Téma: Híradó este

-csengõzoli-- 2012 nov. 04. - 20:15:01
(2173/2273)
Hát igen, azt hiszem errõl az eseményrõl mondhatjuk,hogy "KIS MÉRTÉKBEN KAPCSOLÓDIK" a totyikhoz :D
Minden híradóban vezetõ hír, minden újságban címlapos story.
Igen, valóban úgy érzem kis mértékben kapcsolódik a topichoz :D
Ellentétben a te baromi érdekes politikai hozzászólásaiddal különbözõ sport totyikokban.
Aztán csodálkozol,hogy mindenhol elküldenek a fenébe.
Önkritika pajtikám, ÖNKRITIKA !
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 20:14:15
(2172/2273)
Nem személyeskedünk, Lipót!
olahmiki1959 2012 nov. 04. - 20:12:17
(2171/2273)
Megfigyelted, - bizonyára emlékszel rá, mert olyan vagy, mint az a bizonyos süket öregasszony a viccekben, aki nagyot hall, de érdekes módon amit akar, azt mindig meghallja, - hogy amikor leírtam neked a kifogásaimat a Fidesz kormány mûködésével kapcsolatban, - tehát amikor a szád íze szerint beszéltem, azt írtam, amit hallani szerettél volna, - akkor rögtön megdicsértél, egyetértettél velem.
Abban a pillanatban, amikor egy milliméterrel eltér valaki a te véleményedtõl, - nem csak én, bárki, - akkor rögtön jön a "szegénykém", meg a "még te is felfoghatnád" meg a "te nehéz fejeddel is" minõsítés.
Nem érzed, hogy mennyire nevetségessé teszed magad ezzel, ráadásul mennyi felesleges energiát pocsékolsz mások minõsítgetéseire??
Tenálad tökéletesen bejön az a hagyomány, hogy valamit felépítesz egy írásodban, idõnként egész magas szinten érvelsz, indokolsz, "van abban valami", amit leírsz, és a következõ mondatoddal egy pillanat alatt lerombolod azt a képet, amit nagy-nehezen sikerült addig kialakítanod magadról.
Errõl sajnos azt hiszem, nem fogsz tudni leszokni, csak akkor viszont fogadd el, hogy mások megvédik magukat, ahogy tudják.
Én például a magam, fényezésével a hihetetlenül magasfokú intelligenciám állandó kihangsúlyozásával, és az önfényezésemmel.
(Ha te ezt a dumát egy percig is komolyan veszed, és öndicséretrõl kezdesz beszélni, ahelyett, hogy pestiesen szólva röhögnél egy jót, akkor csak nyugodtan.)
Szia!
-csengõzoli-- 2012 nov. 04. - 20:08:35
(2170/2273)
Szegény nagyon súlyos eset.
Idáig szerinte offoltunk, mikor meg szólok,hogy ezt ne írja le ötödjére,mert épp a híradó totyikba írogat,aminek témája ez az eset, akkor meg baj van a híradóval,meg kéne változtatni.
Nem õ volt hlye, neeeem! A híradó rossz!
Fõleg a közszolgálati, hisz a kereskedelmikben nincs bulvár, pláne az ATV-s híradóban!
Az a legjobb! Fõleg a Házmester Attila bikicsunájos moonwalkingjáról tartott mélyenszántó beszámolók.
Innen meg a sok csúnya-csúnya-csúnya moderátor kitörli az értékes hozzászólásait,mert azok mind megkérdõjelezhetetlen igazságok!
Mintha 5-nél többen olvasnák ebben a fórumban a hozzászólásokat, mintha mindenki azt várná,hogy végre Ádámka kinyilatkoztassa az igazságot, amit nyilván csak õ tud!
Ezzel egyben missziót is teljesít.
Én megértem,hogy szereti Gyurcsányt,az õ regnálása alatt zárták be a Lipótot.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 20:04:27
(2169/2273)
Bár elég közmédia-híradókompatibilis voltál, a mércénk szerint...
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 20:03:06
(2168/2273)
Nem személyeskedünk!
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 20:02:02
(2167/2273)
Ja és köszönöm, ezután az összes topicban rád fogok hivatkozni, ha leüvöltik offolásért a fejem, mondván:

"-csengõzoltán---" mondta, hogy az eseményhez kapcsolódóan lehet témázni - mégha nemis a szorosanvett hírekhez kapcsolódik is az a téma.
Nyilván egy nem politikai mûsorban az õ logikája szerint símán lehet politizálni, ha bármilyen kis mértékben kapcsolodik is a felvetésed a sporteseményhez, kertévés dalversenyhez, fejõbajnoksághoz.

