kessy6 2007 ápr. 09. - 12:15:06
(42/662)
Ez mondjuk kover gaz......(bocs,a kifejezesert:))
Mindenesetre,ha eldontotted az ajanlatom all......de hogy konyebb legyen a dontes.......ha kuldesz nekem egy dvd-t,akkor szivesen atmasolom Neked extrakkal mindennel.......?!?!?!?!?!?!
mollo888 2007 ápr. 09. - 11:49:18
(41/662)
és már nem kapni egyszerû mezei boltokban?
kessy6 2007 ápr. 09. - 11:30:55
(40/662)
Sikerult megrendelni??? :)
mollo888 2007 ápr. 09. - 11:13:33
(39/662)
újra itt vagyok:)
én közvetlenül a megjelenés után vettem meg, akkor ez még sima ügy volt.
kessy6 2007 ápr. 03. - 21:08:34
(38/662)
Nagyon szivesen! :)
En olyan filmeket kergetek,amik meg itt sem jelentek meg,es nagyon orulnek,ha valaki segitene.
Szoval,ha konnyabb ugy,akkor nem gond,nagyon szivesen.
Az amerikai azert nem jo,mert akkor csak szamitogepen tudod lejatszani a filmet.
De az itteni jo.En tegnap rendeltem meg egy filmet,es ma kaptam egy mailt,hogy postaztak,ami azt jelenteni,hogy az het vegere itt lehet.
De a hmv is nagyon jo!!!!
Ha tudok segiteni,csak irj,es kuldok cimet,hogy hova johet!
kessy6 2007 ápr. 03. - 15:20:51
(37/662)
En Angliaban vettem meg.
De tudom ajanlani a <a target="_blank" href="http://www.amazon.co.uk" title="www.amazon.co.uk">www.amazon.co.uk</a> -t vagy a masik a <a target="_blank" href="http://www.hmv.co.uk" title="www.hmv.co.uk">www.hmv.co.uk</a>
Mindeketto megbizhato.En a dvd-k nagy reszet a hmv-ben vettem.
A UK-be mindegyik ingyen kezbesit,ugyhogy ha gondolod,rendeld meg az en cimem,es majd tovabbitom.......
Newcastle United 2007 ápr. 03. - 14:39:32
(36/662)
Nemcsak neki sikerült kiválóan eljátszania a táncjelenetet.:))
kessy6 2007 ápr. 03. - 14:28:29
(35/662)
Bar az egesz filmet imadom,Hugh Grant tancanal nincs jo benne!!!!:D:D:D
Akarhanyszor latom kifektet....:D:D:D:D
Nekem is az eredeti dvd van meg,szerintem a kimaradt jelenetek kozul az Emma Thompson fianak a dolgozata )Xmas wish) koruli tortenet kar,hogy kimaradt.:D:D:D
Es tegnap vegre megneztem a commntart...........reg nevettem ennyit.......Hugh Grant vegig fikazza Colin Firth-t.....nagyon komoly........
Billy-t mindeki,meg o is sajat magat.....
Emma Thompson-rol azt mondjak onmagahoz hiven,profi es tokeletes......
Hugh Grant tanca pedig.......sajat bevallasa szerint kedvenc resze a filmben,mivel allati jol nez ki,nagyon jol hangzik a forgatokonyvben,de eljatszhatatlan.........azt hiszem,elmondhatjuk,hogy neki sikerult!!!:D:D:D:D
Eghain 2006 dec. 27. - 12:23:26
(34/662)
Szerintem is tipikus ünnepi film. Nekem kazin van meg, és én is megnéztem. Az ember lelkének néha jót tesz egy kis csöpögés...=))
Timke 2006 dec. 27. - 11:45:52
(33/662)
Az eredeti dvd-n az extrákban nagyok sok kivágott jelenet megtalálható (sajnos nem mind). De van köztük olyan is, amit szerintem nem kellett volna kihagyni a filmbõl (Claudia Schiffer honlapok). Újra megnéztem az ünnepek elõtt... muszáj volt.:)
timcsimano 2006 dec. 25. - 00:17:31 Előzmény Timke
(32/662)
Már arra sem emlékszem, hogy hányszor néztem meg ezt a filmet. Bizonyos részek már nagyon mennek kívülrõl. Számomra a legjobb benne Emma Thompson, de Bill Nighy és Rowan Atkinson gegjei nélkül szegényebbek lennénk.
Aki számára ez az alkotás nem jelentett semmit, azt nagyon tudom sajnálni. A szirup mögött mély érzelmek lapulnak.
A DVD kivágott jeleneteiért nagyon kár. Én elõször moziban láttam a filmet és bátran állíthatom, hogy Hugh Grant radiátornál kezdõdõ és titkárnõnél végzõdõ tánca hosszabb volt. Egyszer ebbõl is csinálhatnának egy Gyûrûk ura típúsú 'megát'. Kíváncsi lennék az eredeti 3 és fél órás verzióra (és nem csak azért, mert mazichista vagyok)!
