olahmiki1959 2012 márc. 08. - 23:27:38 Előzmény dantonb
(200/400)
Az egész Szekeres ügyet azért hoztam fel, mert te Tállairól írtad, - akit én nem kedvelek, semmi közöm hozzá, - hogy "kínos, hogy minden tahó idióta f*szkalap államtitkár lehet nemes Orbán kormányában", erre reagáltam azzal, hogy a baloldali kormányban ugyanennyi, vagy még több bunkó, viselkedni nem tudó unintelligens akárki tölthetett be magas funkciót.
Nem érdekel, hogy Szekeres részeg volt? Érdekeljen! Ne dugd a homokba fejed sunyi, gyáva módon! Ha olyan karakán gyerek vagy, mint amilyennek mutatni próbálod magad, akkor ismerd be, ha tévedsz!
A vitapartnered állandó cikizésével nem fogsz eredményt elérni, nevezhetsz engem aminek akarsz, ettõl én még nem fogok nyugtalanul aludni.
Horváth Ágnes, Lamperth Mónika, a fogatlan Tóth Imre és a többiek... Jézusom. Buta, értéktelen, semmi emberek miniszterek lehettek nálatok! Akkor nem háborodtál fel? Akkor minden rendben volt?
Minden "érvedet" meg tudom tételesen cáfolni, ha kedvem van hozzá. Nem azért, mert olyan okos gyerek lennék, hanem mert igaz amit írok.
A "fellógatós" szövegedet pedig védheted, ahogy akarod, - arra nincs mentség, hiába próbálod kétségbeesetten magyarázni, indokolni, - akkor is egy pitiáner, indulatos kis frusztrált senki maradsz, aki ha felelõsség nélkül megtehetné, kiélné védtelen embereken a szadista ösztöneit. Évtizedekkel ezelõtt az ilyenek, ha hatalmat kaptak a kezükbe, akkor vertek és öltek.
Eddig kb. 15-ször elmondtam neked, hogy én szerintem ez a kormány nagyon sok hibát csinál, ennek ellenére te továbbra is Orbán-imádó, beszûkült jobbosnak minõsítesz engem. Mit kezdjek egy ilyen emberrel? Most õszintén?
Téged meggyõzni nem lehet, hajtogatod amit a fejedbe veszel, és az észérvek elmennek a füled mellett.
Ha nem tetszik neked, ami most Orbánisztánban történik, akkor nyugodtan verd a fejed a falba, mert te is azok közé tartozol, akik miatt Orbán 2/3- dal nyert.
Az embereknek ugyanis tele lett a hócipõjük Veled, és a hozzád hasonlókkal, a bunkómagyarozókkal, a szélsõjobbozókkal, a baloldali kormányt elvakultan imádókkal, a mellüket verõ emberjogi harcosokkal, akikben valójában a tolerancia szikráját sem lehetett felfedezni soha.
Ha a baloldali kormányok olyan marha jól tették volna a dolgukat, most nem jobboldali kormány lenne. De te mint beszûkült balos, valószínûleg ezt sem tudod felfogni.
Mindig azt hallottuk régen, hogy de jó lenne, ha egy kormány végre 8 évig mûködhetne, mert akkor rengeteg projektet, beruházást meg lehetne valósítani.
Megkaptuk a 8 évet "tõletek". Erre futotta. A mostani helyzetért ne engem okolj.
Soha nem mondtam ilyet, de most leírom! Egy dolog miatt érdemlitek meg, amit most az Orbán kormány csinál. Visszakaptok valamit abból a sok aljasságból, disznóságból, arroganciából, lenyúlásból, amit 8 évig a kormányotok az országgal tett.
tatranki 2012 márc. 08. - 22:34:12
(199/400)
Retrográd vagyok. De Havas családja legalább jól járt,ez mindenképpen megnyugtató(Bábelna!). Morvait reggel láttam a tv-ben,nem tudtam,hogy sírjak vagy nevessek inkább. Liberális individualisták posványa kontra menetelõ barmok.
