Téma: Hegylakó

kymara 2007 jún. 05. - 09:40:28
(6/206)
Megnéztem az 5. mozifilmet, igaz felíratosan. Nem akarom lelõni a poént de a végén kiderül, hogy ki az az Egy. A film nem jött be, mert tele van egy csomó Mátrixos elemmel, és a vívások sem olyan kidolgozottak. Nálam ez a film D alát kapna. Most már értem, hogy miért nem hallottam róla semmit sem.
melysegi 2007 jún. 04. - 19:22:56 Előzmény Riuci
(5/206)
Nagyon jó felvetés! Adrian Paul (ez a név...) az elsõ tucat epizód után gyönyörûen belejött a kardforgatásba, látszik a profi táncos múlt a mozdulatain. Ráadásul fantasztikus kardpárbajokat is koreografáltak hozzá; õszintén szólva az (egyébként fenntartás nélkül szeretett) eredeti film harci jelenetei is kissé ügyetlennek és snassznak tûnnek a sorozathoz képest. Valahogy úgy, mint Qui-Gon Jinn profin kidolgozott párbaja Darth Maullal az elsõ részben vs. Ben Kenobi és Vader "párbaja" a negyedikben. Hegylakó sorozatot minden csatornára!
7/10
Newcastle United 2006 szept. 07. - 10:40:55 7/10
(4/206)
Ez az elsõ rész nagyon jó, csak nem kellett volna elszúrni a folytatásokkal.
amatõõr 2006 szept. 06. - 15:35:28 Előzmény Wega
(3/206)
Ez nagyon jó film.
Aki nem látta, az pótolja sürgõsen, tál popkorn, aztán csak egy maradthat...
Wega 2006 júl. 02. - 14:47:47
(2/206)
Üdv!
Hát én valahogy még százszor megnézném A filmet, mint még egyszer a róla készült MÜalkotás sorozatot. Biztos jol játszik azokban is a föszereplö a maga szinvonalán, de az igazi hangulat, az eredetiség, ja és Christopher Lambertet utánozni olyan, mint Freddie Mercuryt.... nem lehet.
Az ember önkéntelenül is összehasonlitja a másolatot az eredetivel. Biztos jobban csipném a sorozatot ha nem lett volna elötte a mozi film. Lehet nem vagyok ezzel egyedül....
Riuci 2006 júl. 02. - 12:41:16
(1/206)
Az ok, hogy a trilógiát ki tudja hányadszor ismétlik. De vajon mikor ismétlik meg a Hegylakó TV sorozatot? Mi errõl a véleményetek?