Köszönöm, el is mentem ezt az érvrendszert és használom:)
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 nov. 04. - 19:57:34
(2166/2273)
Elmés hozzászólásodból pontosan körülírható a számodra legrokonszenvesebb embertípus:
homoszexuális, baloldali gondolkodású, vicces honpolgár, zsidó anyától és cigány apától.

Ízlés dolga. Én jobban kedvelem az értelmes, szép arcú, magas, karcsú heteroszexuális, fiatal nõket.
Lehet, hogy nagyon perverz vagyok Hozzád képest?
grace08 2012 nov. 04. - 19:55:58
(2165/2273)
Szerintem nem baj, ha eléri az emberek ingerküszöbét egy ilyen ügy. Mert ha még ez sem, akkor mi? Nyilván nem kell hetekig rágódni rajta és lelkileg belemerülni, de szó nélkül elmenni mellette a másik szélsõség. Elvégre valami felfoghatatlan mértékû, mélyrõl feltörõ gonoszság kellett ehhez.
Persze az már szerintem is undorító, hogy most minden bulvármûsor ezt hányja magából, mutogatják a családját, a kissrác fényképeit, úgy tesznek, mintha õszintén érdekelné õket ezeknek az embereknek sorsa, közben meg dörzsölik a tenyerüket, mert végre valami felnyomja a nézettséget.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 19:44:49
(2164/2273)
Dehogy vége: esztrádestet is rendeznek, nagyszerû magyar (nemcigány, nemzsidó, nemmeleg, nembalos, nemvicces) humoristákkal.
És egy kibeszélõ-VVShowt is bemutatnak, szájszumótnak nevezik arrafelé, ahol egy kínai csávó - hívjuk Sultan Csengnek õt - pusztán verbális szitkokkal elsöpör bármilyen nemtetszõ véleményt, legyen az nõi filozófusé vagy egy hadaró alkotmányjogászé. Igen, kommunistázás is megengedett, sõt azért bónusz jár, joker.

----

Na egy ilyen híradó az, amit itt kommenteltek, szívem csücskei.
És sajnos ilyen a híradó, ezt belátom.
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 19:29:58
(2163/2273)
Jövõ héten kínai delegáció érkezik a városba, a fodadásukon Varga Mihály, a Párt alelnöke, IMF-fõtárgyaló, miniszteri biztos Úr vesz részt.

Egy új gyárat avatnak, amit 2010 májusában kezdtek elõkészíteni. Semmilyen állami támogatást nem kap a gyár, ellenben az FB-ben két kormánydelegált hívatott fenntartani a magyar alkotmányos érdekeket!

A kínai barátaink segítenek a belügyminisztériumnak a demonstrációk létszámának még helyesebb megbecsülésében és a Rogán Antal frakcióvezetõ úr, drötker Polgármester, Pártunk alelnökének megállapítása szerint felesleges lakcímnyilvántartás felszámolásában.

Továbbá áttekintik a héten aktuális vadállati bûncselekményeket és azok etnikai vonatkozásait (különösen a japán elkövetõk megfelelõ arányszáma ellenõrizendõ).

Összehasonlítják a lakosságuk nyomorszintjét, vásárlóerõparitáson éles verseny várható.

Végül kínai barátaink egy éjszakai tüzijáték keretében alig hallható elõadást tartanak hazájuk demokratikus és államkapitalista átalakulásáról, ami mintául szolgálhat a süllyedõ világok számára.

És végül nagy zsákok kerülnek elõ, 250 eurójával (ezer, naná), és minden Chang és Yuan vezetéknevû potentát felveszi a magyar és EU állampolgárságot. Felmásznak a pusztaszeri turulra és megérintve esköt tesznek Victor Or-ban államára.

Mindenki elégedetten távozik. VÉGE.

-----

Remélem elég muníciót, beszédtémát adtam nektek a hétre, sziasztok!
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 nov. 04. - 19:20:52
(2162/2273)
Örülök, hogy újból írsz. Ezzel sokat segítesz.
Viszontlátásra!
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 19:13:40
(2161/2273)
Jó, a közmédia bulvárosított híradója tényleg ilyeneken csámcsog heteket, hergelve-terelve az embereket - és a nem-extrém (vagyis politikailag elég extrém) hírekrõl torzítva vagy sehogyan sem számol be.

Hát ha nektek is ezen kell rugózni, tessék. Remélem 20 évig nézhetitek még a Kékfényblokkal kiegészített termelési híradókat...
Vessetek magatokra, okosítsátok egymást.
offtopic
drProktor 2012 nov. 04. - 19:13:11
(2160/2273)
EL NEM TUDOMKÉPZELNI KI TALÁL EBBEN SZEMÉLYE4SKEDÉST, ÉS MIT!