A Fidesz élcsapata is példamutatóan dolgozik-érzik a hatalom mámorát és azt hiszik minden örökké tart. Ez az ország tényleg csak ennyit bír felmutatni? Ja,EU-még hiányzik egy pedofil a csapatból-olyan Cohn-Bendit-féle figura,õ biztos sokkal nyitottabban matatna a gyerekek nadrágjában,nem elmaradott retrográd módon.
Köszönöm zeatax!
dantonb 2012 márc. 08. - 21:58:57
(198/400)
"Én bármikor megállnám a helyem a legismertebb baloldali értelmiségiekkel szemben mondjuk egy tv-vitában,"
Mikikém ezzel alátámasztottad mindenben az elemzésemet pszichédrõl.Szumma szummárum Te egy felnemismert zseni vagy:)Pláne ha még a hozzászólások sorszámára és logikai sorrendjére is rátalálsz.
dantonb 2012 márc. 08. - 21:52:40
(197/400)
Nem közgyûlés volt:)Ezt úgysem érted ,mert a videofelvételre írom és az egséz sztorira ,amit képtelen vayg a magyarázatok ellenére felfogni.Nem érdekel hogy Szekeres be volt e rugva vagy sem, egy biztos hogy nem volt meg benne Tállai fideszes aljassága és pökhendisége az elesett emberekkel szemben.Proktorral együtt ezt most írtam le negyedszer ,többet nem tudok segíteni sajnálom.
dantonb 2012 márc. 08. - 21:48:26
(196/400)
Nos megtaláltam.:
Az elõzmény annyi hogy neked írtam a késõbbiekben idézett hozzászólást,neked aki hiányoltad, hogy a köztvben szereplõ Bácsffy Dianna hirhedt náci és Hitler imádó nem lett rendesen felkonferálva.Mellesleg a hölgyeményrõl meglehetõs szimpátiával írsz ugyanott,"hogy nem hülye" stb stb .Na erre elfutott améreg hogy a közadóból mûködõ Tvben sehol avilágon nem szerepeltetnek vérnácikat csakis nálunk orbanisztánban.És eszembe jutott hogy emellett hamisítják kitakarják a híreket,a legjobb munkatársakat politikai alapon kirugdosták,és emiatt néhány becsületes megundorodott TV munkatárs egészsége kockáztatásával ott éhségsztrájkol.
Ehhez képest mindenki megítélheti ,hogy annyira eltúlzott volt e az alábbi hozzászólás ,és nem indokolja é a jogos indulat?

"Hát ha így van ahogy leírtad az amélypont ennél a lezüllött köztvnél.Nemcsak pár embernek kéne ott éhségsztrájkolni ,hanem az egész stábot a lábánál fogva kéne fellógatni,miközben Gereben Ágnes olvasná fel papírról nekik hogy mi a tisztességes televíziózás.Félelmetes ezek túltesznek már az Echo tv-n ,pedig már az is világcsúcs."

Minden szavam igaz,ehhez képest Te ismét álszent módon fanyalogsz,minha valóban meglincselte volna valakia simlis stábot.
Szánalmas vagy és átlátszó,és érvelésben gyenge mint a harmat.
dantonb 2012 márc. 08. - 21:33:28
(195/400)
Most kimutattad Orbáén imádó fogad fehérjét alaposan ,de jellemzõ módon azt is logikátlanul és buta módra.Ugyanis egy névelõt nem lehet felfújni ,éshát vezéreden nemcsak névelõket lehet számonkérni ,hanem hazugságok és populista hülyeségek özönét.Napersze ehhez olyan fogadó közeg is kell ,amelyik ezt megvédi és beveszi mint te:P
És most visszakeresem a fellógatott tvsek általam írt szövegét,és bebizonyítom hogy hiába rágodsz egy csonton azt hívén hogy mócsingot találtál,ismét ráégsz a szövegedre. Pillanat.
