dantonb 2011 dec. 06. - 22:30:25
(120/400)
És lám még nekik van pofájuk azt állítani hogy a"baloldal mindig rárontott nemzetére" Miközben az összes nemzeti tragédiát ajobboldal hozta ránk ,amiért persze épelméjû ember nem teszi felõssé a mai jobbosokat .Ahhoz olyan elmebeteg kell mint Orbán.
bertaport 2011 dec. 06. - 22:27:03
(119/400)
Egyetértek!
drProktor 2011 dec. 06. - 22:26:19
(118/400)
Grecsót illetõen teljesen igazságod van.

Hanem ez a PesthyL!

Hát féllmetes: a külcsín és a belbecs dialektikus egysége!
Még mondja valaki, hogy nincs a "dialmat"-ban valami!

És csak figyeltem, hogy Gyurcsánytól(csak, hogy fölmerült a neve)
mint ha egy titkos jelre mindnek "elmentek volna otthonrók"

Ami azt illeti, én láttam természetesen a KO-val készült interjút,
amibõl bevágtak.
Nekem az jutott róla eszembe: milyen végtelenül intelligens és tisztességes ez az ember,
egy pillanatnyi kárörvendés "jólesõ" diadalmaskodás nélkül,
még tkp. tényleg belegondolt abba, õ mit csinálna OV helyében.
S bizony, ha Kérinek nem jut eszébe, hogy meglehetõsen rizikós vállalkozás a Fidesz részérõl
a továbbiakban abban bízni, hogy nem fog rohamosan zuhanni a népszerûsége. . .
Nos nagyívû "politológusunk" ezzel csak szenilitásáról tett tanúságot
Mert persze, Havas csakse ggetnyal, Pesthy pedig Pesthy,
Grecsó meg az ifjú Magyar pedig hagyják magukat sodortatni.

