10/10
Kowaxos 2012 ápr. 04. - 19:02:33 10/10
(280/400)
Na, ezen én is kiakadtam. A tipikus "aki nem áll be mögénk, az ellenség, és le kell amortizálni"-elmélet.
drProktor 2012 ápr. 04. - 15:49:48
(279/400)
Nono!
Mondasz még ilyeneket, aztán nem tudunk rendesen "beskatulyázni".
olahmiki1959 2012 ápr. 04. - 13:21:20
(278/400)
Ha a Fidesz zsinórban elköveti még egyszer ugyanazt a hibát, - nem tanulva a Schmitt ügybõl, - és továbbra sem hallgatja meg a többi párt véleményét az új közt.elnök megválasztásakor, akkor azt már tényleg nem lehet kimagyarázni.
Most tüntetõen egy abszolút semleges, a politikához semmilyen szinten nem kötõdõ, köztiszteletben álló embert kéne választani, akire minden politikai erõ rábólint, tudóst, írót, filmrendezõt, vagy ha ilyen nincs, akkor egy olyan alkotmánybírót, akadémikust, aki nem nyilvánította még ki egyértelmûen a politikai szimpátiáját.
Nem könnyû feladat, de mindenképpen meg kell próbálni, mert ha megint ráerõltetnek valakit az országra, akit a többiek nem fogadnak el, akkor semmi nem változik érdemben, kezdõdik minden elölrõl.
Azt érdeklõdve figyelem, hogy a közeljövõben kirõl mi fog még kiderülni, ugyanis szerintem most mindkét oldal gõzerõvel lázas kutatásba kezd, a Fidesz azért, hogy revansot vegyen a baloldalon Schmitt lemondatásának sikere miatt, a baloldal pedig - miután "bejött" neki a Schmitt ügy, - vérszemet kapott, és megnézi, hogy kit lehetne még kicsinálni a jobboldalon, elsõsorban a Fidesz házatáján.
Úgyhogy unatkozni nem fogunk, az biztos.
drProktor 2012 ápr. 04. - 11:52:34
(277/400)
Azt el sem tudom képzelni.
Hogy még kiszolgálóbb?!
Talán Orbánné esetleg,
de még abban sem vagyok ezerszázalékig biztos.
dantonb 2012 ápr. 04. - 11:35:15
(276/400)
Ja és ez ahurrogó lovag Havas aszongya:"Sólyomot javasolja ,akit anno leszavaztak,az eszem megáll" Napersze ha lenne ,megállhatna,ha még ezt ahülye érvet is nem Harrachtól vette volna át.Az meg egyenesen elképzelhetetlen ,hogyha valaki gondolkodna ,akkor rájöhetne ,hogy a helyzet változásával igenis lehet jó egy olyan ember ,aki korábban nem volt számukra a legjobb.Sõt mondhatnám hogy a jó politikai érzékét dícséri az ,hogy a realitásokból indul ki ,és egyben csapdát állít a Fidesznek ,aki ide abökõt hogy egy még a Scmittnél is kiszogálóbb pártkatonát fog berakni ebbe a posztba.
dantonb 2012 ápr. 04. - 11:22:20 Előzmény drProktor
(275/400)
A jobboldalra talán alegjellemzõbb volt tegnap és a leggusztustalanabb mozzanat az volt ,amikor ez a Huth kijelenti ,hogy arektor azért mondott le ,mert így akarta kikerülni az átadás -átvételt ,azaz nyilván tolvaj a rektor.Nos mindenki magából indul ki és elhiszem hogy náluk egy elszámolás az mindig kényes kérdés,de ilyen kapásból gátlás nélkül rákenni valakire a szart,miközben felállva megtapsolni és könnyezve búcsúzni egy jellemtelen karrieristától ,dícsérni elnöki munkáját.Erre ma Magyarországon csak a csúszómászók képesek.
dantonb 2012 ápr. 04. - 11:17:09
(274/400)
Általában a jelszó:Mindenért a Gyurcsány a felelõs!Éspedig azért ,mert Rákosi et.bocs Orbán et. kiadta ajelszót hogy leamortizálni Gyurcsányt!És tábora szolgaian megteszi ezt kiszolgálva egy a vitájuk óta pszichiátriai problémákkal küszködõ embert.
dantonb 2012 ápr. 04. - 11:12:29 Előzmény drProktor
(273/400)
Bármekkora nagy emberenek tartja magát ez a lufifejû Havas,szakmailag is egy nagy nulla,mert aki nem szól közbe ,amikor valaki azt mondja hogy ám a Schmitt volt az elsõ politikus aki lemondott,az egy akkora kapitális hibát vét vagy hülyeségbõl vagy nyilvánvaló csúsztatásból hogy az nem szakember, hanem egy senki.
drProktor 2012 ápr. 04. - 10:57:59
(272/400)
Havas föltette a frappánsnak és formabontónak szánt kérdést?
Mi van, ha –VonaGábornak igaza van?
A válasz rendkívül egyszerû: VonaGábornak akkor se lenne igaza,
ha nem próbálná (Havasékkal együtt) összemosni a bal- és a jobboldal
felelõsségét a demokrácia eltiprásában.
Mint többször láthattuk(leginkább a Fidesznél):
demokratikus körülmények között teljesen normális és elfogadható,
ha egy politikai erõ(vagy vezetõje) véleményt változtat a körülmények változásával
(ez vonatkozik arra, hogy a szocik SólyomLászlót támogatni tudnák,
avagy hogy nem kérdõjelezték meg p. Gyurcsány hitelességét ellentétben SchnittPlagiéval).

