Téma: Hõsök

Desi 2007 márc. 07. - 20:34:38
(90/2630)
én tökéletes minõségben töltöttem le..
és van hozzá magyar felirat...
én szeretem eredeti hanggal nézni..

akinek kell honnan tölthetö...adjon mail cimet és megirom..
ballack44 2007 márc. 07. - 19:21:27
(89/2630)
Szerintem felesleges letölteni a részeket, mert még csak TV-rip-ben vagy HDTV-ben jöttek ki a részek magyarul. DVDRip-et várjuk meg sztem(ami még nincs angolul se).
Arden 2007 márc. 07. - 18:47:08
(88/2630)
torrent.
kaveva 2007 márc. 07. - 16:52:37
(87/2630)
Megkérdezhetem,hogy ti honnan töltitek le a részeket? Mert én you-tube-on kerestem, de nem találtam. És annyira tetszik, nem tudok várni :D, És igen, a legérdekesebb szereplõ a skizo Niki :)
Lasagne 2007 márc. 07. - 14:01:58
(86/2630)
ugye?:) kegyetlen így hagyni az embert:(
amúgy a sebhely nem hinném hogy onnan lesz az arcán (metró) nemtom érted-e mire gondolok
Desi 2007 márc. 07. - 02:30:57
(85/2630)
most néztem meg a 18at..ez kész...
a legjobb rész volt..és most ittlettünk hagyva igy 5 hétre...
kiütött ez a rész....
megkell néznem mégeccer:))
Lasagne 2007 márc. 06. - 20:16:36
(84/2630)
"mondjuk a megskalpolt fejû embereket hanyagolhatták volna, nekem anélkül is tetszene..."
ááá pont a lényeget hagyják ki belõle??:D (inkább az egyik lényeget)
amúgy meg jó ,hogy ennyire véditek a Heroest(nekem már csak ez marad) mert akkor az már tényleg azt jelenti, hogy bírjátok:)
Noncsa 2007 márc. 06. - 19:33:15
(83/2630)
Szerintem meg épp, hogy ezt fogják választani az uncsi Fábry helyett és a gyerekek is azért fogják nézni, mert nem láthatnak rendszeresen szuperhõsöket a tv-ben, max a mesecsatornákon, vagy ha tényleg kiveszik a Batman-t, pókembert...stb.
szal nálunk sztem nyerõ lesz
kalke 2007 márc. 06. - 19:23:44
(82/2630)
egyetértek shamandalievel, a sorozat szerintem meg nem lesz bukás mo-on sem, mert hasonló sémára épül, mint pl a született feleségek (szép emberek, váratlan fordulatok, tetszetõs képek stb), ami sikeres volt.amugy meg egy amerikai sorozat miért játszódna amerikán kívül? és azt sem értem, h egyáltalán h merült fel az h a sorozat primitív-e vagy sem. nyilvánvaló, h nem egy mûvészi alkotásnak készült, hanem csak azért,h szórakoztasson, innentõl kezdve meg nem nagyon érdemes arról beszélni,h primitív-e. amugy szerintem ez a szinvonalasabb fajta az ilyen típusu sorozatok közül. mondjuk a megskalpolt fejû embereket hanyagolhatták volna, nekem anélkül is tetszene...
gabor004 2007 márc. 06. - 18:26:56 Előzmény Arden
(81/2630)
köszkösz :DD
erre számítottam! most ha azt mondod, hogy nem akkor kicsit csalódott lennék... :P
Arden 2007 márc. 06. - 16:50:00
(80/2630)
Igen.:)
gabor004 2007 márc. 06. - 16:25:45
(79/2630)
szerintem hagyjuk a "sztem undorító a hõsök" témát! :-))
és írjanak ide olyanok akik szeretik és nézik is. ez lenne a lehjobb dolog...mert sok értelme nincs annak, hogy itt köpöködjük a másikat! akinek nem tetszik és leírta 1x a véleményét az menjen a Fábry topicba ;-))

na szal én már alig várom a csütörtök estét...
valaki vmi rejtett kódolásban nem tudna nekem kis ízelítõket adni a következõ részbõl? :)))

egyébként nekem a film legérdekesebb személyisége a skizo Ali Larter alias Niki...már így 2 rész után megmondom, hogy jo kis alûrjei lesznek a kiscsajnak... (ugye?:-))
gabor004 2007 márc. 06. - 16:20:19
(78/2630)
engem is roppant mód érdekel :D

gabor004@freemail.hu ;-)

elõre is thanx...
Laci080 2007 márc. 06. - 15:40:09
(77/2630)
Akkor nézd a Csacska Angyalt b+, az nem USA-köpontú:)))
A sorozat amerikai, és 99,9%-ban az határozza meg a sorsát, hogy az USA-ban zabálja-e a nép, vagy nem. Mint ilyen természetes, hogy az események ott zajlanak. Ha a Magyarok tudnának csinálni normális sorozatot (a Barátok Közt nem sorozat, inkább telenovella) az valószínûleg Magyarországon zajlana. Mi ezzel a probléma?

