kozmamonika 2011 jún. 16. - 15:25:37 Előzmény meszag
(40/400)
Nálad a pont.
A kérdés is jogos. Ha meg nagyon visszamegyünk az idõben, akkor a Római Birodalomhoz tartoznánk.
Nem az a mi legnagyobb problémánk, hogy kicsi az országunk. Attól még lehetnénk fejlett, kulturált, irigyelt ország. Más gondok vannak itt sajnos. Engem egyébként meg kicsit sem zavar Szlovákia léte. A háborútól meg mentsen meg a jóisten bennünket. Elég a gazdasági meg a politikai háború, ki a fenének hiányozna egy "igazi" is. Egyébként Magyarország lehetne háromszor ekkora is (mint most), azzal se mennénk mi semmire. Mi magyarok tökéletesen értünk ahhoz, hogy egymást visszahúzzuk a süllyesztõbe. Nemhogy másokkal nem tudunk összefogni, egymással se. Itt kezdõdnek a bajok. Magyar ember mindig mindenkit utál. No persze a széthúzás általában érdeke is a mindenkori regnáló kormánynak. Egy összefogó okos társadalommal kapcsolatban több gondjuk lenne.
offtopic
meszag 2011 jún. 10. - 18:28:36
(39/400)
másrészt ma már az uniónban egyre inkább semmi értelme ennek a gondolkodásnak
meszag 2011 jún. 10. - 18:24:49
(38/400)
és meddig megyünk vissza az idõben a területi visszarendezésben? miért addig?
offtopic
meszag 2011 jún. 10. - 12:25:28
(37/400)
mint ahogy azt is tudod - kövér is - hogy nem lehet visszavenni. Talán háborúzni szeretnétek?
68-ban én már éltem, és nagyon jól emlékszem, milyen nyomasztó volt a hangulat, de arra nem, hogy a "visszavétel" -lel valaki is foglalkozott volna, de sztem 93-ban sem....
offtopic
meszag 2011 jún. 10. - 11:52:16
(36/400)
Egy öntelt üresfejû alak. Hiszi, hogy mindenhez ért, pedig az csak úgy lehet, ha igazán semmihez se, csak úgy felszínesen, ma már senki sem lehet polihisztor. Én már a heti hetesben is utáltam ezért, mert az egy dolog, hogy jól helyezkedik, de aztán ezzel be is fejezõdött a tudománya.
pneklara 2011 jún. 10. - 10:15:56 Előzmény sanjust
(35/400)
Tegnap sem hazudtolta meg magát. Pedig a téma érdekes volt. Most kezdenek az okos emberek rájönni, hogy ezek valóban komolyan vették a fõnök tanácsát: tessék, el lehet menni...És ha az olyan értelmes, okos fiatalok, mint a meghívott Réti (?)oktatáspolitikus hölgy elhagyják az országot, akkor kik maradnak hátra?
Azért az félelmetes, hogy ez a Havas minden érában "ott volt", kikkel beszélgetett, mi mindent látott. De nincs rend a fejében: anekdotázik, persze a neveket elfelejti. Látszik, hogy csak beugrik beszélgetni. Mi lenne ha felkészülne?
offtopic
meszag 2011 máj. 27. - 22:13:01 Előzmény sanjust
(34/400)
Régóta ezen az állásponton vagyok havasról én is. Totálisan felesleges, semmitmondó lett a mûsor is,
sanjust 2011 máj. 26. - 21:51:36
(33/400)
Azt hiszem többet nem nézem meg ezt amûsort,mert Havas félelmetes idióta:Még a mûsorban szereplõk is többször rámutatnak a hülyeségére ,ez õt nem zavarja csak löki a hülye trendinek vélt szövegét ,amirõl csak úgy süt az üresfejûség.a mûsor is szar lett ,mert mindent felszinesen érint ,amikor valami kialakulna ,akkor vagy a reklámnak kell jönni vagy pedig a következõ bejátszást kel bedobni ,ami egyedül arra jó ,hogy neki elõre ne kelljen szerkesztenie semmit.
pneklara 2011 máj. 22. - 12:48:55
(32/400)
Hát igen. Õ is csak a mai társadalmi, morális viszonyok között lehet valaki,ha úgy tetszik kapós.Ha itt kitelt az esztendõ számára, amott azonnal fogadókészek rá. /Jól/ informált, így elenged egy-egy sztorit, egy nevet, de nem ás a problémák mélyére. Bár nem olvastam egyetlen bestsellerét sem, de elég gáz ilyen módon könyvet írni: k.vák szája elé mikrofont tartani, gépbe tetetni, és már megy is a nyomdába. Az igazi, tartalmat közvetítõ könyvek meg készülnek éveken át, hogy hitelesek lehessenek. S írójuk egy gyertyafényes vacsorát is alig tud kifizetni a honoráriumból, a Tanár úr könyvét meg viszik, mint a cukrot. Bár lehet, hogy nem. Én nem tenném a könyvespolcom látható helyére.
pneklara 2011 máj. 20. - 16:40:19
(31/400)
Bár a Tanár úr nem szerepel kedvenceim között, de meg kell mondani, bele mer nyúlni abba a darázsfészekbe, amitõl más riporterek, mûsorvezetõk messze szaladnak.
