Téma: Hõs6os

8/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jan. 07. - 18:26:04 8/10
(2/42)
te vmi belsõ ember vagy, hogy mindig tudod mikor raknak be a rendeszerbe 1-2 filmet? tegnap este néztem ezeket és még nem voltak bennt...erre te elindítod õket délután miközbe én nagyban csináltam a dolgom, irritáló vagy :D de nem én vagyok az elsõ aki mondja
somersby 2014 jan. 07. - 16:22:11
(1/42)
Chris Williams a Disney-féle Volt után ismét közös munkára adta a fejét: ezúttal Don Hall-lal karöltve rendezi a Big Hero 6 címû 3D-s animációs filmet.
A projekt a Marvel 1998-ban megjelent hatrészes képregény-sorozata nyomán készül, amelyet Duncan Rouleau és Steven T. Seagle álmodott meg a japán aminék hatására.
A történet középpontjában a robotika szakértõ Hiro Hamada áll, aki a Baymax nevû robot mellett olyan szuperhõsökkel áll össze, mint Gogo, Honey Lemon, Wasabi, vagy Fred. A díszes társaságot egyébként a japán kormány képezte ki és veti be különféle titkos akciók során.
A film forgatókönyvét Don Hall írta, Roy Conli pedig producerként lesz jelen. A Disney korábban 2014. november 7-ére tûzte ki a Big Hero 6 amerikai premierjét, bár a produkció szinkronszínész gárdájáról egyelõre még nem hullott le a lepel.