isu979 2015 nov. 22. - 16:21:32 Előzmény NaFe
(17/57)
Nem véletlen a vonóhorog! Utánfutóval szokták szállítani pl a rendõrmotorokat, rendõrquadokat, ilyesmiket. Erre nem fognak külön cégnek fizetni!
5/10
stupek2 2015 nov. 21. - 12:10:03 5/10
(16/57)
Elõször azt hittem ez a Terminátor reameakje. Aztán a második csavar után összezavarodtam ujra kellett kezdeni az egészet.
A narrátor a film elején elmondja a történetet, ami folytatódik, de ha ezt nem tudnám akkor:
Elmondom mit láttam szlengben:
Spoiler
Egy terminátor pasi kb ötven ember leölése után megöli azt is, akitõl meg akart kérdezni valamit. Majd egy csajszi nem tudja ki õ, de nyomoz valaki után akit megint nem tudja ki, de érzéke van nyomozni utána. Elõre látja a jövõt, mint az a pasi is, aki megmenti az életét, aztán felhívják telefonon a pasit, hogy már ott van, (úgy látszik mégse látja elõre) mire meghal. Aztán a gyilkosról kiderül hogy jó ember (ez abban nyilvánul meg, hogy egy forró turbina elé ülteti a fõhõsnõt ) Na itt indítottam ujra a lejátszást.
Kicsit tovább jutottam, mikor kiderült, hogy aki meghalt az él, sõt nem is lehet megölni. Na, teljesen összezavarodtam. Meg aztán itt van a parkolóházas üldözéses jelenet, amikor négy gépfegyver sorozatosan lövi a piros porschet, de azon egy golyónyom sincs!
Aztán a golyóálló Porschet megszigonyozzák (?) , kiderül, hogy a Porsche 4 kerékhajtásos, hiszen mind a 4 kereke a kocsi állóhelyzetében kipörög. Miért? Mert 2 ember a kezében tartott szigonypuskával visszatartja. (Na ne nevettessenek!) Majd a fõhõs lelõ egy tucat páncélmellényest, akik közül egy sem találja el õt! A zsebkésével elvágja azt az acéldrótot, ami visszatartotta a többszáz lóerõs autót. A doktort is csak egy véletlenül leejtett fegyver találja el, nem a célzott fegyver. A rossz ember (a boirobot feltalálója) is szereti a virágot.
Leltár: több mint 100 lelõtt ember. Hát igen, amerikai film.
1/10
NaFe 2015 nov. 19. - 10:08:34 1/10
(15/57)
A német kombi rendõr BMW-n vonóhorog van. Érdekes!
10/10
martontoth92@gmail.com 2015 nov. 18. - 23:22:40 10/10
(14/57)
Nagyon jó film!!!!!!!
bojleros 2015 nov. 18. - 18:11:17
(13/57)
A srác sokkal jobbat alakított a Homeland-ban ami eleve briliáns sorozat,de ezzel be skatulyázta magát.
1/10
Achaqi 2015 nov. 17. - 19:16:54 1/10
(12/57)
Nagy csalódás és Harmat gyenge.Ilyen Uwe Boll Asylum film. Szenvedés volt nézni.
A színészek a párbeszédek mind jellegtelenek voltak.CGI is siralmas.
Összességében nálam max 10/1.
szabo_csilla3@yahoo.com 2015 nov. 14. - 21:36:47
(11/57)
A film maga nem rossz, sok benne az akció DE! ... Nem tudom csak nekem tûnt-e fel vagy más is így van-e vele, de túl sablonos, egyszerûen már látod elõre ki mit fog tenni a következõ pillanatban, hiányzik belõle az izgalom... Kár :(
cides 2015 nov. 01. - 21:22:10
(10/57)
Semmi különös inkább siralom az egész.
4/10
cellasto 2015 szept. 27. - 22:49:08 4/10
(9/57)
a bemutatója pedig igéretes volt
5/10
salerno 2015 szept. 27. - 20:47:18 5/10 Előzmény cellasto
(8/57)
Az utóbbi.
offtopic
KoDan76 2015 szept. 15. - 20:33:05
(7/57)
Nem láttam a filmet de nekem a Timotis az Nagyon tetszett (ez van NAH)
Osztálytársaim szerint is jó úgyhogy be van tervezve.
4/10
offtopic
cellasto 2015 szept. 11. - 21:31:38 4/10
(6/57)
két hete mutatták be és összesen 5 hozzászólás?
ennyire nem érdekli a népeket,vagy ennyire rossz lett? :D
ammok001 2015 aug. 31. - 21:28:42
(5/57)
Még a leírása is gagyi:
"A 47-es ügynököt (Rupert Friend) még senki sem látta. Aki látta, nem ismeri fel."
Akkor látták,vagy nem??
Bigpapa 2015 aug. 30. - 17:05:04
(4/57)
Én is úgy érzem, hogy a Timothy féle Hitman ütõsebb lett. Azt láttam, vagy 10x, ha adja a tv és épp idõm is van, mindig nézem. Abban volt feszültség, fõleg, amikor az ügynökök összecsapnak, itt egyszer sem éreztem feszültséget. Vannak benne jó poénok, jó jelenetek,de semmi emlékezetes nem történt benne, ami miatt újra látni szeretném a filmet. Egy jó iparos munka,semmi több. A szereplõ nem rossz, bár az eredeti jobban bejött. Sose játszottam Hitman játékkal, így nem tudom,mi új van ebben, de megvagyok nélküle.