dantonb 2012 márc. 08. - 21:28:15
(194/400)
sajnálom de ,nincs türelmem végigolvasni az általad írt szöveget ,mely egy ön magától eltelt elme szokásos kenetteljes és a valósággal köszönõ viszonyban nem lévõ hablatya .Ez kiderül az elsõ két sorból és aztán ha minden harmadik mondatra rápillant valaki, tökéletesen elég ennyi.Mindenki érezze magát megtisztelve hogy a nagy tanítómester kommunikál vele :) ,csakhát ahhoz több gógyi kéne és lényeglátás ,ami nálad kizárt. Ugye nem baj hogy megírom az igazat méghozzá szalonképes módon ,van egy rosszhírem számodra:attól még nem leszek kocsmai sértegetõ bunkó:)
Úgyhogy kb ennyi energiát érdemes beléd feccölni sokkal többet nem.
olahmiki1959 2012 márc. 08. - 05:18:35 Előzmény dantonb
(193/400)
Az meg egészen elképesztõen felháborító, vagy inkább szánalmas érvelés a lábuknál felakasztandó tv-sek ügyében, amire hivatkozol, hogy nem néztem meg, milyen tv-sekrõl írtál! Ez egy érv?
Nem érzed, nem érted, hogy erre nincsen szó? Még én is megakadtam egy pillanatra, és keresem a megfelelõ kifejezést, pedig ez nem jellemzõ rám.
Ezek szerint a te gondolkodásodba belefér, hogy aki neked nem tetszik, vagy olyat csinál, amivel te nem értesz egyet, azt fel lehet lógatni a lábánál fogva? Milyen ember vagy te? Papolsz erkölcsrõl, emberi értékekrõl, demagóg csúsztatásokról, "szövegkörnyezetbõl kiragadott mondatokról"?!
Ezeket a minõsíthetetlen szavakat milyen szövegkörnyezetbõl lehet kiragadni? Mondd már el nekem, ha olyan okos vagy!
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy érdemi válasz helyett megint egy minõsítgetõ, lekezelõ, kioktató stílusú írást fogok kapni, de ezt már megszoktam.
Befejezésül: "a jobboldalra jellemzõ, dolgokat kiragadni a kontextusukból" - írtad körülbelül. A baloldali sajtóra meg tudod mi a jellemzõ? Nem mondatokat, szövegrészeket, hanem SZAVAKAT, NÉVELÕKET kiragadni mondjuk Orbán vagy más Fideszes politikusok beszédeibõl, felfújni, elferdíteni, hetekig, hónapokig lovagolni rajta. Ez a baloldal, és ezekhez tartozol te is, amihez gratulálnék, de inkább csak sajnálni tudlak.
olahmiki1959 2012 márc. 08. - 04:55:44 Előzmény dantonb
(192/400)
Kicsit kínosan érzem magam, mert megbántani igazából nem szeretnélek, de elgondolkozom azon, hogy te tényleg ilyen alacsony intellektussal bírsz, vagy csak megjátszod?
Minden vita köztünk úgy kezdõdött, hogy te kezdtél el valami egetverõ marhaságot, sértést, csúsztatást, lekezelõ dumát leírni, - talán megszoktad, hogy mindenki más erre behúzza fülét-farkát, és szó nélkül tudomásul veszi, - én pedig nem ijedtem meg ettõl a stílustól, és válaszoltam.
Mit magyaráztatok ti meg nekem DrProktorral, amit én nem értettem meg? Tállai ügyében pont én írtam le, hogy amit mondott, és ahogy viselkedett, az elítélendõ - tehát itt is hazudtál, - viszont Szekeres egy országot és egy kormányt járatott le a viselkedésével, ami nagyságrendekkel nagyobb gáz!