A saját pártját hivatalosan nem demokratának kijelentõ Vona a legutolsó a Parlamentben,
aki bármely parlamenti tagot jogosan kriitizálhat.

Elhangzott továbbá, hogy Gyurcsány diplomamunkáját nem adja ki az egyetem,
azóta hallottam, hogy Orbánét sem. Mi a fenét akarnak bármelyikükkel?
Plagi bácsi botránya után ez már mindkét esetben röhejes buzgolkodó utánlövés.
A jobboldal szánalmas igyekezetérõl, hogy Plagi bácsit ügyeskedve Gyurcsányon torolja meg,
nos errõl az a régi igazság jut eszembe, hogy kontraf(. . . ) szaga van.

A pofátlansáég nem ismer határokat!
Persze, ezt régóta tudjuk, akik figyelünk.
drProktor 2012 ápr. 03. - 22:48:11
(271/400)
Bizony, hogy!

Szánalmas Havas Gyurcsány-fóbiája, és ragályos, persze ki az, akit ez az önimádó,
recsegõ, proli, tahó nem ugat le? Nem lehet tudni, hogy azért bólogatnak-e minden Gyurcsány szidalmazásra,
mert nem mernek Havas jelenlétében önáállóan gondolkodni, vagy nem tudnak.
Ez a Pogácsa is, pedig azt hittem, ez egy értelmes fazon.
Amit a HuthGergely annyira szorgalmaz, hogy Schmitt Plagi lett volna az elsõ magasabb rangú politikus, aki nem jogi tényállás következtében mond le, hanem a nagy fene erkölcsi nagyságból, mert úgy véli, nem felel meg a tõle elvárt követelményeknek.
Esküszöm, mindjárt elsírtam magam a meghatottságtól!
De ne csurgassuk már a nyálunkat, mint a degeneráltdedóasok:
Elõször is qurt lemondani amíg a Fidesz ripõkjei nem tudatosították vele, hogy nem felel meg (NEKIK!).
Másodszor , ami azt illeti volt már olyan magasszintû politikus, aki lemondott,
amikor úgy vélte, a személye túlságodsan megosztó, ebben nem a PLAGI-BÁ az elsõ!
Na, hogy is hívták az ipsét? Na, hogy???
Ez az, pistike, jólmondod: GyurcsányFerencnek!!!!

Nem vagyok egy Mesterházi fan. Nem örülök, hogy õ nyert,
bár Szanyi fan se vagyok(Szoci elnökválasztás).
De ez a kórusban röfögés, hogy Mesterházi így meg úgy, ez tényleg röhejes.
Nincsenek tisztában a helyzettel: vége a demokráciának, a jogállamnak! Rendkívüli helyzet van!
Ha Mesterházi SólyomLászlót javasolja elnöknek, akkor épeszû,
magát komolyan venni akaró megfigyelõnek ezt illõ elismeréssel és örömmel kellene fogadni,
nem hülyén hülyeségeket rotyogtatni.
A kis kopasz német (Pfeiffer) volt a lergrokonszenvesebb,
már az „openig line” is, hogy a ficeszes vastaps ScnittPlaginak õt a rákosizmusra emlékezteti.
Erre persze a HuthG, vagy kia lótüdõ, nem kapott levegõt hirtelen,
a többiek löttyedt és elvtelen tutyimutyiságát mitatja,
hogy még véletlenül sem állnak a jogos kritika mellé, gyáva sz*rok.