A baj az, hogy minden komoly témát ezután elviccel, komolytalanná tesz,aztán a beszélgetõtársai feszengenek is, hogy a mûsor ilyen sekélyes irányt vesz, mint tegnap Herczogh Mária, és a volt, washingtoni tudósító. Váncsa hozta a megszokott formáját, õ mindent eleve viccesen közelít meg, de a többieket belekényszeríti Tanár úr a bulvárszintbe.
Gondolom, az a fennhéjázó, laza, "nagy ember" stílus a kommunikátor szakos hallgatók elõtt nyerõ, mert õk az élet súlyát még nem ismerik, nem próbálták, még ifjú titánként gondolkodnak. Kár Havas Henrikért, mert van bátorsága, de nincs kellõ mélysége.
sanjust 2011 máj. 12. - 22:46:45
(30/400)
Ez így van és nem lehet véletlen ,hogy Fridi és Vágó a könyveikben nem rajzolnak róla elõnyös képet finoman szólva ,amiket persze megpróbál lezserül kezelni ,dehát árulkodóan görcsöl rajtuk.Ráadásul egy felszínes tahó,és csak arra ügyel ,hogy a divatnak megfeleljen,na nemcsak a ruhájával,hanem az úgymond lezser szövegével.Ezért aztán gyurcsányozik lelkesen érvek nélkül,és anno láéthattuk ,hogy alányalt Orbánnnak a mokkában .Persze ,amikor majd megbukik ,akkor õ már elõre megmondta,és akkor majd orbánozni fog tele szájjal.Egy dologra azonban büszke lehet ,hogy ilyen képességekkel ennyi lóvét be tud gyüjteni.Igaz ehhez kell egy hülye ország is.
drProktor 2011 máj. 12. - 22:34:14
(29/400)
Na, most én is elpanaszlom, hogy Havas tragikusan hülye.
Amit PikóAndrás jó kis mûsorötletével elkövetett(Dési nem bántotta a koncepciót – néha egész jól muzsikált), de ez szégyenletes. Lusta disznóként tojik megszervezni értelmes és érdekes vitát egy civillel, mint afféle döntõbíróval, helyette ezt a degenerált salátamûsort forszírozza, érdektelen emberek behívásával, érdektelen témákhoz kapcsolódó filmbejátszásokkal építi a saját imázsát(Legalább is õ nyilván jóérzéssel ezt képzeli, mi tudjuk, hogy az õ imázsán már rontani i nem lehet,,igaz javítani se!)
Most pl. teljesen fölösleges történetkéket mesélt, ez egyik beteges mániája, melyek vagy nem tartalmaztak csattanót, vagy sehogy se kapcsolódtak a tárgyhoz, de mindig mutatják, hogy henrikünk mekkora jófej! Fontoskodó, rosszindulatú és indiszkrét és magamutogató történeteibõl sztem egy pszychiátriai kórképet lehetne összeállítan.
Teljesen szemérmetlen, az önismeret teljes hiányáról tesz tanúságot, durva és unintelligens, mûveletlen és tájékozatlan(kizárólag giccsbõl, kész panelekbõl, közhelyekbõl építkezik, önimádó beképzelt bunkó. Majdnem annyira humortalan, mint JusztLászló, a másik címeres jómadár.
Továbbá jelentem, még néhány mûsorba belekukkantok s utálni fogom az összes sportot, a futballt már most is utálom.
sanjust 2011 máj. 05. - 21:58:45
(28/400)
Ma ügyes volt a Havas ,mert önmagánál is nagyobb tökfejet sikerült meghívnia Csötönyi Sándor személyében
offtopic
géGyula 2011 ápr. 13. - 11:32:08
(27/400)
OFFF!!!!

Sokáig az egyetlen oromként magasodó nézthetõ, hallgatható tévéként meredezett az ATV, különösen a reggeli hírmûsorok között.
Mindez megszûnt a teljesen degenerált és ostoba „arculatváltással”, nagyjából 1 hónapja lekerült a képernyõrõl Bánó, Dési, Bolgár, Mészáros, s a ”fiatalítás” agyament ötlete szelemében megjelent SzombathyIzé, IzéEgon, az egyik egy bávatag érdektelen és érdeklõdéstelen szépfiú, a másik a 7i7-es kétséges teljesítményû tartalékosa. Valamint hasonszõrû társaik.