IME:

Valamiképpen eltûnt itt sok minden,
persze a kettõnk értelem dús eszmecseréjébõl is csak a lényeg.
Valahol írtam neked, most nem találom:

Nem érdekelnek a 2006-os események! Az érdekel,
hogy megszüntetik a demokratikus államfomát!”

Ezután jön a lényeg. Emiatt örülök, hogy ilyen értetlen vagy,
végül is a kedvedért fogalmaztam ilyen tömören és leegyszerûsítve:

„Ezt a vétket a legfõbenjáróbb bûnnek tartom,
talán az egyetlen fõbenjáró bûnnek!”

Na, ez a jelenkornak, a FizeSS uralomnak a paradigmája:
Erre nem te-fajta „szuperintelligenciának”, de már egy átlagos intellektusú,
átlagos tisztességû egyénnek is csak egy válasza lehet: az egyetértés.

De, ha nem így gondolod, jöhetnek az érvek!!!!
Azok persze nincsenek, tehát jön a bevált fizeSSes módszer,egyrészt elengedni a fül mellett,
más részt összehordani hetet havat, akármilyen hülyeséget, csak másról beszélni.


Te pl. elkezded magadat fényezni, meg a saját „fantasztikus” iróniádat,
szegénykém, ismered azt a szép magyar mondást, hogy öndicséret büdös?
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 19:08:43
(2159/2273)
Most csak megemlítem , mivel nem értek egyet a hsz-edben:

1) persze mindig a baloldal kezdi - ilyet kijelenteni önleleplezés... Nyilván belém is azért törlik a lábukat.
2) Amkor én a elv-társaidat minõsítettem, egy-egy jelzõvel tettem, és szalonképes jelzõvel, amiért mégcsak be sem lehetne perelni. Erre te meg olyan minõsítgetésekkel válaszoltál, ami nem az én stílusom (és miatta ki is töröltek egy csomó hszt!).

Ezért MEGKÖVETELEM, hogy ha valakivel bajod van, ha muszáj, rajta éld ki a haragod - és hozzám az én stílusomban írj! Vagy ne írj.
-csengõzoli-- 2012 nov. 04. - 19:05:22
(2158/2273)
Meg kell,hogy mondjam nagyon rosszul esik,hogy kihagytál!
Mindig csak goldie,goldie és goldie...
MI BAJOD A MELEGEKKEL?
:D
offtopic
-csengõzoli-- 2012 nov. 04. - 19:02:42
(2157/2273)
Ádámka!
Elolvastad a totyik címét?
HÍRADÓ ESTE!
Nem politikai topic, hanem híradós, azaz minden belefér,ami a hírekben szerepel.
Ezek után az elmúlt napok legfontosabb hírét, ezt a szörnyû gyerekgyilkosságot sokadszor offnak nevezni elég nagy butaság.
Ami mondjuk tõled megszokott,csak gondoltam szólok,hogy ne írd le még egyszer!
Mert én ilyen kedves vagyok, mint Füles mackó!
offtopic
drProktor 2012 nov. 04. - 18:58:37
(2156/2273)
A "személyeskedés" egy kód-szó, amelyet akkor alkalmaznak,
amikor akarnak, azért, hogy a nekik nem tetszõt kitöröljék.

Itt volt pl. a filozófusok ,ami személyeskedés ide vagy oda,
itt éktelenkedett napokig, tán még most is megvan.
Amit nagyjából 1 órája kérdeztem a mi Mikinktõl,
a legkevésbé sem volt személyskedõnek nevezhetõ(pláne ezen a topikon!),
de lám, eltûnt, nyilván, mert halvány célzást tettem a pártos moderációra!

Majd megpróbálom átkölteni a kérdésemet a Mi Mikinknek
adamnagysweetmovie 2012 nov. 04. - 18:43:51
(2155/2273)
Ez eddig rendben, csak szétoffoltok egy politikai topicot.
De mindegy, az is árulkodó, hogy miért NEM akartok/tudtok/lehet politikáról személyeskedés vagy gügyögés nélkül beszélni...
Ezen sztem mindenkinek érdemes lenne elgondolkodni, mert sztem itt van az alapbaj, és nemcsak a topic keretei között...
olahmiki1959 2012 nov. 04. - 18:33:38
(2154/2273)
Lottóznom kéne, mert ahogy elõre gondoltam meg is történt, kitöröltek, persze nem csak engem.
Tulajdonképpen jogosan, azt kell mondjam.
Akinek "szerencséje" volt, az elolvashatta még eltávolítás elõtt, akinek meg nem, és kíváncsi rá, annak elküldhetem privátban.
A tolongást kérem mellõzni (hihihi!).