Sajna itt is sok olyan látványos jelenetet, ami film közben ütne, lelõttek bemutató alatt, ezért csak megnéztem újra, ami már nem ütött akkorát. Olga jobb nõi fõszereplõ volt, bár itt a csajnak több a szerepe. Több izgalmat - izguljak a fõszereplõért - , több feszültséget és több értelmet vártam volna a filmtõl.

6/10
5/10
salerno 2015 aug. 30. - 15:21:46 5/10
(3/57)
Nem rossz, de többször nem fogom megnézni. Tetszett, hogy a játékból való elemek gyakrabban elõfordultak, például az átöltözködés, vagy a fojtózsinór, ami az elsõ részben kb 2 mp-ig szerepelt, pedig fontos ám :) Nekem Timothy Olyphant jobban tetszett 47-esként, és ez a férfi-nõi szál ezúttal idegesített engem. Szerintem túlságosan is akciódús lett, ami nem jött be. A játék lényege elvileg az, hogy jól megtervezd a gyilkosságokat, és ha jól emlékszem, minél kevésbé vagy feltûnõ annál jobb "címeket" kapsz, amibõl most egyedül a "Ghost" jut eszembe. Viszont ez a ghost nem igazán érvényesül a filmben. Ehelyett inkább a "terrorist", (amit akkor kaptam, mikor meguntam az egészet, és mindenkit lelõttem :) ) Szóval nekem hiányzott a csendes tervezés, ami az elsõ részben jól sikerült. Nem tetszett, hogy a nõ képességei, meg John "golyóálló mellénye" már-már scifibe illõek, de a legjobban az irritált, hogy a 47-es összeadva kb fél órát sétált lassított felvételben. Mivel látványos volt, és izgalmas, 5 pontot adok neki.
4/10
cellasto 2015 aug. 21. - 01:25:52 4/10
(2/57)
https://www.youtube.com/watch?v=giNpP8VBIN8

jófélének tûnik
ahogy nézem ez már inkább hasonlítani fog a játékra,mint az elõzõ
(bár nekem az is bejött)
somersby 2014 okt. 10. - 20:53:11
(1/57)
Rupert Friend, a Homeland sorozat sztárja fogja átvenni a tavaly novemberben tragikus körülmények között elhunyt Paul Walker szerepét a 20th Century Fox Agent 47 címre keresztelt Hitman – A bérgyilkos reboot-jában.

A film forgatókönyvét Michael Finch és Skip Woods, a 2007-es film írói készítik, a rendezést pedig a nagyvásznon elsõ alkalommal bizonyítható Aleksander Bach kapta meg.

Az Agent 47 egy teljes reboot, vagyis semmisnek veszi a 2007-es Hitman - A bérgyilkos címû filmet. Hogy az alábbi képeken [ http://www.beyondhollywood.com/6-images-from-agent-47-aka-hitman-reboot/ ] a 47-es ügynöknek öltöztetett Rupert Friend mennyire válik be jobban, mint hét évvel ezelõtt Timothy Olyphant, az egyelõre rejtély, viszont minden adott egy jó adaptációhoz: ott az ikonikus öltözet, a tar fej és a hideg tekintet, már csak az elsõfilmes Aleksander Bach miatt vagyunk kicsit kétkedõek.

A film 2015. február 27-én debütál a tengerentúlon, Friend mellett olyan színészekkel, mint a Star Trek-bõl ismert Zachary Quinto, vagy éppen a Róma sorozat fõszereplõje Ciarán Hinds.