Timke 2006 dec. 20. - 14:45:59
(31/662)
Mivel vészesen közeledik a karácsony, én pár hete már megnéztem, de úgy érzem, hogy fogok még idõt szakítani rá. Ilyenkor kötelezõ! :)
Omachel 2006 dec. 12. - 20:48:44
(30/662)

Az Ordító egér (egy európai törpeállam megtámadja Amerikát... és gyõz! - hidegháborús remekmû a negyvenes évekbõl), a Johnny English (úgyé ez még rémlik mindenkinek), az Atom '66 (megdöbbentõ angol film dokumentarista stílusban elõadva egy kitalált atombomba támadásról) mellett egyértelmûen a legjobb angol film...

Micsoda névsor: Liam Neeson, Hugh Grant, Keira Knigthey, Rowan Attkinson, Bill Nighy, Emma Tompson, Collin Firth... EGY FILMBEN!!!
10/10
RachelGreen 2006 dec. 06. - 17:44:54 10/10
(29/662)
Még mindig szeretem ezt a filmet :)) ( azt a barátot is :)) ) Most még aktuálisabb, nézzétek meg karácsony elõtt :))) Tudjátok, nekem mindig kellemes érzés költözik a szívembe, ha ezt a filmet látom :)
mollo888 2006 aug. 14. - 15:23:49
(28/662)
Le kell szögeznem, hogy rühellem a csöpögõs romantikus filmeket és a gagyi vígjátékokat, ez mégis a kedvenceim közé tartozik. Tapasztalatom szerint az angolok tudják pontosan eltalálni egy igazán jó film (nem csak vígjáték) receptjét.
A színészek valóban elsõrangúak, és óriási örömömre a sok nagy név egy filmben való szerepeltetése egyáltalán nem lett ripacskodó. (nem úgy, mint a legtöbb, a sztárok neveire épülõ film...)
A "rózsaszín hangulathoz" szeretném hozzáfûzni, hogy, amint azt már néhányan említették, nem csak ebbõl a színbõl találunk ebben a filmben. Hiszen ott van Sarah, aki csak egy estére kapja meg szerelmét (és akkor sem jutnak túl messzire...), vagy Mark, aki még ennyire se kapja meg az imádott nõt, plusz még Karen és Harry, ahol ugye bezavart az a kis nõcske. (egyébként sztem is csak a nyaklánc volt)
Szóval szerintem pont elég romatnikázás van benne, egy csipetnyivel se több vagy kevesebb a kelleténél (mégegyszer mondom: ki nem állhatom a szokványos romantikus komédiákat), a poénok pedig annyira jól el vannak találva, hogy azt bármelyik hollywoodi blockbuster megirigyelhetné.
g3ry 2006 aug. 09. - 17:36:01
(27/662)
Igazi jókedvû kis romantikus vígjáték.Minden benne van, jó story, jó szerepelõk, jó poénok, szerelem...kell ennél több egy igazán jó filmhez?nemhiszem :)
Nekem nagyon tetszett fõleg a jó csajók miatt(húú az a 3 barátnõ Amerikában) ha vlki tudja a Barna hajú csaj nevét akivel elöször talizik a csávó a bárban azt emgköszönném h felvenne msn-en és leírná, elõre is köszi :)
servi@freemail.hu
Newcastle United 2006 júl. 26. - 17:48:41
(26/662)
Igen és pont errõl szól az egész. Akit megszólított ez a hangulat, annak tetszett a film, de akinek nem jelentett az égvilágon semmit, annak már nem igazán.
libikóka 2006 júl. 26. - 17:37:08
(25/662)
A szeretet lengi be az egészet, melynek eleve keretet ad a karácsony, mint a szeretet és a meghittség ünnepe, egy csomó ember életében fordulópont következik be. Talán nevetséges, de szerintem pozitív töltetet ad, s a végén úgy érezheti a nézõ, hogy kapott valamit.
Newcastle United 2006 júl. 26. - 17:30:19
(24/662)
Enyhe árnyalatok vannak csak benne. Mit értesz szeretetbomba alatt?
libikóka 2006 júl. 26. - 17:17:44 Előzmény Newcastle United
(23/662)
A romantikus vígjátékok általában rózsaszínûek, ha ólomszürke lenne, akkor az már a dráma kategóriájába tartoz(hat)na. Ide szirup, oda boldogság, van nem egy szál benne, amely azért nem igazán habkönnyû vonal; a srác, akinek álmai netovábbja elérhetetlen marad, az asszony, akinek kiüresedett a házassága, a lány, aki sosem tudja elengedni magát, mert merõ aggódás az öccse miatt. Ezzel csak arra szerettem volna utalni, hogy vannak árnyalatok. S igazi szeretetbomba ez a film.