Az elvakultságodat az is jelzi, hogy elkezded nekem magyarázni a Google-t, hogy "ott egy pletykáról sokat lehet olvasni, hallani, még akkor is, ha hazugság".
VIDEO felvétel van a dologról! Nézd meg, nem én találtam ki. Legalább saját magadat ne égesd le, ha már nekem nem hiszel, mert komolyan megsajnállak! Te vagy az érvelõ, a tényeket felsorakoztató? Aki nem néz meg egy nyilvánvalóan létezõ, objektív tényt, csak azért, mert akkor el kellene ismernie, hogy nem mondott igazat?
Szánalmas! Én eddig azt hittem hogy egy fanatikus, de értelmes baloldalival beszélgetek, de kezdem azt hinni, hogy ebbõl a két jelzõbõl csak a fanatikus igaz.
Azt sem vetted észre ezek szerint, hogy a kettõnk jól induló viszonya akkor kezdett elmérgesedni, amikor azt leírtad elõször, hogy "Mikikém, te fiatal vagy, agyilag biztos".
Ki a francnak képzeled magad, hogy ismeretlenül minõsítgethetsz, sértegethetsz embereket?
Akkor "kattantam be", és osztottalak ki eléggé verbálisan, amit úgy látom, a mai napig nem hevertél ki.
Sajnálom, NEM ÉN KEZDTEM! Mindegy, annyit mondhatok, ha valaki megtámad, ezután is meg fogom magam védeni, és nem vagyok hajlandó hasra esni senki elõtt.
Most baromi nagyképû leszek, - nem mondhatod, hogy nem szóltam elõre.
Én bármikor megállnám a helyem a legismertebb baloldali értelmiségiekkel szemben mondjuk egy tv-vitában, ami a felkészültséget, gördülékeny fogalmazást, szellemességet, eleganciát illeti. Abban nem vagyok biztos, hogy te is megütnéd azt a szintet, ami egy ilyen mûsorban való részvételhez szükséges.
dantonb 2012 márc. 08. - 01:25:59
(191/400)
Még egy dologra reagálok ,mert olyan igazi rád jellemzõ és a jobboldalra jellemzõ,hogy a dolgokat kiragadni a kontextusból az ottani hangulati környezetükbõl ,amolyan öszödi beszéddel való támadás módjára.Megtisztelõ hogy számon tartod a hozzászólásaimat és jegyzeteled is õket,így álltál elõ a Négy szellemben írt tv-seket alábuknál fogva felakasztani kiragadott idézettel.Nos mint mondám ajól bevált taktikát alaklmazod itt is ,és pl azt elfelejted hozzátenni ,hogy kikrõl is volt szó,mely Tvsekrõl..Dehát Te egy nagyon is érvelgetõ emberke vagy,láthatólag:)Inkább egy demagóg hatásvadász csúsztató.
dantonb 2012 márc. 08. - 01:16:59
(190/400)
Veled még az is abaj hogy láthatólag nem esik le nálad a tantusz.Dr Proktor és én is világosan elmagyaráztuk hogy mi a kbség Szekeres és Tállai sztorija között ,de csak kötöd az ebet a karóhoz.Ráadásul nekem jösz bizonygatni ,hogy márpedig mennyire igaz a történet,aminek a lényeghez akkor sincs köze ha igaz ,amit én meg is engedtem bár kétségeim fejeztem ki,ami részletkérdés.Zárójelben jegyzem meg hogy az hogy a Google hány találatot dob ki az csak neked bizonyíték ,mert egy agyonszajkozott pletykáról nyilván sok helyen lehet olvasgatni hallani ,még akkor is ha ez hazugság .Éshát mint tudjuk a jobboldali médiumok elsöprõ fölénybe kerültek már,hála a Fidesz demokratikus politikájának.Vagy netán ez is képzelõdés éshát ennek kapcsán is a baloldalt kéne szidnom?.