A nézettségérõl annyit, hogy a 18-49-es korosztályban az abszolút gyõztes American Idol-on, és az ott legnépszerûbb Grace Klinikán kívûl 1-2 sorozat (fõleg valamelyik Helyszínelõk) elõzi csak meg.

Csak még egy kis adalék: a nálunk nagyon népszerû Szökés, ott a TOP20-ba is alig-alig fér bele, az ottani elsõszámú Grace Klinika pedig nálunk nem nyerõ, tehát az amerikai nézettség nem jelent automatikusan népszerûséget/bukást egy sorozatnak.
Arden 2007 márc. 06. - 15:35:05
(76/2630)
Okés... akkor ott él a legtöbb pszichopata, megalomániás és sorozat gyilkos is. Szóval ha csak annyit tudsz erre reagálni, hogy van ahol sz@rabb, akkor az elég gyenge kifogás. És amúgy persze, ezek az országok bele vannak kényszerítve nagyon genyó dolgokba - de Te sem gondolod komolyan, hogy az amcsik nincsenek ennél 20x nagyobb sz@rban, pont azért mert nem bírnak megülni a valagukon...de ne politizáljunk. Amúgy is hülyeség egy kitalált mesét fikázni... errõl jut eszembe - a mesékben is szépek az emberek... és a fõhõsök még többnyire okosak is... húúúú micsoda diszkrimináció, hogy csúnya csak a gonosz lehet... húúúúúúúúú... Ez már évszázadok óta így megy. Törekszünk a tökéletességre.
Lasagne 2007 márc. 06. - 14:23:06
(75/2630)
"Ebben a sorozatban ez az amerika központú (nekem gusztustalan) gondolkodás köszön vissza, hogy õk a világ közepe."
ömm én is utálom az olyan fajta filmeket, de én ezt nem tartom olyannak. Na jó igen Amerikában fog felrobbanni valami...most emiatt amcsi központú?:D ne nevetess már. akkor csak mondd azt hogy nem tetszik, nem a te stílusod, meg gagyi és kész, elfogadjuk én sem szeretek sok mindent. Amúgy meg nem az a fontos, hogy hol, hanem hogy hogyan és mi?
Te egy részbõl rögtön így levontad?vagy mennyi részt láttál eddig?

Amúgy valaki látta már a 18ast? nagyon brutál vége lett:) meg az egész nagyon jó lett talán jobb mint az elõzõ
kaamir 2007 márc. 06. - 13:55:02
(74/2630)
"õk vannak leginkább kitéve mindenféle "természeti" és mesterséges katasztrófának, támadásnak...stb." - na nehogy már! Kapásból mondok nekek 20 olyan országot (Irak, Palesztina, Libéria stb), akik sokkal nagyobb veszélynek vannak kitéve, mint amerika. Csak szegény amcsik nem látnak tovább az orruk hegyénél. Ebben a sorozatban ez az amerika központú (nekem gusztustalan) gondolkodás köszön vissza, hogy õk a világ közepe.
kaamir 2007 márc. 06. - 13:47:10
(73/2630)
Az USA-ban tényleg (viszonylag) magas a nézettsége, tévedtem, bocs (de mondjuk azért érdekes, hogy az imdb-n még az 5 szavazat sem jött össze, pedig én is adtam rá 3-ast :))

De sztem itthon hatalmas bukta lesz, mert a célközönség (18-45 év) inkább nézi a Fábry-t csütörtökön, az idõsebbeket nem hiszem, hogy érdekelné egy ilyen hõsös misztikus humbuk, a fiataloknak meg túl erõszakos, ráadásul nekik nem nagy szám a dolog, ha szuperhõst akarnak, megnézik az x-ment, pókembert, batmant stb. Nem adok egy hónapot a Hõsoknek, és megy a süllyesztõbe (hétköznap valamikor este 11 után) Oda is való!!
Arden 2007 márc. 06. - 13:26:00
(72/2630)
Most nem azért, de Pl Hiro nem úgy fest, mint egy szupermodel (és JAPÁNBÓL JÖVÕ JAPÁN), másrészt pl ott van Mohinder és Shanti - akik indiaiak...stb. Továbbá ha csak aktualitását nézed a dolognak: szvsz az Usában sokkal nagyobb a gyakorisága mindenféle génmanipulációs kísérletnek - uh gyaníthatóan ha nem is "természetes" úton, de mesterségesen onnan lenne a legnagyobb valószínûsége egy ilyen evolúciós "elõrelépésnek"... Meg hát ugye õk vannak (nem mondom, hogy nem a saját hibájukból) leginkább kitéve mindenféle "természeti" és mesterséges katasztrófának, támadásnak...stb.
Desi 2007 márc. 06. - 13:17:04
(71/2630)
mielött hülyeséget irnál, körül kéne nézni usa-ba
milyen a nézettsége...
azért mert "sz*r"....berendelték a 2 évadot a készitöktöl...