MILYEN JELLEMZÕ, A MÛSORNAK NINCS TOPIKJA, OTT TEHÁT NEM LEHET MEGKRITIZÁLNI.

A szinvonalcsökken(t)éssel sikerült elérni, hogy sokszor az undormányos M1-re, TV2-re, Dunára kell átkapcsolni.
Nem tudom a nevét(NémethSzilárd?), de az új hírigazgató a Ficesztõl láthatólag „jól seper”, emlékezetem szerint kapott valami kormánykitüntetést is nyilván ez a júdáspénz a szabad véleménnyt nyilvánító utolsó tévés zászlóshajó meggyalázásáért
Már várom Fási Ádám politikai mûsorát(esetleg KálmánOlga mûsorának nézettségét lehetne vele föllendíteni! – Barmok!)
NémethSz szerint az arculatváltás célja a 40-50 éves korosztály felé való nyitás: Hazudik, a hülyeség, híg agy nem kortól függ! Egyértelmûen politikai merényletrõl van szó!

A lesilányÍtás lebutítás szembetûnõ jele Civil a Pályán Havas-iasítása is.
PikóAndrás remek ötletét több kevesebb üde rámenõsséggel, rátermetséggel, tovább kultiválta Bánó(ha jól emlékszem) s Dési. Ez a fölfuvalkodott nárcisztikus seggfej, Havas érdektelen és érdektelenséget sugall, nyilván lusta egy-egy témának utánanézni, ezért rátért a teljesen értelmetlen és ostoba egyvelegmûsorokra, „kvaterkázik” a szerencsétlen, ahol ocsmány stílusában recseg-ropog, fényezi önmagát válogatott közönsége szekundálásával.
Szégyellem, hogy liberálisnak állítják be.
pneklara 2011 márc. 18. - 12:49:41
(26/400)
Ezt a Havast kezdem valóban megkedvelni. Nem kerülgeti a kérdést, mint macska a forró kását, hanem belevág a közepébe. Igaz úgy, mint elefánt a porcelánboltban, míg a beszélgetõtársak finomkodnak, molyolnak, ködösítenek - de Havas látja a lényeget, tök-énél ragadná meg a kutyát. Maga a romaigazgató, meg az igazgatónõ is azt mondta, hogy mi bent tartanánk a gyereket az iskolában, de a gyerek 15 évesen már nem akar 4. osztályba járni.
Az is jó meglátása Havasnak, hogy falujárása során látta a telepeken , hogy a házhoz tartozó kert mûveletlen mindenütt, a gyerekeknek nincs egyetlen játéka,semmi, hogy otthonról mintát, példát vihessenek az iskolába, s olyan sokat remélünk attól, hogy még +3 évig gyûjtheti az iskola a gyerek hiányzásait, iskolakerülését?
Az is igaz, hogy a katonaság X éve alatt a romafiatalt is fegyelemre nevelték, szoktatták - most meg mindent az fog lezülleszteni, hogy 15 évesen utcára küldenék az érdemteleneket?
A lényeg az volna, hogy nem a felsõ tagozat tanterv diktálta tananyagára kellene õket kényszeríteni, hanem életre nevelni, de nagy-nagy szigorral.
sanjust 2011 márc. 17. - 21:06:38
(25/400)
Havas: "hátrányosan halmozott helyzetû gyerekek":D
pneklara 2011 márc. 04. - 10:17:04
(24/400)
A tegnapi mûsor nagyon jó volt, sikeres emberek titkait faggatta Havas Henrik. Volt egy 20 gyermekes férfi, aki két bikával indította vállalkozását egy tanyán/farmon:))/,ma már milliárdos/?/, minden gyermekének házat vásárolt. Titka: a munka szeretete. Jelszava: ha nincs kedved dolgozni,csináld kedv nélkül! Ha ilyen emberek - a másik két vállalkozó is példaértékû gondolkozással bírt - irányítanák a szekeret, talán máshol tartanánk. Helyes volt a kis jogász, kreatív fiatal hölgy is.
Megkedvelném Havas Henriket, csak ne lenne olyan flegma, már-már sértõ, lekezelõ a stílusa, gesztikulációja! Lehet, hogy csak közvetlen akar lenni, s a fontos-gondolkodó ember lazaságát akarja utánozni, de sokat ront a jó meglátásainak tálalási módjával.
Viola Erzsébet 2011 febr. 25. - 13:19:30 Előzmény sanjust
(23/400)
Ez a mai mûsor viszont kimondottan érdekes. Tegnap csak a végét láttam, ma megnézem az ismétlést.
sanjust 2011 febr. 24. - 20:43:00
(22/400)
Nem tudom ki nyomta be ide is ezt a Havast,de elég unalmas lett tõle ez a mûsor.
drabál 2010 dec. 16. - 21:21:26
(21/400)
Ez a Kálomista Gábor elég bunkecnak tûnik.