:P
dantonb 2012 márc. 08. - 01:08:43
(189/400)
Kimaradt az "állít "szó,onnan "hogy olyat állít mint pl Te"
dantonb 2012 márc. 08. - 01:06:17
(188/400)
Nem adsz mást csak mi lényeged,hosszú de velõtlen irományodból kiderül hogy Te vagy atökéletes vitakultúrájú,érvelõ objektivitás mintaképe.:)Komolyan mondom jót nevettem rajtad.Ugyanis ez ahozzászólásod mindenben igazol engem ,mert minden tény kikerülésével leszögezel hamis állításokat,csúsztatásokat.
Kettõnk közt az kbség pl többek közt ,hogy én pl mindig alátámasztom az igazságot,és nem kell álszenttül finomkodnom mint neked ,aki pl a valótlanságokat próbálod mentegetni mosogatni.Hogy én nem mondok soha rosszat a baloldalra ,ez tényszerûen nem igaz.Dehát az is tény hogy csak ahülye ember szidja baloldalt ,amikor a jobboldal számolja fel éppen a demokráciát.Ill az teszeget egyenlõségjelet a két oldal közé ,aki ezt a tényt el akarja bagatellizálni .Szerintem ez igazság és nem sértegetés,amit ismét alátámasztottam ,viszont te az érvelgetõ kultúrált ember ilyet írsz ,hogy:
"jön egy pont, amikor indulatos leszel, vagdalkozni kezdesz, és - miután kifogysz az észérvekbõl, - elkezded sértegetni a másikat, - nemcsak engem, bárkit - és lemész egy kocsmai részeg bunkó szintjére, aki hõbörög."
Ebbõl csak az nem igaz hogy vagdalkozom érv nélkül,hogy kifogyok az érvekbõl,éshogy sértegetem amásikat.Sajnos az amásik önmagát sértegeti azzal ,hogy olyat mint pl Te ,amirõl pillanatok alatt be lehet bizonyítani, hogy nem igaz.Ez ha fáj is nem sértegetés hanem ténykérdés.Ezért is "höbörögsz" érvek híján.Mindenki magából indul ki ,rád ez fokozottan igaz.
Egy kis apróság :vagy Te vagy Kerényi Imre vagy ismét más tollával ékeskedsz ezzel a "magyarkodni" kapitális butasággal.Viszont ne má hogy Te nem finoman zsidózol?("liberális értelmiséget jelntõ szó") És látod még fel sem mered vállalni,hanem rátolod amoderációra a köntörfalazást,miközben én számtalanszor leírtam hogy zsidó ,de soha nem antiszemita kontextusban ,ezért természetesen a moderáció nem is törölte.Most megint megírtam az igazat ,úgyhogy nyugodtan "bunkózhatsz" és ajvékolhatsz,sajnos igazam van.
Több szerénységet és belátást kívánva üdv.
olahmiki1959 2012 márc. 07. - 14:18:34 Előzmény drProktor
(187/400)
A "cigánybûnözés" kifejezés megérdemelne egyszer egy hosszú, kimerítõ, minden szempontot figyelembe vevõ vitát. Nem fog megtörténni, mert a mai közélet, - benne az összes szereplõvel, - gyáva, hogy mûsorra tûzze a témát.
Felteszem a beugrató kérdést: ha nem szabad a "cigánybûnözés" szót használni, hiszen az azt jelenti, mintha minden cigány bûnözõ lenne - szerintem nem azt jelenti, - akkor miért szabad használni az "iszlám terrorizmus" kifejezést?!
Ugye ti sem gondoljátok komolyan, hogy minden iszlám-hívõ terrorista lenne?
És ez a kifejezés mégis naponta szerepel a médiában, senkit nem zavar, senki nem emel ellene szót, a nagyokos baloldali értelmiségiek, akik verik a mellüket, hogy õk aztán mennyire védik az emberi jogokat, és mennyire kiállnak az elesettek védelmében, kussolnak.