És persze, hogy elérkeztünk oda, hogy ilyen véglények a szájukra merészelik
venni (gargalizálás bnélkül) Friderikuszt!
dantonb 2012 ápr. 03. - 22:01:46
(270/400)
A jobbos médiumokban feltétel a faszkalapság,Obersovszkyt is az ECHo ból hozták közpénzen objektívkodni:)
dantonb 2012 ápr. 03. - 21:59:27
(269/400)
Azonkívül nehéz eldönteni ,hogy Huth v. Pogátsa v. Havas hazudik e nagyobbakat.Aranyos ahogy meghazudtolta a külföldi úr Huth-ot pl.
Ráadásulez mán elmebaj, hogy mondom magamban hogy mikor jön elõ Gyurcsány ajobbosok részérõl? Hát richtig,éshát Havas Gyurcsány fóbiája köztudott .Bár ami azt illeti,kapott a Huthka hazugságán is,amivel mentegette ezt a pondró Obersovszkyt ,hogy ám Fridi 5 órás alákérdezõs interjút csinált Gyurcsánnyal.Igen csinált de egyáltalán nem alákérdezõset ,hanem értelmes kérdésekre kapott értelmes válaszokat.Havas egy pitiáner hazudozó ,és õ is ugyanúgy a hátszéllel lett az aki mint a Schmitt Plagi,ugyanolyan gennyes figurák mindketten ,nemn véletlen hogy saját bevallása szerint haverok voltak.
port_man 2012 ápr. 03. - 21:32:32
(268/400)
Havas még ennek az idõs úrnak a szövegébe is belefázott. Unintelligens viselkedés.
port_man 2012 ápr. 03. - 21:31:26
(267/400)
Minek mosogatja Schmitt Pált, a plágiumon kívül még a szemünkbe is hazudott, mikor a témáról nyilatkozott. Azt már nem lehet letagadni. Mitõl viharos gyorsaságú egy eljárás, ha egy nappal az utolsó határidõ elõtt határozatot hoznak? És még meg is hallgatták õt. Azt mondta, hogy a 35 oldalt õ írta, az sem volt igaz.
10/10
Kowaxos 2012 ápr. 03. - 21:29:58 10/10
(266/400)
Már engem is idegesít. Vagy bejátszás, vagy "álljunk meg egy pillanatra, csak annyit szeretnék mondani, hogy...". Csodálom, hogy a többieknek egyáltalán van kedvük megszólalni.
10/10
J 2012 ápr. 03. - 21:20:33 10/10
(265/400)
Már kezd egy kicsit laposodni a mûsor. A Havas túl sokszor beleszól, nem hagyja beszélni a vendégeket.
10/10
Kowaxos 2012 ápr. 03. - 20:56:55 10/10
(264/400)
Mekkora f@szkalap ez a Magyar Hírlapos ürge.
dantonb 2012 márc. 29. - 01:16:18 Előzmény drProktor
(263/400)
Igen õ és a Zentai tapintottak alényegre,bár jellemzõ a baloldalra ,hogy max az egyenlõségtevésig jutnak el ,márhogy ezeket azért válastották meg hogy ne folytassák az elõzõek korrupcióját.Ez egy deffenzíva ,mert az igazság az az hogy ezek messze felülmúlják minden szempontból az elõzõek simlisségét, összenem lehet hasonlítani.És akkor még nem beszéltem a demokratikus elkötelezettség összevetésérõl és a szakértelemrõl ill annak teljes hiányáról.
drProktor 2012 márc. 28. - 04:19:19
(262/400)
Azért Török legalább leszögezte, hogy képviselõválasztáshoz erkölcsi bizonyítvány kell,
ezzel kissé frisebb megvilágításba került Havas hülyesége a cigánybûnözõkrõl.
Jellemzõ, hogy még most sem értette, vagy nem akarta érteni, mi a probléma.
A mostani cigány srác viszont végre értelmes volt.
dantonb 2012 márc. 27. - 21:38:27
(261/400)
Ja és ciki hogy a Török feri pl mennyire nem egy lumen és mennyire kenegeti a fost.Igazi pártállami kádernek való akárcsak a haverja a Schmitt.Igaz most is pártállam van.