintgetni, nem visz sehova. Még a mostani dolgokban sem tudunk megegyezni, hogy ki tette, és mennyire volt ludas abban, hogy ide jutottunk, csak az a baj, hogy ez még nem a gödör feneke.
Mi aztán nagyon toleránsak vagyunk, :D Régen sem, de most aztán pokolian nem.
offtopic
meszag 2011 jún. 18. - 15:21:50
(43/400)
Köszönöm! :) Vitázni vele nem valóban nem lehet, mert kitér elõle, de még ezt muszáj volt leírnom.
kozmamonika 2011 jún. 18. - 14:29:36
(42/400)
Mondom, hogy igazad van teljesen, de ne húzd fel magad. Meg vitatkozni sem érdekes, van akikkel nem lehet, mert parttalan lesz, hidd el. A pökhendiség sajnos találó kifejezés. Ilyen a magyar ember, mindenkit lekezel, lenéz. De hogy mire fel vagyunk mi magyarok ilyen nagyképûek, sosem fogok rájönni. Hiszen ott vagyunk, ahol a part szakad, segítség nélkül meg még ott sem lennék, de azért még a segítõ kézbe is belerúgunk. Már lassan Albánia is elhúz mellettünk, mégis - ahelyett, hogy tanulnánk másoktól, mi izolálódni akarunk. Pedig egyedül semmire sem megyünk. Nem csodálom, hogy mindenhol utálnak bennünket. Az ilyen nézetek hangoztatása sem segít abban, hogy elfogadjanak és tiszteljenek bennünket.
De ne mérgelõdj, nem ér annyit. Lassan innen már mindenki elmegy, annyira élhetetlen lesz ez az ország és nemcsak anyagilag, meg nem csak a m.nélküliség miatt. Ez az örökös gyûlölködés, uszítás már annyira lehangoló. Aztán csak a politikusok meg nyugdíjasok maradnak. Meg a hõbörgõk, akik magukat nagy magyarnak tartják. Aki kozmopolita, annak a magyarságát is megkérdõjelezik. Jártam már így én is. Elég szomorú ez, hogy gyûlölködni kell ahhoz, hogy magyarnak tartsanak. De arra én képtelen vagyok.
meszag 2011 jún. 18. - 09:03:30
(41/400)
Ragaszkodsz a tévedésedhez, azt látom. Tényleg ne matekozz, mert nem megy. Mi az, hogy domináns? Tudod te, hogy a nagy Magyarországon hány magyar élt? :) Hogy nemzeti nagyjaink milyen nemzetiségûek voltak valójában? :) És hogy az efféle buta, üres pökhendiség volt az oka, hogy a nemzetiségeink zöme a végén úgy utált minket, és már nem akart beolvadni? :)
A sportban is igaz a mondás:sírni csak a gyõztesnek szabad - nos mi nem voltunk az utóbbi idõben azok...