Kussoltok!
olahmiki1959 2012 márc. 07. - 14:07:33
(186/400)
Ungváry Rudolfnak személyiségi problémái vannak? Bántotta õt valaki? Vagy gyerekkorában valamilyen trauma érhette? Nem viccbõl kérdezem, hanem halálosan komolyan, ugyanis azt figyeltem meg nála, hogy teljesen mindegy, mirõl van szó, arról, hogy lehet-e 42-es tornacipõt kapni ma Pesten, vagy hogy túlságosan sok az "E" jelû adalék a konzervekben, neki rögtön a fasizmus, a 30-as évek, a nyilasok, az antiszemitizmus jut az eszébe.
Borzasztó, hogy egy valamikor jobb napokat látott ember ilyen beszûkülten, a saját frusztrációinak, szorongásainak a foglyaként élje idõs napjait, még szomorúbb, hogy ezt nagy nyilvánosság elõtt teszi.
olahmiki1959 2012 márc. 07. - 13:55:10 Előzmény drProktor
(185/400)
"Vicces, ha valaki berúgva fogad tábornokokat" - írod. Szekeresnek baromi nagy mázlija volt, hogy ez nálunk történt, mert Nyugat -Európában vagy az USA-ban öt perc múlva úgy rúgták volna valagba, hogy azóta is mûholdként keringene a Föld körül. Ezt ugyanis nem lehet jópofizva, félvállról venni és legyinteni rá. Az, hogy az ország egyik elsõ embere ilyet csinál, és közvetve lejáratja az országot, az példátlan.
Ha az Orbán kormány egyik minisztere csinált volna ilyet, azóta is habzó szájjal emlegetnétek, hogy ez milyen felháborító. Elcsépelt kifejezés a mostanában divatossá vált "kettõs mérce", úgyhogy nem is élek vele.
Az, hogy Tállai hogy viselkedett, miket mondott, arra én is csak azt tudom mondani, elképesztõ, és megengedhetetlen. Szekeressel összehasonlítani azért hülyeség, mert Tállai csak magát járatta le, jó alaposan, Szekeres viszont az országot, mert a delegációnak meg lehetett a véleménye arról az országról, és arról a kormányról, amelyikben egy részeg ember honvédelmi miniszter lehetett.
Egyébként én soha nem voltam még részeg, antialkoholista vagyok, ami tudom, hogy elég ciki, de hát ez van.
olahmiki1959 2012 márc. 07. - 13:29:20 Előzmény dantonb
(184/400)
Nagyon sok mindenre kell, ill. kellene válaszolnom, nem biztos, hogy mindenre jut erõm, meg energiám.
Nem tudom, mióta internetezel, hozzánk csak nem rég kötötték be. Az ominózus Szekeres ügyre te azt mondod, "állítólagos". Oké.
Miután nem vagyok rutinos netezõ, gondoltam, egyszerûen beütöm a gépbe, hogy "Szekeres Imre ittas beszéde". A gép egy pillanat alatt kiadott több száz találatot. Videóval, kommentárral, vagy anélkül, újságcikkekkel, stb.
Úgyhogy saját szemmel is meggyõzõdhetsz a dologról. Nem én találtam ki.
Az a legnagyobb baj veled, és azért nem lehet veled hosszútávon értelmesen beszélni, mert a baloldal iránt való feltétlen imádatod, és a jobboldal iránt érzett fékezhetetlen gyûlöleted megakadályoz abban, hogy objektíven lásd a dolgokat.
Ha valaki elolvassa az írásaidat, azt látja, hogy felvetsz egy témát, hozzászólsz valamihez, leírsz dolgokat, aztán jön egy pont, amikor indulatos leszel, vagdalkozni kezdesz, és - miután kifogysz az észérvekbõl, - elkezded sértegetni a másikat, - nemcsak engem, bárkit - és lemész egy kocsmai részeg bunkó szintjére, aki hõbörög.