Na, de a nagy kritikus Kéri?!
Pont annyira hiteles az õ "szabadgondolkodása",
mint Pesthy fölháborodása a fideszes botrányon(Azori szk!)
bertaport 2011 dec. 06. - 22:25:21
(117/400)
Szégyenlem, hogy ebben az országban ennyien nem látnak át a szitán, mintha a fától nem látnák az erdõt.Azért azt remélem nem akarják a "fideszes fiúcskák" beetetni nekünk, hogy a világon mindenki hülye, csak mi tudjuk a tutit? Ja, és a tanulság a NAGY NEMZETI ÖNTUDATÚAKNAK, HAZAFIAKNAK= az ilyenek miatt lett TRIANON, ilyen eszme miatt lett a 48-as szabadságharc kudarcra ítélve, mert az Osztrákok után mi akartunk a többi kisebbség felett uralkodni. Visszább is mehetnék a történelemben, de csak bebizonyosodna, hogy nem vagyunk az a tökéletes nemzet.
dantonb 2011 dec. 06. - 22:21:39
(116/400)
Érdekes módon most Gaskó sem viszi gördülõsztrájkra a vasutasokat(megvették õket 150000 forinttal részletre) ,pedig most nem is kéne mondva csinált ürügyeket keresni,hiszen gyakorlatilag felszámolják a munkavállalók jogait és az egész demokratikus ellensúlyok rendszerét.Ez mán gusztustalan ,és biztos vagyok benne hogy az 56 -os hõsök ez ellen tennének is ,tudnák hogy kik az igazi elnyomók és "komcsik".Ja és szerintem nem jár a vasutasoknak a privatizációs pénzbõl ,mert akkor mindenkinek járna ,akinek a cégét privatizálták ,még a Máv nyugdíjasainak meg pláne.Igyhát a szoci kormánynak ebben is igaza volt ,dehát ne keress elvi politizálást a Fidesznél ,azt a fogalmat õk nem ismerik csak a lihegés a hatalomért akár az ország tönkretétele árán is.
bertaport 2011 dec. 06. - 22:13:44
(115/400)
Azért szerencsére a baloldali embereket, képviselõket jóval visszafogottabb viselkedés jellemzi, mint a jobboldaliakat- ezért nincs most kukaborogatás, TV székház gyújtogatás, stb, csak békés tüntetés. Ezért van a magyar nyelvben is megkülönböztetett értelme a "tüntetõnek", és a "csõcseléknek", akik azt sem tudják miért balhéznak.
dantonb 2011 dec. 06. - 22:11:57
(114/400)
kell a figyrelemelterelés a kontár gazdaságpolitikáról és a Fidesz szereti felszámolni az összes politikai konkurrenciáját ,mert ha sikerül alkotmányosan rögzíteni az MSZP bûnösségét ,akkor akár fel is lehet oszlatni.Azt nem értem hogy egy izig vérig bolsevik módszereket alakalmazó párt mint aFidesz honnan veszi az erkölcsi bátorságot hogy komcsizzon ,ráadásul tele van magas poziciót betöltõ volt komcsikkal ,és az MSZMP vagyonából jócskán részesedett az ANTALL féle kormány alatt pl.
dehát ne kerres logikát náluk ,kell nekeik az ilyen megosztó gyülölködést kiváltó téma ,hogy egyszerû lelkû híveit acsarkodva ráuszíthassa Bolgárra ,Vágóra és mindenkire ,aki kimondja hogy a király mesztelen.
bertaport 2011 dec. 06. - 22:06:33
(113/400)
Mikor veszik már észre a jobboldaliak, hogy az emberek többségét- engem is ideértve- nem a múlt érdekel, hanem a jövõ, mi lesz velünk holnap! Nem az a lényeg, régen milyen buktatókon jutottunk túl- átvészelve, túlélve-, hanem az elõttünk lévõ sok-sok gödör, amit mi ásunk magunknak elõre haladva és hátrafelé nézve, csak a múltban merengve. Talán Mátyás király leszármazottjai is kötelet érdemelnének, mert Mátyás nem a köztársaságot, hanem a királyságot támogatta? Abban a történelmi korszakban arra volt lehetõség, 1945-tõl pedig csak szocializmus lehetett- ami persze nem volt az, csak úgy hívták.
dantonb 2011 dec. 06. - 22:05:09
(112/400)
Azért ,mert Te nem érted, amit pl teljesen logikusan levezetnek nem hülye ám mindenki:P
Tudod az autópályán sem mindenki õrült ,aki nem megy szembe a forgalommal.Éshát ugye ismerõs hogy "hazudnak ,meg hülyék" stb stb, mert nem nyalnak mint P esti laci és a többi kontraszelektált egy elmebeteg kurzusnak.Ez nyilvánvaló minden értelmes embernek .Napersze nálunk van bõven hülye is ezért vannak ilyenek ma kormányon.
zampano 2011 dec. 06. - 22:00:17
(111/400)
A balodal hülyéi sem különbek, ráadásul még aljas hazugságokra is képesek vezérük védelmében: Avar, BolgárGyuri, Mészáros, Gréczy Zsolt, Vágó stb.
dantonb 2011 dec. 06. - 21:54:06
(110/400)
Igen mindig laposra csépelnek egy-egy fidesznyiket ,hiszen nincs nehéz dolguk,sajnos a jobboldal zöme kontraszelektált.Ez abból is látható hogy ki a vezére:P
offtopic
meszag 2011 dec. 06. - 21:43:52
(109/400)
megbánja õ, hogy elfogadta ezt a maghívást... :D
dantonb 2011 dec. 06. - 21:38:32
(108/400)
lehet hogy gyurcsány megdugta Havas feleségét ? mert különben mi lehet a magyarázat erre a nyilvánvaló elfogult gyûlölködésére Gyurcsánnyal szemben.Kérdem én miért is olyan abszurd feltevés Gyurcsány részérõl ,hogy Orbán elõrehozott választásokat csinál mielött a gazdaság teljesen becsõdölne?
dantonb 2011 dec. 06. - 21:20:56
(107/400)
Havaskám Orbán átlátszó idiótizmusát visszavezetni népi -urbánus ellentétre és elemezgetni ,hát röhejes õszintén szólva.Még ez a Grecsó a legnormálisabb köztük ,világosan fogalmaz és gondolkodik.
dantonb 2011 dec. 06. - 21:16:03
(106/400)
Ennek a Pesti Lacinak nemcsak a feje ortopéd hanem az agya is.
port_man 2011 dec. 06. - 21:04:14
(105/400)
Mindent Avas akar megmagyarázni, akkor minek hív vendéget?
offtopic
meszag 2011 nov. 30. - 08:47:44
(104/400)
te olvasod, amit leírsz? nem hiszem
10/10
merkel 2011 nov. 30. - 08:22:43 10/10
(103/400)
Szerintem a jobbikosnak nem kell visszaadnia a diplomáját, meg hasonló, mert valóban furcsa, hogy egy holokausztról szóló törvényt háborús kárpótlásnak neveznek, és titokban tartanak. Mert a népirtás és a háború nagyon nem ugyanaz, tehát az elnevezésével volt a gond, vagyis a jogalappal.
port_man 2011 nov. 29. - 21:40:57
(102/400)
Ezek a jobbosok be vannak tanítva valami központi szövegre, hogy ugyanazt károgják? Ezzel a langyi újságíróval együtt.
dantonb 2011 nov. 23. - 00:02:06
(101/400)
Hát kérem bwelenéztem amai mûsorba és nagy derülséggel láttam ,hogy havas,csintalan és csernus pl azon filózik hogy hogy tudnak egyesek Orbánnak asszisztálni meg gyurcsánynak(ezt gyorsan hozzátette havas ,mert sose lehet tudni),és 180 fokot fordulnak egyesek és ezután a tükörbe tudnak nézni.Mondták ezt csintalan és havas .na ez a abszurd humor csúcsa.ehhez már nemcsak az önkritika teljes hiánya kell hanem még a tökelütöttség hatalmas foka is.