Felsorolok néhány dolgot, ami eszembe jut, hogy kb. mi a kettõnk közötti különbség, már ami a vitakultúrát illeti. Biztos nem lesz teljes a lista.
Én SOHA nem mondtam, hogy tetszik nekem, amit a mostani kormány csinál, sõt, rengeteg dolog nagyon nem tetszik. Viszont az a véleményem, hogy a többi kormányok is rengeteg hülyeséget csináltak.
Te viszont el vagy ájulva a baloldaltól, tõled SOHA nem hallottam még egyetlen kritikus mondatot sem a baloldal felé, úgy beszélsz, mintha a Fidesz lenne kizárólag felelõs minden rosszért, ami ma ebben az országban van.
Szememre veted, hogy burkoltan zsidózok, ami nem igaz, csak próbáltam úgy fogalmazni, hogy az írásom ne legyen eltávolítva a portról, elég szomorú, hogy manapság ilyen eszközökhöz kell folyamodni.
Te viszont bátran, és gátlástalanul "magyarozhatsz", neked minden jobboldali rögtön idióta, beszûkült, bunkó, értéktelen ember.
Ha valaki elolvassa azokat a kommenteket, amiket a "Négy szellem" c. mûsorhoz írtál, hogy pl. a tv-seket a lábuknál fogva kellene fellógatni, ízelítõt kaphat a személyiségedbõl. Elég ijesztõ.
Te rendszeresen cikizel engem, álobjektívnek, elkenõnek tartasz, szerintem meg pontosan TE MIATTAD tart ott a közélet manapság, ahol tart, ugyanis kettõnk között az a döntõ különbség, hogy velem lehet tárgyalni, beszélni, vitatkozni, mert én meghallgatom a másikat és ELISMEREM, ha igaza van.
Veled ez még soha nem fordult elõ.
Egyszer régebben valahol azt írtad rólam, hogy talán én vagyok a kivétel a hozzászólók között, mert én nem érvelgetek.
Ne haragudj, de ekkora baromságot ember még nem írt le ezen a fórumon. ÉN vagyok majdnem az egyetlen, a nagyon kevés hozzászóló közül, aki MINDIG érveket hoz fel az írásaiban. Általában nyomós, megcáfolhatatlan érveket. Arról, hogy ezeket nem mindenki érti, nem én tehetek.
drProktor 2012 márc. 07. - 10:36:59
(183/400)
Ungváry annyira erdeti, hogy szinte mindig meg tud lepni.
Ráadásul még igaza is lehet, a magyarok csak ártanak az Uniónak.
Persze õ már elég idõs hozzá, hogy tisztán láthasson,
a fiatalabbak meg majd csak szívhatják a Jobbik bûzlõ nedveit.
Ezúttal megértem a csökkent értelmû Havas reakcióját,
aki nem igen tudott mit kezdeni Ungváryval,
maradt neki csak az obligát bunkó recsegés-ropogása.
A cigány srác pedig(nem véletlen, hogy ha jól érzékeltem, Havas embere)
alaposan leszerepelt,persze azt is megérteném, ha nem akarna kekeckedni,
így maradt a RangosK, akivel leginkább egyet lehet érteni,már ui. Ungváry után.
A Gyurcsány-evõ Ceglédi hülyesége azért kijött abban,
hogy képes volt egy Havassal együtt zülleni,
hogy KertészÁkos „túlreagált” – nekik legyen mondva!
dantonb 2012 márc. 06. - 23:15:59
(182/400)
Úgylátom felszívódott a barátunk :)
dantonb 2012 márc. 06. - 23:15:06
(181/400)
csakhogy ha igazat mondasz megköveznek,ha meg segítesz bûnbakokra hárítani a tehetetlenséget és tehetségtelenséget akkor fasza gyerek vagy és együtt üvöltesz a farkasokkal.